Головна

АРТЕМ Драбкін, ОЛЕКСІЙ ІСАЄВ. 22 ЧЕРВНЯ. ЧОРНИЙ ДЕНЬ КАЛЕНДАРЯ.

  1.  Олексій Толкачов
  2.  Олексій Шмельов
  3.  Алексейчева, Олена Юріївна.
  4.  Артеміс: Так, так так яке уявлення?
  5.  Блакить - Чорний трикутник
  6.  В точку Д вдаються Місяць і Артеміс, вони звуть дівчаток, але не отримують відповіді.

05.05.08

Третього дня придбав книгу:

Артем Драбкин, Олексій Ісаєв. 22 червня. Чорний день календаря. Видавництва: Яуза, Ексмо, 2008 р

Цікавиться історією рідної країни публіка ділиться приблизно на три частини. Перша, вона ж найбільша, складається з людей, які від історії далекі і читають «про історію» всяке на загальних підставах, як і будь-які інші книги. Інші йдуть далі, самостійно риють глибше протягом багатьох років. Треті займаються історією професійно, присвячуючи їй все життя.

Історія - найважливіший елемент пропаганди. Хочеш знищити націю - позбав її пам'яті, оболгі її героїв, напаскудити на її минуле. Саме тому в перебудову населення люто пригощали ідеологічними помиями за авторством Різуна і компанії, «переконливо доводили» звірячу сутність російських, гостро жадали спершу напасти на Європу, а потім знищити весь світ. Роззявивши роти, країна заглативала потоки помиїв, свято вірячи в саму тупу і жахливу брехню. Само собою, рідна держава надавало (і надає) всебічну підтримку у виробництві і розповсюдженні помиїв, працюючи чистіше доктора Геббельса. І якось так вийшло, що наші історики тихо промовчали.

Однак після пари десятиліть відчайдушного поливання лайном своєї історії і пам'яті полеглих предків в рідній країні все частіше і частіше з'являються добротні роботи на тему Великої Вітчизняної війни від авторів, які начебто і не борці ідеологічного фронту, і не академіки історичних наук. Знайшлися люди, у яких за рідну країну і за пам'ять предків болить душа. Яким за зганьблену державу обидно.

Однак дана книга не стільки відповідь різномастих створінням від історії, скільки спокійне і зважене виклад фактів. Тема - 22 червня, перший день війни. Чи був готовий СРСР до війни? Чи хотів він напасти сам або все-таки напали на нього? Ховався чи Сталін під столом або чимось керував? Чому напад було раптовим і чому німці просувалися так швидко? Що відбувалося на землі, на воді і в повітрі? Як поводилися громадяни? Факти викладені в доступній розумінню звичайного громадянина формі, підкріплені масою витягів зі спогадів ветеранів.

Природно, держава видання подібних книг не спонсорує. Замість цього спонсорують діяльність світочів вітчизняної історії Познера і Сванідзе. Ці не обдурять, ці розкажуть все, як було.

Книжку настійно рекомендую до прочитання.

- ІМХО, Резун хороший тим, що після його прочитання багато людей почали читати інші книги по темі і стали мати власну думку.

- Резун хороший тим, що після прочитання його підорскіе книг маса підарасів стала дотримуватися його підорскіе поглядів. Зрозуміло, хороший він тільки з точки зору пидоров і для підарів. Ти пидор?

- А якщо немає інших книжок, пропіарених і приправлених, з цікавими назвами і обкладинками?

- Правильно розумію: якщо інших немає, книжки Різуна негайно перестають бути підорскіе?

- Камради, звертаюся до вас за допомогою. Натрапив я тут на фільм «Катинська підлість» режисера Юрія Мухіна. Увага, питання: чи варто це дивитися або відразу відкидати в сторону?

- Дивитися, звичайно, можна. Однак зроблено дуже погано, і неправильного там в достатку.

- Різуна ще в 1940 році Гітлер, Гальдер і Паулюс спростували. Які план «Барбаросса» ліпили, виходячи з того, що РККА до початку війни ніяких дій не зробить.

- Ну, це, блін, взагалі вже ницість!

- Ти пишаєшся своєю тоталітарної сутністю?

- Я не пишаюся, камрад. У мене є певний досвід, який говорить, що сама херово дисципліна значно краще повного її відсутності. Раз це особисто моє, стало бути, я оформляю свої власні погляди, викладені спеціальним чином. Виступи мудаків в стилі «ми в СС билися за свободу», «а як же сльозинка підараси» та ін. Мені нецікаві. У мене немає завдання надати тупорилим підаром трибуну для мовлення. Підари можуть сміливо пройти на підорскіе ресурси, до товаришів.

 МИ ВОЮВАЛИ КРАЩЕ, НІЖ СОЮЗНИКИ |  І. Пихалов, А. Дюков. Велика оббреханих ВІЙНА-2


 ЦЕ СТАЛІН закурити |  ПРО СТАЛІНА, рало І АТОМНУ БОМБУ |  СТАЛІН І утоплення баржа ИНТЕЛЛИГЕНЦИЯ |  ВОЛОДИМИР Бушину НА ЛІНІЇ |  ТОВАРИШ СТАЛІН НА ЛІНІЇ |  МОВА ПАТРІАРХА ПЕРЕД панахида за СТАЛІНУ |  ПРО ВІЙНУ І ПРО бомбування МОВА МОЛОТОВА 22 червня 1941 року |  ЗА ЩО БОРОЛИСЯ РАДЯНСЬКИХ ЛЮДИ |  ДИВИВСЯ ТЕЛЕВІЗОР |  НАВІЩО СТАЛІН ВЗЯВ БЕРЛІН |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати