Головна

Глава 3. Повернення додому.

1.  повернення
  2.  ПОВЕРНЕННЯ
  3.  Повернення блудного Реслер
  4.  ПОВЕРНЕННЯ В ОКОПИ
  5.  Повернення Давида і заколот Шевою
  6.  Повернення для перезарядки
  7.  Повернення додому

Оскільки зустріч з дружніми духами, які очікували після нашої смерті, так важлива, то неодмінно постає питання про те, як же душі дізнаються їх. Я виявив, що мої Суб'єкти одностайні щодо того, як душі бачать, сприймають один одного в духовному світі. Душа може виглядати як маса енергії, але очевидно також, що неорганічна енергія душі може проявляти людські ознаки. Душі можуть проектувати форми своїх минулих життів, і вони часто роблять це, спілкуючись один з одним. Спроектована форма людського життя - це лише один з незліченних варіантів зовнішнього вигляду, який можуть прийняти душі, черпаючи їх із субстанції своєї основної енергії. Пізніше, в Главі 6, я буду розглядати ще одна відмінна, ідентифікаційний ознака душі - осoбая у кожної душі колірна аура.

Більшість моїх Суб'єктів повідомляють, що перша особа, яку вони бачать у духовному світі, - це їх особистий гід-провідник. Однак після закінчення життя нас також може зустрічати споріднена душа. Гіди-провідники та споріднені душі - це з усім не одне і те ж. Якщо колишній родич або друг постає перед новоприбулою душею, її постійний Гід може при цьому і не бути присутнім. Я вважаю, що зазвичай гіди знаходяться десь поблизу, контролюючи прибуття душі своїм особливим способів. У наступному Випадку душа мого Суб'єкта тільки що пройшла через духовні врата, де її зустріло просунуте істота, яке, очевидно, мало тісні відносини з Суб'єктом протягом багатьох минулих життів. Хоча ця споріднена душа не є початковим Гідом моєї пацієнтки, вона зустрічає її і оточує любов'ю і турботою.

Випадок 5. |  Випадок 6.

Погляньте на все очима безсмертної душі. |  Відгуки на книгу «Подорожі душі». |  Про автора. |  Вступ. |  Випадок 1. |  Випадок 2. |  Глава 2. Врата в духовний світ. |  Випадок 3. |  Випадок 4. |  Випадок 7. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати