Звіти по методу Монте-Карло |  куленепробивні системи |  непізнаване майбутнє |  стійкі системи |  диверсифікація ринків |  На яких ринках торгувати? |  Різні типи ринків |  пам'ять трейдерів |  різноманітність систем |  Глава 14Управляйте своїми демонами |

загрузка...
загрузка...
На головну

Велика пінг-понговий битва

1.  XXX. ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ - ВЕЛИКА ПУСТКА буддистів (будителів, будетлян, людей, які тут, скоро будуть).
  2.  Квиток 2. Архаїчна Греція. Велика грецька колонізація VIII-VII ст
  3.  Битва за Гай
  4.  Битва за Єрихон
  5.  Битва за Москву.
  6.  Битва на горі Гілбоа
  7.  Битва на Курській дузі.

З боку трейдинг здається досить напруженою роботою. Важко повірити, але більшу частину часу ми просто байдикували. Нам було нудно. Ринки в основному вели себе тихо. Коротше кажучи, у Черепах була купа вільного часу.

На щастя, у нас був стіл для пінг-понгу, так що всі ми грали хоча б раз в день. Одного разу ми виявили записку від сусідів зі страхової компанії, прикріплену до наших дверей. У ній нам погрожували смертю: їм не подобалося, що ми цілими днями грали, тоді як їм доводилося важко працювати. Можливо, їм дуже не подобалася їхня робота. Раніше я не грав в цю гру серйозно, але з часом розвинув навички настільки, що через кілька місяців почати перемагати деяких сильніших гравців. Я освоїв китайський стиль, при якому ракетка тримається ручкою вгору. Це дозволяло мені легко варіювати удари відкритою і закритою рукою - і цілком відповідало моїй агресивною, що буяє крученими ударами грі.

Один з моїх колег-Черепах був краще за всіх, і його ніхто не міг перемогти. Він грав давно, і ми із захопленням дивилися за його грою. Він легко міг перемогти нас з рахунком 21:10 або навіть кращим, і ми всі відчували, що для нього це просто розвага. Він міг побити нас однією лівою.

Через кілька місяців гри один з колег запропонував провести турнір. Це було серйозне пропозиція для групи конкуруючих між собою трейдерів. Ми всі розуміли, що турнір буде за друге місце, так як не сумнівалися в переможця. Спочатку поступово вилетіли слабкі гравці, і нарешті залишилося вісім найсильніших. За винятком кращого гравця, навички решти були приблизно однакові.

Я вирішив до турніру поміняти свій стиль. Своїм колишнім забійним ударам при першій нагоді я вважав за краще консервативну тактику. Я навіть став тримати ракетку по-іншому, в звичайному стилі (як тримають тенісну ракетку), і поміняв її губчаста покриття, що дозволяло робити кручені удари, на плоске, краще реагує на кручені удари суперника. Я знав, що у кращого гравця відмінна техніка закручування, яка давала можливість йому легко справлятися з моїми слабкими крученими ударами. Тому в разі нашого поєдинку я вважав за краще використовувати ракетку, послаблює його технічна перевага.

Моя стратегія спрацювала, і я поступово побив двох опонентів у впертій і хвилюючою боротьбі. Тепер мені треба було грати за титул чемпіона з набагато більш сильним гравцем - тим, кого ми готували в переможці турніру. Я повинен був зіграти свою кращу гру, а він повинен був мене розгромити, і ми все це розуміли. На матч зібралися всі Черепахи - матч уособлював боротьбу молодості і енергії проти досвіду і знань.

Коли ми почали грати, я помітив одну річ: мій суперник дійсно хотів виграти матч і сприймав гру дуже серйозно. Було очевидно, що виграш дуже важливий для нього. Йому було що втрачати: він вважався непереможним гравцем, кращим серед нас. Mнe втрачати було нічого. Я вже виграв у всіх інших. Ніхто і не очікував моєї перемоги в цьому матчі, ніхто не вірив, що я можу виграти.

Він досить легко виграв перші три очки - настільки легко, що я почав побоюватися, що вилікую з гри з ганебним сухим рахунком. Але як тільки я звик до його блискавичної швидкості і напрямками ударів, перейшовши до гри в обороні, я поступово почав його тіснити. Він став грати більш агресивно, ніж зазвичай, тому що хотів скоріше мене обіграти. Я став грати ще обережніше, так як знав, що це мій єдиний шанс. Тепер я робив довгі удари і потихеньку набирав очки - не так багато, щоб перехопити лідерство, але досить для того, щоб залишатися в грі. Як тільки я почав додавати окуляри, гра опонента пішла прахом. Він почав злитися на себе за те, що дозволив недосвідченому гравцеві отримати хоч якусь перевагу. Мої поступові успіхи привели до того, що я зміг виграти другу гру матчу. За підсумками двох партій рахунок був 1: 1, але нам була остання сутичка.

Третя гра була справжньою битвою. Ми наполегливо боролися і йшли весь час врівень, в будь-яку мить готові схопити удачу за хвіст. І ось я завдав останній удар, а мій суперник промахнувся. Накопичене до кінця матчу напруга і вантаж титулу непереможного гравця дали себе знати, і він зламався. Звичайно, він був кращим гравцем. Я це знав, і він це знав. Однак, врешті-решт, це не мало значення - він програв, тому що не зміг витримати тиску. Перемога значила для нього занадто багато, і це вплинуло на його гру. Мій сильний суперник не досяг успіху і в програмі Черепах. Я думаю, що причина тут була та ж сама, що і в турнірі з пінг-понгу. Він був занадто сильно прив'язаний до власного его, і це не дозволяло йому зрозуміти, що причини його невдач приховані в ньому самому. Не випадково цей Містер Пінг-Понг був тією людиною, яка вірила в те, що Річ поділився зі мною якимись секретами, а з ним - ні. Йому було дуже складно зрозуміти, що причина, по якій я заробляв гроші, в той час як він їх втрачав, була в тому, що я краще торгував, а значить, фокусувався на правилах і відкидав все, пов'язане з его. Він вважав, що вся проблема в тому, що з ним не поділилися секретами. Він не хотів бачити правду.

Живеш з его - вмирай з его |  Не будьте виродками
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати