Головна

Chapter 26

1.  Chapter 1
  2.  Chapter 1
  3.  Chapter 1
  4.  Chapter 1. Happy endings.
  5.  Chapter 10
  6.  Chapter 10
  7.  Chapter 10

Майки застиг в дверному отворі. Він виглядав так, ніби був готовий знепритомніти.
 - Е, Майки? - Джерард запитально підняв брову, спрямувавши погляд на брата. - Ти в порядку?
 - Ви бачили того хлопця, Брайана? - Пробурмотів Майкл, дивлячись кудись у порожнечу з надто широкою посмішкою на обличчі.
 - Так, ми бачили його, - відповів Джі. - Він був санітаром Френка.
 - ВІН БУВ санітарії Френк ?! - Очі Майки відкрилися настільки широко, наскільки це взагалі було можливо, а щелепа, здавалося, була готова відірватися від його черепної коробки і впасти куди-небудь на підлогу.
 - Вже немає. Ти можеш фліртувати з ним, ти можеш, блять, робити все, що тільки побажаєш! Мені просто не хотілося, щоб Френк починав сходити з розуму по якомусь мужику, якого йому довелося зустріти, - Джерард взяв в руку мою кисть і ніжно її стиснув. Згадка мого імені, здається, вивело Майки з трансу.

- Ох, точно! Привіт, Френкі! - Він тепло мені посміхнувся, його посмішка стала кривої, коли він помітив, що Джерард все ще продовжував утримувати мою руку. - Як ви тут? Можу припустити, що в лікарні зазвичай не особливо весело. І так, Джі, як довго ти тут знаходишся? Френкі, він тиснув на тебе? Я ...
 - Майки! - Я перервав його, щосили намагаючись не розсміятися. - Заспокойся будь-ласка. Я в повному порядку. Джерард зі мною ... - я глянув на годинник, який показував уже десять хвилин на дванадцяту до полудня, - трохи більше двох годин. І немає, він зовсім не тиснув на мене, - я посміхнувся Уею-молодшому, помітно розслабилися після моїх слів.
 - Окей - круто! Так що ви там говорили? Брайан - колишній санітар Френка? Ви ж це мали на увазі?
 Я лише посміхнувся, Джерард, бурмочучи щось нескладне, сховав своє початкуюче палати особа за руками.
 - Якщо бути коротким, то Джі просто приревнував мене до цього Брайану, тому він зажадав, щоб мені змінили лікуючого, тобто тільки медсестри.

Я міг покластися, що чув, як Джерард прошепотів щось типу «не те, що б приревнував», але в наступний момент Майки заговорив знову.
 - О ... І хто твоя нова медсестра?
 - Одна чарівна ципочка по імені Бетані, - відповів я. - І вона вже зовсім класна, по крайней мере, мені так здалося.
 Майки кивнув, задумливо покусуючи нижню губу. Протягом наступних кількох хвилин в палаті повисло незручне мовчання, після чого тяжка тиша була в підсумку порушена Джерардом:
 - Отже, ем, хтось хоче ланч?
 Ми з Майки переглянулися, а потім одночасно знизали плечима.
 - Цілком. Думаю, я можу сходити куди-небудь, взяти кілька сендвічів, - я кивнув Джі.
 - Тоді пішли! - Він заусміхався, акуратно допомагаючи мені встати. - Кілька днів тому я запримітив одне гарне кафе через дорогу звідси, підемо туди?
 - Чому б і ні? - Майки знову знизав плечима, поправляючи з'їхали на ніс окуляри.

Ми йшли всі разом, весело і невимушено базікаючи під час ходьби. Варто було нам вийти на вулицю і залишити стіни лікарні, як пролунала трель телефону, що сповіщає нас про те, що комусь, швидше за все, Майки, прийшло повідомлення. Я не звернув на це увагу, і ми рушили далі, повільно, але вірно підходячи до дороги. Ступивши на пішохідний перехід, я відчув різкий біль в руці - мене смикнули назад.
 - Джерард, якого ч ... - в цей момент я побачив якийсь автомобіль, на шаленій швидкості підлітає до переходу. Я нічого не розумів рівно до того моменту, поки не усвідомив, що тільки двоє з нас знаходяться в безпеці.

- МАЙКИ!

Не забудьте залишити свій відгук: http://ficbook.net/readfic/1836659

Chapter 25 |  POV Френка

Chapter 14 |  Chapter 15 |  Chapter 16 |  Chapter 17 |  Chapter 18 |  Chapter 19 |  Chapter 21 |  Chapter 22 |  Chapter 23 |  Chapter 24 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати