Головна

Показники здоров'я населення. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .78

  1.  II. Техніко-Експлуатаційні показники
  2.  III. Показники оборотності і рентабельності.
  3.  III.2.1 Структура економіки і показники діяльності за видами економічної діяльності
  4.  А) якщо спосіб його застосування створює реальну загрозу настання смерті або розладу здоров'я будь-якої тяжкості;
  5.  А) Повноваження федеральних органів державної влади в сфері охорони здоров'я
  6.  Абсолютні і відносні показники тенденції
  7.  абсолютні показники

Медико-демографічні показники. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 78

Показники захворюваності та інвалідності. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 80

Показники діяльності закладів охорони здоров'я. . . . . . . . . . .83

Показники забезпеченості населення ресурсами охорони здоров'я. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .83

Показники діяльності амбулаторно-поліклінічних установ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 84

Показники діяльності стаціонарних закладів охорони здоров'я. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 87

Показники діяльності служби швидкої медичної

Допомоги. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 89

Деякі економічні показники

Діяльності закладів охорони здоров'я. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 89

Список використаних джерел

1. Актуальні питання управління охороною здоров'я: монографія. - Москва: Видавничий дім «Менеджер охорони здоров'я», 2008. - 139 с.

2. Актуальні проблеми стану здоров'я медичних кадрів: монографія / І. А. Камаєв і ін. - Н. Новгород: Изд-во НГМА, 2008. - 236 с.

3. Аналіз і оцінка діяльності закладів охорони здоров'я, їх підрозділів та служб. - М .: ГРАНТ', 2002. - 504 с.

4. Ананьін С. А., Коптєва Л. Н., Тамарін Ю. А. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Методика розрахунку статистичних показників. Типові ситуаційні задачі. - Н. Новгород: НГМА, 2001.- 168 с.

5. Артюхін Р.Є., Миколаїв В. В. Бухгалтерський облік і контроль в бюджетних медичних установах / За заг. ред. акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2005. - 464 с.

6. Архипов В. В. Вітчизняна охорона здоров'я на рубежі століть / За ред. проф. С. Ф. Багненко. - СПб .: Санкт-Петербурзький НДІ швидкої допомоги ім. Н. І. Джанелидзе, 2004. - 256 с.

7. Баранов А. А., Альбіцький В. Ю. Соціальні та організаційні проблеми педіатрії. Вибрані нариси. - М .: Видавничий Дім «Династія», 2003. - 512 с.

8. Баранов А. А., Альбіцький В. Ю., Винярська І. В. Вивчення якості життя в педіатрії. - М .: Союз педіатрів Росії, 2010. - 272 с.

9. Баранов А. А., Ігнатьєва Р. К., Каграманов В. І., Сугак А. Б. Покоління 1990-х Європи: Регіональні особливості відтворення і ранніх втрат. Європейське лонгітудинальні дослідження вагітності та дитинства (ELSPAC). - М., 2005. - 152 с.

10. Баранов А. А., Лапін Ю. Є. Державна політика в галузі охорони здоров'я дітей: питання теорії і практики. Серія «Соціальна педіатрія». - М .: Союз педіатрів Росії, 2009. - 188 с.

11. Блинков Ю. А., Ткаченко В. С., Клушина Н. П. Медико-соціальна експертиза осіб з обмеженими можливостями / Серія «Підручники, навчальні посібники». - Ростов-на-Дону: «Фенікс», 2002. - 320 с.

12. Бойко А. Т., Шатохін В. Д., Салімуллін Р. Ш. Актуальні питання менеджменту та маркетингу в охороні здоров'я. Методичний посібник. - Тольятті - Санкт-Петербург, 2006. - 308 с.

13. Борщук Є. Л., Бєляєв О. М., Боєв В. М. Економічні аспекти діяльності центрів держсанепіднагляду щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення - М .: Медицина, 2002 - 158 с.

14. Бухгалтерський облік і контроль в бюджетних медичних установах: Актуалізатор. - М .: МЦФЕР, 2005. - 48 с.

15. Швидких В. В., Кузьмін С. А., Боєв В. М. Особливості формування показників здоров'я юнаків-підлітків в агропромисловому регіоні. - Оренбург: Друкарський дім «Дімур», 2007. - 128 с.

16. Ваганов Н. Н., Шипова В. М., Степанова СМ., Ермохіна Т. Д., Алленова І. А. Педіатрична служба в умовах реформування охорони здоров'я. - М .: гарантій, 1999. - 232 с.

17. Ваганов Н. Н. Медико-організаційні проблеми охорони материнства і дитинства (Збірник статей). - М .: ПроМедіа, 2001. - 224 с.

18. Всеросійське соціологічне дослідження «Вивчення думки населення Російської Федерації про доступність і якість медичної допомоги» / Федер. Служба з нагляду в сфері охорони здоров'я і соціал. Розвитку. - 2009. - 392 с.

19. Вялкова А. А., Перепелкина Н. Ю., Архіреева В. А. Спеціалізована медична допомога дітям із захворюваннями органів сечової системи. - М .: Медицина, Оренбург: ІПК «Південний Урал», 2003. - 168 с.

20. Габуева Л. А. Механізми ефективного фінансування в охороні здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2007. - 228 с.

21. Габуева Л. А., Захарченко Н. Д. Збірник методичних матеріалів по розділу «Економіка охорони здоров'я». Ч. 1. - М .: Справа, 2004 - 32 с.

22. Гаджієв Р. С. Лікар загальної практики (сімейний лікар). - М .: Медицина, 2005. - 544 с.

23. Гаджієв Р. С. Шляхи підвищення ефективності праці та якості медичної допомоги в закладах охорони здоров'я. - М .: ВАТ «Видавництво« Медицина », 2011. - 456 с.

24. Герасименко Н. Ф. Повне зібрання федеральних законів про охорону здоров'я громадян. Коментарі, основні поняття, підзаконні акти. - 2-е изд., Перераб. і доп. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2005. - 528 с.

25. Герасименко Н. Ф., Александрова О. Ю., Григор'єв І.Ю. Законодавство в сфері охорони здоров'я громадян / За заг. ред. акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2005. - 320 с.

26. Герасименко Н. Ф., Григор'єв І. В., Александрова О. Ю., Андрєєва О. В. Введення обов'язкового медичного страхування: Що потрібно знати медичному працівникові. - М .: МЦФЕР, 2003. - 272 с.

27. Державний доповідь про стан здоров'я населення російської Федерації в 2007 р - М .: Національний НДІ громадського здоров'я та охорони здоров'я РАМН, 2009. - 153 с.

28. Губін В. Г. Демографічні показники та захворюваність населення мегаполісу в Росії на рубежі століть (ХХ - ХХI). - Нальчик, 2004. - 128 с.

29. Єкімов А. К., Естефеев, Н. Н. Комаров Сучасні підходи до управління в охороні здоров'я. - Оренбург, ВАТ «ІВК« Південний Урал », 2006. - 400 с.

30. Демографічний щорічник Росії. 2007: Додати Стат. зб. / Росстат. - М., 2007. - 551 с.

31. Денисов І. Н., Іванов А. І. Викладач кафедри сімейної медицини (методичний посібник). - М .: ГОУ ВУНМЦ МОЗ РФ, 2002. - 198 с.

32. Діагностична служба: варіанти реструктуризації та шляхи підвищення діагностичної ефективності. Методичні рекомендації. - М., 2006. - 154 с.

33. Доказова медицина. Щорічний довідник. Частина 1. / Под ред. С. Є. Бащинський. - М .: Медіа Сфера, 2003. - 892 с.

34. Дорожньо-транспортний травматизм: Алгоритми і стандарти надання швидкої медичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП (дошпитальний етап) / Под ред. С. Ф. Багненко, В. В. Стожарова, А. Г. Мірошниченко. - СПб .: «Невський Діалект»; «БХВ-Петербург», 2006. - 320 с.

35. Здоров'я дітей Росії (Стан і проблеми) / Под ред. А. А. Баранова. - М :, 1999. - 273 с.

36. Здоров'я населення і пріоритети охорони здоров'я / під ред. акад. РАМН, проф. О. П. Щепина, чл.-кор. РАМН, проф. В. А. Медика. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2010. - 384 с.

37. Зелінська Д. І., Балева Л. С. Дитяча інвалідність. - М .: Медицина, 2001. - 136 с.

38. Зміїв С. І. Основи андрагогики: Навчальний посібник для вузів. - М .: Флінта: Наука, 1999. - 152 с.

39. Кадри - 2004 року (Щорічна книга з кадрової роботи і оплати праці в установах охорони здоров'я). - М .: ГРАНТ', 2004. - 140 с.

40. Камаєв І. А., Позднякова М. А. Дитяча інвалідність (проблеми та шляхи вирішення). - Нижній Новгород: НГМА, 1999. - 156 с.

41. Камаєв І. А., Позднякова М. А. Дитина-інвалід: організація медико-соціального забезпечення. - Нижній Новгород: Изд. Нижегородської державної медичної академії, 2004. - 304 с.

42. Камаєв І. А., Позднякова М. А., Поздеева Т. В. та ін. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Методика розрахунку статистичних показників. Типові ситуаційні задачі. - Н. Новгород: Изд. Нижегородської державної медичної академії, 2001 г. - 168 с.

43. Кваліфікаційні тести з соціальної гігієни та організації охорони здоров'я / За ред. О. П. Щепина і А. І. Вялкова. - М .: ГОУ ВУНМЦ МОЗ РФ, 2001. - С. 249 с.

44. Кваліфікація фахівців охорони здоров'я: допуск, номенклатура, атестація: Збірник нормативних документів / Упоряд. Т. П. Абдуева. - М: МЦФЕР, 2004. - 480 с.

45. Кельмансон І. А. Клінічна епідеміологія в педіатрії. Керівництво. - СПб .: СОТИС, 2001. - 208 с.

46. ??Кіча Д. І., Калмикова І. В., Фоміна А. В., Ляпунова Т. В. Знання та навички за програмою громадського здоров'я та охорони здоров'я: Навчальний посібник. - М .: Изд. РУДН, 2006. - 80 с.

47. Клінічна епідеміологія. Основи доказової медицини. Р. Флетчер, С. Флетчер, Е. Вагнер. - Пер. з англ. - М .: Медіа Сфера, 1998. - 352 с.

48. Коваленко С. М., Сологуб Т. В., Романцов М. Г., Соловйова С. Л. Оцінка якості життя хворих інфекційного стаціонару: Навчальний посібник. - Санкт-Петербург. - 2005.

49. Колесніков Б. Л. Стан здоров'я та демографічні процеси населення в Оренбурзькому регіоні на початку ХХI століття / Под ред. І. В. Лебедєвої. - М .: ВАТ «Видавництво« Медицина », видавництво« Шико », 2007. - 168 с.

50. Комплексна реабілітація інвалідів: Учеб. посібник для студ. вищ. навч. закладів / Т. В. Зозуля, Є. Г. Свистунова, В. В. Чешіхіна і ін .; Під ред. Т. В. Зозулі. - М .: Видавничий центр «Академія», 2005. - 304 с.

51. Короткова А. В. Методичні аспекти та інформаційне забезпечення поліпшення якості в регіональних системах охорони здоров'я, М .: ЦНІІОІЗ. - 2005. - 96 с.

52. Косарєв І. І., Попков В. А. Педагогічні аспекти вищої медичної освіти. М .: 2003. - 200 с.

53. Котлер Ф. Маркетинг менеджмент. Експрес-курс / Пер. з англ. Під ред. Ю. Н. Каптуревского. - СПб .: Пітер, 2003. - 496 с.

54. Кудріна В. Г. Медична інформатика: Навчальний посібник. РМАПО. - М .: ЕВА-прес, 1999. - 100 с.

55. Кузьмін С. А., Перепелкина Н. Ю., Кузьміна Т. С. стан здоров'я громадян до- і призовного віку та організація медичного забезпечення підготовки до військової служби в Оренбурзькій області. - Самара: ТОВ «Друкарня ДСМ», 2010.- 144 с.

56. Лекції з управління та економіки охорони здоров'я. Наукове видання. / За заг. ред. А. Б. Блохіна, Е. В. Ползік, В. П. Іваницького. - Єкатеринбург: «СВ-96». - 2007. - 352 с.

57. Лісіцин Ю. Н. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Підручник. - М.: ГЕОТАР-МЕД, 2002. - 520 с.

58. Лісіцин Ю. П., Полуніна Н. В. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Підручник. - М .: Медицина, 2002. - 416 с.

59. Лісіцин Ю. П. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Підручник. - 2-е вид. - М. ГЕОТАР-Медіа, 2009. - 512 с.

60. Ліцензовані види медичної діяльності Оренбурзької області (довідник) випуск 2. - Оренбург: 2004. - 176 с.

61. Лукашев А. М., Акопян Ю. С., Шиленко Ю. В. Реформування охорони здоров'я та медико-демографічний прогноз. - М .: Оверлей, 2001. - 96 с.

62. Максимова Т. М., Бєлов В. Б., Лушкина Н. П., Королькова Т. А. та ін. Стан здоров'я, умови життя і медичне забезпечення дітей в Росії. - М.: Наукова думка, 2008. - 367 с.

63. Максимова Т. М. Соціальний градієнт у формуванні здоров'я населення. - М .: Наукова думка, 2005. - 240 с.

64. Матеріали Російської науково-практичної конференції фахівців з медико-соціальну експертизу. Реабілітації та реабілітаційної індустрії, присвяченій року інвалідів. - М., 2004. - 125 с.

65. Медик В. А., Юр'єв В. К. Курс лекцій з громадського здоров'я та охорони здоров'я. У 3 частинах. - М .: Медицина, 2003.

66. Медико-біологічна і соціальна адаптація в популяції дітей в сучасних умовах (нормативи і відхилення) - М .: РІО ЦНІІОІЗ, 2006 - 52 с.

67. Медико-демографічні показники. Методика вивчення: Навчальний посібник для самостійної позааудиторної роботи студентів медичного вузу / Н. Х. Шарафутдинова, А. А. Євсюков, М. Ю. Павлова та ін. - Уфа: Изд-во Башгосмедуніверсітет, 2009. - 71 с.

68. Медико-соціальна експертиза: Посібник для студентів медичних вузів. - М .: ТОВ «Медичне інформаційне агентство», 2008. 408 с.

69. Менеджмент. Посібник для підготовки до іспитів. Вид. 2-е. - Ростов на Дону: Фенікс, 2003. - 192 с.

70. Мескон М. Х., Альберт М., Хедоурі Ф. Основи менеджменту: Пер. з англ. - М .: Справа, 2002. - 704 с.

71. Методичні рекомендації МОЗ і СР РФ РАМН за методологією вивчення здоров'я населення - М., 2004. - 26 с.

72. Методичні рекомендації щодо організації нормування праці в охороні здоров'я РАМН ГУ ННІІ громадського здоров'я - М., 2004. - 44 с.

73. Методичні рекомендації з розробки регіональної концепції кадрової політики в охороні здоров'я (на прикладі Новосибірської області). - Новосибірськ 2006. - 117 с.

74. Методичні рекомендації щодо розрахунку чисельності посад медичного персоналу при різних режимах роботи РАМН ГУ ННІІ громадського здоров'я - М., 2004. - 54 с.

75. Михайлова Ю. В., Короткова А. В., Уланов А. В. Акредитація в системі охорони здоров'я Росії і за кордоном, М .: ЦНІІОІЗ, - 2005. - 64 с.

76. Москвичева М. Г. Комплексне медико-соціальне дослідження здоров'я сільського населення та вдосконалення системи надання медичної допомоги жителям сільської місцевості / За редакцією проф. Л. Г. Розенфельда. - Челябінськ: Вид-во «Челябінська державна медична академія», 2009. - 400 с.

77. Моніторинг задоволеності застрахованих медичними послугами в системі ОМС. Навчально-методичний посібник для слухачів циклів удосконалення, студентів, аспірантів, експертів ТФОМС і СМО, організаторів охорони здоров'я. - М .: Федеральний фонд ОМС, 2006. - 304 с.

78. Деякі регіональні особливості медико-демографічної ситуації та стану охорони здоров'я в Російській Федерації в 2006 році. - М .: ННІІ громадського здоров'я РАМН, 2008. - 49 с.

79. Новик А. А., Іонова Т. І. Дослідження якості життя в медицині. Навчальний посібник / За ред. Ю. Л. Шевченко. - М .: ГЕОТАР-МЕД, 2004. - 304 с.

80. Новик А. А., Іонова Т.І. Керівництво по дослідженню якості життя в медицині. 2-е видання / За ред. акад. Ю. Л. Шевченко. - М .: ЗАТ «ОЛМА Медиа Групп», 2007. - 320 с.

81. Громадське здоров'я та охорону здоров'я (проблеми теорії, історії, методології предмета). Короткий курс. Посібник для студентів медичних вузів і слухачів курсів підвищення кваліфікації. - М .: Федеральний фонд ОМС, 2006. - 328 с.

82. Громадське здоров'я, управління охороною здоров'я та підготовка кадрів. - Москва, 2007. - 345 с.

83. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: навч. для студентів / за ред. В. А. Міняєва, Н. І. Вишнякова. - 5-е изд., Перераб. і доп. - М .: МЕДпресс-інформ, 2009.- 656 с.

84. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: навч. для студентів / Ю. П. Лісіцин, Г. Е Улумбекова. - 3-е изд. - М.: ГЕОТАР-Медіа, 2011. - 544 с.

85. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: навч. для студентів / О. П. Щепин, В. А. Медик. - М.: ГЕОТАР-Медіа, 2011. - 592 с.

86. Організаційні технології профілактики та раннього виявлення соціально-значущих захворювань. Методичні рекомендації / За редакцією проф. Л. Г. Розенфельда. - Челябінськ, 2008. - 48 с.

87. Організація відомчої експертизи якості роботи середнього медичного персоналу в закладах охорони здоров'я Челябінської області (методичні рекомендації). - Челябінськ, 2008. - 34 с.

88. Організація маркетингових досліджень діяльності лікарні: Навчальний посібник / Д. І. Кіча та ін. - М .: ГЕОТАР- МЕД, 2004. - 112 с.

89. Організація нормування праці в стоматологічній практиці (Методичні рекомендації) РАМН ГУ ННІІ громадського здоров'я - М., 2004. - 49 с.

90. Орел В. І., Стуколова Т. І. Приватні проблеми соціальної педіатрії. Навчальний посібник. - Изд. СПбГПМА, 2003. - 216 с.

91. Осадчих А. І., Пузин С. Н., Лаврова Д. І. Основи медико-соціальної експертізи.- М .: Медицина, 2005.- 448 с.

92. Осадчих А. І., Пузин С. Н., Лаврова Д. І. Проблеми інвалідності в Росії. Стан і перспективи. - М .: Медицина, 2002. - 368 с.

93. Основні документи по організації експертизи тимчасової непрацездатності. (Бібліотека журналу «Якість медичної допомоги»). - М .: ГРАНТ', 2002. - 176 с.

94. Основні показники інвалідності дорослого населення в Російській Федерації в 2005 році. Статистичний збірник. - М .: «ФБ МСЕ», 2006. - 286 с., 64 табл.

95. Основи математико-статистичної обробки медико-біологічної інформації (короткий огляд у двох частинах). Навчальний посібник для студентів і аспірантів медичних вузах / Авт. - Упоряд .: Е. М. Гарєєв. - Уфа: Изд-во ГОУ ВПО «Башгосмедуніверсітет Росздрава», 2009. - 346 с.

96. Охорона праці - 2004 року (Щорічна книга з охорони праці та протипожежної безпеки в закладах охорони здоров'я). - М .: ГРАНТ', 2004. - 264 с.

97. Павлов Є. Х. Охорона праці та соціальний захист працівників охорони здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 384 с.

98. Перепелкина Н. Ю., Кузьмін С. А., Павловська О. Г. Стан здоров'я дітей та підлітків в Оренбурзькій області. - Оренбург: Друкарський дім «Дімур», 2009. - 132 с.

99. Персональний менеджмент. Тести і конкретні ситуації: Навчальний посібник / За заг. ред. СД. Резника. - М .: ИНФРА-М, 2003. - 161 с.

100. Перфірьеву Г. М., Алексєєва В. М., Шамшуріна Н. Г. Економіка охорони здоров'я. М .: ГОУ ВУНМЦ, 2004. - 220 с.

101. Петров В. І., Недогода С. В. Медицина, заснована на доказах: навчальний посібник. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2009. - 144 с.

102. Платні медичні послуги: Збірник нормативних документів. 2-е изд., Доп., Перераб. - М .: АПП «Джангар», 2004. - 368 с.

103. Петрова Н. Г. Менеджмент в охороні здоров'я / Н. Г. Петрова, Н. І. Вишняков, Е. Н. Пенюгіна, І. В. Додонова. - М .: МЕДпресс-інформ, 2009. - 256 с.

104. Плешанов А. В., Сімсон Д., Марченков Н. С. Середньострокові національні стратегії макрорасходов на розробку і впровадження нових технологій в охорону здоров'я. Міжнародні порівняння і аналіз. Науково-практичний часопис. - М .: МЦФЕР, 2007. - 144 с.

105. Покоління 1990-х Європи: Здоров'я батьків і умови життя сімей. Європейське лонгітудинальні дослідження вагітності та дитинства (ELSPAC) / За редакцією академіка РАМН, професора А. А. Баранова, професора Р. К. Ігнатьєвої. - М .: 2005. - 144 с.

106. Полуніна Н. В. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Підручник. - М .: Видавництво «Медичне інформаційне агентство», 2010. - 544 с.

107. Практичний посібник для лікарів загальної (сімейної) практики / Под ред. І. Н. Денисова. - М .: ГЕОТАР-МЕД, 2001. - 720 с.

108. Застосування клініко-економічного аналізу в медицині (визначення соціально-економічної ефективності): навчальний посібник / Решетніков А. В., Шамшуріна Н. Г., Алексєєва В. М., Кобяцкая Е. Е., Жиліна т. Н .; під ред. А. В. Решетнікова. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2009. - 179 с.

109. Застосування методів статистичного аналізу для вивчення суспільного здоров'я і охорони здоров'я. (Навчальний посібник для практичних занять) / Под ред. В. З. Кучеренко. М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 2002. - 190 с.

110. Застосування методів статистичного аналізу для вивчення суспільного здоров'я і охорони здоров'я: Навчальний посібник для практичних занять / За ред. В. З. Кучеренко - М .: ГЕОТАР-МЕД, 2004. - 192 с.

111. Пузин С. Н., Гришина Л. П., Кардаков Н. Л. Інвалідність в Російській Федераціі.- М .: Медицина, 2006.- 224 с.

112. Пузин С. Н., Смирнова В. В., Лаврова Д. І., Димочка М. А. Медико-соціальна експертиза (збірник нормативно-правових актів). - М .: Медицина, 2007. - 304 с.

113. Розумовський А. В., Мішагін Д. В. Платні медичні послуги в умовах великого багатопрофільного стаціонару / Під загальною редакцією М. А. Позднякової. - Н. Новгород: вид-во «Літера», 2007. - 128 с.

114. Реброва О. Ю. Статистичний аналіз медичних даних. Застосування пакета прикладних програм STATISTIKA - М .: Медіа Сфера, 2003. - 312 с.

115. Регіональні особливості здоров'я населення, ресурсів і діяльності охорони здоров'я РФ в 2007 році / В. О. Щепин, О. В. Миргородська; під наук. ред. акад. РАМН О. П. Щепина. - М .: Національний НДІ громадського здоров'я РАМН, 2009. - 182 с.

116. Решетніков А. В. Московська міська система обов'язкового медичного страхування в питаннях і відповідях, в допомогу медичному работніку.- М .: Здоров'я і суспільство, 2005.- 72 с.

117. Решетніков А. В., Єфименко С. А., Астаф'єв Л. С. Методика проведення медико-соціологічних досліджень. - М .: ГЕОТАР-МЕД, 2003. - 96 с.

118. Решетніков А. В., Єфименко С. А. Проведення медико-соціологічного моніторингу: навчально-методичний посібник. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2007. - 160 с.

119. Керівництво по амбулаторно-поліклінічної кардіології / Под ред. Ю. Н. Бєлєнкова, Р. Г. Оганова. - М .: ГЕОТАР - Медіа, 2007. - 399 с.

120. Керівництво по амбулаторно-поліклінічної педіатрії / За ред. А. А. Баранова. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2006. - 608 с.

121. Керівництво по первинній медико-санітарної допомоги. - М .: ГЕОТАР - Медіа, 2007. - 1584 с.

122. Керівництво по швидкої медичної допомоги. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2007. - 816 с.

123. Збірник законодавчих і нормативних правових актів по реалізації пріоритетного національного проекту в сфері охорони здоров'я / М. 2006. - 212 с.

124. Свещінскій М. Л. Принцип організації та підвищення ефективності роботи діагностичних служб в регіоні / Под ред. В. К. Овчарова. Краснодар: 2003. - 264 с.

125. Семенов В. Ю. Якість медичної допомоги. Навчальний посібник. - М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 2005. - 76 с.

126. Семенов В. Ю. Планування в охороні здоров'я. Навчальний посібник. - М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 2003. - 47 с.

127. Семенов В. Ю. Права громадян та рівність в охороні здоров'я. Навчальний посібник. - М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 2005. - 28 с.

128. Семенов В. Ю. Трудові ресурси в охороні здоров'я. Навчальний посібник. - М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 2003. - 36 с.

129. Сібуріна Т. А. Сучасні стратегії організації управління регіональним охороною здоров'я: методологічні підходи, перспективні технології. Москва, ЦНІІОІЗ МОЗ РФ, 2003. - 344 с.

130. Служба охорони здоров'я матері і дитини в 2001 - 2003 роках. - Оренбург: Друкарський дім «Дімур», 2004. - 164 с.

131. Служба охорони здоров'я матері і дитини в 2004 - 2008 роках. - Оренбург, 2009. - 191 с.

132. Удосконалення підходів до організації та проведення позавідомчого контролю якості медичної допомоги на основі аналізу територіальних моделей. - М .: Федеральний фонд ОМС, 2007. - 136 с.

133. Соціальна дезадаптація населення: соціально-гігієнічні проблеми / В. А. Борцов, А. В. Калініченко, В. Ф. Капітонов, О. М. Новіков. - Красноярськ: ККМІАЦ, 2009. - 169 с.

134. Соціальна гігієна (медицина) і організація охорони здоров'я: Навчальний посібник / Лісіцин Ю. П., Полуніна Н. В., Отдельнова К. А. - М .: 1999. - 698 с.

135. Соціальне страхування в РФ. Виплати за рахунок коштів ФСС РФ. Оформлення та оплата лікарняного листа. Видання 5, перероблене і доповнене. - Єкатеринбург: Правознавець - 2001, 2004. - 176 с.

136. Довідник по ліцензуванню медичної діяльності (Збірник законодавчих актів і нормативних документів) / Укладачі: Д. Т. Гашимова, Р. З. Зіятдінов, Н. Х. Шарафутдинова, М. В. Борисова, М. Ю. Павлова, Е. Ф. Кірєєва, З. М. Султанаева. - Уфа .: Изд-во ГОУ ВПО «Башгосмедуніверсітет», 2010. - 181 с.

137. Стандарти медичної допомоги в амбулаторно-поліклінічних умовах / Упоряд .: К. А. Кудрін, М. А. Куксова; За заг. ред. В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2007. - 304 с.

138. Стародубов В. І., Калінінська А. А., Шляфер С. І. Первинна медична допомога: стан і перспективи розвитку. - М .: ВАТ «Видавництво« Медицина », 2007. - 264 с.

139. Стародубов В. І., Соболєва Н. П., Кайгородова Т. В. Профілактика захворювань: Термінологічний словник. - М .: РІО ГУ ЦНІІОІЗ МОЗ РФ, 2003. - 68 с.

140. Стародубов В. І., Соболєва Н. П., Лукашев А. М. Керовані фактори в профілактиці захворювань. - М .: РІО ГУ ЦНІІОІЗ МОЗ РФ, 2003.- 170 с.

141. Стародубов В. І., Флек В. О. Фінансування медичної допомоги населенню Російської федерації, орієнтоване на результат / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2007. - 400 с.

142. Стародубов В. І., Флек В. О., Дмитрієва Е. Д., Титова І. А. Використання системи рахунків в охороні здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2007. - 320 с.

143. Статистичний облік і звітність установ охорони здоров'я: Актуалізатор. - М .: МЦФЕР, 2005. - 50 с.

144. Степанов В. В. Посадові інструкції персоналу міської лікарні. - 2-е вид., Доп. - М .: МЦЕФР, 2003. - 336 с.

145. Степанов В. В. Організація роботи лікувально-профілактичного закладу / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 464 с.

146. Степанов В. В. Перелік документів з організації роботи лікувально-профілактичного закладу (для дорослого міського населення). - М .: МЦФЕР, 2002. - 656 с.

147. Столбов А. П., Кузнєцов П. П., Какорін Е. П. Інформаційне забезпечення організації високотехнологічної медичної допомоги населенню / Під загальною ред. доктора медичних наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2007. - 224 с.

148. Стратегічний менеджмент: SWOT-аналіз в охороні здоров'я: Навчально-методичний посібник / Упорядники: С. Г. Ахмерова, Ф. Б. Шамігулов. - Уфа: Изд-во БДМУ Росздрава, 2010. - 50 с.

149. Стуколова Т. І., Гусарова Г. І., Маковецька Г. А. Соціальні аспекти в педіатрії: Навчальний посібник для системи післявузівської підготовки лікарів-педіатрів. - Москва, 2002 - 106 с.

150. Ступаков І. Н., Самородскій І. В. Доказова медицина в практиці керівників усіх рівнів системи охорони здоров'я / Під загальною редакцією доктора медичних наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 448 с.

151. Тестові завдання для післявузівської професійної підготовки фахівців в інтернатурі (первинна спеціалізація) за фахом «Управління сестринської діяльністю» / Под ред. проф. Н. Х. Шарафутдинова. - М., 2009. - 97 с.

152. Трудовий кодекс Російської Федерації: Офіційний текст, діюча редакція. - М .: Іспит, 2005. - 192с.

153. Тульчинський Т. Г., Варавікова Е. А. Нове практику охорони здоров'я: введення в сучасну науку. Єрусалим: Amutah for edication and Health, 1999. - 1049 с.

154. Улумбекова Г. Е. Охорона здоров'я Росії. Що треба робити: наукове обгрунтування «Стратегії розвитку охорони здоров'я РФ до 2020 року» / Г. Е. Улумбекова. М .: ГЕОТАР-Медіа, 2010. - 592 с.

155. Управління охороною здоров'я: Підручник / За ред. В. З. Кучеренко. - М .: ТЕИС, 2001. - 448 с.

156. Управління і економіка охорони здоров'я: Навчальний посібник / За ред. А. І. Вялкова. - М .: ГЕОТАР-МЕД, 2002. - 328 с.

157. Управління кадрами і трудовими відносинами в фонді обов'язкового медичного страхування (Методичний посібник для керівників і працівників відділів кадрів фондів обов'язкового медичного страхування) / Под ред. А. М. Таранова. - М .: Федеральний фонд ОМС, 2006. - 224 с.

158. Федеральний Закон: Випуск 17 (200). Основи законодавства РФ про охорону здоров'я громадян. - М .: ИНФРА-М, 2004. - 46 с.

159. Філатов В. Б. Деякі тенденції стану громадського здоров'я та розвитку охорони здоров'я Росії в 2005 році. - М., 2006. - 82 с.

160. Філатов В. Б. Політика охорони здоров'я: питання теорії і практики: монографія / За наук. ред. акад. РАМН О. П. Щепина. - М .: ГУ ННІІ громадського здоров'я РАМН, 2007. - 276 с.

161. Форми первинної медичної документації та їх заповнення. - М .: ГРАНТ', 2002. - 115 с.

162. Хабриев Р. У., Юр'єв А. С. Ліцензування медичної діяльності / За заг. ред. д-ра мед. наук, академіка РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2005. - 368 с.

163. Хальфін Р. А., Какорін Е. П., Михайлова Л. А. Статистичний облік і звітність установ охорони здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, академіка РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2005. - 368 с.

164. Чижик Л. І. Дострокове пенсійне забезпечення медичних працівників / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 272 с.

165. Чичерін Л. П. Організація медико-психологічної допомоги дітям і підліткам (методичний посібник). - М., 2006. - 110 с.

166. Шамшуріна Н. Г. Показники соціально-економічної ефективності в охороні здоров'я: Нормативні документи з коментарями. - М .: МЦФЕР, 2005. - 320 с.

167. Шамшуріна Н. Г. Тарифна політика в охороні здоров'я: Актуалізатор / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2005. - 96 с.

168. Шамшуріна Н. Г. Тарифна політика в охороні здоров'я: Нормативні документи з коментарями. - М .: МЦФЕР, 2005. - 336 с.

169. Шемаріних Г. А. Проблеми регіонального породіллі: стан, шляхи використання ресурсів для забезпечення медичної допомоги вагітним, породіллям, породіллям та новонародженим. - Воронеж, видавництво ім. Е. А. Болховітінова, 2005. - 335 с.

170. Шестаков Г. С. Швидка медична допомога: стан, проблеми, шляхи вирішення. - М .: Видавничий дім «Російський лікар», 2003. - 87 с.

171. Щепин В. О., Петрочук О. Є. «Диспансеризація населення в Росії» / Під наук. ред. академіка РАМН О. П. Щепина. - Москва, 2006. - 325 с.

172. Щепин О. П., Стародубов В. І., Линденбратен А. Л., Галанова Г. І. Методологічні основи і механізми забезпечення якості медичної допомоги - М .: Медицина, 2002. - 176 с.

173. Щепин О. П., Габуева Л. А. Організація і економіка підприємницької діяльності в охороні здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 432 с.

174. Щепин О. П., Какорін Е. П., Флек В. О. Ефективність використання стаціонарозамінних технологій в системі охорони здоров'я / За заг. ред. д-ра мед. наук, акад. РАМН В. І. Стародубова. - М .: МЦФЕР, 2006. - 416 с.

175. Щепин О. П., Купеева І. А., Щепин В. О., Какорін Е. П. Сучасні регіональні особливості здоров'я населення і охорони здоров'я Росії. - М .: ВАТ «Видавництво« Медицина », видавництво« Шико », 2007. - 360 с.

176. Щепин О. П., Коротких Р. В., Щепин В. О., Медик В. А. Здоров'я населення - основа розвитку охорони здоров'я. - М .: Національний НДІ громадського здоров'я РАМН, 2009. - 376 с.

177. Щепин О. П., Медик В. А. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: підручник. - М .: ГЕОТАР-Медіа, 2011. - 592 с.

178. Щепин О. П., Петручук О. Є., Давлетшін Ф. А. Профілактика здоров'я населення в регіоні. - Казань. Вид-во ІПФ «Бриг». 2010. - 324 с.

179. Економіка охорони здоров'я / За ред. чл.-кор. РАМН професора А. П. Щербо і професора В. Н. Філатова. - СПб .: Видавничий дім СПбМАПО, 2004. - 168 с.

180. Економіка охорони здоров'я: Навч. посібник / За заг. ред. А. В. Решетнікова. - М .: ГЕОТОР-МЕД, 2003. - 272 с.

181. Економічні наслідки неінфекційних захворювань і травм в Російській Федерації. - ВООЗ, 2008 г., від імені Європейської обсерваторії по системам і політиці охорони здоров'я. - 83 с.

182. Експертиза тимчасової непрацездатності. Мелешко В. П., Мхитара О. Г., Пєтухов В. Г., Сирцова Л. Е .. - М .: ММА ім. І. М. Сеченова, 1996. - 40 с.

183. Юнусов Ф. А., Гайгер Г., Е. Мікус, О. Манувальд Організація медико-соціальної реабілітації за кордоном. - М., Загальноросійський громадський фонд «Соціальний розвиток Росії», 2008. - 332 с.

184. Юнусов Ф., Еберхардт Г., Зіміна Е., Комаров С. Управління охороною здоров'я та організація медичного страхування. - СПб .: ТОВ «Фртіком», 2007. - 296 с.

185. Юридичні основи медичної діяльності. Практикум з правознавства: Навчальний посібник / О. В. Леонтьєв. - СПб .: СпецЛит, 2003. - 136 с.

186. Юр'єв В. К., Куценко Г. І. Громадське здоров'я та охорона здоров'я: Підручник. - СПб .: Петрополіс, 2000. - 914 с.

187. Яковлєв Є. П., Гребенников В. І., Винокуров Б. Л. Організаційні технології управління муніципальної системою охорони здоров'я. - М .: Медицина, 1999. - 256 с.

 III. додаткова інформація |  З історії становлення і розвитку соціальної гігієни та організації охорони здоров'я.


 ДИСЦИПЛІНИ ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ДИСЦИПЛІНИ |  Здоров'я населення і чинники що його викликають. |  Рух) рух) |  Народжуваність зростає при розширеному відтворенні, коли в родині більше 3 дітей. |  Динаміка ОППЖ населення Росії |  Оренбурзька область (2011 р) |  В Оренбурзькій області |  Структура загальної захворюваності населення |  Динаміка загальної захворюваності дитячого населення |  Інвалідність як показник суспільного здоров'я |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати