Головна

Випадок 18.

  1.  А ось дещо курйозний випадок.
  2.  Біномінальної закон розподілу. Математичне сподівання і дисперсія випадкової величини, розподіленої по біномінальної закону.
  3.  В) неадаптовані, транзитні або випадкові (паразити не завершують цикл розвитку в організмі господаря, але мають високу патогенностью).
  4.  Найважливіші закони розподілу випадкових величин
  5.  Імовірність випадкової події
  6.  Питання 80. Поняття випадкової величини. Імовірність події. Математичне сподівання і дисперсія випадкової велечіни.
  7.  Питання 81. Аварія на Чорнобильській АЕС як граничний випадок радіаційної аварії. Головні причини тяжкості наслідків цієї аварії.

СУБ'ЄКТ: О Боже - я знала це! Я знала, що щось незвично пов'язано з ним.

Д-р Н .: З ким?

СУБ'ЄКТ: З моїм сином! Оуе - це мій син Брендон.

Д-р Н .: Ваш син - дійсно Оуе?

СУБ'ЄКТ: Так Так! (Сміється і плаче одночасно) Я знала це, Я відчувала це з самого його народження - щось дивно знайоме і особливе для мене - більше, ніж просто безпорадний дитина ... Ox ...

Д-р Н .: Що саме Ви знали в той день, коли він народився?

СУБ'ЄКТ: Я не те щоб знала - у мене було внутрішнє відчуття, щось більше, ніж радість, яку відчуває мати при народженні свою першу дитину. Я відчувала, що він приший допомогти мені, Ви розумієте? О, це так фантастично, це дійсно правда - це він!

Д-р Н .: (Я постарався заспокоїти мою пацієнтку, і потім ми продовжили розмову.) Для чого, по-вашому, Оуе прийшов сюди в якості Вашого сина Брендона?

СУБ'ЄКТ: (Спокійніше, але все ще схлипуючи) Щоб провести мене через цей важкий час ... Зараз, коли навколо мене грубі люди, які не бажають приймати мене. Він, мабуть, знав, що я довгий час перебувала в неспокої, і вирішив прийти до мене як син. Ми не планували це до мого народження ... який чудовий сюрприз ...

Примітка: У цей період часу моя пацієнтка боролася за визнання в професійних ділових колах. У неї були також складні подружні стосунки - частково через те, що сім'я трималася завдяки її заробітків. Пізніше я дізнався, що вона розлучилася.

Д-р Н .: Чи відчували Ви щось незвичайне у Вашій дитині, коли Ви привезли його додому?

СУБ'ЄКТ: Так, все почалося в лікарні, і це почуття ніколи не покидало мене. Коли я дивлюся йому в очі ... я відчуваю умиротворення. Іноді я приходжу додому такий змученої, втомленою і розбитою і відпускаю няню, я буваю з ним нестриманій. Але він такий терплячий зі мною. Мені навіть не потрібно займатися з ним. Те, як він дивиться на мене ... це так мудро. Аж до теперішнього моменту я не могла до кінця зрозуміти, що б це значило. Але тепер я знаю! О, яке благословення! Я не була впевнена, чи потрібно було мені взагалі заводити дитину, але тепер я все бачу.

Д-р Н .: Що ви бачите?

СУБ'ЄКТ: (Впевненим голосом) Коли я намагаюся просунутися в своїй професії, люди стають ... жорсткіше ... не приймаючи те, що я знаю і що можу зробити. Мій чоловік і я - у нас складні від носіння. Він засуджує мене за моє наполегливе прагнення просунутися ... досягти. Оуе - Брендон - тут для того, щоб допомогти мені бути сильною, щоб я могла подолати ...

Д-р Н .: Як Ви думаєте, чи добре, що ми дізналися про те, що Ваш Гід присутній в цій Вашому житті в якості Вашого сина Брендона?

СУБ'ЄКТ: Так, якби Оуе не захотів, щоб я дізналася про його вирішенні прийти в моє життя, я б і не записалася до Вас на прийом - це навіть не спало б мені в голову.

Цей винятковий Випадок демонструє стан особливого емоційного підйому, який Суб'єкт відчуває, коли в своєму житті він виявляється безпосередньо пов'язаним зі своїм Гідом. Зверніть увагу на те, що Оуе, виступаючи в певній ролі, вирішив не робити замах на найбільш типову позицію, яку зазвичай займає споріднена душа. Він не прийшов як її чоловік, і ніколи так не робив в її минулих життях. Безумовно, споріднені душі приймають різні ролі, але втілений Гід зазвичай не вступає з учнем у відносини, що виникають між двома споріднені ми душами, разом працюють над своїми життями. Так, одна з родинних душ цієї пацієнтки виступила в ролі її «старої студен чеський любові».

Судячи з отриманої мною інформації, Оуе зайняв позицію Молодшого Гіда, приблизно, дві тисячі років тому. Він, можливо, підніметься на рівень Старшого Гіда до того, як ця пацієнтка просунеться з «рівня білої аури» на «рівень жовтої ауріческіх енергії». Незалежно від того, скільки століть це займе, Оуе залишиться її Гідом, навіть якщо він більше не втілитися разом з нею в її житті.

Чи наздоженемо ми коли-небудь в своєму розвитку наших власних гідів? В кінцевому підсумку, можливо, і наздоженемо, але я повинен сказати, що не зустрічав жодного такого випадку в оповіданнях моїх Суб'єктів. Душі, які розвиваються відносно швидко, талановиті, але такі ж і Гіди, які допомагають їм.

Нерідко зустрічаються і такі варіанти, коли з одним підопічним на Землі працюють два Гіда, і кожен має до нього свій власний підхід. У цих випадках один з них грає домінуючу роль, хоча більш досвідчений Старший Гід може, насправді, бути менш помітною фігурою в повсякденному житті їх загального підопічного. Причина появи такого духовного тандему зазвичай полягає в тому, що один з гідів також знаходиться в процесі навчання (наприклад, Молодший Гід - під керівництвом Старшого), або ж зв'язок між двома Гідами вже настільки тривала (як у Старшого Гіда з Майстром), що у них розвинулися постійні відносини. Старший Гід також може входити в свою власну групу душ, яка все ще керується Майстром, що спостерігає за декількома більш просунутими групами відразу.

Гіди, що працюють разом, не втручаються в дії один одного як в духовному світі, так і за його межами. У мене є близький друг, чиї Гіди, що доповнюють один одного в спільній роботі з ним, є прикладом такого тандему. Я привожу цей Випадок як показовий, тому що нам вдалося з'ясувати, яким чином два

Гіда цієї людини взаємодіють в різних життєвих ситуаціях. Молодший Гід мого друга з'являється у формі доброї дружин твані з корінного населення Америки - медсестри на ім'я Куен. Вона одягається в просте, що облягає фігуру замшеве плаття, її волосся стягнуті тому, а ніжне обличчя завжди випромінює живий світ. Вона з'являється в потрібний момент і допомагає моєму другові розібратися в тих чи інших складних події, а також в людях, пов'язаних з цими подіями.

Бажання Куен полегшити тягар досить важке життя, яку вибрав собі мій друг, доповнюється вічно задає складні завдання чоловіком на ім'я Джілз. Джілз, безсумнівно, є Старшим Гідом, який може бути близький до рівня Майстра в духовному світі. У цій своїй якості він не так часто з'являється поруч з моїм другом, як Куен. Коли ж Джілз дійсно входить в його вищу свідомість, це завжди відбувається різко і несподівано. Нижче наводиться приклад того, наскільки відрізняються дії Старшого і Молодшого гідів.

 Випадок 17. |  Випадок 19.


 Випадок 11. |  Випадок 12. |  Випадок 13. |  Глава 6. Перехід. |  Випадок 14. |  Випадок 15. |  Глава 7. Розподіл. |  Випадок 16. |  СУБ'ЄКТ: Так. |  Глава 8. Наші Гіди. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати