Головна

Глава 40. Істинно ти.

  1.  II. Характер справжнього виховання
  2.  А) У яких рисах Слово Боже зображує істинного християнина, і людини не християнина?
  3.  Б) Стан складових частин людського єства, його істотних властивостей і сил в істинному християнинові і людині-грішника
  4.  Безкровний мученик. Скарга свят. Тихону. Якість істинного послуху. Паспорт в рай. На ім'я житіє нехай буде
  5.  В 4. Знайдіть в наведеному списку риси, властиві науковому розумінню істинності знань.
  6.  Напоумлення про уявний і істинному смиренні. Завзяті постніца-самочінніца
  7.  Глава 16: Про свободу духу і легкому тягаря істинного чернецтва, ухилення сучасного чернецтва до суєти суєт

Я підтягла джинси, сідаючи за стіл, і стала чекати, коли він увійде. Моє серце билося так швидко, що паморочилося в голові.

Коли двері відчинилися, вся кімната ніби прийшла в рух. Я дивилася на обличчя чоловіків в зелених комбінезонах. Чоловіків, поруч з якими мені ніколи не захотілося б опинитися наодинці. Коли я побачила обличчя Джонатана, то встала, його очі загорілися, коли він помітив мене.

Привіт, Джонатан, - сказала я незграбно, не зовсім впевнена в тому, що саме робила.

Не можу повірити, що ти тут, - сказав він, на обличчі з'явився спокій. - Я думав, що ти ненавидиш мене.

Різкий біль від його слів пронизала мою груди.

Ні. Я думаю, що з часом ми вчимося прощати.

Візит до Джонатану в деяких відносинах був полегшенням, але бачити його в такій гнітючій тюремної обстановці, було важко. Раптово завібрував мій телефон, що відволікло мене від сумних думок. Я дістала його і побачила пропущений виклик від Евана. Стрімка нервозність пробігла по мені при вигляді його імені. Я не говорила з ним з тих самих пір, як покинула Санта-Барбару п'ять днів тому. Знаючи, що означав його дзвінок, я стиснула кермо міцніше. Він зробив свій вибір.

Звернув на стоянку я глибоко зітхнула і прослухала його голосове повідомлення. «Привіт, Ем. Будь - ласка, подзвони мені". Його голос був тихим і сумним.

Я закрила очі. Швидкий стукіт мого серця заповнив вуха. Я спробувала заспокоїти його, розслабитися, але це було неможливо. В голові звучав голос єдиного улюбленого мною людини, який говорив, що не може бути зі мною. Назад шляху не було.

Більше не було ніяких секретів. Він знав все. Я була викрита. Дозволити Евану повністю дізнатися мене, було найважчим, що я коли-небудь робила. І це залишило мене вразливою для його засудження і відкидання. З таким же успіхом, я могла б просто розсунути своїми пальцями ребра і передати йому своє серце.

 Глава 39. Більше ніяких секретів |  Вид телефону викликав в мені жах. Я готувалася до цього дзвінку з того самого моменту, як пішла від нього ... знову. Я слухала гудки, зосереджуючись на кожному своєму подиху.


 Глава 29. Не знаючи. |  Глава 30. Вибір |  Глава 31. Перемир'я |  Глава 32. Безжально. |  Глава 33. «Фішка» з басейном |  Глава 34. Просто не думай про це |  Глава 35. Жорстока чесність |  Глава 36. Завжди тільки ти |  Глава 37. Все про завтрашній день. |  Глава 38. Обіцянка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати