На головну

Фальсифікатори за роботою |  Зулус і ескімос |  Кому брехня вигідна |  Червона птах дунайської дельти |  Прийдешнє падіння ідола |  про автора |  від перекладача |  доповнення |  Раз табу, два табу |  Або, чому «поет» Євтушенко ніколи не був безгрошовим людиною. |

заперечення голокосту

1.  Г) Композиція еквіваленціі з запереченням.
  2.  Заміна еквіваленціі і імплікації на кон'юнкцію, диз'юнкцію і заперечення.
  3.  І робите засобом прожитку вашого заперечення його? »* (Падіння, 82).
  4.  Як сказати заперечення або питання?
  5.  Основні логічні операції (заперечення, кон'юнкція, диз'юнкція, імплікація, еквіваленція).
  6.  заперечення
  7.  заперечення вагітності

Моїй матері і пам'яті мого батька, Еліота Циммермана, який воював у Північній Африці і на берегах Нормандії.

Додаток 2

Передмова до доповіді Лукаса

Джон С. Циммерман

Навесні 1998 я став шукати кого-небудь, хто зміг би досліджувати Освенцімського фотографії, зняті союзниками в 1944. Мені абсолютно випадково пощастило зіткнутися з Кероллом Лукасом. Його сорокапятилетний досвід роботи в ЦРУ і в приватному виробництві зробили його одним з кращих світових експертів в області фото-інтерпретації. Я був зацікавлений в утриманні фотографій і в тому, щоб з'ясувати, чи були вони підроблені, як оголошують заперечники Голокосту. Г-н Лукас погодився взятися за цю справу, і нижче поміщений зроблений ним всебічний аналіз фотографій. Він пропрацював багато неоплачених годин в Національному архіві, збираючи інформацію для доповіді. В цілому, зміст фотографій відповідає всім свідченнями очевидців про події, виявлених в Освенцімі під час, коли робилися знімки.

Після отримання його доповіді, у мене залишалося кілька питань, що стосуються того, чи вдалося йому виявити «Білий бункер», який обговорювався в главі 10, і розрізнив він на фотографії від 31 травня 1944 ув'язнених, яких гнали до Крематорію-5. У відповідь на ці питання пан Лукас послав мені електронного листа, що поміщається як доповнення до доповіді. Головні пункти доповіді та доповнення розглядалися в розділі 10. Доповідь пана Лукаса можна розділити на дві основні частини. У першій обговорюється питання, чи були фотографії підроблені. Друга частина і доповнення стосуються змісту фотографій. Доповідь треба читати разом з дослідженням Бруджіоні і Пуаре (Brugioni and Poirer), закінченим в 1979, про який говорилося в главі 10. Зрозуміло, що технологія зображення, з якою був знайомий Керролл Лукас, була недоступна Бруджіоні і Пуаре 20 років тому.

Висловлюю вдячність покійному Марку Ван-Олстін, який досліджував фотографію від 31 травня з точки зору змісту, чиї знахідки також обговорювалися в главі 10. Марк зміг також виявити Білий бункер і місця масових поховань.

Михайло Никифорук |  Вступ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати