Головна

Глава 11. Просунуті душі.

1.  Погляньте на все очима безсмертної душі.
  2.  Глава 4. відхилив душі.
  3.  Глава 9. Початківці душі.
  4.  Про боротьбу з сумнівами. Відображення сумнівів в існуванні Бога, релігії і вільно-розумної душі. Як поєднати Боже передбачення з свободою людини
  5.  Подарунків для ТЕЛ. А не для Душі.
  6.  Будовою нашої душі.

Люди, у яких душа була б старої і, одночасно, просунутої, рідкісні. Хоча у мене немає можливості працювати з великою кількістю душ Рівня V, які випромінюють синій колір, робота з ними завжди надихає - завдяки глибині їх розуміння і високому духовному свідомості. Насправді, людина, що знаходиться на такому рівні зрілості, що не звертається до психолога-регрессіоністу, щоб дозволити життєві конфлікти. У більшості випадків представники Рівня V знаходяться на Землі як втілені Гіди. У той час як більшість з нас, впоравшись з фундаментальними проблемами, бореться з повсякденними, просунута душа більш зацікавлена ??в тому, щоб щось поправляти і покращувати, вирішуючи особливі завдання.

Ми можемо дізнатися їх, коли вони з'являються в суспільстві, - та кі значні фігури, як Мати Тереза; однак просунуті душі, як правило, бувають зайняті якою-небудь тихій і скромній роботою. Чи не потураючи своїм слабкостям, вони виконують своє завдання, покращуючи життя інших людей. Вони менше зосереджуються на публічних справах і більше на покращенні індивідуальних людських цінностей. Проте, душі Рівня V є також і практичними, і їх можна виявити працюють в головних культурних сферах, що дозволяє їм впливати на людей і події.

Мене часто запитують, чи належать особливо чутливі, естетичні люди з домінуючим функціонуванням правої півкулі головного мозку до просунутим душам, оскільки саме такі люди часто протистоять несправедливим проявам не досконалого світу. Я не бачу тут ніякого зв'язку. Емоційність, почуття прекрасного або екстрасенсорне сприйняття, в тому числі психічні таланти, не завжди вказують на високу про рух душі.

Ознакою просунутої душі є терпіння і терпимість по відношенню до суспільства і вміння справлятися з проблемами і труднощами життя. Їх найбільш примітне якість - інтуїтивне і проникливе розуміння суті речей. Це не означає, що у них в житті не буває кармічних пасток, інакше вони, можливо, і не були б тут. Їх можна зустріти практично на всіх дорогах життя, і особливо часто - в сферах діяльності, пов'язаних з наданням допомоги та підтримки людям, а також з боротьбою за справедливість в тій чи іншій формі. Просунута душа проявляє саме володіння, доброту і розуміння по відношенню до інших людей. Не маючи ніякого корисливого інтересу, вона може не рахуватися зі своїми власними фізичними потребами та жити в досить обмежених умовах.

Для розгляду Рівня V я вибрав пацієнтку у віці між тридцятьма і сорока роками, яка працює в найбільшому медичному центрі і надає допомогу наркозалежним людям. Мене представив цю жінку мій колега, який розповів мені про її успішну роботу, про те, як їй вдається допомогти цим людям підвищити рівень самосвідомості.

Під час нашої першої зустрічі я був вражений безтурботністю цієї жінки, яка працювала в умовах, де постійно виникають непередбачені критичні ситуації. Вона була високого зросту і дуже худорлява, з яскраво рудим скуйовдженими волоссям. Не дивлячись на свою сердечність і дружелюбність, вона здавалася кілька неприступною. Її ясні, променисті сірі очі помічали те, що не бачили звичайні люди. Коли ми з нею розмовляли, вона, здавалося, дивилася швидше в мене, ніж на мене.

Мій колега запропонував нам втрьох поспілкуватися за ланчем, тому що ця жінка цікавилася моїми дослідженнями духовного світу. Вона сказала, що її ніколи не занурювали в гіпнотичний зі стояння регресії, але в своїх медитаціях вона відчувала, що пройшла Довгий шлях духовної еволюції. Вона вважала, що наша зустріч не була випадковою на її шляху пізнання, і ми вирішили дослідити її духовне знання. Через кілька тижнів вона з'явилася в моєму офісі.

Було очевидно, що ця жінка не мала нездоланного бажання переглядати ряд своїх численних минулих життів. Я ре шив отримати від неї лише побіжне опис її найраніших життів на Землі, щоб використовувати це як трамплін в сверхсознательном пам'ять. Вона швидко занурилася в стан глибокого трансу і миттєво встановила контакт зі своїм внутрішнім Я.

Майже відразу я виявив, що ця жінка втілювалася впродовж неймовірно довгого періоду часу, починаючи з дуже віддаленого минулого людського життя на Землі. торкнувшись її найраніших спогадів, я прийшов до висновку, що її перші життя відносяться до початку останнього межледникового періоду на Землі 130 000 - 70 000 років тому. Під час потепління клімату в середині палеолітичних періоду Суб'єкт, по її описами жила у вологому, субтропічній місцевості (савані), де можна було полювати, ловити рибу і займатися збиранням. Пізніше, приблизно 50 000 років тому, коли заледеніння знову змінило клімат Землі, вона жила в печерах і страждала від сильного холоду.

Перескакуючи через великі проміжки часу, я врешті-решт став помічати з її розповідей, як змінювалася її зовнішність; так, тіло її, що мало декілька зігнуте положення в самому початку, стало випростатися. Переходячи від життя до життя, я просив її дивитися на своє відображення в водоймах і відчувати тіло. Протягом багатьох тисяч років - від життя до життя - її похилий лоб змінювався, стаючи більш вертикальним. Надбрівні дуги ставали менш вираженими, як і волосяний покрив на тілі і масивні щелепи, властиві архаїчному людині. З її розповідей про багато чисельних життях в тілах чоловіків і жінок я отримав достатньо інформації про середовище проживання, використанні вогню, знаряддях, одязі, їжі і ритуальних практиках, і зміг зробити приблизну антропологічну датування.

За оцінками палеонтологів, Homo erectus, або Людина прямоходяча - мавпоподібний предок сучасних людей, - з'явився, щонайменше, 1,7 мільйона років тому. Втілювалися чи душі на Землі в настільки далекі часи в тілах цих примітивних двоногих істот, яких ми називаємо гоминидами. Кілька моїх більш просунутих пацієнтів заявляють, що високорозвинені душі в які спеціалізуються на пошуках відповідних тел для молодих душ, вважають, що необхідні умови життя на Землі з'явилися понад мільйон років тому. У мене склалося враження, що, на думку цих контролюючих душ, обсяг мозку і розмір гортані ранніх гомінідів стали відповідати вимогам розвитку душі лише 200 000 років тому, не раніше.

архаїчний Homo sapiens, або Людина, Розумний, якого ми і називаємо людиною, з'явився кілька тисяч років тому. Протягом останніх 100 000 років проявляються два очевидних ознаки духовної свідомості і спілкування. Це ритуали поховання та ритуальне мистецтво - різьблені тотеми і наскальні малюнки. Ні антропологічного свідоцтва про те, що подібне існувало на Землі до появи неандертальців. Людьми нас, в кінцевому підсумку, зробили душі, а не навпаки.

Один з моїх просунутих Суб'єктів зауважив: «Душі заселяли Землю в різні періоди». Вся інформація, отримана на сеансах від широкого кола пацієнтів, дозволяє мені зробити висновок, чи припущення, що відомі нам сьогодні масиви суші на Землі, або континенти, зовсім не ті, які були колись і опустилися або піднялися в результаті різних природних - вулканічних і магнетично - катаклізмів. Наприклад, Азорські острови в Атлантичному океані, як мені повідомили, є вір шинами гір занурився на дно континенту атлантів. І насправді, мені доводилося розмовляти з Суб'єктами, які повідомляли про своє життя в давні періоди історії на таких землях, які я не можу співвіднести з сучасним географічним розташуванням материків і континентів Землі.

Таким чином, можливо, що душі існували в тілах, які були більш розвинені, ніж Homo erectus, і які вимерли близько чверті мільйона років тому, а їхні викопні залишки виявилися прихованими від нас сьогодні через різні геологічних зсувів і зрушень. Ця гіпотеза, однак, означає, що фізична еволюція людей мала неодноразові підйоми і спади, але це бачиться мені малоймовірним.

Зараз я направив Суб'єкта 23 в одну з її життів в Африці близько 9000 років тому, яка, за її словами, була важливим наріжним каменем в її просуванні. Це була остання життя, яку вона проводила з своїм Гідом Кумар. Кумара сама була в тому житті просунутої душею, впливовою і мудрою дружиною вождя племені. За моїми розрахунками, їх плем'я розташовувалося приблизно в районі Ефіопії. Безсумнівно, мій Суб'єкт знала Кумару в ряді попередніх життів протягом багатьох тисяч років - під час останніх втілень Кумар на Землі. Їх спілкування в людській формі завершилося, коли мій Суб'єкт загинула, рятуючи життя Кумар в човні на річці, прикривши її від ворожого списа.

Сповнена любові, Кумара з'являється в цьому житті мого Суб'єкта як великих розмірів жінка, з шкірою кольору полірованого червоного дерева, з копицею сивого волосся, увінчаних головним убором з пір'я. Вона, практично, оголена, не рахуючи смужки з обробленої шкіри якоїсь тварини навколо її широкої талії. На шиї Кумар висить яскрава зв'язка різнокольорових каменів, якими вона іноді струшує над вухом мого Суб'єкта посеред ночі під час сну, щоб привернути її увагу.

Кумара вчить її, використовуючи техніку раптового осяяння - пробудження символічних спогадів про попередні уроках, уже пройдених в минулих життях. Старі вирішення різних проблем змішуються з новими гіпотетичними рішеннями в формі своєрідних метафоричних візуальних образів-загадок. Такими засобами Кумара перевіряє багате сховище знання її учениці під час медитацій і сновидінь.

Я кинув погляд на мій годинник. Більше не було часу для перегляду інформації з минулих життів мого Суб'єкта, оскільки я збирався досліджувати досвід життя між життями цієї жінки. Я швидко помістив її в стан надсвідомості, смакуючи деякі цікаві духовні відкриття. І мої очікування виправдалися.

Випадок 22. |  Випадок 23.

СУБ'ЄКТ: Так. |  Глава 8. Наші Гіди. |  Випадок 17. |  Випадок 18. |  Випадок 19. |  Глава 9. Початківці душі. |  Випадок 20. |  Випадок 21. |  СУБ'ЄКТ: Так. |  Глава 10. Душі проміжних рівнів. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати