На головну

Глава 46.

Ніч. Нью Йорк. Аеропорт.

Вийшовши з аеропорту на вулицю, я, чесно, не могла намилуватися нічним містом. Я мріяла побувати тут, але мою мрію зміг лише Нік здійснити.

- Все добре? - Запитав Нік, обіймаючи за талію, і шепочучи на вухо.

- Дуже, - завороженим голосом сказала я.

- Зараз поїдемо додому, а на обід нас запросили Кевін і Дані. Туди ж приїдуть Джо і Бланда, - попередив він.

- Добре, - взяла валізу, але Нік мене випередив.

Поки ми їхали додому, я просто спостерігала за містом. Він неймовірний. Я не знаю чому, але він заворожив мене.

- Добрий вечір, містер Джонас, - сказав портьє, відкриваючи двері.

- Здрастуй, Чарлі, - вони мило посміхнулися один одному.

- Добрий вечір, міс, - посміхнувся і мені.

- Здрастуйте, - йшла за Ніком.

- Пішли, - з сумками натиснув кнопку ліфта.

Приїхавши на потрібний поверх, я з легкістю видихнула. Відкривши двері, Нік залишив сумки в передпокої, а сам повів мене по квартирі, показуючи, що і де знаходиться.

- Значить, тут знаходиться кухня, вітальня, студія, вихід на балкон. На другому поверсі, - вів мене на другий поверх, тримаючи за руку, - дві кімнати, ванні.

Зупинившись у одній з кімнат, я зважилася зайти в середину.

Темно-сині стіни, великі вікна, велике ліжко, гардероб - нічого зайвого. Але, я відразу зрозуміла, що це кімната Ніка. Синій колір - ось, що видало цю кімнату. Я вийшла з неї, але Нік тримаючи мене за руку, розгорнув до себе.

- Вік, - обіймаючи мене за талію, носом зарився в моє волосся, - ти будеш спати зі мною чи окремо?

- Я думаю, що після такої дороги мені краще побути в окремій кімнаті, - наїжачила його волосся, і відсторонилася.

- Гаразд, біжи в душ.

Закінчивши з усіма водними процедурами, я одягла піжаму, і лягла в ліжко. Така ж кімната, як у Ніка, але стіни були кремового кольору. Дві години я не могла заснути.

Прийшовши в кімнату Ніка, стояла і розчулювалася, як він спить. Такий милий, і ніби беззахисний. Але він раптово прокинувся.

- Щось трапилося? - Потираючи сонні очі, запитав він.

- Ні, - відповіла я, йдучи в бік його ліжка.

- Тоді чому ти не спиш? - Спершись на ліжко, спостерігав за моїми рухами.

- Чогось або когось не вистачає, - вляглася поруч з ним.

Він обняв мене, і відразу все стало на свої місця. Так, ми і заснули.

Прокинувшись від сонячних променів на своєму обличчі, я повернулася в інший бік, де не виявилося людини, який зігрівав мене всю ніч.

Ставши в піжамі, а точніше, у звичайній подовженою сорочці, на носочках вийшла з кімнати. Почувши шум блендера, увійшла на кухню. Нік щось готував, при цьому хитаючи головою в такт тихо грає музику. Підійшовши ззаду, я обхопила руками його талію, притулившись щокою до майці, яка облягала його тіло.

- Доброго ранку, - сказала я.

- Доброго ранку, - повернувся до мене обличчям, і поцілував в носик, - чому ти так рано прокинулася?

- А котра година? - Запитала я, шукаючи годинник в кухні.

- Зараз рівно 10 годин, - притягнув мене до себе, - будеш шоколадні оладки?

- Ммм, - розпливлася в усмішці, - звучить заманливо.

- Сідай, - простягнув тарілку до столу.

- А ти? - Простогнала я, надувши губки.

- А ось і я, - присів поруч зі мною.

Підтягнувши тарілки до себе, почали снідати. Оладки виявилися дійсно обладнаний.

Поставивши посуд в машину, ми попрямували на терасу, випиваючи каву. Дуріли, і, глянувши на час - остовпіли.

- Вік, - дивився він на мене, - ми запізнюємося.

- У скільки ми повинні бути на місці? - Запитала я, оглядаючи ранковий місто.

- Через 40 хвилин, - притягнув мене до себе, і ніжно поцілував в губи, - йди, збирайся.

Я одягла блакитне плаття, білі кеди, зав'язала пучок і вийшла у вітальню.

Нік не перестає мене дивувати. Білі кеди, ніжно-блакитна сорочка, і штани пісочного кольору.

- Пішли, - взяв за руку, і ми пішли в призначене місце.

Глава 45. |  Глава 47.

Глава 35. |  Глава 36. |  Глава 37. |  Глава 38. |  Глава 39. |  Глава 40. |  Глава 41. |  Глава 42. |  Глава 43. |  Глава 44. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати