Головна

кілочки

- Охоронна сигналізація! Засоби від паразитів і виповзків! Автоматичне побегопредупрежденіе! Установка, супровід! Увага, акція! Безкоштовно заб'ємо ...

Космогонії відірвався від щоденника, щоб відігнати настирливого мелькальца або зачинити, якщо виявиться поблизу, але слова про безкоштовність проти волі торкнулися розуму і змусили вдивитися і вслухатися. І то сказати, за будь-якої дрібнотою вертка ганятися по грядках - невместно і безглуздо гідності городника. І як наздогнати, якщо стрибає з паралельності в паралельність і крутиться? Тільки грядку витопчешь.

- ... Кілки з побегопредупредітелем! Оплата за першим побегопредупрежденію! - Гудів мелькалец і вил спіралі в небезпечній близькості від третьої гряди бульб.

- Пшёл! .. - Дихнув на нього Огородник видали, побоюючись, як би не пошкодити Полисфер, але тут до нього дійшло: «Кілки? Кілочки? Чи не про них мені говорили допіру? Даремно я виганяю цього ».

Але мелькальци одним дихання не виганяють.

- Охоронна сигналізація! - Зуділа верткий і все ближче підбирався до запліднених бульбі.

- На кой сиг мені твоя нализация ?! - З роздратуванням мовив городник. - Говорили мені, що потреби кілочки, але навіщо - не сказано ...

- Кілки з побегопредупрежденіем! Тей-йя! - Вискнув мелькалец, расслоился у всій багатовимірності, так як всмажить в бульба по дотичній!

Всередині у городника тяжко ухнуло, як ніби це йому потрапило в бік. Від удару плоть з бульби бризнула разом з рідиною, завихривши, згустилася малим кулькою і кругом Полисфер заспіраліла не гірше шкідливого мелькальца. А самого мелькальца не стало, чи то в ніщо схлопнув, то чи в Полисфер Вмазати, а може, залишився навічно в малому кульці.

Розлютився космогонії - бачено чи? - Полисфер від ударної потрави взьюлілась, а нісенітниця ця дрібна навколо неї обертається, ніби підв'язана. Аж рябить від цього віхренія і волога на Полисфер хвилюється.

«Підв'язати?» - Задався питанням космогонії і пригадав, що в «Рекомендаціях» рекомендовано паросток підв'язувати, але до чого і як - не вказано.

«Але ж я ж сказав мелькальцу про кілочках! - Зрозумів він. - І по слову моєму виповнилося, вбив кілочки. Так як рівно! У всіх паралельно! Кругом кожної сфери по кульці! На кожній кульці друк трикутна, та так хитро поставлена ??- точнісінько проти бульби, ближче нікуди. Ото ж бо він верещав про втечі та попередження ... Шкода мелькальца, загинув передчасно ».

Справжньою жалості городник не відчував, а по міркуванні здоровому вирішив, що таке і було мелькальца призначення - загинути в ім'я гону світлого біля струмка Оріонова. Так, чи ні, і чи не було підступу злочинного в тому зіткненні тіл, - розбирати не став космогонії, а знову за писання взявся.

 зіткнення |  Складнощі перекладу. інтермедія


 анотація |  Складнощі перекладу. вступ | |  Вечір важкого дня |  Втеча перший. Тет-а-тет з самотністю |  примісячення |  мовчання |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати