Головна

Chapter 10

1.  Chapter 1
  2.  Chapter 1
  3.  Chapter 1
  4.  Chapter 1. Happy endings.
  5.  Chapter 10
  6.  Chapter 10

- Гаразд, - пробурмотів я, не піднімаючи на нього очей. Джерард простягнув руку і підняв мене за підборіддя таким чином, щоб я дивився йому в очі.
 - Давай вже почнемо, добре? - Чи не промуркотав він. - Думаю, відтепер я буду називати тебе або Френкі, або мій Френкі... Саме так. І перше, з чого ми почнемо ... Нам потрібно навчитися триматися за руки, - він накрив мою долоню своєю. Я нервово проковтнув, але все ж поспішив вивільнити кисть з-під його хватки і просто утримувати її в своїй руці. Джерард негайно переплёл наші пальці, власницьких стискаючи великим мої кісточки.
 - Розслабся, Френкі, я не збираюся робити тобі боляче, - куточки його рота трохи піднялися вгору, а в очах відбивалося якесь ... Подоба доброти? Це дійсно мене заспокоювало, так що я продовжував утримувати його руку в своїй, не беручи ніяких спроб розірвати контакт. На цей раз Джерард посміхнувся, оголивши свої чудові перлинні зуби. Думаю, я міг розтанути прямо там, в його будинку.

Джерард потирав мої кісточки великим пальцем і щось неголосно наспівував. Потім він присунувся до мене трохи ближче ... Ближче ... Ближче ... Рівно до того моменту, як наші стегна були щільно притиснуті один до одного. Потім він випустив мою руку і поклав їх на плечі, змусивши мене різко почервоніти і відчути себе гребанний школяркою.
 - А, а, а! Тобі не можна червоніти, - пробурмотів Джерард прямо над самим вухом. Це змусило мої щоки почервоніти ще більше ... - Заспокойся, солодкий, - прошепотів він, акуратно кладучи вільну руку мені на палаючу щоку, а потім опустив її кудись в район моєї талії. Я різко здригнувся і тим самим притулився лише ближче до нього, намагаючись максимально розслабитися. Його губи розтяглися в задоволеною усмішці коштувало йому ще раз ненароком торкнутися мене, а мені - знову здригнутися.
 - Ніколи ні з ким не зустрічався, чи не так?
 Моє обличчя чи не загорілося, тому я вважав за потрібне в черговий раз почати розглядати свої коліна. Невже це дійсно було так очевидно? Мабуть, так, бо Джерард знову посміхнувся, не відриваючи від мене погляду.
 - Знаєш, я думаю, зараз між нами дуже багато напруги. Необхідно виправити це, - чим вище піднімалися його руки по моєму тілу, тим ширше ставала його посмішка. Тепер Джерард повернув мене в таке становище, що я як би знаходився перед ним ... Він натиснув пальцями між моїх лопаток і почав масажувати їх круговими рухами. Його довгі моторні пальці немов творили зі мною щось чарівне; цей масаж і справді допоміг мені розслабитися, а все ту напругу, що буквально розжарювало кімнату всього кілька секунд тому, в одну мить випарувалося. Тихий стогін мимоволі вилетів з мого рота, але я схаменувся занадто пізно, адже Джерард все бачив і чув. У наступну мить я міг покластися, що бачив на власні очі, як його посмішка росте ще більше (хоча куди вже більше?).
 - Тепер набагато краще, правда? - Він практично невагоме поцілував мене в вухо, не перестаючи масажувати спину. Його руки, його дотику можна було порівняти хіба що з Раєм. Мені ніхто ніколи не робив масаж, але я готовий був поставити свій Пенсі - Джерард володів цим досконало. Мені було настільки добре, що я готовий був буквально застигнути в його руках і більше б ніколи не рухатися.

Через хвилину або близько того, Джерард різко повернув мене на себе, і вийшло так, що я як би лежав на ньому. На його губах грала нічим не замінна посмішка, потім він привернув мене ще ближче до себе, ніж я був до цього.
 - Поклади свої руки мені на плечі, - прошепотів його оксамитовий голос мені на вухо. Я, ні секунди не вагаючись, через силу кивнув і обережно взяв його за плечі, злегка натиснувши на них. Джерард знову накрив мою кисть своєю долонею, в той час як його інша рука лягла мені на стегно. Я почав хвилюватися ...
 - Ти готовий до найкращої частини? - Прошепотів він. - У нас є ще дещо, над чим нам з тобою необхідно попрацювати ...
 Я спробував повернути голову назад, а коли у мене нічого не вийшло, і я вирішив повернути її у вихідне положення, то запізнилося виявив його губи на своїх.

Я був близький до серцевого нападу. Якийсь час (по крайней мере, мені здавалося, що якийсь час) я просто сидів нерухомо. Адже мене цілували. Джерард Вей. Джерард Вей цілував мене.

Джерард Вей цілував мене.

Незабаром він трохи відсторонився назад.
 - Я бачу, ти досить недосвідчений в цьому. Так що зараз тобі краще поцілувати мене ще раз, - я вловив якусь насмішку в його голосі, але постарався не надавати цьому значення. Мій рот відкривається і закривається, немов я якась гребанний рибка, поки я намагаюся прийти в себе ... Нарешті, мені вдається взяти контроль над своїми почуттями і, подавшись вперед, я у відповідь накриваю губи Джерарда своїми. Це було настільки близько, настільки інтимно і настільки неймовірно, що я буквально відчував, як він посміхається крізь наш поцілунок. Це було в тисячі разів краще, ніж я коли-небудь міг собі уявити ... Його губи були настільки ж оксамитовими, як і його голос. Я відчував себе просто неймовірно ... Потім Джерард почав наспівувати щось, а потім і зовсім вирішив поглибити сам поцілунок. Я спробував повторити його рух, всіма силами намагаючись не відставати від нього. Раптом я відчув, як він штовхає мене на диван, але при цьому не розриває нашого фізичного контакту. Я з легкістю піддався йому, не проявляючи жодних ознак опору. І взагалі, якого біса я повинен скаржитися? Якого біса я повинен скаржитися на Джерарда Уея, що сидить на моїх стегнах?

Він провів мовою по моїй нижній губі, що змусило мене рефлекторно відкрити рот. Не те щоб я не відкривав його взагалі ... Джерард знову посміхнувся і ковзнув мовою в мій рот, а я надав йому повний контроль наді мною. Найочевиднішим, мабуть, у всій цій ситуації була його роль домінанта.
 Ми цілувалися ще кілька хвилин. І саме тоді я відчув, як його руки проникають під мою сорочку і починають ковзати вгору по моїй спині. Моє дихання різко збилося, через що я розірвав наш поцілунок. Я вже хотів було вибачитися за це, як Джерард знову заткнув мене, поцілувавши і притиснувши до себе. Через деякий час він відсторонився і, відкинувши голову назад, почав ліниво водити пальцем по тату скорпіона.
 - Френкі? ..
 - Ммм? - Промимрив я, борючись з бажанням закрити очі від насолоди.
 - Я хочу подивитися на твої інші татуювання.
 Він заглянув мені в очі, а потім знову перевів погляд на скорпіона.
- На все, що в тебе є.

Chapter 9 |  Chapter 11

Who am I to you? |  Chapter 1 |  Chapter 2 |  Chapter 3 |  Chapter 4 |  Chapter 5 |  Chapter 6 |  Chapter 7 |  Chapter 8 |  Chapter 12 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати