Головна

Будьте готові, Ваша величність!

  1.  Будьте милосердні до нещасних, будьте поблажливі до щасливих!
  2.  Будьте мужніми в своєму промислі.
  3.  Будьте оригінальні
  4.  Будьте простіше
  5.  Будьте байдужими до болю і задоволення
  6.  БУДЬТЕ тотального ТАМ, ДЕ ВИ Є ЗАРАЗ

Ось поки і все, що я мав право розповісти про принца Сурамбуке, нині зійшов на престол Джунгахори під ім'ям короля Деліхьяра П'ятого. Ось поки і все.

Нехай думають дорослі, що все це казка. Нехай не вірять, що Тоня Пашухіна отримала нещодавно листа від короля з маркою, на якій було вже його зображення. І в листі цьому король повідомляв, що він не дозволяє нікому розкривати на ніч, прибирати і заправляти на день своє ліжко в спальні Джайгаданга і що він ввів у себе в палаці щоденну ранкову лінійку для всіх міністрів і придворних. Причому король вітає свиту вигуком: «Путти Хато!» - На що всі присутні придворні повинні відповідати: «Взігада Хато!» Король писав, що Тосі повинні бути зрозумілі ці слова, зміст яких залишається таємничим для придворних.

Король писав, що поруч з амулетом Сонця, Місяця і Слона він як і раніше носить Курячого бога, а в свята одягає червону краватку, право носити який на грудях відстояв, хоча дядько-регент дуже лаявся.

Ще писав бідолаха король, що йому дуже-дуже нудно в великому королівському палаці Джайгаданге, де сотні сорок кімнат і жодного друга. Повідомляв він також, що досяг ще більшої досконалості в хитанні бровами, навчив міністра двору грати в «подстеночку» і прикрасив свої особисті апартаменти повною колекцією фотокарток радянських космонавтів.

Видно, ніякі інші реформи королю Деліхьяру провести не вдалося. І я вам нічого більше повідомити до пори до часу не можу. Потрапити трохи. Чекати залишилося, я впевнений, не так вже й довго. Адже в світі що ні годину, то люди розумнішають, і все більше таємниць розкриває людина в природі. Що не день, то все менше секретів буде таїти людина від людини, народ від народу, і кордони держав перестануть відсікати серце від серця.

Прийде день, коли я вам розкрию таємницю, як насправді називається країна Сонця і Місяця - спекотна Джунгахора.

Я скажу вам точно її місце на карті, відкрию справжнє ім'я короля, і ви, можливо, отримаєте за все це зайву п'ятірку з географії, а може бути, і з історії.

Все ще буде добре! І утвердяться закони, які піонери разом з королем записали на сторінках шкільного зошита в пам'ятну табірну ніч на березі нашого Чорного моря. Адже набереться розуму-розуму не тільки Деліхьяр, але - це найголовніше - знайде силу народ Джунгахори і візьметься робити своє життя на такий зразок, який йому здасться бажаним.

І тоді вже будьте готові, Ваша величність!

Листопад 1962 - червень 1964

 У цьому король не владний |  Пономарьова, В. В.


 серце п'ятого |  глава Х |  Трудодень його високості |  Хвилі далекого шторму |  Ніч великого ради |  Перший ранок короля |  Місяць відвернула лик свій |  Лекція про міжнародне становище |  Прапор на горизонті |  У зоні голок |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати