На головну

Глава 11.

Пари пройшли зовсім звичайно. Я не звертала уваги на Ніка, у всякому разі, не завжди на нього дивилася. Прийшла додому і пішла в магазин. На поверсі стояв Нік. Я спробувала пройти, але він мене затримав.

- Нік, відпусти, - абсолютно спокійно попросила я.

- Торі, будь ласка, залиш пакети в кімнаті і пройди зі мною, - просив Нік, тримаючи мене за руку.

- Ні, - категорично відповіла я.

- Чому? Просто дай мені шанс, - відповів він.

- Гаразд, - сказала я і пішла в свою кімнату, - зараз прийду.

- Тільки тепліше одягнися, - крикнув Нік.

Я поклала в холодильник продукти і вийшла. Нік посадив мене в машину, і ми їхали в невідомому, для мене, напрямку. Близько якоїсь будівлі ми зупинилися і зайшли всередину.

Нік зав'язав мені очі.

- Навіщо це? - Запитала я.

- Просто, довірся мені, - сказав він.

Я йшла. За руку мене підтримував Нік. Я й гадки не мала, куди він мене веде.

- Акуратно, зараз буде маленька сходинка, - поінформував.

Я з легкістю спустилася. Я почула голосу Кевіна і Джо.

- Отже, Торі, я думаю, ти мене чуєш, - сказав Джо.

- Так, я просто тебе не бачу, - відповіла я.

- Так ось, вибач нашого брата. Він влаштував тобі маленький сюрприз, в честь примирення. Тому не ображай його, - обняли мене.

- Удачі, Нік, - крикнули.

Нік підійшов і розв'язав пов'язку.

- О, Боже, - відповіла я.

- Подобається? - Запитав він.

- Це чудово, - почуття переповнювали.

Ми стояли на даху, і все місто стелився, як на долоні. Нічне місто. Я такого не чекала і близько. На даху була лавка, яка була встелена теплим пледом, а поруч лежало ще два. Я присіла, а Нік сів поруч, накривши мене пледом. Сиділи, дивлячись на місто, хвилин 40. Мовчки дивилися.

- Нік, - протягнула я.

- Так.

- Що тоді сталося? Чому ти не хотів поділитися?

- Це складно, - він відвернувся.

- Нік, все буде добре, - я притулилася до нього, згорнувшись клубком, навколо його шиї.

- Я розумію, але зараз буде важко для всіх, - відповів він і повернувся.

Його очі були наповнені болю, сльози наверталися. Мені стало не по собі. Я його обняла. Іноді обійми допомагають краще, ніж просто слова.

- Якщо не хочеш, не говори, - відповіла я.

- Просто, група розпалася, - відповів він.

- Що? Чому? - Питала я.

- Можна, я не буду зараз відповідати на це питання, а ти прийдеш і подивишся в новинах, - сказав він.

- Так звичайно. Я все розумію.

Я притулилася своїм замерзлим носом до його шиї, намагаючись якось його заспокоїти. Він лише обійняв мене міцніше. Так, ми і сиділи. Я глянула на годинник.

- Ми запізнилися в общагу, вітаю, - сказала я спокійно.

- Ну і що. Поїхали в готель, - сказав він.

Глава 10. |  Глава 12.

Глава 1. |  Глава 2. |  Глава 3. |  Глава 4. |  Глава 5. |  Глава 6. |  Глава 7. |  Глава 8. |  Глава 13. |  Глава 14. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати