Головна

Правове становище федеральної служби охорони РФ. |  Правове становище Служби зовнішньої розвідки РФ. |  Правове становище федеральних органів урядового зв'язку та інформації. |  Правове становище федеральної прикордонної служби РФ. |  Адміністративно-правове регулювання управління обороною. |  Система та адміністративно-правовий статус органів військового управління. |  Система та адміністративно-правовий статус органів управління освіти. |  Адміністративно-правові основи діяльності виконавчої влади в галузі культури. |  Система та адміністративно-правовий статус органів управління культурою. |  Адміністративно-правові основи діяльності виконавчої влади по керівництву наукою. |

Адміністративно-правові основи діяльності виконавчої влади по керівництву охороною здоров'я.

1.  I. Маркетинг і його роль в суспільстві і в діяльності організацій
  2.  I. Основи молекулярно-кінетичної теорії
  3.  I. Ситуаційний аналіз внутрішньої діяльності.
  4.  II З'їзд Рад. Формування органів радянської влади. Доля установчих зборів.
  5.  III. Розробка принципів і законів діяльності об'єднання.
  6.  III.2.1 Структура економіки і показники діяльності за видами економічної діяльності
  7.  IV. Характеристика професійної діяльності випускників

Міністерство охорони здоров'я РФ (МОЗ Росії) здійснює функції з вироблення державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері охорони здоров'я.

МОЗ здійснює координацію діяльності підвідомчих йому державних позабюджетних фондів, а також здійснює координацію та контроль діяльності знаходяться в його веденні:

1. Федеральної служби з нагляду в сфері охорони здоров'я,здійснює функції по контролю і нагляду у сфері охорони здоров'я.

2. Федерального медико-біологічному агентства, Що здійснює функції з надання державних послуг і управління державним майном у сфері охорони здоров'я, включаючи надання медичної допомоги, організацію діяльності служби крові, з контролю і нагляду в сфері донорства крові та її компонентів, а також по контролю і нагляду у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників організацій окремих галузей економіки з особливо небезпечними умовами праці (в тому числі при підготовці і виконанні космічних польотів, проведення водолазних та кесонних робіт) і населення окремих територій за переліком, що затверджується Кабінетом Міністрів України, в тому числі функції по медико-санітарному забезпеченню працівників обслуговуваних організацій і населення обслуговуваних територій (включно з наданням послуг в області курортної справи, організацію проведення судово-медичної і судово-психіатричної експертиз, трансплантацію органів і тканин людини) і організації медико-соціальної експертизи працівників обслуговуваних організацій і населення обслуговуваних територій.

До державної системі охорони здоров'я відносяться:

· Міністерство охорони здоров'я РФ (МОЗ РФ);

· Міністерства охорони здоров'я республік у складі РФ;

· Міністерства охорони здоров'я автономної області, автономних округів, країв, областей, міст Москви і Санкт-Петербурга;

· Російська академія медичних наук.

основними завданнями Міністерства є: розробка основ державної політики в галузі охорони здоров'я населення; вивчення стану здоров'я та профілактика захворювань населення, умов його життєдіяльності, забезпечення населення лікарськими засобами; контроль за якістю наданої населенню медичної допомоги, медичної та фармацевтичної продукції; організація ліцензування та сертифікації медичної і фармацевтичної діяльності та ін.

У сфері ліцензування та сертифікації до його виключного відання віднесено встановлення переліку видів медичної діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Функції забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення віднесені до відання спеціального структурного підрозділу центрального апарату Міністерства охорони здоров'я Росії - Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду, який очолює перший заступник міністра охорони здоров'я - Головним державним санітарним лікарем Російської Федерації.

Санітарно-епідеміологічне благополуччя населення Росії забезпечується Міністерством охорони здоров'я за погодженням з різними федеральними органами виконавчої влади. Ці органи контролюють джерела водокористування населення, здійснюють контроль за атмосферним повітрям населених пунктів і проводять інші заходи, метою яких є виявлення фактів порушення санітарних правил - нормативних актів федеральних органів виконавчої влади, що встановлюють критерії безпеки для людини факторів середовища її проживання.

В адміністраціях суб'єктів РФ, міст і районів створюються департаменти (відділи) охорони здоров'я.

Система та адміністративно-правовий статус органів управління наукою. |  Адміністративно-правові основи фінансової діяльності виконавчої влади.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати