Головна

Chapter 1

1.  Chapter 1
  2.  Chapter 1
  3.  Chapter 1. Happy endings.
  4.  Chapter 10
  5.  Chapter 10
  6.  Chapter 10

Джерард Вей - такий собі крутий покидьок. Боже, я просто обожнюю його ім'я. І зовсім не тому, що він зовсім не помічає мене, хоча ... Я аутсайдер, а також щось на зразок улюбленої іграшки всіх шкільних задір. Мене звуть Френк Айєро. А Джерард Вей завжди є темою для обговорення в нашій школі. Це як якщо б щотижня у нього з'являлася нова подружка, постійно висить на його руці. Що є ще однією причиною, через яку я втрачаю всі шанси - він натурал. Я чесно намагався забути його, але, блін, він скажено гарний. Як я взагалі можу це зробити?

Я мрію про те, щоб стати для нього одним. Хоча б одним. Уявляю, наскільки прекрасно це могло б бути. Б'юся об заклад, бути його хлопцем ще прекраснішим. Упевнений, в ньому є щось плейбойського, але я також впевнений, що рано чи пізно він знайде собі когось. Кого-то, кому він буде вірний. Я можу тільки мріяти про те, що цією людиною опинюся я.

Я чую, як моя мама кличе мене знизу. Чорт. Я глянув на свій приліжковий будильник - 7:05. Я запізнююсь. Практично лечу вниз по сходах, за мною летить мій рюкзак. Мама вже чекає мене на кухні, в її руках - чашка з ранковою кавою. Хапаю чашку і цілу маму в щоку перед тим, як я покину будинок. Дорога до школи займає двадцять хвилин, сімнадцять - якщо я пробігу весь шлях. Уроки починаються о 7:20, і якщо я знову спізнюся, міс Паркер вб'є мене. Так чи інакше, я опиняюся в школі прямо перед самим дзвінком, важко дихаючи, як собака. Я бреду в напрямку дверей нашого класу, як раптом мене різко смикає в сторону. Мої руки притиснуті до спини, і хтось також схопив мене за волосся, потягнувши мою голову назад. На мить я бачу обличчя, яке мені так добре знайоме.

- Дай мені пройти, Оуен, - пробурмотів я, зціпивши зуби через його безперервного контролю. Опір тут не допоможе. Мій зріст 4 фути і 9 дюймів, зростання Оуена - 6 футів, 4 дюйма *. У мене немає жодного шансу проти нього.

Оуен хихикає і тягне мене назад, подалі від класу, де я міг би бути в безпеці. Я встромив нігті в його руку, але він навіть не чинить опір цьому. Навіть дряпання марно. Я знаю, куди ми прямуємо - до його улюбленого місця, щоб помучити мене. Як уже піддається цьому лайну, я знаю, що він особливо любить одну з ванних кімнат. Я намагаюся вирватися з його рук, але мої зусилля залишаються марними.

Він притискає мене до далекої стіни, його передпліччя на рівні мого горла. Дихати досить важко, але мені все-таки це вдається. Принаймні зараз. Його першою дією є його традиційний стартер-жорсткий удар в щелепу. Це чертовски боляче, але за минулі роки я навчився справлятися з цим. Далі, зрозуміло, приходить моя біль. На щастя, вранці у мене не було часу на сніданок, в іншому випадку, я впевнений, мене б зараз знудило. це дійсно б забруднити всього мене. Я відчуваю гарячу різкий біль в паху і починаю задихатися. У вихідні я дозволив собі забути, наскільки сильним може бути його коліно. Сльози мимоволі випливають з очей, кілька з них скачуються по моїх щоках.

- О, ви тільки подивіться, як плаче цей маленький фрік, - Оуен безжально сміється.
 Я був настільки занурений в біль від другого удару коліном, що мало не пропустив, що сталося далі. Кабінка відкрилася, і з неї хтось вийшов.
 - Відпусти його, - прошепотів оксамитовий голос, слова якого явно були приправлені якоїсь загрозою.
 - Чорта з два я зроблю це, - Оуен лише сильніше натиснув мені на горло, від чого я почав задихатися ще більше.
 - Я сказав, відпусти його, - голос, що говорив з цим засранцем до цього, перетворився в низький рик.
 - Або що? - Оуен посміхнувся. Зараз він дійсно був злий. До того моменту я вже не міг дихати, його хватка була занадто сильною. Я вчепився в його руку, рваною хапаючи ротом повітря, який я ніяк не можу отримати.
 - Я попереджав тебе, - прошепотів голос, і я відчув, що Оуена щось відштовхнуло від мене. Через кілька миттєвостей мене відпустили, після чого я негайно звалився на підлогу. Я чітко міг чути звуки боротьби, але тривала відсутність кисню зайшло занадто далеко, навіть не дивлячись на те, що тепер я був вільний. В очах різко потемніло. Я втратив свідомість.

* - Близько 1.46 і 1.93 см.

Who am I to you? |  Chapter 2

Chapter 3 |  Chapter 4 |  Chapter 5 |  Chapter 6 |  Chapter 7 |  Chapter 8 |  Chapter 9 |  Chapter 10 |  Chapter 11 |  Chapter 12 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати