На головну

блакитна кнопка |  Об'єкт номер три |  бажання Чикатило |  плоска коробочка |  повітря ночі |  записка |  новий спосіб |  денний бар |  передостанній кур'єр |  Зв'язковий |

Пропущений дзвінок

1.  дзвінок Сатані
  2.  Загальні ознаки хребців (типовий хребець)
  3.  ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК
  4.  електричний дзвінок

(3 години 11 хвилин)

Мовчання зв'язкового могло означати тільки одне: кур'єр ще не приїхав. Але навіть розуміючи це, кілер не знаходив собі місця. Кілька разів за годину він брав телефон в руки, набирав заповітний номер, але в останню секунду натискав червону кнопку «відбій». Нема чого відривати людину від справи, заспокоював він себе. Як тільки будуть новини, зв'язковий обов'язково зателефонує - в ту ж секунду.

На електронному табло будильника світяться хвилини змінювалися одна за одною, але телефон як і раніше був мертвий. Він чесно спробував читати книгу, проте рядки розпливалися в очах - вбиваючи час в очікуванні заповітного дзвінка, кілер валявся на дивані і з нудотним відчуттям дивився телевізор. Вихідних днів в місті не існує, а відпустки надаються тільки державним службовцям, десять днів раз в сто років, в денний час телебачення дивляться лише домогосподарки. Але телепрограми складені так, що будь-яку нормальну глядача доводять до сказу.

Втупившись тьмяним поглядом в екран, кілер щиро жалкував, що йому не доручили вбивати телеведучих.

- У прямому ефірі реаліті-шоу «Стогін-2», і з вами я - Христина Онассіс, - верещала в мікрофон колишня брюнетка, перефарбована в блондинку контрабандної перекисом. - Тільки у нас ви можете бачити, як закохані пари з ранку до вечора будують будинок своєї мрії. Щоночі наші робочі руйнують його дощенту, після чого абсолютно очманілі пари приймаються будинок будувати заново. І так кожного дня! Серцеві напади, крики «Та скільки можна!», Травми на будмайданчику, загрози розлучення і рабську працю, як в Стародавньому Єгипті, - все це в шоу «Стогін-2»! НЕ пропустіть!

«Просто кошмар якийсь, - з жахом подумав вбивця, перемикаючи канал. - І хто ці ідіотські шоу придумує? Найдивніше, що від добровольців туди відбою немає ».

Наступна програма його теж зовсім не обрадувала. З динаміків, змусивши вібрувати підлогу, вдарила виконується з сирітським надривом пісня: «Дивись, дивись ти на всі боки: ти не хочеш когось з'їсти? Закуси хоч сама собою! Цілий світ налякали твої очі, пожалій ти навколо людей - їж не м'ясо, а їж моркву! ». суперпопулярний в місті серіал йшов вже останні років десять - він давно втратив лік серіям, їх було кілька тисяч або щось близько того. Сюжет, схоже, знову придумали придурки з Голлівуду або Латинської Америки, пачками заполонили місцеве телебачення.

Дівчина-вегетаріанка за постановою Головного Суду потрапляє на стажування в міську фірму, де працюють кровожерливі людожери. Починаються жахливі інтриги - з її сумки викрадають огірки і капусту, підкладають в вітамінний салат м'ясо, насильно змушують дивитися фільм «З'їдені заживо». Зрештою, як і належить, все стає добре: в дівчину закохується стильний молодий канібал, директор фірми, який сам починає їсти пророщені насіння, пропагуючи здоровий спосіб життя, в результаті чого половину фірми відвозять в психушку.

Дернувшісь, вбивця знову клацнув пультом. Ні, до чого ж все-таки несправедлива місцева система покарань. Ось його старезна сусідка, унтершарфюрер СС фрау Браунштайнер, з превеликим задоволенням дивилася б подібні серіали, але їй їх, зрозуміло, ніхто не покаже - за телетрансляціями в приватні квартири строго стежить фільтр установи . Виняток становлять лише випуски новин. Вони-то якраз виходять для всіх, але міські журналісти зі шкіри геть лізуть, щоб новини обов'язково були поганими, щоб створити сисна серце відчуття депресії.

Серіал не зник - схоже, кнопка на пульті не працювала. Він натиснув знову, але вона видала лише пронизливий писк - на каналах почалася реклама, яка займала половину всього ефірного часу. У такі моменти пульт автоматично блокується, а ТБ не вимикається, навіть якщо висмикнути шнур з розетки: працює автономне живлення.

- Всім привіт, це операція - «Сайд» або кип'ятіння. Нові алюмінієві котли «Сайд» - прекрасна посуд для покарання грішників в туристичному кварталі, - скоромовкою кричав з екрану молода людина в барвисте костюмчику. - Вам не потрібно доставляти до місця мук дрова або виснажливо довго чекати, поки вода зігріється: котли «Сайд» кип'ятять в десять разів швидше, доставляючи грішникам приголомшливі страждання.

- Ну, я не впевнена, - театрально м'ялася товстуха у форменому тужурці, якій молода людина сунув під ніс мікрофон. - Зазвичай під час моєї зміни ми нормально кип'ятимо грішників, і я задоволена своїм звичайним котлом. Не думаю, що «Сайд» мені допоможе.

- Ага-а-а! - Істерично заволав у відповідь молодий чоловік. - Подивимося, що ви скажете після того, як ми спробуємо «Сайд»! А ну-ка, підключіть його.

З блискучого котла пар пішов буквально через секунду, після чого звідти долинули несамовиті крики грішників. Проходили повз туристи з Раю сахнулись сторону і заклацали фотоапаратами, прагнучи відобразити кип'ятіння на пам'ять.

- Ну, як, що ви тепер вибираєте? - Азартно підморгнув ведучий.

- О ... тільки «Сайд»! - Ніжно посміхнулася товстуха, запихаючи обварений грішників, які намагаються вистрибнути назовні, назад в новенький котел.

Молода людина хвацько повернувся на підборах назустріч телекамери.

- Ви все ще кип'ятіть? - Закричав він. - Тоді ми йдемо до вас!

Кидати в телевізор пультом, наскільки кілер знав по попереднім спробам, було марно. Застогнавши, він затиснув вуха руками і закрив очі. Реклама однаково дошкуляла всіх, і прокляте установа користувалося цим на повну котушку. Він ще сильніше заплющив очі, і несподівано серед райдужних точок у нього в мозку чітко відбилося обличчя Калашникова - то саме, з рекламного плаката газети «Смерть». Мерзотник і тупиця. Коли ж нарешті вони зустрінуться?

Засіб проти нього він вже вибрав. Коли почне розвиднятися, треба буде заглянути в камеру зберігання і забрати порцію СПЕЦІАЛЬНОГО еліксиру . Не відриваючи рук від вух, він відкрив очі і кинув погляд на шафку, де лежали два ключа - турботливий Гензель зробив йому копію зі своїх власних. Зв'язковий поки було вирішено ключів не давати - могло виникнути підозра, для чого стільки різних людей для чогось відвідують одну і ту ж комірку на вокзалі.

До кінця рекламного блоку залишалося ще хвилин десять - він свідомо не повертав голову в бік телевізора. Чому ж все-таки зник зв'язковий? Може бути, замовник образився на його прокол під час «роботи» з Мерилін Монро, завдяки чому довелося відмовитися від допомоги Гензеля, і ... вирішив знайти іншого виконавця ? Його прошибила тремтіння. Хреново, якщо це так. Що ж тоді робити, адже без еліксиру він абсолютно безпорадний! Кілер стиснув пальці, сухо хруснувши фалангами. Ні ні. Такого не може трапитися. Вони потрібні одне одному, як ланки одного ланцюга. Навіть якби замовник збожеволів, у нього просто немає часу шукати нового виконавця - Терміни підтискають.

Він зачепив краєм погляду мобільник і здригнувся. Телефон! Чорт візьми, з цієї гребаной рекламою він зовсім забув про телефон! Ривком схопивши трубку, він з відчаєм побачив на дисплеї мерехтливі цифри - пропустив дзвінок, коли сидів із затиснутими вухами. Чорт, чорт, чорт! Кілер натиснув кнопку так, що від натуги почервонів великий палець - висвітився номер мобільника, що належить зв'язного. Бі-й-ип, бі-та-ип ...

- Чому ви не брали трубку? - При звуках знайомого голосу у вбивці відлягло від серця і груди стрясає натужний хрипом - від відсутності слини пересохло в горлі.

- Вибачте, - прохрипів він, - відійшов, не почув дзвінка. Як у нас справи?

Він тривожно завмер, вслухаючись у тишу.

- Тільки що приїхав кур'єр, - буденно відповів зв'язковий, ніби він сам не провів ніч в нервовій напрузі, сидячи як на голках. - Будь ласка, будьте на зв'язку і чекайте мого дзвінка. Протягом найближчої години я вирішу, як і де нам краще зустрітися. Ця людина привіз виключно важливі відомості для вас. Не розлучайтеся з телефоном.

- Так-так, - поспішно сказав вбивця. - Зрозуміло. Повірте, що я і зараз ...

- Неважливо, - констатував голос в трубці. - Просто чекайте. До зустрічі.

- Я буду чекати. Всього доброго.

На екрані телевізора закінчився рекламний блок і знову почався серіал.

глава друга |  приховувач
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати