На головну

Динаміка ОППЖ населення Росії |  Оренбурзька область (2011 р) |  В Оренбурзькій області |  Структура загальної захворюваності населення |  Динаміка загальної захворюваності дитячого населення |  Інвалідність як показник суспільного здоров'я |  Чисельність осіб, вперше визнаних інвалідами, |  Оренбурзької області |  Причини необхідності проведення реформи охорони здоров'я в Російській Федерації |  На період до 2025 року |

ПРОГРАМА МОДЕРНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

1.  Air Alert III - програма для розвитку стрибка
  2.  C) архівтеу программаси
  3.  I. Програма страхування автокаско
  4.  III. РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ багатоквартирних будинків
  5.  XIV. Що являє собою навчальна програма?
  6.  А) Базова програма обов'язкового медичного страхування
  7.  АЛЬТЕРНАТИВИ ТЕОРІЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ

(2011 - 2012 рр.)

На реалізацію програми модернізації охорони здоров'я з федерального бюджету буде виділено 460 млрд. Рублів, з яких 300 млрд. Рублів - на зміцнення матеріально-технічної бази і 160 млрд. Рублів - на впровадження сучасних інформаційних систем.

Напрямки модернізації охорони здоров'я суб'єктів РФ:

1. Зміцнення матеріально-технічної бази державних і муніципальних установ охорони здоров'я, що передбачає забезпечення завершення будівництва раніше розпочатих об'єктів, поточний і капітальний ремонти установ, придбання необхідного медичного обладнання.

2. Впровадження сучасних інформаційних систем в охорону здоров'я, впровадження телемедичних систем і систем електронного документообігу, перехід на єдиний поліс обов'язкового медичного страхування, в тому числі в складі універсальної електронної карти громадянина.

3. Впровадження стандартів медичної допомоги, перш за все, по захворюваннях, що є основними причинами високої смертності в країні.

З 1 січня 2013 року в країні реалізується Державна програма РФ «Розвиток охорони здоров'я», що має 11 підпрограм.

Лекція 7

Основи гігієнічного навчання і виховання населення.

Здоровий спосіб життя.

зміст лекції

1. Завдання по зміцненню здоров'я росіян - першочергове.

2. Нормативно-правова база.

3. Методи і форми гігієнічного виховання і навчання населення.

4. Принципи гігієнічного виховання і навчання населення.

5. Визначення «Здорового способу життя».

6. Основні принципи здорового способу життя.

7. Центри здоров'я.

Завдання зі зміцнення та збереження здоров'я населення Росії є першочерговим

Пріоритетним напрямком діяльності медичних установ повинна бути профілактична робота,котораяначінается згігієнічного виховання, навчання населення та пропаганди здорового способу життя.

У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я |  Нормативно-правова база
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати