На головну

глава одинадцята |  Темний ангел |  глава тринадцята |  Об'єкт номер чотири |  Розділ п'ятнадцятий |  Об'єкт номер п'ять |  останні |  Ібу ібудь дада муді |  Те, чого не може бути |  Сто тисяч золотих |

елемент крові

1.  A) Ділянка змінної б) вутів елемент в) вутів ділянку
  2.  BB.1.2 Елементи решітки з одиничних кутиків
  3.  I. Посів крові.
  4.  I. Засоби, що впливають на згортання крові.
  5.  I. Елементи лінійної алгебри та аналітичної геометрії.
  6.  I. Елементи теорії ймовірностей
  7.  II. ЕЛЕМЕНТИ МАТЕМАТИЧНОЇ ЛОГІКИ

(13 годин 08 хвилин)

Ситуація не змінювалася. Калашников продовжував розглядати блокнот, шепочучи нерозбірливі слова і кусаючи губи. Пару раз він поривався вийти з машини, але зупинявся, наткнувшись на невидиму перешкоду, і завалювався назад на сидіння.

«Це з ним вже вдруге за добу, - безрадісно констатував терзають панічними думками Малінін. - Мабуть, зовсім кранти ». На махання руками перед обличчям Калашников не реагував: лише розкривав рот, як акваріумна рибка, і закривав назад. Малінін зовсім зневірився, але тут йому в голову прийшла дохідлива ідея, як слід розрядити обстановку. Він здивувався, що не додумався до неї раніше - ЦЕ допомагало завжди.

Спритно отстегнув від пояса об'ємну шкіряну фляжку, він відкрутив від неї кришку у вигляді стопки, куди від душі налив прозорої рідини. Піхнув байдужого Олексія в плече, унтер-офіцер співчутливо протягнув йому імпровізований стакан.

- Хлібні, вашбродь. Може, воно й полегшає.

Якби Калашников був за національністю німцем або яким-небудь турком, малінінскій номер б не прокатав. Але в даному випадку пішло як по маслу. Жестом робота прийнявши простягнуту ємність, Олексій осушив її одним ковтком. Він не закашлявся, як того злорадно очікував Малінін, але його мутні очі прояснилися - у всякому разі, він подивився на унтер-офіцера вельми осмисленим поглядом.

- Серьога? А що ти щось тут робиш?

- Ну здрассте-пожалста. Вас жду, вашбродь. Як ви вчора мені і наказали.

Перед Олексієм чітко спливла картина його виходу з установи і короткої, але змістовної бесіди з людиною в білому халаті. Здригнувшись, він подивився на відкритий блокнот, і хімічні формули розпливлися у нього в зіницях, утворюючи чорну павутину.

- Серьога ...- прошепотів він ледве чутним голосом, знову провалюючись кудись.

- Че? - Перелякався Малінін.

- Біда ... Дай ще горілки.

Друга стопка також полетіла в горло Калашникова без будь-яких затримок. Малінін спробував з ходу налити і третю, але Олексій відсторонив його руку.

- Дякую, оклигав. У Шефа ще й віскі ахнув, в голові зашуміло. Як би не заснути.

Посидівши ще хвилину, він в черговий раз уперся напруженим поглядом в сторінки з формулами. Малінін звично поринув у очікування.

- Схоже, у нас офігенна проблеми, братик, - знайшов дар мови Калашников. - Пояснити не проси - я навіть не знаю, як Шефу про це доповідати. Треба поїхати додому, трохи посидіти і не поспішаючи все осмислити. Як обухом тільки що по голові отримав.

- Та скажіть же мені! - Слізно благав Малінін. - Чого вам цей дід в халаті такого свиснув? Що в цьому гребаной блокноті? Е-мое, я ж теперка спати не зможу!

Особа Калашникова стало жорстким і навіть в якійсь мірі злісним.

- Якщо хоч одне слово з цього приводу комусь вякнешь - тобі кінець, - з хижим оскалом вимовив він, боляче стиснувши малінінское передпліччя. - Особисто доб'юся, щоб тебе зпопелили на першій же нараді у Шефа. Прибиральниця байдуже змете твій попіл в совок, і завтра ніхто тебе вже й не згадає. Сподіваюся, все зрозуміло?

- Вашбродь, та я ... - захлинувся Малінін. - Мать вашу, якщо треба, я землю є буду ...

- Коротше, - перервав його запевнення у вірності Калашников. - Цей мужик в білому халаті сказав, що в Менделєєвському блокноті записано наступне: речовина в якості одного з основних елементів містить натуральну щурячу кров . Він в цьому впевнений точно так же, як і в тому, що двічі два - чотири. Я його кілька разів перепитав, накричав навіть, але він стверджує - немає, все правильно. Голова в момент закрутилася, ледве-ледве в непритомність не впав, ноги ватяні сталі - не пам'ятаю, як до машини дійшов.

Він замовк, смакуючи бурхливу реакцію Малініна. Однак той лише нерозумно кліпав очима. Калашниковської сенсація з наповненими ватою ногами і доктором, чомусь знають таблицю множення, не справила на нього враження.

- Так ти не зрозумів, чи що? - Роздратувався Олексій.

- Ні, - чесно відповів спантеличений Малінін.

- Хто б сумнівався! - Забувши про свої недавні потрясіння, заіржав Калашников. - Так ось, розумник - де, в якому місці в цілому місті ти хоч раз бачив НАТУРАЛЬНУ кров? У вампірів в кварталі? Вона вся сушена, у вигляді порошку! Тут щури тільки мертві, розумієш? А ця кров - справжня ! Ти хоч в курсі, що це означає?

Малінін вже зрозумів, що слід почекати кінця ефектною паузи, бо начальство повністю прийшло в себе. Через хвилину йому все розкладуть, як на тарілочці.

- Чи не в курсі, - уклав Калашников після закінчення паузи. - Ну добре - раз ти настільки тупий, я тобі цю сенсацію дослівно поясню на пальцях. Це означає що речовина , За допомогою якого спалили шість міських знаменитостей, що складається з декількох елементів, в тому числі і святої води, зроблено зовсім не в Аду, як ми з тобою наївно припускали раніше. бо в місті споконвіку не існує нічого живого, все навколо мертве - і люди, і тварини, хіба що рослини нормальні, але їх ми в розрахунок не беремо. А справжніх, живих щурів з натуральної кров'ю можна відшукати тільки виключно в тому світі, звідки колись сюди прийшли і ми з тобою.

Малінін беззвучно відкрив рот, мимоволі перетворившись в точний зразок особи Калашникова десятихвилинної давності. Однак Олексій вже не дивився на нього, продовжуючи захоплено розмахувати рукою з затиснутим в ній блокнотом.

- Так ось, братик - весь час ми шукали НЕ ТАМ. Мені це спало на думку буквально через секунду після того, як хімік сказав про формулу щурячої крові. Той, хто планує і здійснює всі вбивства в Аду, сидить зовсім не в місті .

Пішла друга ефектна пауза. Олексій нарешті згадав про Малінін, який вже практично перестав ворушитися, і притягнув його впритул до себе.

- Він знаходиться НА ЗЕМЛІ.

Відповіді Калашников не почув. Пролунав сухий, дерев'яний стук - з розмаху ударившись головою об поверхню оббитого залізом керма, Малінін знепритомнів.

Олексій не став приводити його до тями. Поклавши ноги на приладову дошку, він просидів так ще хвилин сорок, думаючи про щось. Даремний тепер блокнот спочивав на спині Малініна. Рішення прийшло до нього не дуже швидко, але все-таки прийшло.

Нарешті отримавши мобільний телефон, Калашников включив його, після чого заглянув в розділ «Нотатки». Майже відразу вибравши на дисплеї знайоме йому ім'я з чотирьох букв, він натиснув пружну зелену кнопку.

Після першого ж гудка на іншому кінці дроту зняли трубку.

- Алло. Добрий день.

- Добрий вечір. Мені потрібен Вонг.

- Його немає, пана.

- А коли він буде?

- Не знаю, пана. Нікому не сказав, поїхав. Думаю, годин через п'ять. Щось передати?

- Дякую, - ввічливо відповів Калашников. - Я передзвоню.

небезпечний відвідувач |  Євангеліє від Іуди
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати