На головну

повітря ночі |  записка |  новий спосіб |  денний бар |  передостанній кур'єр |  Зв'язковий |  глава друга |  Пропущений дзвінок |  приховувач |  глава п'ята |

Доступ до тринадцятого

1.  А) неправомірний доступ до комп'ютерної інформації;
  2.  Аналіз доступності ресурсів до споживання в умовах ринку
  3.  Блокування, змішування навантаження, доступність. види шукання
  4.  Відеоендохірургіческіе доступи до стравоходу
  5.  УВАГА! Речі з металів не доступних за рівнем, одягати не будуть !!!
  6.  УВАГА! Речі з металів не доступних за рівнем, одягати не будуть !!!
  7.  УВАГА! Речі з металів не доступних за рівнем, одягати не будуть !!!

(Трохи раніше, 21 годину 55 хвилин)

На цей раз Шефу недовго довелося слухати в мікрофоні ненависну музику арф. До телефону підійшли практично відразу ж, через пару секунд.

- Не можу сказати, що радий тебе чути, - сухо сказав Голос, клацаючи чимось на задньому плані. - Ти починаєш часто дзвонити, а це значить - сталося щось дуже погане. Я сподіваюся, ти розібрався з проблемами, про які розповідав минулого разу?

- Уяви собі, немає, - з усмішкою відповів Шеф, поглядом підсуваючи до себе стакан бурбона. - Ти ж відмовився мені допомагати - душі продовжують гинути. Відразу після мого дзвінка тобі вбили Менделєєва ... І це наводить мене на кой-які думки ...

Голос перетворився - в його тоні почулися жалкують емоції.

- Я так і думав, що цим закінчиться ... Яка помилка, що все-таки він потрапив до тебе, а не до мене ... Часом доля несправедлива до окремих людей.

- Як відомо, це ти у нас розпоряджаєшся чужими долями, - не стримався Шеф. - Так що залишимо непотрібні прикрощі. Ми вже знаємо - що якби, на все твоя воля.

- На Землі, - поправив його Голос. - Але аж ніяк не тут. Адже повноправна влада в місті належить тобі, і ти керуєш бал в цьому вмістилище пороку. Втім, неважливо. Що ти конкретно мав на увазі, коли заявив, що Дмитро Менделєєв загинув відразу після нашого з тобою розмови? Чи не хочеш ти сказати, що я ...

- Ні-ні, - заспокоїв Шеф. - Я натякав зовсім не на це. Як це дивно не прозвучить, але, схоже, наша розмова з тобою хтось прослухав. Смерть Менделєєва трапилася підозріло швидко - і я не повірю, що це випадковість. Стався витік.

- Витік? Ти у себе під Землею вже зовсім з глузду з'їхав, бідолаха. Хіба не ми зміцнювали безпеку, ставили електронний захист, забезпечували біля кабелю силове поле?

Голос поблажливо засміявся, щоб показати безпідставність підозр Шефа.

- Дорогий мій, ти у себе на Небесах абсолютно не в курсі, на що здатний сучасний електронний шпигунство, - з невидимою співрозмовнику садистською посмішкою відповів Шеф. - Прогрес, до твого відома, не стоїть на місці в будь-якій галузі: вже зараз на зміну ДВД приходить технологія Blu-Ray, і дуже скоро ти зможеш відправити свій ДВД-програвач на звалище. Ти що-небудь взагалі про це знаєш?

Голос зніяковіло мовчав.

- Ну так от, - продовжував Шеф переможним тоном. - У всіх «чорних» майстерень міста будь-хто в змозі купити за десять золотих китайський електронний «жучок» з програмою прослушки, поновлення до якого регулярно вивішуються в «Хеллнете»: пробиває будь силове поле і знімає захист за пару секунд. Мені шкода тебе розчаровувати, але нашу бесіду в стані підслухати і вчорашній петеушник, не те що досвідчений шпигун. У мене є підстави вважати, що помічником вбивці є офіцер однієї з моїх спецслужб, - можливо, управління покараннями . Саме він і сповістив кілера про те, що ми близькі до розгадки таємниці так званої святої води. Тому давай домовимося - зараз ми не називаємо ніяких подробиць і імен.

- Хто б сумнівався, - задоволено сказав Голос. - Ну який з тебе керівник? У тебе вже, варто лише відвернутися, навіть власні підлеглі починають за спиною інтриги крутити. У мене, наприклад, такого і в страшному сні не може бути.

- Тому що тобі пощастило! - Розсердився Шеф. - У тебе щось співробітники - мабуть все як один суцільні ангели, з крилами і ідеальним лагідним поведінкою. Ти і зеленого поняття не маєш, з яким контингентом доводиться працювати мені! Якби до вас хоч на тиждень один за іншим впали Пол Пот, Че Гевара і Чикатило, твій Рай за три хвилини перетворився б в божевільню! Знаєш, скільки я промучився з одним Че Геварою, коли він п'ятдесят разів втікав з в'язниці в нетряні квартали і намагався підняти маси на революцію, щоб встановити в місті соціалістичну республіку? Ти б замучився заспокійливе ковтати - я ж нічого, тримаюся. А якщо враховувати, що і Фідель Кастро у нас ось-ось з'явиться? Вони ж удвох такий розгардіяш влаштують!

- Гаразд-гаразд, - примирливо зауважив Голос. - Визнаю, я трохи погарячкував. Мені просто не дуже сподобалася новина про те, що нас можуть прослуховувати петеушники. Так все-таки - з якого приводу ти мені подзвонив? Ймовірно, щось дуже важливе?

- Я дуже радий, що нарешті-то ти це зрозумів, - неохоче пробурчав Шеф. - Ти не знаєш, яких зусиль мені зазвичай варто зв'язуватися з тобою, але справа не терпить зволікань. Мені вкрай необхідно, щоб ти дав дозвіл на зустріч одного з моїх людей з тринадцятим . Причому бажано, щоб ця зустріч відбулася негайно.

На іншому кінці дроту замовкли.

- Ти знаєш, мені не зовсім подобається ця ідея, - прошепотів Голос після короткого роздуми. - Скажи чесно - це дійсно ТАК вже необхідно?

- Я завжди роблю все можливе, щоб уникнути особистого спілкування з тобою. Якщо я пішов на це знову лише через пару-трійку днів, повір: це необхідно, - так само непомітно для себе перейшовши на шепіт, сказав Шеф. - Цілком можливо, що тринадцятий в курсі щодо відбуваються зараз в місті подій. І тільки він може дати їм хоч якесь пояснення. По крайней мере, я на це дуже і дуже сподіваюся.

- Дві тисячі років тому ми вже розмовляли з ним, - прошелестів Голос. - Якщо так піде і далі, то його включать до програми обов'язкового відвідування туристів.

- Вірно, - знову ковтнув віскі Шеф. - І ціну за квиток можна призначити - тридцять срібних монет. Знаєш, це було б забавно. Хоча я розумію - ти не любиш його.

- Я люблю всіх, - строго перебив його Голос.

- Звичайно. Але кого-то все-таки ти любиш менше, ніж інших, вірно? - Викрутився Шеф. - Відверто кажучи, я до нього теж не відчуваю симпатій. Сам тоді ще був зеленим новачком, в якійсь мірі - навіть романтиком. Якщо б я знав, як люди люблять гроші ... Він тебе за тридцять динаріїв здав? Навіть смішно - і глечика масла не купиш.

- Давай ближче до справи, - меланхолійно перервав Шефа Голос. - Якщо я дам згоду на зустріч з тринадцятим , Це в якійсь мірі допоможе знайти вбивцю Менделєєва?

- Стовідсотковий гарантію ніхто дати не може, - повідомив Шеф. - Але хотілося б, щоб було саме так. Справами не можу займатися, все з рук валиться - ця невловима сволота всього чотирма вбивствами поламала мені в місті весь порядок до свиней. Цілодобово сиджу і тільки про одне і думаю - хто придумав в Пекло святу воду пронести?

- Добре. Я пришлю тобі папір з моїм офіційною згодою і печаткою. Але умова - твій чоловік повинен йти туди один. Без тебе і без будь-якого супроводу.

- Ти думаєш, я тут ночами не сплю - думаю, ах, як би мені побачитися з тринадцятим ? - Пирхнув Шеф. - Мені ця людина неприємний. Хоча це зовсім не означає, що ти сам мені коли-небудь сподобаєшся. Просто цей тип за полкувшіна масла здасть і тебе, і мене, і рідну матір. Натура в нього така. Але може, масло було дуже гарне?

- Я зараз розридалася. Теж мені ангел знайшовся, - глузливо Голос. - У нас з тобою прямо фільм «Мовчання ягнят» виходить: добро і зло співпрацюють проти ще більшого зла, глядачі в екстазі. Але ось що - як тільки ти зловиш вбивцю, давай відразу відновимо захист кабелю. Мені неприємно навіть думати, що не сьогодні-завтра розшифровки нашої розмови вивісять на найбільш відвідуваних сайтах «Хеллнета».

- Я тобі вже казав - це не допоможе, - хмикнув Шеф. - Може бути, спрацює на дві-три тижні, а потім знову почнеться те ж саме: хакери зламають захист нового силового поля і підберуть код. Фахівців тут вистачає. Зробимо, мені не шкода.

- Я завжди був за те, щоб хакери потрапляли в Пекло, - лаконічно підвів риску Голос. Добре домовились. Жди папір. І будь ласка - телефонуй якомога рідше.

- Будь впевнений - я за тобою сумувати не стану.

Натиснувши блакитну кнопку, що відключає зв'язок з Небесної Канцелярією, Шеф задумливо покрутив у руці спорожнілий кришталевий стакан. Він збрехав, сказавши, що особисте спілкування з тринадцятим його ніскілечки не цікавить. Уже дві тисячі років він намагався зрозуміти, що спонукало цю людину зрадити свого Учителя, приректи його муки за сущі копійки.

Після своєї смерті Юда спокійно постукав в Райські Брами, будучи абсолютно впевнений, що йому там - саме місце. Воно, звичайно, давно відомо, що простота гірша за крадіжку, але щоб до такої міри ... Коли будуть закінчені всі паперові формальності, тринадцятого відвідає Калашников: його можна буде попросити поставити частину питань, що цікавлять. Юда любить поговорити, ось тільки робити це йому не з ким.

Потягнувшись вліво, Шеф натиснув на іншу кнопку - гучного зв'язку.

- Так, монсеньйор, - почув він мелодійний голос страченої французької королеви Марії-Антуанетти, яка працювала у нього секретаркою останні двісті років.

- Калашников ще в приймальні?

- Ні, монсеньйор. Втік кудись. Сказав, що скоро буде.

- От халепа. Знайди його. Він мені терміново потрібен.

- Звичайно, монсеньйор. Одну хвилинку.

Чоловік і жінка |  Останній
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати