Головна

глава 8

ворон

- Де Антон? - Запитала Світу, заходячи в будинок Марка.

- Пішов відганяти мій байк, - відповів сонний Марк, кидаючи боязкі погляди в таку ж невиспані Тіну, - скоро повинен бути.

- А Катя? - Запитала Тіна.

- Пішла назад до батьків.

Пройшовши в вітальню, Тіна і Світу перекинулися поглядами. Після вчорашнього нічного одкровення дівчата проговорили всю ніч, попутно Тіна відповідала на смс

Марка, ніж дуже смішила Миру.

- Він нікому зазвичай смс не пише, - говорила та.

Тіна тільки відмовчувалася на це.

- Ну, сьогодні ти покажеш нам свого хоста? - Запитав Марк.

Тіна знизала плечима і, влаштувавшись на кушетці, простягнула Марку лист від Діми.

Марк, прочитавши послання, сказав:

- Тобі треба перемогти.

- Це я вже зрозуміла, але у нас всього лише тиждень.

- Чорт, - пробурчав Марк - а ще п'ятнадцять конкурентів.

- Чому п'ятнадцять? - Запитала Світу.

- Заявлені сімнадцять Принців і Принцес. Троє з титулованих ще не отримали мітки. Шпалери Шостаковича і Ліка Покровська. Я і Тіна не береться до уваги ...

- Вау, поступишся в цьому році? - Розсміявшись, запитала Світу. - Ти ж уже четвертий рік поспіль брав верх.

- Чи не в цей раз, - відчеканив хлопець.

- Гаразд, мені звичайно теж не перемогти, а Антона це ніколи не цікавило. Плюс ще старше покоління і молодше, їх теж можна не брати до уваги. Першим уже не до того, а другим просто не перемогти. Залишається тільки Романови, Лужина, Алехнович і Радов.

- Списочок багато обіцяє, - сказав Завірюха, проходячи в кімнату, - а навіщо Тіні так сильно необхідно перемогти?

Хлопці переглянулися.

- Це її перший рік, - відповів Марк, - треба про себе заявити.

- Ясно, - просто сказав той.

Через кілька годин наполегливих старань, Тіна жалібно подивилася на Миру, та бажала допомогти покосила погляд в бік брата і зробила жалібні очі. Антон, вловивши погляд сестри, встав із стільця, на якому до цього сидів і кидав злісні коментарі на адресу жалюгідних старанність Тіни і підійшов до дівчини.

- І так Марк, - почав він, - учитель з тебе хріновий.

Прорік він, але вловивши погляд оскобленного Марка, додав:

- У цій справі, - Антон оглянув Тіну з ніг до голови, - її розізлити треба.

- Навіщо? - Ошелешено запитала та.

- Іноді, що б пробудити енергію, яка мирно спала в тебе цілий рік, треба струсити свій організм яким - то сильним почуттям, - пояснила Миру, - але чому саме злість? Можна ж і радість там ...

- Ні, саме злість, - обірвав Антон, - тримаю парі, ти не часто злишся?

Не дочекавшись відповіді, Антон сказав.

- Піднімай руки до верху і роби все як вчили, - посміхаючись, наказав він.

Дівчина зробила все як велено. Як завжди нічого не сталося, тоді Антон, широким кроком подолавши між ними відстань, притягнув її до себе і вчепився в її губи. Попутно лапаючи її за стегна. Реакція дівчини прийшла негайно. Вона відштовхнула від себе хлопця, і вже збиралася вдарити нахабу, як її руки приборкати, щось прохолодне і шовковисте. Червоний туман огортав велику чорну птицю. Ворон з червоними очима кружляв близько дівчини. Пір'я його в деяких місцях були червоні.

"А ми ближче, ніж здаємося" - заворожено, подумала вона.

"Набагато ближче" - відповів голос в її голові.

Птах сів на її плече. Всі також оповита червоним туманом, Тіна запитала:

- Що далі?

- Застав його щось зробити, - порадив Марко.

Тіна подумавши, покрутила зап'ястям і, вказавши в бік Антона, сказала про себе.

"Бий!"

Птах злетівши, розправляючи крила, метнулася в бік Антона, той перелякався і впав на підлогу.

Хлопці розсміялися.

- Більше не смій так робити! - Пригрозила Тіна.

Червоний ворон клюнув Антона за руку і, покружлявши ще біля нього, повернувся до Тіни.

- Як повернути його назад?

- Просто накажи.

"Назад"

Ворон з хвилину, хоча Тіні здалося набагато довше, подивився в очі дівчини і просто зник ...

- Я одна це помітила? - Подала голос Світу.

- Я теж бачив, - сказав Марк.

- Ви про що? - Запитала Тіна.

Завірюха, нарешті, піднявшись з підлоги, підійшов до шафи і дістав бинт, перев'язавши кровоточить долоню, він сказав:

- У тебе був зоровий контакт з хостом.

- І що?

- Він говорив з тобою? - Тремтячим голосом запитав той.

- Так, він відповів мені.

Хлопці дивились на неї з широко розкритими очима. Миру охнувши, сказала:

- Не може бути.

- Ще й як може. Вона хостинг, - спокійним тоном сказав Марк.

- Що це означає?

- Хостинги - це мисливці, які можуть вселятися в своїх хостів. Перевтілюватися. Такий дар мали наші Засновники ...- пояснила Миру, дивлячись на Тіну з захопленням.

- "Буде у неї дар, який у предків її був" - прошепотів Марк. - Наші хости не спілкуються з нами. Твої очі вони відливалися червоним, коли ти дивилася на ворона. Я такого ще ніколи не бачив.

- Як і ніхто з нині живих, - вставив Антон. - Цей дар дасть тобі безліч можливостей Івашкова. Очі ворона стануть твоїми, швидкість, сила, все це ...

- Це революція! - Вставила Миру. - Уже більше двадцяти років Радов займають позицію Керуючої династії. З твоїм даром ...

- Вона навіть не Королева, - заперечив Завірюха, - три роки тому її брат зайняв позицію Короля, а Катерина все також сиділа на престолі в особі регента при живою і здоровою племінниці. Це небачено. Можуть виникнути ускладнення з відновленням в ролі Королеви ...

- Вона Принцеса династії Івашкове! Її ніхто не може "відновити"! Цей титул її по праву! - Заперечила Миру.

- Даааа? - Простягнув єхидно Завірюха, - тоді скажи мені Тіна, де ж ти була всі ці роки? Ніхто про тебе ніколи не чув з самого твого балу Почтения, а потім ти просто пропала. Ніхто не бачив тебе хоч на одному балу у Дворі. Я вже не кажу про полювання. Я чув, ти вчилася закордоном? Чому ти вчилася? Вивчала психологію і філософію або що?

Хлопець, розсміявшись, продовжив:

- Ховалася? Думала, все це зійде тобі з рук, а тепер з невідомих причин повернулася і бажаєш стати Королевою? Це смішно! У дворі тебе засміють, - він швидким кроком пройшовся до дверей і, відкривши її, кинув через плёчо. - Раджу вам придумати іншу версію її від'їзду.

І він пішов, голосно грюкнувши дверима.

- Він має рацію, - сказала Тіна.

- Не слухай його, - сказала Миру, - у Антона нестійка психіка.

Сказала вона ці слова без натяку на посмішку.

 * * *

Розлючений Завірюха, вилітав з особняка Князєвих. Дійсно, чимось нагадуючи ту снігову заметіль.

Він пройшов вгору по алеї і, помітивши маленький парк, кинувся туди. Знайшовши порожню лавочку, Антон сів на неї.

Стояв холодний зимовий день. Лавочки запорошило снігом. Завірюха швидко замерз.

"У той день також було холодно" - подумав він, розтираючи долоні і дихаючи на них.

Діставши з-під куртки свій армійський жетон, він покрутив його в руці.

- Антон? - Звернулася до нього дівчина. Вона вибігла з дому майже слідом за ним, не надівши нічого з верхнього одягу. - Пробач, будь ласка. Антон, не гнівайся на мене.

- Я не злюся на тебе, Тіна. Я злюся на себе. Це ти прости мене.

Так помовчавши, вони посиділи пару хвилин.

- Чому ти злишся на себе?

Антон повернув голову в бік Тіни і боязко посміхнувшись, сказав:

- Я знаю, чому ти поїхала. Випадково підслухав розмову Світи і Діми, - хлопець опустив погляд. - Миру, мені ніколи не говорила цього в обличчя, але я знаю, вона ненавидить життя Мисливиці. У неї безліч причин на це. І я теж ненавиджу все це. Багато хто з нас. З народження наше життя має бути пов'язана тільки з нашою справою. Вершити правосуддя. Ми закон!

Він розсміявся, потираючи очі. Тіна тільки з жалем подивилася на нього.

Антон нагнувся до своїх чобіт, що б зав'язати розв'язав шнурки. Армійський жетон, розстебнулася, впав на засніжену землю. Тіна підняла жетон, оглянувши його, вона помітила, що на першому була гравірування "Вьюжін А. К", а на другому "Вьюжін Т. К".

- Т. К? - Запитала вона.

Антон кивнув головою, забираючи жетон.

- Так, мій брат Тимофій, - він застебнув ланцюжок. - Він загинув при виконанні.

- Мені шкода, - тихо сказала Тіна.

- Мені теж.

Спогади увірвалися вихором в його голову.

Стояв холодний лютневий день. Принц Тимофій Вьюжін сидів за столиком і пив гарячу каву, розглядаючи папку з новою справою, яке прийшло сьогодні вранці.

- Що там? - Запитав Антон, братом він захоплювався як якимось супер героєм. Кращий мисливець його династії!

- Троль, - коротко пояснив Тіма. - Поїхали зі мною?

- Звичайно, - зрадів Вьюжін молодший.

Мирослава в цей час була у Франції, розбиралася з русалками. Пізніше дізнавшись про події вона звинувачувала злодійку долю. Адже це їй мало дістатися цю справу.

- Запам'ятай, Антон, - серйозним тоном сказав Тіма, - тролі сліпі, але слух у них чудовий. Ніяких різких рухів або звуком. Ти зрозумів?

Антон кивнув. Тоді його ще ніхто не називав хуртовини. Після того як загинув його брат, він почав пити і нехлюйствувати, але залишався таким же добрим мисливцем. Часто за свою мінливість в характері, як у тій несподіваною сніжної і мінливої ??завірюхи його і прозвали хуртовини, скоротивши його прізвище.

Все сталося дуже несподівано, Завірюха досі звинувачує себе в те, що трапилося. Тролі, які зазвичай водяться під мостами, дійсно мали винятковий слух. Антон по своїй необережності вступив ногою в болото, ніж привів у жах свого брата, тому що по забрудненому тихому озеру пролунав тихий, але добре чутний хлюпає звук.

Тіма обгорнув і з застиглим на обличчі жахом побачив здорового троля. Троль з маленькою головою і великими руками, схопив Антона за комір сорочки і збирався його проковтнути.

- НІ! - Закричав Тимофій, ніж видав себе перед іншим тролем, що сховався поблизу. Той, принюхався, кинувся до місця, де стояв Тіма.

- М'ясо ... є ... мисливець, - заревів чудовисько.

Антон, отямившись, витягнув маленьку кувалду зі своєї сумки. Вдаривши нею по лапою троля. Той заревів і відпустив Антона.

- АНТОН !!! - Закричав Тіма.

Антон подивився на брата. Останнє, що побачив Тіма перед смертю, так це, то як брат з переляканими і вже мокрими очима від сліз, мчить до нього на допомогу. Але він не встиг, не встиг, не встиг ...

Це були єдині слова, які Антон говорив в той день. Троль розламав хребет його брата, просто зігнувши хлопця навпіл.

Мітка у вигляді вовка з'явилася на наступний день. Це означало, що тепер він Принц своєї династії.

- Його титул перейшов до мене, - гірко сказав Антон, - як ніби я відібрав у нього щось! Батьки, дивляться на мене так, що я можу прочитати по їхніх очах "Це твоя вина!". І знаєш, що Тіна? Це правда, моя вина.

- Це вина троля, а не твоя. Ти ні в чому не винен.

Антон зняв свою куртку і віддав її змерзлі дівчині. Так вони пішли до особняка Князєвих, зберігаючи мовчання.

 піжамна вечірка |  Королівський двір


 Глава 1 |  Я чекаю тебе |  Бе-ге-марнотрат НЕ Булгака |  Правда і Рішення |  Три тижні пекла |  глава 5 |  Зірочка Королівського Двору |  зимовий бал |  глава 11 |  Із щоденника Дамьена. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати