Головна

" Мені нема чого сказати "Підривник. Відкрий, щиро поцікавившись її думкою про що-небудь.

1. " Мені потрібен опенер ".
  2.  Зрештою, ми самі створили свої проблеми. Пляшка була всього лише їх символом. До того ж, ми припинили боротися з будь-ким або з чим-небудь. Ми повинні вести себе саме так!
  3.  Грегор ласкаво обійняв мене. Годі й казати, якою радістю дихало моє відповідь обійми.
  4.  Ще один Підривник на "мені нічого їй сказати". Оупенер з Нульовим Схваленням
  5.  Як щиро просити вибачення
  6.  Навчіться щиро й безкорисливо хвалити людей, схвалювати їхні вчинки, робити їм компліменти. Просто так! Нехай це буде один із способів робити людям приємне.

Роблячи цю вправу, ти повинен думати про щось реальному, наприклад про смажене курча, і питати її думку, як би ти не гальмував і як би нерозумно це не виглядало. Для кращих результатів роби це в стані польоту, не думаючи майже ні про що. Виключіть зі своїх думок образи, лайки і спроби отримати схвалення. І зроби так, щоб дівчата нарешті почули твій оупенер. Вправа не працюватиме, якщо ти скажеш свою думку на свій оупенер. Скажи перше, що спадає на думку, якусь нічого не значущу фразу.

До вас гарантовано прийде впевненість. Це потужна вправа може сильно змінити вашу автентичність в ваших взаємодіях з дівчатами. Я назвав його "детонатор", тому що у студентів після його використання настає прозріння. Так як вони думали, що для того, щоб мати успіх, потрібно підходити з хитрими, добре продуманими оупенерамі, вони не можуть повірити, що можна починати бесіду з абсолютно будь-якої фрази, кажучи все, що ти зараз відчуваєш. Але вони слідують моїх порад, і у них виходить, що просто підриває їм мозок.

Коли ти підходиш, дуже важливо НЕ починати бесіду з питання. Це повинно бути стверджувальне речення. Не потрібно відкривати подібними оупенерамі: "Я живу в Ньюкасл, і коли я приїжджаю до Лондона, я завжди порівнюю на смак лондонську Кока-Колу з ньюкастловской". Я думаю, Кока-Кола за смаком краще в Ньюкасл. Не потрібно пояснювати, де тут помилки. Просто скажи свою думку про що-небудь: "Ти повинна знати - Кока Кола краще за смаком в Ньюкасл". Потім замовкни. Дозволь дівчині заповнити незручну паузу. Озвуч своє чесне думку і чекай. Не турбуйся про яка виникла незручному мовчанні. Відкривай так кожну групу, поки не досягнеш хороших результатів. Не турбуйся, якщо на перших порах ти не будеш отримувати позитивної реакції на свої оупенери, тому що деякий час ти будеш виглядати невпевненим. Зробивши пару підходів, ти побачиш, що відчуваєш себе більш комфортно, кажучи людям що-небудь щиро.

Перевірка в реальних умовах. |  Ще один Підривник на "мені нічого їй сказати". Оупенер з Нульовим Схваленням

Що таке Гра Клозера? |  До дівчат постійно підходять? |  Символічне Опір - Або Чому Ти Хочеш Полюбити Проривання. |  Чому мислення "Просто Бути Соціальним"? |  Чому Ви не повинні ховатися |  Малоймовірні Найгірші Випадкові Сценарії. |  Які Теми Для розмови Я Повинен Використовувати Як Тільки Я в Грі? |  Чому Вираз, а не Враження? |  Любити, щоб тебе любили. Пошук схвалення. |  Чому потрібно говорити голосно. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати