Головна

Перевірка в реальних умовах

  1.  III. Розвиток радянського права в умовах НЕПу
  2.  I-перевірка A-регулювання R-заміна C-чистка L-змазка
  3.  А ось після кількох років життя в незмінних умовах,
  4.  Припинення адміністративних правопорушень в умовах надзвичайного стану.
  5.  Альтернативи економічної політики в умовах відкритої економіки
  6.  АНАЛІЗ І ПЕРЕВІРКА
  7.  Аналіз ринку російських страховиків і перспективи його розвитку в умовах членства Росії в СОТ

Як приклад цього протиріччя між поведінкою і переконанням можна привести випадок, коли я велів учневі підійти до дівчини і з самого початку використовувати тілесну гру. Це нове поведінка знаходить противагу в його переконанні: "Дівчатам не подобається той, ким я є". Його нова поведінка говорить: "Використовуй тілесну гру відразу і прийми те, що ти їй вже сподобався" знаходить противагу в: "Я не подобаюся дівчатам". Так проявляється конфлікт, який призводить до ступору. Середньостатистичний учень може зробити що-небудь тільки тоді, коли я говорю йому зробити це. Але залишений без нагляду, він буде кидатися з одного боку в бік, і непослідовність покаже свою гнилу посмішку. Цей конфлікт відбувається, коли переконання і поведінка не узгоджуються. Це призводить до створення конфліктної несумісною реальності.

Люди, які домагаються чогось, вірять в свої можливості. У двох словах, для створення нової і радикальної реальності (багато дівчат, груповий секс, секс-життя рок-зірки) тобі необхідні нові і радикальні переконання. З метою збереження нової реальності, переконання повинні закріплюватися і повторюватися на постійній основі. До сих пір я не сказав чогось нового, чого не було б в більшій частині мотиваційних теорій.

Давайте застосуємо це до пікапа.

 Як змусити себе вірити в те, що ти програміст, а не програма |  Твій шлях до природності


 Сміливість і Впевненість |  Але ти ж все одно хочеш сексу від неї. |  Так що ж таке "Клешня"? |  Час Для Клішні |  Слабка Віра Або Відсутність Віри? |  Деякі очевидні косяки, які потрібно злити в першу чергу. |  Від Зміни Базових Переконань До Зміні Поведінки |  Установи Нові Переконання |  Як вічно заряджений пістолет може допомогти тобі? |  Отримайте фізичний контакт без дозволу |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати