Головна

передостанній кур'єр

  1.  У Петербурзі пункти видачі замовлень виявилися популярнішими кур'єрської доставки
  2.  Кур'єрська служба
  3.  Кур'єрська служба
  4.  кур'єри
  5.  Організація кур'єрської служби «О-Кур'єр» і її розвиток
  6.  Санкт-петербурзька кур'єрська служба

(23 години 49 хвилин)

Як завжди в таких випадках, зустріч з новим кур'єром проходила при повному мовчанні. Хвилин через десять, прискіпливо розглядаючи безпристрасне обличчя в темних окулярах, яка не виражало ніяких емоцій, людина в чорному схвально поклав кур'єру руку на плече, тихо запитавши у хлопчика:

- Ти впевнений, що і в цей раз у нас все пройшло нормально?

- Упевнений, - відповів той без запинки. - Хіба хоч раз були проблеми?

- Не слід так говорити, - строго поправив бородань. - Коли у тебе довгий час все виходить відмінно, то в підсумку притупляється пильність: ти можеш допустити помилку і навіть не помітити цього. А ця промашка буде коштувати нам всього плану.

Хлопчик відчув сум'яття. Зрозуміло, не варто забувати, що людина в чорному набагато старшим, досвідченішим і мудріше його. Але, здається, і в цей раз він зміг дотримати обережність . Він розумів, що їх план вимагає найсуворішої конспірації.

- Так, - вклонився він. - Я прошу вибачення, ви абсолютно праві. Але запевняю вас, все було зроблено відповідно до ваших інструкціями. Я не відступав від них ні на хвилину.

- Ти домовився про нього з тими ж самими людьми? - Запитав чоловік у чорному.

Кур'єр, здавалося б, не звертав уваги, що обговорюють саме його особистість. Флегматично відвернувшись, він відчужено дивився в бік - лише одного разу у нього відчутно сіпнувся куточок білястого рота, відкривши залишки гнилих зубів.

- Ви кожен раз питаєте мене про це, - посміхнувся хлопчик, але тут же схаменувся. - Так, з тими ж. Як завжди, вони просили мене передати вам велике спасибі.

Людина в чорному розслаблено напівприкривши повіки.

- Дуже добре, значить, з цим кур'єром можна починати працювати, - з передчуттям майбутньої роботи виголосив він, продовжуючи в упор розглядати неприродно біле обличчя в темних окулярах. - Тобі, напевно, смішно, але я звик все перевіряти і перевіряти ще раз по кілька разів. Мій досвід свідчить, що так воно якось спокійніше.

Вікно глухо загуло - задушливий вітер кинув в нього важку, розміром з хорошу виноградину краплю дощу, потім ще одну. Цівка води потекла по склу, згинаючись подібно до змії.

- На щастя, нам залишилося недовго, - заспокоїв бороданя хлопчик. - Гадаю, ми відправимо максимум ще одного кур'єра, і все закінчиться. Не варто так хвилюватися.

Людина в чорному зітхнув. У такому небезпечному справі, в якому вони замішані, не слід відчувати подібного райдужного оптимізму. Молодь, що з неї взяти.

- Знаєш, у мене до тебе прохання - коли я сьогодні закінчу, подзвони цим людям знову і домовся щодо доставки свіжого кур'єра. Може трапитися так, що нова транспортування еліксиру та інструкцій для виконавця буде потрібно вже післязавтра, а у нас під рукою не буде потрібної людини. Я розумію, що кур'єр може і не знайтися так швидко. Але, принаймні, нехай вони мають на увазі наше прохання.

- Я можу їм зателефонувати прямо зараз, - хлопчик з готовністю поліз в кишеню.

- Ні ні. Зробиш це пізніше. Зараз потрібно допомогти нам спуститися в підвал.

Тонкий рот кур'єра знову сіпнувся, верхня губа скривилася, але він не вимовив ні звуку. Куплений на ринку костюм сидів на ньому, немов вилитий, проте краватка неохайно збився набік. Він поворушив рукою, ніби щось шукаючи навколо себе, пальці з глухим стуком вдарилися об стіл. Людина в чорному і хлопчик озирнулися, на півслові перервавши бесіду. Їх тривога виявилася марною - особа кур'єра, розгладити, набуло звичайне безтурботне вираз.

- Диви, цей хлопець нетерплячий, - посміхнувся чоловік в чорному і подивився на годинник. - Гаразд, мені вже пора приступати до його екіпіровці. Часу менше, ніж зазвичай: рано вранці він повинен передати свій вантаж зв'язного в умовленому пункті. Але нічого, я впораюся. На вулиці вже стемніло - ми можемо запросити кур'єра перейти в підвал.

- Мені допомогти вам? - Послужливо поцікавився хлопчик.

- Це було б непогано. Але після відразу ж повертайся назад - тобі треба стежити за безпекою будинку і ввічливо відповідати на телефонні дзвінки. Як тільки я закінчу з кур'єром, ти можеш вважати себе вільним і відправлятися спати.

... Сидячи в обладнаному для нього підвальному закутку, Гензель побачив, як всі троє повільно, чіпляючись за кожну сходинку, спустилися по розхитаній сходах. Особа кур'єра не викликало в нього особливих емоцій - ці типи все як один схожі один на одного. Як одного разу справедливо зауважив зв'язковою, «їх вирощують в лабораторному інкубаторі». Точніше не скажеш. Куди діваються кур'єри після того, як доставляють цінний вантаж , Гензель не знав - їх подальша доля його не дуже хвилювала. Можливо, вони просто більше ні на що не годяться.

З брязкотом закриваючи підвальну двері за хлопчиком, людина в чорному обернувся і знову оглянув розв'язно розваленого на стільці кур'єра: той не поворухнувся. Дочекавшись, поки затихне скрип кроків вгору по сходах, він поманив пальцем в темряву. Мружачись від світла лампочки, Гензель безшумно виступив з тіні.

- Я обіцяв тобі показати, як кур'єру вдається носити еліксир , - Сказав господар підвалу. - Думаю, цей час прийшов. У нас мало часу, а одному мені швидко не впоратися. Тобі доведеться допомогти, якщо ти не особливо заперечуєш. Візьми капсули, тільки обережно.

Вампір задихнувся від щастя і хрипко закашлявся.

- Кх ... кх ... тьху ... вибачте ... Я не вірю своїм вухам, пан. Яка честь для мене.

Людина в чорному, прісвістнув, невдоволено перекосив особа.

- Давай обійдемося без лестощів. Меньше слів більше діла.

Він зняв з кур'єра темні окуляри і ретельно придивився до його мутні очі. Той витримав погляд, однак через деякий час його повіки трохи здригнулися. Гензель готовий був заприсягтися, що кур'єр знущально підморгнув господареві підвалу.

- Все в порядку, - сказав чоловік в чорному. - Ми можемо починати.

 денний бар |  Зв'язковий


 Глава двадцять четверта |  класики |  підготовка |  блакитна кнопка |  Об'єкт номер три |  бажання Чикатило |  плоска коробочка |  повітря ночі |  записка |  новий спосіб |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати