Головна

Упр. 149. Переведіть на англійську мову, вживаючи дієслово to be в Present Simple.

  1.  About delivering presentations
  2.  Article 2. Basic concepts used in the present Federal Act
  3.  B) Study the text, give your own alternative title to it, and try to encounter the main types of presentations and their formats. Draw up the plan of the text.
  4.  B) одночасність з дією дієслова - присудка - пасив
  5.  Book Presentation
  6.  By Malcolm Kushner from Presentations For Dummies
  7.  DATA REPRESENTATION AND DIGITAL ELECTRONICS

Дієслово to be

Упр. 148. Вставте дієслово to be в Present Simple.

1. I ... a pupil. 2. My father ... not a teacher, he ... a scientist. 3. ... your aunt a doctor? - Yes,

she ... 4. ... they at home? - - No, they ... not at borne, they ... at work. 5. My brother ... a worker. He ... at work. 6. ... you an engineer? - - Yes, I ... 7. ... your sister a typist? No, she ... not a typist, she ... A student. 8. ... your brother at school? - - Yes, he ... 9. ... your sister at school? - No, she ... not at school. 10. My ... sister ... at home. 11. ... this your watch? - Yes, it ... 12. She ... an actress. 13. This ... my bag. 14. My uncle ... an office-worker. 15. He ... at work. 16. Helen ... a painter. She has some fine pictures. They ... on the walls. She has much paper. It ... on the shelf. The shelf ... brown. It ... on the wall. Helen has a brother. He ... a student. He has a family. His family ... not in St. Petersburg, it ... in Moscow.

Упр. 149. Переведіть на англійську мову, вживаючи дієслово to be в Present Simple.

1. Я учень. Я в школі. 2. Мій брат художник. Він не інженер. 3. Моя сестра на роботі. Вона лікар. 4. Він студент. 5. Ви студент? - Ні, я лікар, 6. Моя сестра будинку. 7. Ми не в школі. Ми вдома. 8. Мій брат учень. Він в школі. 9. Ваша мама вдома? - - Немає вона на роботі. 10. Ваш двоюрідний брат вдома? - - Ні він в школі. Він учень. 12. Ваша сестра вчителька? - - Ні вона студентка. 12. Твій тато на роботі? - Ні він вдома,

13. Твоя сестра друкарка? - Так, - Вона вдома? - Немає вона на роботі. 14. Мій дідусь вчений, 15. Моя мама не вчителька. Вона лікар.

Упр. 151. Переведіть на англійську мову, вживаючи дієслово to be в Present або Past Simple,

1. Я учень. 2. Він льотчик. 3. Вона доктор. 4. Ми школярі. 5. Ви робочі. 6. Ти робочий. 7. Вони учні. 8. Я вдома. 9. Він у школі. 10. Вона в кіно? 11. Ми в парку. 12. Вони в театрі? 13. Вона молода? 14. Він старий. 15. Вона не стара. 16. Вони сильні. 17. Вона хвора. 18. Ви хворі? 19. Він хворий? 20. Я не хворий. 21. Я був хворий вчора. 22. Вона не була хвора. 23. Ми були в кіно. 24. Вони не були в кіно. 25. Вони не в школі. 26. Вони вдома. 27. Ви були в парку вчора? 28. Він був в школі вчора? 29. Він був робочим. 30. Вона була вчителькою.

 Додаток 2. Технологія UMA |  Упр. 152. Вставте дієслово to be в Present, Past або Future Simple.

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати