Головна

Червня 2010 року

- Коротше так! - Я закінчив набивати останній магазин, засунув його в розвантаження - УЗД поклади он туди, в кишеню двері, під руку. Нехай не до кінця влазить, але нехай буде. Пітер простягнув руку до переднього пасажирського сидіння, взяв автомат ...

- А чому там не залишити?

- При різкому гальмуванні - злетить на підлогу. Поклади краще в дверний кишеню, так під рукою буде, хоча і незручно. Прорепетируйте.

- Що?

- Ну, пару раз спробуй схопити автомат однією рукою, другу тримаючи на кермі.

Пітер прорепетирував, перший раз вийшло хріново, другий і третій - трохи кращі.

- Досить, все одно часу немає. На дозвіллі потренуємося краще. Хеклер буде ось тут, прямо в кобурі, причепленим, зрозумів?

ХеклерКох МР7А1 я причепив до переднього пасажирського сидіння. До УЗД у мене були патрони - він жер звичайні дев'ятиміліметровий пістолетні, а ось магазин був тільки один - той що в автоматі. Останніми словами прокляв себе за те, що не вирішив цю проблему в магазині Штайнберга - у нього-то напевно магазини запасні були. Ось і мучся тепер, мудак! Хоч і не до роздумів там було - а все одно міркувати мав. До МР7 були і магазини і патрони - та тільки ось поповнити боєзапас було ніде, в громадянській продажу цих патронів не було, та й на військових складах - з десяти дай бог якщо на одному. Така зброя - легке, зручне для стрільби з однієї руки, з ємним магазином, з глушником - і ніде взяти патрони! Хоч плач. Поки патрони були - але це на крайній випадок. Коли вже зовсім край підходить - так патрони треба поберегти.

- Домовляємося так. У тебе під рукою УЗД, на поясі - крупнокаліберний пістолет. Без потреби не стріляй і вікно взагалі не відкривай - основним стрільцем буду я. Просто веди машину. Хеклер - на самий крайній випадок, якщо крайняк. Так до нього патронів мало - побережи. Зрозумів?

- Добро.

- Калаш твій буде на задньому сидінні, під час водіння з нього все одно стріляти не зможеш, з однієї руки - але якщо зупинять - хапай і сечі. Тільки сподіваюся, що не зупинять. Намагайся рулити дворами і не наближайся ні до лікарні, ні до університету. Я буду тобі говорити куди їхати, зверху - але і сам міркуй - у мене проблем нагорі до ... буде. Якщо не туди поїдеш - вріжуся з ноги прямо по потилиці, зрозумів?

- Та пішов ти ...

- Щас піду. Перевірю як там дами в Рейнджі. А ти на всі боки дивись.

Вийшов із затишного салону Хаммера, тримаючи напоготові нову гвинтівку. Заодно спробував, пару раз скинув для прицілювання - гвинтівка приходила в плече просто ідеально. І приклад - стилю «Галіль», якраз на мене. Перекинувши запобіжник на одиночний режим вогню, пішов до машини ...

Йдучи до машини Енджі і Марі, звично вслухався, намагався зрозуміти, що відбувається навколо. Незважаючи на те, що до міського життя було метрів двадцять лісосмуги - ліс приглушав звуки міста. До сих пір лунали звуки пострілів - незважаючи на те, що біда прийшла вже два з гаком тижні тому. Але люди - чинили опір. А може бандити, але, врешті-решт - теж люди.

Марі вже виглядала по-бойовому, переодягнена в напіввоєнну форму влаштувалася за кермом РейнджРовера. Зброї у неї не було.

- А чому зброї немає? За Марі відповіла Енджі.

- Вона не хоче. З усім я впораюся - і ви вдвох. Зрештою, ми ж за вами поїдемо. А ви у нас - професіонали-ганфайтер.

Ніколи не міг зрозуміти жінок. Зараз на думці одне - через пару хвилин абсолютно протилежне. Що її знову не влаштовує ?! Втім, і з'ясовувати не хочу.

- Ну, дивіться ... Точно не хочеш зброю? Марі похитала головою.

- Тоді вікно закрий і не відкривай, якщо тільки не доведеться звалювати з машини. Зрозуміла? Марі кивнула, дивлячись на мене з якимось дивним видом.

- Тепер далі. Педалі тільки дві - газ і гальмо, кермо - в загальному розберешся. Їдь строго за нами, нікуди не звертай і з вигляду нас не втрачай ні в якому разі. Намагайся їхати рівномірно, без ривків, щоб Енджі могла нормально стріляти в разі чого. Марі знову кивнула.

Глянув на Енджі. Та, по видимому основний взяла трофейну М16а3 з оптикою, короткий Knight Armament висів, закинутий за спину. Розвантаження набита магазинами, пістолет на поясі - в загальному, богиня війни і терору. До катастрофи сфоткати б в такому вигляді з повільним роздяганням - Плейбой відпочиває ... Господи, що у мене знову за думки не в тему дня ...

- Обережніше. Ці тварюки стрибучі. Ми з Пітом постараємося проїхати дворами, щоб не нарватися - як би з даху не стрибнули.

- Упораємося ... - Енджі з похмурим виглядом поплескала себе по поясний кобурі - дивіться самі не облажався.

- Чи не облажався - запевнив я - через дві хвилини початок руху.

У Рейнджі люк був не таким широким і зручним як в Хаммері, британська машина - але і Енджі за габаритами мені поступалася, тому для неї виявився - в самий раз. Сівши нагорі і взявши гвинтівку напоготів, я озирнувся - Енджі, вже зайняла позицію на даху знущально віддала мені честь двома пальцями. Ну-ну ... Відвернувшись, я стукнув ногою, віддаючи сигнал до відправлення ...

Оскільки розвернутися було не можна, лісу, не стоянка - брат поїхав вперед весь час забираючи вліво, проламуючи чагарник і ухиляючись від дерев щоб виїхати, врешті-решт, на Спруес або на Хезлдайн. Звідти - по Спруес безпосередньо, по Хезлдайн - з поворотом на Месу можна було прориватися на північ від, до шістдесят шостому шосе. Вийшло, проте, все по-іншому ...

Вивалилися ми на Хезлдайн, тільки не з того боку. Нам треба було вирулити на східну частину вулиці, ми ж вирулили - на західну. І тепер нам волею неволею дорога була одна на велике двадцять п'яте шосе ...

Коли Хаммер прорвався через чагарники і вискочив на дорогу, я аж охренел. Ліворуч був стадіон Джона Мілна, у якого в великому безладді були припарковано машини. Їх було багато, самих різних. Деякі були цілими, парочка - була спалена, на деяких і зовсім - на стеклах і кузовах були відмітини від куль. У дальньому кінці стоянки помітно було рух - одержимі! Кидатися відразу вони не стали - мабуть були ситі. Цікаво, звичайно - мабуть відчуття насичення ненадовго приглушує їх агресію. Хаммер, а за ним і Рейндж обережно, на швидкості не більше двадцяти миль на годину котилися повз припаркованих в безладді машин, постійно маневруючи. Я прицілився в одержимих - але вирішив не стріляти, поки вони не проявлять агресію. Чорт знає, скільки їх ще може бути на стадіоні і взагалі - в околицях. Тому якщо можна мирно - нехай буде мирно ...

Машина наближалася до одержимим, в оптичний приціл гвинтівки їх можна було побачити вже цілком вірогідно. Вісім. В основному латиноси, а й білих троє, швидше за все сім'я - батько, мати і син. Синові на вигляд років десять, не більше. Троє латиносов - в дивному одязі, як я здогадався - в лікарняних піжамах. Значить, я мав рацію - хворих спочатку звозили в госпіталь, а потім вони вирвалися назовні. Чудово ...

Піді мною затишно бурчав мотор, а я піднявши гвинтівку вдивлявся в обличчя одержимих. Він же - дивилися на мене, дивилися не кліпаючи і байдужими очима. До них було вже метрів десять, чомусь з усіх одержимих я вибрав десятирічного хлопчака. Він лежав на даху старого Форда, мабуть відпочиваючи, і дивився на мене, ніби навіть гіпнотизуючи мене поглядом. Джинсовий костюм, кросівки, світлі, забруднені чимось червоним волосся. По спині в мене немов повзла крижинка. Господи, як же ми дожилися до такого ...

Виходу не було - проїхавши всю Хезлдайн, ми згорнули на Оук-стріт, що йде вниз. Далі був швидкісний з'їзд з двадцять п'ятого шосе, забитий розкиданими в безладді кинутими машинами, але проїхати можна було. Однак підніматися на шосе мені не хотілося ...

- Стій!

Хаммер загальмував, услід за ними зупинився і Рейндж. Прислухавшись, я здивувався, що не чути стрілянини, виття одержимих - і як накаркал! Звідкись зверху, з шосе вдарила довга автоматна черга ...

- Вперед! Давай вперед! На першому ж перехресті - ліворуч!

Хаммер рвонув вперед, я судорожно закрутив головою, намагаючись зрозуміти, звідки і в кого взагалі стріляли. Стріляли десь на шосе, але де я зрозуміти не міг - воно проходило по насипу і розташовувалося набагато вище Оук. Блін, з одного боку - шосе, з іншого - якісь коричневого кольору склади, мати їх. А ми - в ямі як в тирі, зараз здадуть з шосе зверху вниз - і поминай, як звали. Що на шосе відбувалося - я не знав, та й знати не хотів - нам просто треба було вибратися і цього чортового міста.

На швидкості Піт повернув кермо і Хаммер пірнув вліво і вниз, в шляхопровід, що проходить під двадцять п'ятим шосе. Проскочили на швидкості, якщо хто і був нагорі - не помітили. За шляхопроводом дорога йшла вгору, і потім знову вниз. Можна було або їхати прямо, або розвернутися різко направо і спробувати все-таки вискочити на двадцять п'яте шосе. Я вже вирішив повертати вправо - і тут побачив. Що йде вправо дорогу перетинав шляхопровід, який утворює свого роду міст. І ось на цьому мосту стояв білий пікап, здається Додж Рем 3500, в кузові його виднілися збройні люди. Побачивши нас, вони синхронно підняли гвинтівки.

- Прямо, твою мать! - Закричав я, розвертаючись до мети і підкидаючи свою зброю. Хаммер рвонув вперед, позаду часто заплескали постріли, піймавши абияк в прицілі пікап, я натиснув на спуск. Гвинтівка засмикалася, відсікаючи короткі черги, віддача була напрочуд терпимою, з тієї ж Мк14 не порівняти. Перша ж чергу попала в пікап, лопнуло бічне скло, бандити в кузові різко зникли з поля зору, але один не впав, а важко осів в кузові, упустивши гвинтівку, як це буває з пораненими. У наступну секунду будівлю магазину приховало від мене стоїть на мосту пікап ... Енджі проскочила вже без обстрілу, тільки сама пальнула пару раз для остраху. План потрібно було міняти, я схилився до люка.

- Жени в темпі, при першій нагоді - направо!

У шаленому темпі проскочили Лід Авеню, хотіли звернути на Хай Стріт, але Пітер вчасно вгледів далеко барикаду - проскочили повз. Згорнути вдалося тільки на Вальтер Стріт. Вузька, обсаджена деревами вулиця, по обидва боки - одне і двоповерхові будинки. У деяких місцях - кинуті прямо посередині проїжджої частини машини, але проїхати можна ...

Проїхали без особливих пригод, тільки на перетині з Голд Авеню довелося звалити двох одержимих. Мабуть не їли давно - кинулися на Хаммера із засідки, з-за припаркованого старого пікапа. За два швидких пострілу на кожного проблему вирішили - заодно ще раз здивувався, наскільки зручна нова гвинтівка. Віддача як у М16, а патрон набагато могутніше - в принципі і по одній пулі на одержимого вистачило б ...

Вилетіли на Сентрал, повернули ліворуч. Сентрал авеню - це вже те, що нам потрібно. Проїхати можна - по дві смуги в кожному напрямку, на розділовій лінії ростуть дерева. Взагалі Сентрал - частина історичного «Шосе 66», йде прямо через все місто і виходить за місто - на Техас. Рвонули по ній. З обох сторін мелькала все та ж, малоповерхова забудова - і мені раптом спало на думку, що непогано було б залишитися тут на все життя. Відволікся ...

І даремно! Попереду, дорога основа йшла під міст через це прокляте двадцять п'яте шосе - і на мосту стояли цілих три пікапа - вже знайомий мені білий Додж Рем, армійський Хаммер і ще один - здається важкий Форд. І в кузовах машин і за огорожею моста виднілися фігурки чоловіків зі зброєю. Твою мать ... Вони що нас - пасуть?

Пітер, не чекаючи неприємностей розібрався сам - різко збільшив швидкість. На мосту замерехтіли вогники пострілів, я відповів довгою, на півмагазину чергою - і тут же сіпнувся, пригнувся. Кулі полетіли ззаду, майже над моєю головою ...

Енджі, бісова. Їх Рейндж був в якійсь мірі прикритий Хаммером і вона вирішила стріляти прямо над моєю головою. Ось зараза ж ...

Хаммер рвонувся вправо, йдучи з-під вогню, звернув на якусь вулицю, що йде вгору. З одного боку було якусь будівлю, типу школи або лікарні, обнесене парканом із сітки - рабиці, з іншого боку - придорожнє кафе. Зліва, у школи було до біса одержимих, зачувши стрілянину, вони кинулися в нашу сторону, але паркан завадив їм вирватися на дорогу, дав нам кілька безцінних секунд, за які ми встигли проскочити школу. Оглянувшись, побачив, що Рендж рухається за нами, Енджі, побачивши що я на неї дивлюся, помахала мені рукою.

Ось бісова відморожена. І стріляє непогано треба визнати - коли Піт вже повертав, я дивився на міст і через приціл бачив, що як мінімум двох вона зачепила. Поки я, прикриваючи вогнем, діяв бандитам на нерви, вона в хорошому темпі стріляла прицільно. Молодець ...

Куди це ми згорнули. Схоже попереду - паркова зона ... Господи, та виберемося ми з цього всього лайна або не колись - небудь ?!

- Алекс!

- На прийомі! - Я схопив рацію.

- Вони йдуть за нами. Ось тепер я реально розлютився!

- Підтягнися за нами. Дистанція - метрів п'ять.

- Зрозуміла! Я нахилився до люка.

- Піт, давай наліво і тисни до кінця. На двадцять п'яту в'їдемо по насипу. Як в'їдеш - стоп.

Зрештою - Хаммер у нас або НЕ Хаммер. Та й Рейндж теж повнопривідний. Якого хріна ми мотається по дорогах ...

Ззаду було вже чути постріли, поодинокі. Дробовики мати їх. На дистанції вони не є небезпечними, але якщо піднімуться ближче - хана.

- Енджі, як ти?

- Поки тримаю на відстані.

- Тримайся, ще трохи. Зараз прориваємося безпосередньо, на шосе, як піднімемося - вогонь!

- Зрозуміла!

Важкий Хаммер рвався вперед немов носоріг, мабуть Піт вирішив розігнатися як слід перед підйомом на насип. Наскочив на бордюр, передню частину підкинуло - але не зупинився, полетів по висушеної землі наближаючись до насипу. Запізніло зрозумів, що у Рейнджа від такої ось зустрічі з бордюром може геть-чисто полетіти підвіска, обернувся - побачив, що Марі долає перешкоду акуратно, як і личить тільки починаючому водієві, не ламаючи машину. От молодець, все-таки ...

Ніс Хаммера задерся вгору, мене хитнуло тому, важкий джип з ревом поповз вгору, на насип. Я зісковзнув в люк, розвернувся, приготувався до стрілянини назад. Рейндж трохи відстав, але вже під'їжджав до насипу - втратили час на подолання бордюру.

І тут Хаммер встав. Мати, твою, встав! Гребаной дорожню огорожу! Ці довбані металева огорожа, зроблена так, щоб не допустити виліт автомобіля з траси. Напевно, якби ми їхали по прямій і натрапили на цю перешкоду під прямим кутом - проїхали-б. Але тут підйом градусів тридцять п'ять - сорок. Мотор заревів немов поранений слон, але машина не зрушила з місця ні на крок. Приїхали.

- Енджі, займаємо оборону! Нам не піднятися!

- Що? - Здивовано перепитала вона, і в цей момент перший пікап виринув з-за повороту.

І все таки в Дельті вчили стріляти як слід. Бандити напевно не очікували нас побачити в такій позиції - Хаммер на самому верху насипу, зовсім поруч з трасою і Рейндж - під насипом. Як тільки мій старий знайомий - Додж Рем виринув з-за повороту - я моментально зловив в приціл кабіну і зробив кілька швидких пострілів.

Перша куля стала дуже доречною туди, куди я і хотів - в ліву частину кабіни, якраз навпроти сидіння водія. Скло моментально пішло тріщинами, зсередини на нього бризнуло щось темне - і пікап втратив керованість, його почало заносити вліво. Ті четверо в кузові, які повинні були стріляти судорожно схопилися за кабіну, за борти, за хромовану дугу з прожекторами - за все що завгодно, тільки б не випасти з кузова на ходу. У одного навіть випала з рук гвинтівку, загриміла по асфальту. Ні про яку прицільну стрілянину в такій ситуації не могло бути й мови - тільки б утриматися в кузові, не випасти. Від Рейнджа застукала М16 - Енджі чергами обстрілювала кабіну і кузов втратив управління пікапа. З дзвоном увірвався спочатку одне вікно, потім інше, хтось на ходу випав з крутяться на дорозі вантажівки з розмаху ударившись об асфальт. Але я на це вже не дивився - мою увагу займала наступна машина.

Армійський зелений Хаммер здався з-за повороту наступним. Мабуть, його водій вже в'їхав в ситуацію і тому на виїзді різко переклав кермо вліво і відразу ж вправо, маневруючи по всій ширині дороги і не даючи точно прицілитися. Я в швидкому темпі стріляв одиночними, частина куль потрапляла в ціль, частина - пролітали мимо. Але головного - вразити водія я не міг. З вікна, з заднього сидіння Хаммера хтось палив з чого щось на зразок М4, але маневри минає з під вогню водія заважали не тільки мені, але і цього стрілку теж. Рядки куль проходили нижче, врізалися в кущі - але ні першу, ні другу нашу машину зачепити не могли.

Десь знизу, зовсім під боком оглушливої, довгою чергою вдарив Калашников, я аж підстрибнув. Перші кулі пройшли мимо, догодили в асфальт - зате друга черга влетіла якраз в кабіну мчить Хаммера, куль п'ятнадцять, не менше. Вщент розлетілися обидва бічні скла, метал покрився рваною простроченням від куль, машина відразу втратила керування, пішла вправо, ламаючи кущі і піднімаючи стовп пилу. На якийсь момент мені здалося, що вона вріжеться в Рейндж - але немає - пролетіла метрів в п'яти і пішла далі, зупинилася тільки біля самого шляхопроводу, врізавшись в кинутий кимось джип. Енджі трохи додала, випустивши кілька куль навздогін - з пікапом вона вже розібралася. Он, варто весь зрешечений на узбіччі ...

Гарячково змінивши магазин (старий просто впустив в машині, потім підберу), я перевів приціл на виїзд з Голд Авеню, чекаючи третього пікапа. Але його не було - тільки доносився ледве чутний, віддаляється рев мотора. Схоже, просікли галявину, що за свинцева роздача тут йде - і пересралі. Що ж, тим краще - патронів менше витратимо ...

А Пітер молодець ... Молодчина! Хто назве його тепер ботаніком - особисто в морду в'їду. Адже це треба - в момент просік поляну, схопив Калаш, вискочив з машини, грамотно зайняв позицію - відбіг трохи вгору і прикрився моторним відсіком - і так вмочіл! Калаш є Калаш, а сорок набоїв 7,62 в магазині - грізна сила. Однозначно ...

- Ну, ти врізав ... - я виліз знову на дах, звідти зістрибнув на насип. Мало не впав - не розрахував, що на насипу гальки повно, ледь на ногах утримався. Пітер піднімався з-за машини, тримаючи в руках Калаш.

- Ти їм конкретно врізав! Без тебе - наробили б делов!

- Дурниця - відмахнувся Пітер - нормально все.

- Молодець! - Повторив я - тепер давай акуратно з'їжджай тому, і он до того Хаммера. Там мене підбереш. Напоготові будь!

- А ти?

- Гляну, може є чим поживитися ...

- Ласкаво ...

Сковзаючись на похилій насипу, мало не падаючи, поспішив вниз. Через Рейнджа піднялася Енджі, перезаряджаючи гвинтівку. Теж ціла і неушкоджена.

Ні, це треба, а ... У три стовбури таку кодлу разгрохалі і - ні подряпини. Жодної подряпини. Розповісти кому - не повірять ...

- Ну?

- Молодці! - Голосно сказав я, підморгнув, марі, яка дивилася на мене з Рейнджа - давайте тепер пошмонаем, може знайдемо чого ...

- Пошмонаем?

- Ну, обшукаємо машини на предмет наявності потрібних нам трофеїв. Давай, сідай в машину і підкочує он до того джипу. Обережніше ...

Чи не чекаючи відповіді, я легкої підтюпцем побіг до розбитого Додж, тримаючи напоготові гвинтівку. Ззаду зарокотав мотор Рейнджа. На ходу нахилився, підібрав випала з пікапа і тепер сиротливо лежить на асфальті гвинтівку - виявився Рюгер Міні 14. Приклад пластиковий, ніби не пошкоджена. Такі ось гвинтівки дуже люблять товстопузі ку-клукс-клановци і різна народна міліція. Теж справа, на обмін піде ...

Тим часом, Рейндж підкотив прямо до пікапу, став біля нього за заднім бортом, впритул. З передніх дверей з'явилася Енджі, з діловим виглядом пішла до кабіни ... Краще не ризикувати ...

- Стій, де стоїш! Енджі завмерла, здивовано дивлячись на мене.

- На, потримай-ка - я вручив їй Рюгер, зайнявши обидві руки - а ще краще, піди його в машину поклади!

Ніколи не сподівайся на те, що твій супротивник мертвий, не маючи на те вагомих підстав.

Перехопив лівою рукою гвинтівку, правою дістав з кобури Кольт. Обережно наблизився до кузова і - випустив всю обойму навскидку. Живі, мертві - розбиратися було колись.

- Ти що? - Енджі різко сіпнулася від несподіваної стрільби, наставила ствол автомата на кузов - там що?

- Краще перебдеть ніж недобдеть - повчальним тоном сказав я мене магазин в пістолеті - ось тепер можна обшукувати. Все що знайдеш ціле - тягни в машину, потім розберемося. Мадам не боїться ручки в крові забруднити?

- Та пішов ти ... - бадьоро відповіла Енджі, але по обличчю побачив - потрапив в саму точку. Яка то нездорова блідість почала проступати ... Звикай ... Зараз таке місиво всюди, що краще звикнути ...

Обережно просуваючись, підійшов до кабіни, тримаючи її під прицілом пістолета. Береженого бог береже ... Пікап був з так званої «Кінг-кеб» кабіною, з чотирма повноцінними дверима. Обережно наблизившись, віджати ручку задніх дверей, смикнув двері на себе і - мало не вистрілив. На мене дивився повними жаху очима якийсь пацан ...

- Руки! - Закричав я - руки тримай перед собою !!

У відповідь пацан залопотав щось на іспанському, але руки слухняно витягнув. На вигляд йому було років чотирнадцять - п'ятнадцять ...

- Енджі!

- Так! - Відповіла вона від машини.

- Йди сюди! Обережніше!

Через кілька секунд з'явилася Енджі, побачивши пацана вона скинула гвинтівку.

- Ти по-іспанськи знаєш?

- Знаю, я ж тут виросла.

- Тоді запитай його, хто він такий і якого біса робить з бандитами?

Пацан залопотав щось на іспанському зі швидкістю кулемета «Гатлінг», мені ж прийшла в голову думка, що ось тут і зараз ми так стоїмо як придурки і є чудовою мішенню. Ось з'явиться той же Форд з Голд або з траси, як вріжуть автоматними чергами з пари стовбурів - і шукай вітру в полі ...

За ідеєю пацана треба було б пристрелити, в Іраку ми особливо з цього приводу не сумнівалися і не гальмували. Але тут все-таки були Сполучені штати Америки, а не Ірак ...

- Він каже, що його звуть Рауліто. Він приїхав з родиною з Мексики кілька місяців тому. Потім батько його став шаленим і вбив його матір і сестру, а йому вдалося втекти. Його і підібрали ці люди, яких ми вбили. Він дуже просить його не вбивати. Цікаво, це що - природно несумісний? Вбивати такого гріх ...

- Запитай, чи знає він де бандити?

- Сі, Сі - пробурмотів він - і знову залопотав щось на своїй мові.

- Так, знає - перевела Енджі. Вони групувалися в районі залізничного вокзалу, але він знає, що шосе, поруч з яким ми стоїмо вільно до перетину з іншим великим шосе (шістдесят шостим - з ходу зметикував я). Крім них на трасі нікого більше немає, інші в інших місцях. Більше він нічого не знає.

- Зброя є?

- Але, але - замахав він руками - але Армас! Зрозуміло було і без перекладу.

- Переклади йому - я його відпускаю, нехай звалює. Потім коли ми поїдемо - нехай підходить до машин і бере будь-яку і звалює звідси, хоча б і на залізничний вокзал. І нехай передасть всім - мені треба просто виїхати з міста. Якщо мені неї будуть заважати - я просто звідси поїду. Якщо немає - як ми стріляємо, він бачив.

Енджі вибухнула довгою тирадою на іспанському, пацан мабуть зрозумів, що його відпускають, посміхнувся, щось залопотів ...

- Нема за що - буркнув я - Енджі, відійди Енджі відійшла на пару кроків, я теж.

- Давай, вали звідси - я пару раз енергійно змахнув столом пістолета для кращого розуміння.

Пацан підскочив, немов баскетбольний м'ячик і кинувся геть. У момент перебіг дорогу. побіг до шосе ...

- Проведи - я показав Енджі на пацана.

- В сенсі? Ти хочеш, щоб я його ...

- Млинець. Я просто хочу, щоб ти була напоготові! А якщо у нього пістолет в кишені, він зараз повернеться і пальне в нас? Будь напоготові і все, якщо що побачиш - стріляй!

Про себе подумав, що Пітер стоїть з калаша у Хаммера, нерви теж на взводі. Ось побачить і саданет чергою, адже він не знає, що до чого. Гаразд, якщо так то і хрін з ним ...

Сунувся на переднє сидіння, там все було залите кров'ю. Куля потрапила водієві акурат в горло, все - і одяг і приладова панель і лобове скло було забризкане кров'ю як на бойні. Долаючи огиду, сунувся далі - є! Дев'яносто друга Берета - стандартний армійський пістолет. Теж забруднений кров'ю. Поклав у кишеню - потім розберуся. Більше нічого не було, та й на щільний обшук не було ні сил, ні бажання. Випроставшись, я зачинив двері машини.

- Що в кузові цікавого?

- Так є...

Побіжно глянувши на кузов, зрозумів, що Енджі тіла не перевертала - побрезговала, взяла то що було на увазі. Гаразд, хрін з ним - стовбурів вже дівати нікуди хоч збройовий магазин відкривай ...

- Показуй! - Заявив я, підходячи до Рейндж.

- Ось найцікавіше ...

А й справді - цікаве. МР5А3 з ліхтарем в цівку. Здвоєний магазин - два магазини з'єднані пластиковими кліпсами, один закінчився - за секунду під'єднують інший. Зручно і швидко.

- Мабуть поліцейську дільницю пограбували - цей німець у копів в честі. А магазини?

- Тільки ці, більше немає.

Ні кажучи, ні слова пішов до кузова, перевернув одного - не той, другого - є! Тактичний розвантажувальний жилет, в ньому аж вісім спарених магазинів - багатство ціле. І пістолет - по виду знову якась - то різновид Кольта. Супер!

Намацавши бистрозастегівающіеся застібки, розстебнув одну, другу, з силою рвонув - і жилет повис у мене в руці.

- А кажеш немає ... Енджі похмуро дивилася на мене.

- Я не можу так як ти трупи перевертати.

- А доведеться ... - спокійно заявив я - ладно. Поїхали обережненько вперед - геть, брательник зовсім занудьгував ...

Закинули трофеї на заднє сидіння, ізгваздав його остаточно. Ну, та й хрін з ним - не на прийом їдемо. Енджі села вперед, на пасажирське, я встав на підніжку і так - повільно і акуратно ми підрулили до нашого Хаммер, а заодно і до чужого.

Дивлячись на зрешечений метал і димок з-під капота, відчув навіть швидкоплинне відчуття жалості. Хороша, блін машина - так з собою не візьмеш. Пітер стояв, прикрившись моторним відсіком Хаммера, направивши автомат в сторону дороги і шляхопроводу. З того боку шляхопроводу сновигав самотній одержимий - але на нас він уваги не звертав. І що, питається, сновигає ...

Скинув гвинтівку, акуратно прицілився. Оптичний приціл низької кратності для міста саме те - і наближає більш-менш і поле зору широке. Саме те в загальному. Коли голова одержимого, колись колишнього чоловіком - мексиканцем потрапила в приціл, я натиснув на спуск. Бризнуло червоним, одержимий повалився мішком прямо посеред проїжджої частини. З першого пострілу в голову ... Добре, однак ...

- Енджі. Ти праворуч я зліва. Піт - прикриття.

Синхронно, немов відпрацьовували це цілий рік на полігоні підійшли до трофейного Хаммера, я з пістолетом, Енджі - з коротким Kinghts. З розбитого скла з мого боку відчутно тягнуло порохом і кров'ю, запах занадто знайомий за останній час, здається, їм просочився весь світ. Я високо підняв руку - голосом вважати було небезпечно, не виключено що хтось залишився в живих і чекає нас всередині - з пальцем на спусковому гачку.

Подумки дорахував до трьох, я різко опустив руку до звірі, рвонув на ручку, зробив крок у бік, напружено вдивляючись в салон зрешечених машини. Рух!

Нітрохи не роздумуючи, я почав стріляти в салон. Раз, другий, третій. Четвертий. Замість п'ятого пострілу пролунала гучна чергу з Калашникова.

- Боже!

Відсахнувшись від дверей, я трапилася нагода побазікати головою вправо - вліво, намагаючись зрозуміти, куди стріляв Піт. Є! Неподалік від першого валяється одержимого ще двоє - один лежить мертвий, інший намагається повзти, загрібаючи руками, немов ластами ... Б ...! Якщо одержимі поперли - треба ноги в руки робити.

З протилежного боку Енджі тихо лаялася, судорожно терла рукавом обличчя, намагаючись стерти бризнувшую на неї з салону кров.

Змінив напівпорожній магазин на повний, обережно заглянув в салон - так і є. У одного з трупів в звисає руці пістолет, Беретта 92. У салоні на підлозі лежить М4. Забрав і те й інше, мигцем глянув - стандартна армійська версія, з режимом автоматичного вогню. Пробіжкою дістався до нашого Хаммера, кинув все туди ...

- Нахрена? - Крикнув з іншого боку машини Піт.

- А бензин і жратва на що міняти?

- А гроші? Та які зараз нахрен гроші ...

Знову пішов до Хаммеру, сподіваючись поживитися ще чим то - і нова черга з Калаша. Глянув - далеко, на вулиці за шляхопроводом хтось наче копошився на вулиці. Одержимі ... Твою мать ...

- Енджі, до машини!

Поки Енджі побігла до РейнджРоверу, припаркованого найдалі, я все-таки не встояв - підскочив до Хаммеру, рвонув двері водія, ривком висмикнув з водійського сидіння закривавлений труп, той звісився з дверей. Я глянув всередину - є! Ще один М4, на широчезному тунелі між сидіннями. Сунувся, хватанул. Ну жадібний я, жадібний - що тут поробиш ...

Одержимі були вже досить близько, Пітер сидів в машині, двигун працював. Ривком відкрив задні двері, жбурнув туди свою здобич, стрибнув сам. Про щось боляче вдарився ...

- Жми! Вискакуємо на шосе!

Хаммер рвонувся вперед, об'їжджаючи підбиту машину, я викрутившись примудрився зачинити за собою двері. Одержимі вже були близько, причому ціла юрба. Мабуть від Пресвітеріанського госпіталю йдуть, мерзоти - зачули стрілянину і вирішили підкріпитися. Ось же суки ...

- Жми!

З вереском коліс, Хаммер зайшов в лівий поворот, биком попер в гору, виїжджаючи на трасу. Я сяк-так висунувся з люка, ледве підібравши на сидінні майданчик для ніг. Блін, ми встигли, а ось Енджі ... Та й Марі там водієм - злякається адже. А цих тварюк - натовп, просто тупо своїм м'ясом машину зупинять ...

Синхронно вдарили два автомата - Енджі врізала по насувається масі зі своєї гвинтівки, врізала довгою, безперервною серією. І я - саднув з трофейної М4 автоматичним вогнем - вона просто потрапила мені під руки, поки я крутився на задньому сидінні, а Robarm висіла за спиною, моторошно заважаючи.

І - вирвалися! У М4 залишалося ще патронів двадцять, і дві довгі черги з двох автоматів на мить зупинили натовп одержимих, прорідили її перші ряди. А в наступний момент - Марі мабуть з переляку вичавила до відмови газ, і Рейндж кішкою стрибнув вперед, ледь не наздогнавши нас ззаду. Один з одержимих на бігу врізався в машину - і відлетів від неї, стрімголов покотився по дорозі ...

Один за одним, наші машини вилетіли на пустельне, якщо не брати до уваги кинутих машин двадцять п'яте шосе ...

 Травня 2010 року |  Червня 2010 року


 Район аеропорту Подвійний Орел 2 |  Пасео дель Волкан З |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |  Червня 2010 року |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати