На головну

Аудієнція |  Плюси і мінуси |  глава шістнадцята |  Зустріч в лісі |  Мистецтво війни |  кімната Пандори |  п'ятниця |  The end |  Об'єкт номер сім |  Червоне та синє |

переміщення

1.  Message job: (амер.) Відіслати повідомлення. Переміщення кулі в чиєсь тіло, передавши таким чином специфічне повідомлення до команди або Сім'ї. Див. MoeGreen Special.
  2.  Виділення, видалення, копіювання переміщення тексту.
  3.  Копіювання і переміщення
  4.  Копіювання і переміщення об'єктів
  5.  Копіювання і переміщення папок і файлів
  6.  Копіювання і переміщення перетягуванням мишею
  7.  Копіювання і переміщення файлів

(22 години 44 хвилини)

Малініна, як недалеку особистість, примітивно захоплену дівками і самогоном, завжди лякала таємнича невідомість. Як переміщаються з Землі в Пекло, він вже був в курсі: в принципі нічого складного в цьому не виявилося. Але те, що треба було зробити подорож назад, такого пригоди унтер-офіцер ніяк не очікував.

- Ні, а чому саме ми-то, вашбродь? - Вже вкотре делікатно натякав він Калашникову. - Хіба у Шефа спецназу не існує в наявності? Та й потім, він же у нас хто? Як-не-як виразно - ворог роду людського. Ну і нехай пошле на цього козла сухоти або СНІД - і всього делов. Я в Росії-матінки вже хрін знає скільки років не був ... Мені боязно якось по вулицях бігати ... А ну як ми взагалі капсули переплутали?

Калашников вислуховував його сумніви, нетерпляче поглядаючи на годинник.

- Ти знову голлівудських фільмів на ніч розглянувся? - Перервав він боязку малінінскую філософію. - Шеф такий крутий, такий могутній, пальцем ворухне - всім каюк: ці фільми він сам і фінансує, щоб йому на Землі правильний піар був. А піар, братик, Щоб ти певно знав - штука штучна і мало що спільного з реальністю. Ти знаєш, яка в місті бюрократія? Поки він цей спецназ відбере, поки потрібні папери підпише, поки все керівництво призначить - як мінімум тиждень пройде. Та й з чого ти взяв, що ми в ту бригаду не потрапляючи? А батька Андрія треба усунути, поки він дров не наламати ... Якщо батюшка придумає інший спосіб дівчину Ліліт прибрати, коло замкнеться ... Що тоді?

- І правда, що тоді? - З очікуванням втупився на начальство Малінін.

- Довго пояснювати. Але повір на слово - справи дуже погані, - проникливо пояснив Калашников. - Нам з тобою якомога швидше має бути досягнутий на Землю, щоб порахуватися з Андрійком за його свинське поведінка в останній тиждень - це по-перше. А по-друге - повернути назад в Пекло всіх персонажів, що зараз валяються біля кістяного вівтаря. І якщо Монро і Клеопатру я б особисто залишив, тому що вони купу земних мужиків ощасливлять, то ось Гітлер з Дракулою точно нікому не здалися. За ним тут сковорідки плачуть.

- Ну а як ми туди потрапимо-то? - Не здавався Малінін. - Ви розповіли, що потрібно земля з наших могил, чи не так? Але на вівтарі в Ладиженський такої землі точно немає!

Лежав між двома сперечальниками пов'язаний доктор Скліфосовський почав подавати ознаки легкої активності. Не змовляючись, кожен з колег одночасно штовхнув його черевиком під ребро. Лікар відключився, що дозволило продовжувати дискусію.

- Ні, - підтвердив Калашников. - Тому, якщо ми з'їмо червону капсулу, то з огляду на арамейської заклинання потрапимо акурат в ті місця, де були поховані після смерті. Можливо, доведеться вилазити на білий світ з розритої могили - уявляєш, як це колоритно виглядатиме з боку? «Світанок мерців» Ромеро відпочиває. Чого ти так зблід? Гаразд-гаразд, братик - жартую, зайвих свідків і інфарктів нам не треба. мене товариші зарили в братській могилі біля Москви. А тебе де?

- Та в тому-то і справа, що під Ростовом, - понуро зізнався Малінін. - Як же ми тоді з вами зустрінемося-то? У Москву мабуть на паровозі не менш ніж тиждень їхати.

- Зараз паровози, кажуть, куди швидше ходять, - відрізав Калашников. - Та й на фіг тобі поїзд? Полетиш на аероплані. До речі, можу тебе порадувати приємною новиною - з могили ти вилізеш абсолютно голий, одяг згорає при переміщенні. Зрозуміло, грошей у тебе теж не буде ні копійки: золото з собою не візьмеш.

- Ось тобі й маєш ... І куди ж я в сороміцьких вигляді, та ще й без грошей? - Зажурився Малінін.

- А тебе, унтер, як гімназистку цілуватися - всього на світі вчити треба? - Огризнувся Калашников. - Дай кому-небудь несильно по голові в темному провулку, забери бабло, костюм, документи, після чого - відразу на аеродром, сунь поліцейському стольник. Поки тебе почнуть шукати - ти вже в Москві, а далі - на візника і гони до Червоної площі. Там на Василівському узвозі зустрінемося через п'ять годин ... І давай не спізнюватися, як сьогодні.

- А раптом не встигну? - Засумнівався Малінін.

- Це наказ! - Заявив Калашников, тим самим скасувавши можливість подальшого обговорення, і унтер-офіцер, витягнувшись, прийняв стійку «струнко». - Повинен встигнути.

З вулиці пролунав скрегіт гальм і шум безлічі моторів - біля під'їзду зупинилося не менш десятка автомобілів, в тому числі один чорний «Ламборджині-Дьябло» - в даному випадку Шеф не вважав за потрібне приховувати свою присутність. Мертві бабусі на лавочках, закинувши звичне в'язання, з цікавістю розглядали прибулих, перешіптуючись. На даху сусіднього будинку блиснули «далекобійні» лінзи - судячи з усього, там влаштувалися всюдисущі фотографи бульварних газет або телевізійники зі спеціальними камерами. Хтось підскочив до Шефу за автографом, але його зім'яла охорона.

- Зважуйся, - наполегливо повторив Калашников. - Часу вже не залишилося. Якщо ти не зі мною, то справа дуже важливе - тоді я поїду один. Як-небудь впораюся.

Розмахнувшись, унтер з силою кинув на підлогу формений кашкет з кокардою.

- А, пропадай моя душа на молекули, - гірко посміхнувся Малінін, приготувавшись до неминучості. - Будь що буде - куди ви, вашбродь, туди і я. Нерозумно боятися насправді-то. Сиджу, трясучись - немов смерті злякався. А хіба ми і так вже не мертві?

На сходах почувся наростаючий тупіт ніг. Калашников поклав на стіл невеликий диктофон, на який він далекоглядно записав одкровення доктора, - під час спілкування зі Скліфосовського цифрова машинка перебувала у нього в зовнішній кишені.

- Уф-ф, нарешті я тебе умовив, - посміхнувся Олексій. - Добре, тоді приготуйся. Береш червону ампулу, на рахунок «три» - відламується головку і виллєш в рот. Як горілку.

- Огірочки, шкода, немає ... Не переплутати б з синьою ... - поскаржився Малінін, тремтячими пальцями витягаючи з пластмасовою коробки необхідну капсулу.

- От тобі й скиглити, унтер. Думати ніколи. Ну їдьмо! Один два три!

... Обидва в один і той же момент відчули жахливий біль, як ніби усіма своїми легкими вдихнули краплі розплавленого свинцю. Жахливі відчуття, що змусили їх забитися в небувалих конвульсіях, тривали лише пару секунд - і Малінін, і Калашников відчули мільйони вогненних бризок, миттєво розірвали їх тіла на частинки, і вони понеслися кудись палаючим коридору з небувалою космічною швидкістю. Пролунав рве вуха гуркіт, схожий на атомний вибух, і все накрила величезна, як цунамі, ревуча хвиля суцільної темряви.

Заціпенілі люди застигли в дверях і в шоці дивилися на пов'язаного доктора Скліфосовського і тліючі шматочки гарячого попелу, що розсипався на підлозі поверх двох порожніх ампул, накритих франтівською кашкетом з козачим околицею ...

спецвипуск |  Глава двадцять шоста
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати