На головну

передбачення 10

1.  Передбачення і пророкування. Особливості та взаємовідношення понять
  2.  передбачення 11
  3.  передбачення 2
  4.  передбачення 3
  5.  передбачення 4
  6.  передбачення 8

Подання просувається вниз по ієрархії в міру навчання.

Я стверджую, що через постійне навчання кортекс запам'ятав би послідовність в ієрархічно нижчих областях кортекса. Це природним чином випливає з того, як пам'ять про послідовність змінює вхідний патерн, який передається у вищестоящу область. З цього процесу є кілька наслідків. Одне у тому, що ми повинні виявити нейрони, що відповідають на складні стимули, нижче по кортикальної ієрархії після посиленого навчання, і вище по ієрархії після мінімального навчання. Наприклад, у людини я очікував би виявити нейрони, що відповідають на друковані літери, в такій області, як IT, після адаптації розпізнавання окремих букв. Але після навчання читання цілих слів, я очікував би виявити нейрони, що відповідають буквах, в різних частинах V4 на додаток до IT. Аналогічні результат повинен бути досягаємо і у інших видів, в інших областях і на інші стимули. Інший наслідок такого процесу навчання в тому, що місця, де виникають спогади і де фіксуються помилки, повинні також переміщатися. Тобто, відчуття сильно завчених патернів має поширюватися на меншу відстань вгору по ієрархії. Це повинно бути виявленню за допомогою апаратури відображення. Ми повинні зуміти детектувати зміни в часі реакції на певні стимули, тому що інформація не обов'язково йде до самої верхівки кортекса, щоб бути розпізнаної і згаданий.

передбачення 9 |  передбачення 11

Чи повинні ми будувати інтелектуальні машини? |  Навіщо будувати інтелектуальні машини? |  швидкість |  ємність |  можливість копіювання |  сенсорні системи |  передбачення 2 |  передбачення 3 |  передбачення 4 |  передбачення 8 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати