Головна

соціалізація індивіда |  Сім'я і шлюб |  політика |  поняття держави |  функції держави | |  Типологія політичних режимів |  ознаки демократії |  Громадянське суспільство і правова держава |  політична еліта |

політичні рухи

1.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  2.  А) громадський порядок і безпеку руху і експлуатації транспорту;
  3.  А. Політичні цикли ділової активності
  4.  А. Що таке політичні інститути?
  5.  Авторитарні політичні режіми6 сутність і особливості функціонування.
  6.  Активними є джерела сили і джерела швидкості для систем поступального руху і джерела крутного моменту і кутової швидкості для систем обертального руху.
  7.  Алгоритм руху що навчається в освітньому просторі

...

політичні (Соціально-політичні, суспільно-політичні) руху - Формування, які створюються на добровільній основі, внаслідок вільного і усвідомленого бажання громадян до об'єднання, виходячи з близькості своїх інтересів. Їх головна мета полягає не в досягненні влади, а в наданні впливу на владу.

Політичні рухи можуть переслідувати політичні цілі (антивоєнна боротьба, проти гонки озброєнь, за права жінок і ін.), Підтримувані його учасниками. Зазвичай вони створюються з ініціативи знизу. Такі рухи засновані на самоврядування і, як правило, створюють свій виборний колегіальний керівний орган.

На відміну від партій, вони не мають фіксованого членства, впорядкованої організаційної структури. Вирішивши ті завдання, які були поставлені перед ними, більшість рухів припиняють своє існування і тільки найбільш активні можуть з часом перерости в політичну партію.

У Російській Федерації діють суспільно-політичні об'єднання різних видів: Всеросійське політичний рух «Духовна спадщина», «Вся Росія», комітет солдатських матерів та ін. Створення подібних об'єднань обумовлено наявністю формалізму і стереотипів в діяльності багатьох офіційних організацій, розширенням інформаційного поля і якісними змінами в освіченості громадян Росії.

...

Характерні риси політичних рухів:

- Ядром є ініціативні групи, клуби, союзи;

- Не ставлять мету приходу до влади;

- Беруть участь люди з різними політичними поглядами;

- Цілі вузькі, а соціальна база ширша, ніж у політичних партій.

Політичні партії |  Засоби масової інформації в політичній системі
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати