Головна

Здоров'я населення і чинники що його викликають. |  Рух) рух) |  Народжуваність зростає при розширеному відтворенні, коли в родині більше 3 дітей. |  Динаміка ОППЖ населення Росії |  Оренбурзька область (2011 р) |  В Оренбурзькій області |  Структура загальної захворюваності населення |  Динаміка загальної захворюваності дитячого населення |  Інвалідність як показник суспільного здоров'я |  Чисельність осіб, вперше визнаних інвалідами, |

Причини необхідності проведення реформи охорони здоров'я в Російській Федерації

1.  I. Інформаційна безпека Російської Федерації
  2.  I. ПРИЧИНИ, зумовлює зміни в ЦІНОЮ ВИРОБНИЦТВА
  3.  II. Сучасний світ і зовнішня політика Російської Федерації
  4.  III. Постанови Уряду Російської Федерації
  5.  IV. ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАНЬ.
  6.  V. Які генеральні фактори об'єднують в собі перераховані нижче продуктогенние причини?
  7.  V. Умови проведення

1. Несприятливі тенденції в стані здоров'я населення:

- Низький рівень народжуваності

- Високий рівень смертності населення

- Негативний приріст населення

- Низький рівень показників ОППЖ

- Постаріння населення

- Високий рівень дитячої смертності

- Високий рівень материнської смертності

- Високий рівень захворюваності населення, в т.ч. соціально значущими захворюваннями

- Високий рівень інвалідизації населення

2. Проблеми в національній системі охорони здоров'я.

У Росії сьогодні не реально поліпшити показники здоров'я, важливо запобігти подальшому падінню показників здоров'я росіян.

___

9 жовтня 2007 року  N 1351

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ

ДЕМОГРАФІЧНОЇ ПОЛІТИКИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

НА ПЕРІОД ДО 2025 року

загальні положення

Демографічна політика Російської Федерації спрямована на збільшення тривалості життя населення, скорочення рівня смертності, зростання народжуваності, регулювання внутрішньої та зовнішньої міграції, збереження і зміцнення здоров'я населення та поліпшення на цій основі демографічної ситуації в країні.

Цією Концепцією, розробленою відповідно до Конституції Російської Федерації, федеральними законами та іншими нормативними правовими актами Російської Федерації, загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права в галузі народонаселення і з урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду, визначаються цілі, принципи, завдання та основні напрямки політики Російської Федерації в області народонаселення на період до 2025 року.

Оренбурзької області |  На період до 2025 року
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати