Головна

Глава 27.

Минув тиждень, ну, може трохи більше. Я зустрілася тоді, як і обіцяла з Артемом. З Ніком, на жаль, з того моменту не розмовляла. З Джо і Кевіном, як завжди на одній хвилі, але без Ніка. Де є я, там немає його. Ну, врешті-решт, він вічно чимось не задоволений, а я веду себе зазвичай.

І ось, вторник 10 число. Я вирішила, що поїду додому, тому що середовище в моєму універі вихідний і чого просиджувати штани в общаге, якщо є справи вдома. Після пар прибігла додому, щоб взяти сумку і тільки збиралася вийти на сходи, як мене покликали.

- Вік, - я обернулася на крик, - привіт.

- Ой, Тема, привіт. Я тобі напишу, а то я на поїзд спізнюся, - відповіла я і втекла.

Сидячи в поїзді, залізла в інтернет і зайшла в офіційну групу Jonas Brothers. Коли пила свій улюблений сік, мало не поперхнулася від прочитаної мною новини. JB повідомляють, що Нік і Олівія розлучилися з невідомої причини. Але чому? Не замислюючись, я набрала номер телефону прямо з планшета, інакше, довго шукати довелося.

- «Так», - відповів Нік.

- Нік !? - Нібито запитала я.

- «Віккі», - таким голосом, ніби ніяк не очікував почути мене.

- Мені шкода, - сказала я, співчуваючи. Швидше за все, йому зараз важко, адже вони зустрічалися протягом півроку.

- «Нічого, переживу», - спокійно відповів. Трохи зам'явся «Як ти?»

- Нічого, спасибі, як ти, в загальному? - Не знаючи, як себе вести в такій ситуації.

- «Все добре, правда», - відповів.

- Нік, я приїду, завтра ввечері і зайду, добре? - Запитала я.

- «Буду чекати», - з ноткою надії, відповів, і я поклала трубку.

Я приїхала назад в общагу близько 10 вечора.

Тільки підійшла до дверей і постукала, відразу ж вийшов із сусіднього блоку Артем. Якщо чесно, він сильно нав'язує себе людям, що встигає набриднути.

- Радий, що ти приїхала. Але я начебто, живу в цьому блоці, а не в тому, - показав пальцем на блок братиків.

- А я до друзів прийшла, якщо що, - з деяким ігнор.

- А до мене не будеш? - Запитав він.

- У мене до них важлива розмова і я втомилася, тому завтра поговоримо, якщо вже ти так сильно хочеш, - ще раз постукала.

- Окей, до завтра, - з посмішкою до вух сказав і пішов до себе.

Ніхто з братів мені не відкрив. Я йшла по коридору, заходячи за двері, що ведуть до другої частини поверху. Відразу за ними знаходилася навчальна кімната, в якій нікого не було, інакше, в ній горів би світло. В кутку, біля зачинених дверей, сидів Нік, з закинутою головою до скла. Я тихенько підсіла до нього. Швидше за все, трохи налякала.

- Привіт, - тихо почала я.

- Привіт, - відповів Нік, повернувшись до мене.

- Через що? - Запитала я, дивлячись на двері блоку.

- Набридло все, - відповів, і знову закинув голову.

Я не знала, що сказати після його слів, які просто вбили мене. Мовчки сиділи.

Нік простягнув мені навушник від свого плеєра і включив музику.

Найрізноманітніша музика, яка підходила під його настрій. Чого я тільки там не почула. Була велика кількість тієї музики, яку я йому скидала. Ми сиділи з закритими очима, вивчаючи текст пісень і свої думки. Люди проходили повз нас і дивилися, як на придурків, але плювати. Він перервав тишу, тими словами, які я ніколи не чула від нього в свою адресу.

- Мені тебе не вистачало цей час, - дивився в мої очі.

Я лише посміхнулася і опустила погляд у підлогу. Продовжуючи слухати музику, обмірковувала, що він мені сказав.

Через 20 хвилин, я вже встигла трохи прізаснуть. Аж надто важкий день видався.

- Віккі, - кликав мене Нік, - давай вставай.

- Так, я встаю, - він підняв мене, і я взяла його за руку, тому голова моя закрутилася.

- Погано? - Запитав він, підтримуючи за руку, з хвилюванням.

- Ні, просто, голова закрутилася, трохи, - сказала я, відпустивши його руку.

- Гаразд, іди вмиватися, а я через пару хвилин зайду за флешкою, - сказав він, відкривши мені двері в блок.

- Дякую, - відповіла і зникла за дверима.

Я вмилася, включила ноутбук і сіла на ліжко. Дівчатка були вдома. На годиннику 12 години ночі. Ні з того, ні з сього, відчиняються двері, заходить Нік на розгоні. Підходить до столу, бере мій телефон, планшет, закриває кришку ноутбука, забирає мої тапки.
 Я встаю на ліжко і дивлюся на нього з питанням на обличчі.
 Без усяких слів, Нік бере мене і кладе на плечі. Я у великому шоці.
 - Гей, дівчата, а ви нічого не скажіть, - крикнула я, поки той забирав кофту.
 - Так, скажімо: на добраніч, - крикнула Даша, спираючись на слово "спокійній".
 - Я пригадую вам, - відповіла, - Нік, відпусти мене, - крикнула я.
 Він мовчав і не відпускав мене.
 - Я боюся висоти, - сказала я, зібравши руки на грудях, висячи головою вниз.
 - Ну так звичайно. Так я і повірив, - відповів він.
 - Нік, у мене кров припаде до мозку і буде погано, - абсолютно спокійно говорила.
 - Від 5 хвилин нічого не стане, - пожартував той.
 Поки він мене ніс, спереду, тому що я нічого не бачила, почав відбуватися спір, але поки без слів.
 - Ти чого замовк? - Запитала я.
 - Та тут твій залицяльник варто, - його настрій змінилося.
 - У мене немає ніяких залицяльників, - буркнула.
 - А як же цей? - Нік повернувся, щоб я побачила, хто там стояв.
 - Ах, цей, - подивилася я, і побачила Артема, - я тобі як-небудь все поясню.
 - Може, ти і мені теж поясниш? Що ти робиш на плечі у свого американського дружка? - Почав типу ревнувати, але це була всього лише показуха.
 - Уоу, ось у свого дружка я і буду висіти, а тебе це ніяк не стосується, так що з доріжки відійди, - відповіла я.
 - Я до тебе з усією ніжністю, а ти зараз ось так мені відповідаєш? - Зібрався з силами і підійшов до Ніку в щільну.
 Хоч Нік і фізично міцніше того Артема, але в тій ситуації, коли я була на його плечі, він ослаб.
 Тому, Артем взяв волю в кулак, і мало не дав Ніку по обличчю, як той встиг його відштовхнути. Не знаю, через що все це почалося. Ревнощі? З його боку, зараз нерозумно виглядало. Ми знайомі-то всього тиждень, та й то, він встиг мене дістати.
 Після того поштовху, Нік зайшов в блок.

Глава 26. |  Глава 28.

Глава 16. |  Глава 17. |  Глава 18. |  Глава 19. |  Глава 20. |  Глава 21. |  Глава 22. |  Глава 23. |  Глава 24. |  Глава 25. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати