Головна

Символічне Опір - Або Чому Ти Хочеш Полюбити Проривання.

  1.  B) Чому?
  2.  D.1.1 Розрахунковий опір болтів зрушенню
  3.  D.1.2 Розрахунковий опір болтів розтягуванню
  4.  XXIV. ДЕ накопичується втома? ЧОМУ МИ втомлюємося?
  5.  XXV. МЕХАНІЗМ удушення КЛІТИН ОРГАНІЗМУ АЛКОГОЛЕМ. ЧОМУ МИ п'ємо. Про «КОРИСТЬ» І ШКОДУ АЛКОГОЛЮ.
  6.  Автогенератор у вигляді контуру з негативним диференціальним опором (тунельний діод).
  7.  Б. З'єднання зіркою з нульовим проводом, які мають опір (0), або без нульового проводу ().

Коли ти підходиш до дівчини і представляєшся, питання "Хто нахрен цей хлопець?" спливає у неї в голові на секунду. Я навіть записав це миттєву реакцію на камеру, так, я підійшов до дівчаток з камерою в руці і навів її на них. Подай на мене в суд. Я можу зупинити відео в тому місці, коли на їхніх обличчях відбивається, що це питання спливає у них в голові. Справді, я показую це відео моїм студентам.

Якщо ви не знаєте, що я хочу сказати, згадайте, коли минулого разу, незнайомець зупинив вас на вулиці для того, щоб дізнатися куди йти. Була частка секунди, коли Ви запитали себе: "Хто цей хлопець? Що він хоче?" А потім Ваш розум пішов далі: "Все нормально, він всього лише хоче дізнатися куди йти." Ви зробили швидке судження про те, чи був хлопець безпечний чи не варто з ним говорити.

Те ж саме відбувається з дівчатами. Спочатку, вони роблять поспішні судження. Ці рішення прийняти-відкинути: "цей хлопець кльовий або лох?" Якщо ви вкладаєте занадто багато в їх схвалення з місця в кар'єр, вони вирішать: "лох" і відвернутися від вас. Вибачте, хлопці. У дівчаток немає великої кількості часу через біологічного годинника. Їх уми, прагнуть розмножуватися з ідеальним чоловіком, відкидають можливості для хлопців з ознаками лохів і неідеальних женихів.

Символічне опір, демонструє механізм дівчат, який розвивається за роки зустрів хлопців. Запрограмовані, щоб виявити і позбутися від чоловіків-лохів і можливості розмножуватися для них, жінки перевіряють Вашу опірність відмови. Ось чому я люблю, коли вони так роблять. Я розглядаю це як можливість показати їй, що я не якийсь середній Джо (Іван?)). Я хочу пробити її початкову стіну і мати великий шанс перетворити видимий підйом комунікації прямо в секс.

Якщо ти не звикнеш до прориву такого захисту, то не отримаєш сексу. Більшість студентів, яких я навчав дивовижному успіху протягом і після програм, більше не турбувалися, коли зустрічали таку поведінку. Майстри злому, як я їх називаю, навіть насолоджуються процесом подолання опору.

 До дівчат постійно підходять? |  Чому мислення "Просто Бути Соціальним"?


 Помилкове Але все Ще Приваблива Рішення: Гра За Сценарію |  Перевірка в реальних умовах. |  Розкажи їм хто ти |  Як Зламати Ваш Розумовий блок: Вимкнути Цензуру | " Мені потрібен опенер ". |  Прокрастися на противагу. Увірватися. |  Стандартні Реакції На Підхід |  Лінійна Модель Потягу |  Перевірка в реальності. |  Що таке Гра Клозера? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати