На головну

А ось і результати

1.  III. результати розрахунку
  2.  The results are considered Вважають, що результати
  3.  Бюджетна ефективність і соціальні результати реалізації інвестиційних проектів.
  4.  Зовнішня політика Івана IV і її результати.
  5.  Можливі цілі і результати участі в переговорах
  6.  Глава 2. Результати дослідження якості життя ветеранів праці

Я протестував все шість систем з одним і тим же набором даних - управління грошима, портфель, дати початку і закінчення - з використанням нашого програмного продукту Trading Blox Builder. Програма змоделювала дії всіх систем з січня 1996 року по червень 2006 року. Була зімітована кожна угода і зібрана зведена статистика по кожній системі. У таблиці 10-1 вказані основні параметри оцінки для кожної з шести систем.

Таблиця 10-1. Порівняння історичної результативності систем

Copyright 2006 Trading Blox, всі права захищені.

Коли я протестував виходи за часом, я був шокований. Система спрацювала набагато краще, ніж я припускав, навіть краще, ніж виходи на проривах. Це змушує переглянути ідею про те, що саме виходи роблять систему прибутковою. Результати показують, що саме вхід з перевагою відповідає за всю прибутковість системи.

Малюнок 10-5. Система потрійний ковзної середньої

Copyright 2006 Trading Blox, всі права захищені.

Зверніть увагу, що система Дончіана спрацювала гірше, ніж інші системи. Це свідчить про те, що прориви втратили свою актуальність за роки, що минули з моменту навчання Черепах. Вважаю, багато в чому це пов'язано з тим, що я описую в главі 11 як ефект трейдера.

Ще один помітний сюрприз в таблиці - робота системи подвійної ковзної середньої, яка показала найкращі результати в порівнянні з більш складною системою потрійний ковзної середньої. Це лише один з прикладів того, що, якщо система більш складна, вона не обов'язково краще.

Всі ці системи є базовими. Три з них - подвійна змінна середня, потрійна змінна середня і система Дончіана з виходами за часом - навіть не використовують стопи. Тим самим вони порушують улюблене правило трейдингу «завжди майте стоп-лосс», проте їх результати з поправкою на ризик такі ж або кращі в порівнянні з іншими системами.

Потрійна змінна середня |  додаємо стопи

Цеглина за цеглиною |  ковзаючі середні |  канали волатильності |  Торгівля в стилі Черепах: крок за кроком |  Тестувати або не пройшло перевірку |  Міф про експерта |  загальні цеглини |  Прорив каналу ATR |  тренд Дончіана |  Тренд Дончіана з виходом за часом |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати