Головна

Різні типи ринків

  1.  Аналіз взаємодії різних ринків на основі теорії загальної рівноваги
  2.  Аналіз ринків, на яких здійснюється діяльність боржника.
  3.  Аудиторська діяльності в РФ була узаконена починаючи з 1995 року, а до цього існували різні види контролю крім аудиту.
  4.  Квиток 12. Різні типи комп'ютерних вірусів: методи поширення, профілактика зараження
  5.  Залежно від наявності тих чи інших морфологічних елементів висипки виділяють різні типи дермального ангіїт.
  6.  У різні стадії лихоманки
  7.  По-шосте, можуть бути виділені прихильники, опоненти і байдужі.

Є ще одна причина, по якій вам варто виключити деякі ринки з вашої програми. Я не вважаю виправданим виключення ринків з системи тільки тому, що історичне тестування показало їх порівняно низьку прибутковість. Однак я вважаю, що між різними класами ринків є фундаментальні відмінності, які виправдовують виключення з систем трейдингу цілих класів ринку. Деякі трейдери вважають, що кожен ринок є особливим і повинен розглядатися незалежно від інших. Я думаю, що реальність трохи складніше. Мені видається, що існує три класи ринків, які ведуть себе по-різному відносно один одного, але досить порівняти всередині групи (відмінності в поведінці всередині групи пояснюються в основному випадковими подіями). Основні класи ринків включають в себе:

1. Ринки, мінливі по фундаментальних причин. До них відносяться валютні ринки і ринки відсоткових ставок, для яких трейдинг не є основною рушійною силою - ціну змінюють більш потужні макроекономічні події і сили. Згодом їх вплив стає все менш вираженим, однак я вважаю, що Федеральна резервна система або її аналог в інших країнах, а також фінансова політика держави надають більший вплив на ціни таких ринків, ніж дії спекулянтів. У таких ринків спостерігається найвищий рівень ліквідності, найбільш чіткі тренди, і послідовникам трендів торгувати на цих ринках найпростіше.

2. Ринки, рухатися спекулянтами.

До цього класу належать фондові ринки, а також ф'ючерсні ринки кави, золота, срібла і нафти, на яких вплив спекулянтів переважає над впливом держав або великих хеджеров. Ціни змінюються на основі сприйняття. На цих ринках послідовникам трендів торгувати складніше.

3. Ринок композитних похідних інструментів (деривативів).

Існують ринки, рушійною силою яких є спекуляція, але не в чистому вигляді, так як об'єкти торгівлі є похідними від інших ринків, також складаються з окремих компонентів, наприклад цінних паперів окремих компаній. Хорошим прикладом є ф'ючерсний контракт e-mini S & amp; P. Його ціна рухається вгору і вниз, але лише в межах, визначених індексом S & amp; P 500, що лежить в його основі. Сам же індекс S & amp; P змінюється через дії спекулянтів, але опосередковано. Так як індекс містить в собі результати великої кількості спекулятивних операцій по окремих паперах, відбувається усереднення і розмивання тренда. На таких ринках послідовникам трендів торгувати найскладніше.

Моя пропозиція полягає в наступному: торгівля на ринках усіх класів здійснюється однаково. Ви можете торгувати на будь-якому з них, але тільки з огляду на рівень ліквідності і специфіку кожного класу. Під час перебування Черепахою я вирішив не займатися класом 3 взагалі, проте багато з Черепах вважали за краще торгувати саме на цьому ринку. Я відчував, що наші системи не цілком хороші для ринків композитних деривативів. Це не означає, що ними не можна торгувати, швидше за ними не можна торгувати за допомогою середньострокових систем проходження за трендом, які ми використовували. Тому, коли я був Черепахою, я ніколи не торгував S & amp; P.

Усередині кожного з класів ринки поводяться подібним чином. Можливо, ви помітите періоди (роки або десятиліття) відмінностей, проте в масштабах історичної ретроспективи це порівняно рідкісне явище, обумовлене випадковим характером фундаментальних причин великих трендів.

 На яких ринках торгувати? |  пам'ять трейдерів


 Розмір вибірки |  Назад у майбутнє |  Вікна повторюється оптимізації |  Моделювання за методом Монте-Карло |  Альтернативні ситуації в трейдингу |  Звіти по методу Монте-Карло |  куленепробивні системи |  непізнаване майбутнє |  стійкі системи |  диверсифікація ринків |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати