загрузка...
загрузка...
На головну

Нам дуже страшно слухати загрози бісів по відношенню до вас. Як до цього ставитися? |  Яке відношення священства до болящим раніше і яке тепер? |  А цей жахливий мат і грубі блатні вирази, які вимовляють болящі? |  Адже багато хто не вірить в буття бісів ?! |  Чи можна через хворобу скасовувати посаду? |  Що подобається бісам в сучасних людей? |  Яке найсильніший засіб проти духовної хвороби, щоб зцілитися? |  Що таке "біла гарячка"? |  Чому в Росії таке шанування ікон Божої Матері? |  Буває, що люди продають свою душу дияволу. Як це відбувається? |

Мало хто вміє сповідатися?

1.  В якій пан де Вальженез прямо говорить, що не вміє ні співати, ні танцювати
  2.  Дорія піднесла до губ руку своєї нової господині і сказала, що буде намагатися служити їй так вірно, як тільки зможе.
  3.  Якщо ви вмієте працювати з різними людьми, то можете стати таким багатим, що вам і не снилося
  4.  Істинно красномовний той, хто вміє говорити про буд-яічіих справах просто, про величних - величаво, а про середніх - стилем проміжним між обома.
  5.  Чому люди вірять, що ті, хто вміє красиво говорити гарні з Жінками. Розвіємо цей міф Зараз !.
  6.  Раз самі не вмієте любити, не відчуваєте Бога, не відчуваєте нічого від МОЇХ СЛІВ, крім страху і неприйняття, то знайте, куди буде відкрити для всіх вас шлях.

Так. Тому й хворіють, не можуть позбутися від біса, що сповідь не походить від серця, а тільки на кінчику язика, і то з виправданнями.

Один наш священик розповів мені дуже цікавий випадок зі своєї священичої практики:

"У перший рік свого служіння, як тільки спрямований був прихід, зіткнувся з дуже дивною сповіддю однієї парафіянки.

Підходячи до цього таїнства, ніколи не називала конкретних гріхів, а все навкруги: "Ой, всім грішна, та хто з нас не грішить, та ми ж люди, батюшка, ви самі це розумієте".

І тому подібна нісенітниця. "Відчуваю, - говорив священик, - що гріхів повно, а не витягнути. Так все з виправданням ...

Минуло так близько року, біжить до мене дочка її: "Батюшка, мама в лікарні помирає!" - І просить причастити її. Взявши з собою все, що потрібне, поспішив до хворої. Коли зайшов до палати, то сумна картина відкрилася мені: хвора була в агонії, біля неї дбала медсестра, а дочка стояла і плакала. Бачачи, що хвора без свідомості і не реагує на мої питання, довелося мені обмежитися "молитвами на результат душі". Прочитавши їх, я покинув палату, висловивши співчуття своє дочки. Коли я виходив, в палату увірвався молодий і енергійний лікар - реаніматор і, роблячи призначення на ходу, взявся реанімувати хвору. Мене ж попросили піти. Благословивши їх, я з сумом покинув лікарню, розмірковуючи про цю старенькій ".

Далі, священик розповів, що на наступний день прийшла дочка і повідомила йому про останні хвилини своєї матері:

- Якби я не була там сама, то не повірила тому, що там сталося. Коли ви пішли, лікар продовжував оживляти хвору, роблячи призначення за призначенням. З'явилися ще реанімаційні сестри, і всі активно зайнялися бабусею. Хвора стала дихати, життя почало повертатися до неї. Задоволений виконаною роботою, лікар пішов записувати історію хвороби. Сестри, прибравши шприци та ампули, також вийшли, залишивши нас одних. Я з сумом, в сльозах дивилася на матір, як Раптом ніс її став розширюватися, перетворюючись на подобу рила, з рота з'явилися два жахливих ікла, вона відкрила очі і, склавши на обох руках фіги і показуючи їх мені, скалячись, промовила: "Що , поісповедала, причетний? Ось тобі! " і тут же померла. Я від жаху мало не збожеволіла!

Ця моторошна історія показує, як біси ненавидять таїнство сповіді і як до цього треба серйозно ставитися нам.

Але біси допомагають чаклунів? |  Колись ходила до бабці з фотографією сина, і вона визначила, що він хворий, чи можливо це?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати