Головна

анотація |  труднощі зростання |  Путін цикає або Чіка? |  Путін - геній! |  Форбс »- Путін на другому місці за впливом у світі |  Путін. версія 2.0 |  Путіна 2.0 Ще не виходить |  Цього разу я Путіним задоволений |  Путін надсилає замість доктора уповноваженого |  Володимир Володимирович Лермонтов |

Це наша путінська дружба, синку!

Володимир Путін закликав розвивати загальноросійський патріотизм. На його думку, він зможе забезпечити національну єдність в країні.

Виступаючи на засіданні Держради, прем'єр навів у приклад радянські часи, і то, як тоді вирішувалися міжнаціональні проблеми.

Я хотів би нагадати прем'єру, що містить в собі поняття «патріотизм», що під цим словом мається на увазі.

Вікіпедія, наприклад, пише так:

«Це моральний і політичний принцип, соціальне почуття, змістом якого є любов до батьківщини і готовність підпорядкувати його інтересам свої приватні інтереси».

Є й інші визначення, але вони калькують це, тому візьмемо його за основу.

Цікаво, якщо патріотизм - це любов до батьківщини, то виникає просте запитання - до чого саме?

Берізки я люблю і без путінського ради. Ще ведмедів люблю, тільки справжніх. Гриби люблю, озера сині, в полях ромашки рові.

Але Путін не це пропонує.

Він бачить шлях до патріотизму в радянській моделі, в тій моделі, яка і привела до розвалу саме тієї країни, шляхом якої він пропонує слідувати.

Я ніколи не відмовляв Путіну в адекватності - це взагалі, як у політика, його єдиний коник; але тут і в цьому починаю сумніватися - йому не знати, що Союз розпався саме через те, що в телевізорі було одне, а в житті інше.

І люди майже 80 років при такому порядку речей жили, але потім сказали: «вистачить». І від СРСР залишилася тільки ВДНГ, де зараз знову намагаються здати ті ж павільйони тим же країнам СНД за 1 рубль на рік. Але вони і за рубль не хочуть.

Тобто Путін пропонує знову зробити життям знаменитий анекдот з фіналом: «А чому ж ми тут живемо? - А тому що це наша батьківщина, синку! ».

Він, прем'єр, пропонує шлях, щоб тепер розвалилася сама Росія.

У чому був сенс радянської «дружби народів»?

У звичній нинішньої накачуванні пропагандистського брехні, що все добре, - за принципом: «говори« цукор »- і стане солодший».

Радянська дружба народів - це фільм «Весна» - красива пісенька про струмки, які дзвенять.

Але це тільки в кіностудії, тому що за її межами - той самий сталінсько-брежнєвський СРСР, від якого в результаті все втекли.

Сказавши про «позитивний досвід» радянської дружби народів і помітивши, що, на жаль, вона мала ідеологічне наповнення, Путін коректно не згадав, як же нам любити один одного, якщо не брехати про цю любов.

Це дивно. Адже у Путіна є Сурков, у того є «нашисти» - вони ж майстри любити один одного? А якщо є труднощі, можна запитати пан Якменко - він точно експерт.

Так в чому проблема?

Проблема є, вона в путінських «морально-політичних принципах»; в тому, що він одинадцять років будував країну і побудував її якось так, що люди ненавидять один одного.

Але Путін пропонує любити саме така держава, причому знову з собою на чолі.

Як любили СРСР, але в комплекті зі Сталіним.

Якщо прочитати фразу з Вікіпедії, то в очі кидаються слова: «... готовність підпорядкувати його інтересам свої приватні інтереси».

Добре, якби прем'єр насамперед сам полюбив свою країну. Причому разом з громадянами. Навіть з тим, хто за нього не голосував.

І останнє: я часто цитую Жванецького, який, відповідаючи на питання, чому в Америці перед звичайними будинками висять їхні прапори, відповів, що, напевно, тому, що коли там сидиш за столом, то відчуття, що з тобою за столом сидить вся країна .

Прекрасна відповідь!

Це і є дружба без будь-якої ідеології.

Вона саме тоді, коли мій особистий будинок поважають інші.

Коли НЕ вламуються в нього з ОМОНом.

Коли в будинку всі рівні, коли поважають іншу думку.

Коли домашніх не саджають тільки тому, що домоуправ хоче.

Простий секрет дружби народів і любові до батьківщини без будь-якого досвіду СРСР.

А поки насильно в мій будинок лізуть і наказують дружити - дружби не буде.

На поріг не пущу.

2010 р

Чи не замочивши ніг |  Куди працевлаштувати Путіна
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати