На головну

глава 40 |  глава 41 |  глава 42 |  глава 43 |  глава 44 |  глава 45 |  глава 46 |  глава 47 |  глава 48 |  глава 49 |

вираз вдячності

1.  Зовнішнє вираження єдності Церкви
  2.  Зовнішнє вираження правових норм
  3.  Ось цей вираз сили, енергії, внутрішньої сили і вразило мене, викликавши в пам'яті образ флорентійців і палаючу міць очей Алі.
  4.  Вираз (7.59) називається рівнянням Бернуллі, і воно є вираженням закону збереження енергії стосовно до сталого перебігу ідеальної рідини.
  5.  вираз подяки
  6.  вираз подяки
  7.  вираз гніву

Я дуже щасливий тим, що частина з останніх двадцяти років я витратив на інтерв'ю з директорами і офіцерами ЦРУ, професійні кар'єри яких охоплювали період тривалістю в шість десятиліть. Я особливо вдячний Річарду Хелмс, Вільяму Колбі, Стенсфілда Тернеру, Вільяму Вебстер, Бобу Гейтсу, Джону Дейча, Джорджу Тенету, Джону Макмагона, Тому Тветтену, МІЛТА Бірдену, Тому Полгар, Пітеру Січелу, Френку Ліндсі, Сему Хелперн, Дону Греггу, Джиму Ліллі, Стіву Теннер, Джеррі Госсенса, Клайду Макевою, Уолтеру Пфольцхеймеру, Хевіленд Сміту, Фреду Хитці і Марку Ловенталь. Особливу подяку хочеться висловити історикам ЦРУ, які вносять свій важливий внесок у справу гласності перед обличчям жорсткої протидії секретної служби, а також нинішнім і колишнім співробітникам агентства зі зв'язків з громадськістю.

Я в глибокому боргу перед Чарльзом Стюартом Кеннеді, співробітником дипломатичної служби у відставці, засновником і директором Програми усної історії міжнародних відносин. Створена ним бібліотека є унікальним і неоціненним джерелом. Історики Державного департаменту, які видають «Міжнародні відносини Сполучених Штатів», офіційний документ американської дипломатії з 1861 року, в питаннях публікації секретних документів за попереднє десятиліття зробили більше, ніж будь-який інший підрозділ уряду. Вони, поряд з персоналом президентських бібліотек, заслуговують щиру подяку всього народу.

Репортер може вважати себе щасливчиком, якщо за всю кар'єру йому вдасться відшукати хоча б одного чудового редактора. Мені в цьому сенсі пощастило набагато більше, таких редакторів було кілька, і за багато років мої редактори давали мені час і свободу для думок і творчості. Джин Робертс організувала мені гідний старт у «Філадельфія інкуайрер». Білл Келлер, Джилл Абрамсон, Енді Розенталь і Джон Лендман щодня допомагають «Нью-Йорк таймс» зберігати свою неповторну привабливість. Вони - хранителі суспільної довіри.

Цю книгу допомогли створити три невтомних дослідника. Метт Малиновски розшифрував кілометри магнітофонних стрічок з інтерв'ю, Зу Чейс вивчала історію дипломатії і архіви Ради національної безпеки, а Кора Курье займалася новаторськими дослідженнями в Національному управлінні архівів та документації. Я вдячний своїй приятельці по середній школі Лавінії Курье за ??те, що та познайомила мене зі своєю розумницею донькою. Зу - дочка покійного Джеймса Чейса і сестри Беки Чейс, двох моїх друзів, спогади про яких надають мені додаткові сили в роботі.

Хочу передати щирий привіт журналістам, які писали про ЦРУ, про боротьбу в Іраку і Афганістані і про агонію американської національної безпеки з часів трагедії 11 вересня. Серед них Джон Бернс, Декстер Філкінсом, Метт Перді, Дуг Джел, Скотт Шейн, Карлотта Голл, Джон Кіфнер і Стів Кроулі з «Нью-Йорк таймс»; Дана Пріст, Уолтер Пінкас і Пем Констебл з «Вашингтон пост»; Вернон Лоеб, Боб Дроджін і Меган Стек із «Лос-Анджелес таймс»; і Енді Мейкат з «Філадельфія інкуайрер». Ми пам'ятаємо наших братів і сестер, які віддали своє життя заради свіжих новин, і серед них Елізабет Нойффер, Марк Файнман, Майкл Келлі, Гаррі Бертон, Азизулла Хайдарі, Марія Грація Кутулі і Хуліо Фуентес.

Висловлюю щиру подяку Філліс Грен, який взяв на себе обов'язок відредагувати й видати цю книгу, і Кеті Роббінс, найкращого літературному агенту в світі.

Ця книга фактично знайшла форму в «Яддо», затишному притулок для художників і письменників в Саратога-Спрінгс, штат Нью-Йорк. Протягом двох довгих місяців добрі люди з «Яддо» давали мені притулок і годували мене, в той час як мій невтомний і вірний ноутбук записував тисячі слів, які народжуються в моїй голові. Я мав честь стати першим номінантом благодійного фонду імені Нори Сейр за небеллетрістіческую літературу - фонду, створеного в її пам'ять з метою підтримки її літературної спадщини. Тисяча подяк поетові Жану Валентайн за те, що той представив мою скромну особу в «Яддо»; ЕЛАЙН Річардсон, президенту корпорації «Яддо»; а також кураторам, прихильникам і службовцям цього чудового комплексу.

Книга стала ще більш об'ємною і знайшла нові риси і фарби в будинку моїх родичів по лінії дружини, Сюзанни і Бокерія Дойл, які щиро підтримали мене, надавши привітний прийом.

Взагалі, бажання писати виникло у мене, коли я вперше побачив, як моя мати, професор Дора Б. Вейнер, усамітнившись в цоколі нашого будинку, працює в досвітній тиші над черговою книгою. Сорок п'ять років по тому вона як і раніше пише, викладає і надихає своїх студентів і своїх синів. І всім нам дуже шкода, що моєму батькові так і не довелося тримати в руках цю книгу ...

Книга закінчується так само, як вона, власне, і почалася: словами ніжності моєї улюбленої, Кейт Дойл, нашим милим дочкам, Еммі і Рубі, і надією на те, що і решта нашого спільного життя пройде так само гладко і щасливо.

глава 50 |  Післямова
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати