загрузка...
загрузка...
На головну

поцілунок тіней |  Поцілунок тіней 1 сторінка |  Поцілунок тіней 2 сторінка |  Поцілунок тіней 3 сторінка |  Поцілунок тіней 4 сторінка |  Поцілунок тіней 5 сторінка |  Поцілунок тіней 6 сторінка |  Поцілунок тіней 7 сторінка |  Поцілунок тіней 8 сторінка |  Поцілунок тіней 9 сторінка |

Поцілунок тіней 11 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Я наближалася, бажаючи здаватися спокійною у всіх цих галузях - і в очах Віктора. Фактично, я знайшла вихід - не дивитися на нього взагалі. Як тільки я назвала своє ім'я і дала присягу говорити правду, то раптово відчула в повну силу те, що повинно бути випробував Дмитро. Я стояла перед усіма цими людьми, клянучись бути чесною, але я негайно збрехала б, якби сильно захотіла.

Моя версія була досить проста. Я детально виклала деталі перед вночі викрадення, як приблезительно, коли Віктор заклав свої відчувають пастки, щоб перевірити владу Лісса. Інакше, моя розповідь вибудовувався в лінію з Дмитром та іншими правоохоронцями.

Я і раніше говорила, що добре вмію брехати. І яс такою легкістю розповідала про закляття "нападу", що ніхто не звернув уваги. Крім Віктора. Хоча я і вирішила не дивитися на нього, але згадавши заклинання, я глянула в його бік. Його погляд свердлив мене, і легка усмішка грала на його губах. Я зрозуміла, що його зарозумілість було засновано не тільки на те що він знав що я брешу. Але і на тому що він знав правду - і по його погляду я зрозуміла що у нього є влада наді мною і Дмитром, влада знищити нас перед усіма цими людьми - незважаючи на погрози Дмитра. Весь цей час я залишалася спокійною, Дмитро міг пишатися мною, але всередині моє серце гучний стукало.

Це, здавалося, триває вічно, але я знала, що я давала свідчення протягом декількох хвилин. Я закінчила, розповідь з полегшенням, що Вікторія не видалл мене, і потім була черга Лісса. Як жертва, вона запропонувала першу нову версію досі, і все було схопленим в її історії. Це було переконливо; ніхто ніколи не чув нічого подібного. Я також зрозуміла, що навіть не намагаючись Лісса використовувала своє викликане духом чарівність. Я думаю, що це було з тієї ж серії як вона робила примус. Люди були захоплені і співчували. Коли Лісса описала тортури, Віктора змусити її, щоб її сила вилікувала його, я бачила, що особи стали блідими від шоку. Навіть сувора маска Тетяни коливалася трохи, хоча, чи відчувала вона жалість або тільки просте здивування, я не могла б сказати.

Найдивовижніша річ, проте ж, було як спокійно Лісса ухитрялася розповідати історію. Зовні, вона була рівною і красивою. Але як вона говорила слова, що описують як саме поплічник Віктора катував її, вона переживала біль і жах тієї ночі. Хлопець спеціалізувався на повітрі, і він використовував цей елемент, іноді так щоб вона не могла дихати, а в інший час задушливий її їм. це було жахливо, я відчувала це разом з нею. справді, я відчувала це з нею зараз, коли вона говорила про події на трибуні. кожна деталь була до сих пір болючою в її пам'яті, біль повторювалася для нас обох. Ми обидві відчули полегшення, коли її свідчення були закінчені.

Нарешті, настала черга Віктора. Дивлячись на його обличчя, ви ніколи не визначили б, що він відчуває. Він не був сердитий або ображений. Він не був журиться. Він не благав. Він виглядав так, немов ми були десь далеко, наче нічого в світі не схвилювало б його. Так чи інакше, це зробило мене більш сердитою.

Навіть коли він відповідав, він говорив так як ніби у нього були вагомі підстави. Коли прокурор запитав його чому він це зробив, він подивився на неї як на божевільну.

"Та це ж у мене не було вибору," сказав він приємно. "Я вмирав. Ніхто не дозволив би мені відкрито експериментувати з силами принцеси. Що Ви зробили б на моєму місці?"

Адвокат ігнорував це. Їй було важко уникнути ПОТВОРНЕ відрази на обличчі. "І Витакже знайшли необхідним перетворення вашої власної дочки в стрігоі?"

Все в залі суду відчули себе незатишно. Одна з найжахливіших речей в стрігоі було те, що вони були не були народженими, їх створювали. І стриг міг перетворити людину, Дампіра, або Моро в стрігоі, випивши кров жертви і напоївши її замість кров'ю стрігоі. І не мало значення хоче цього жертва чи ні, ставши стрігоі вона втрачала всі свої попередні почуття і моральні підвалини. Вона ставала монстром, вбиваючи інших, щоб вижити. Стрігоі перетворювали інших, якщо вважали що їм необхідно збільшити їх чисельність. Іноді вони робили це просто з жорстокості.

Інший спосіб стати стрігоі якщо Морой навмисно вирішує вбити іншу людину під час годування, руйнуючи магію і життя всередині себе. Батьки Крістіана зробили це тому що хотіли бути безсмертними, не дивлячись на ціну. дочка Віктора, наталия, зробила це тому що він сказав їй. Екстра сила і швидкість, яку вона отримала ставши стрігоі, допомогла їй звільнити його, і він вважав його мета стоїть жертв.

Знову, Віктор не показав каяття. Він просто відповів. "Наталія зробила свій вибір."

"Ви можете сказати, це про всіх, кого ви використовували для задоволення ваших цілей? У стража Бєлікова і міс Хетоей було право голосу в тому, що Ви змусили їх зробити."

Віктор видав здавлений смішок. "Ну це спірне впрос. Чесно, я не думаю, що вони були проти. Але якщо, Ваша честь, у вас є час після цієї справи, ви должо бути захочете розглянути справу про спробу статевого акту з неповнолітньою."

Я застигла. він правда зробив це. я очікувала, що кожен в цій кімнаті повернутися і вкажіть на мене і Дмитра. ніхто навіть не подивився в нашу сторону, однако. Большенство людей кидали на Віктора вражені погляди. Я зрозуміла, що саме Віктор знав, що станеться. він просто хотів подражнити нас; він насправді не очікував, що хтось прийме його всерйоз. почуття Лісса через зв'язок підтверджували це. вона відчувала, як Віктор намагався перемкнути увагу від себе, вигадуючи історії про мене і Дмитра. Вона була в жаху, що Віктор так низько зійшов.

Суддя відчувало те ж саме, і вичитувала Віктора за те, що він з'їжджав з теми. На той час більша частина опитування була зроблена. Адвокати закінчили, і прийшов час королеви оголосити вирок. Я знову затримала своє дихання, задаючись питанням, що вона зробить. Він не заперечував жодне зі звинувачень. Показання були нищівними, завдяки доказам моїх друзів, але як навіть Віктор сказав, занадто багато корупції було серед членів королівської сім'ї. Королева могла дуже добре вирішити, що їй не нуже скандал, пов'язаний з укладанням такої відомої персони в тюрму. Навіть якби ніхто не знав деталей, його висновок все-одно б приводом для чуток. Можливо їй не хотілося мати з цим справу. Можливо Віктор також підкупив її.

Але в кінці, вона визнала Віктора винним і засудила його до довічного залюченію, в іншій в'язниці, не в тій що знаходилася у дворі. Я чула історії про в'язницях моро - це були жахливі місця. Я підозрювала, що його новий будинок буде дуже відрізнятися від камери, в якій ми знайшли його. Віктор залишався спокійним і здивованим від початку до кінця, таким же яким він був учора. Мені не подобалося це. Наш з ним вчорашня розмова, змушував мене думати, що він не збирався приймати це так спокійно, як робив вигляд. Я сподівалася, що вони будуть пильно стежити за ним.

Жест королеви закінчив формальності. остальне ж встали і почали розмовляти, поки вона оглянула кімнату гострим поглядом, ймовірно, роблячи позначки. охорона Віктора почала виводити його. він пройшов повз нас знову. на цей раз, він зупинився і заговорив.

"Василиса, я сподіваюся тобі добре."

Вона не відповіла. вона як і раніше ненавиділа і боялася його, але з цим вироком, він нарешті повірила, що він не може приченен їй шкоду. це було як кінець історії через місяці. вона нарешті могла рухатися вперед і сподіватися, що ті жахливі спогади зітруться.

"Мені шкода що у нас не було нагоди поговорити, але я впевнений він буде у нас в следущий раз," він дабавіть.

"Пішли," сказав один з охраники. вони повели його.

"Він сумашедший," пробурмотіла Лісса коли він пішов. "Я не можу повірити, що він сказав ту нісенітницю про тебе і Дмитра."

Дмитро стояв позаду її. я подивилася вгору і зустрілася з його очима, коли він пройшов повз нас. його полегшення було відображенням мого власного. ми танцювали з вогнем сьогодні- і ми перемогли.

Крістіан підійшов до неї і міцно обняв її, довго утримуючи її. Я спостерігала за ними з любов'ю, здивована моїми власними теплими почуттями до них. коли рука торкнулася моєї руки, я підстрибнула. Це був Андріан.

"Ти в порядку, маленька дампірка?" запитав він тихо. "Дашков сказав кілька ... мм ... навідних на роздуми речей."

Я підійшла ближче, кажучи також тихо. "Ніхто не повірив йому. Я думаю все в порядку. Спасибі що запитав, однако."

Він посміхнувся і клацнув мене по носі. "Два твоїх" спасибі "за стільки днів. Смію припустити, я все таки не дочекаюся будь-якої, ух, особливої ??подяки.?"

Я засміялася. "Ні. Ти тільки можеш преставляет це."

Він мене наполовину обійняв і відпустив мене. "Досить чесно. Але у мене гарну уяву."

Ми почали йти, і потім Прісцилла Вода поспішила до Ліссе. "Королева хотіла б зустрінеться з тобою до то кого, як ти поїдеш. Наодинці."

Я глянула на поставлений стілець, на якому сиділа королева. Її погляд був спрямований на нас, і я подумала, про що це може бути.

"Звичайно," сказала Лісса, настільки ж збентежена, як була я. Вона послала мені через зв'язок: Ти будеш слухати знову?

Я швидко кивнула їй, перед тим як Прісцилла викрала її. 'Я повернулася в свою кімнату, налаштовуючись на Ліссу, поки збирала речі. Це зайняло зовсім небагато часу, тому що Тетяна повинна була закінчити деякі судові формальності, але в кінці кінців оня прибула в ту ж саму кімнату як вчора. Лісса і Прісцілла вклонилися королеві, і чекали поки вона сяде.

Тетяна влаштувалася зручніше. "Василиса, ти повинна скоро відлітати, таким чином я буду короткої. Я хотіла б зробити тобі пропозицію."

"Яка пропозиція, Ваша Величносте?"

"Ти повинна будеш скоро вступити до коледжу." Вона говорила це як ніби це було вже вирішено. І так, Лісса дійсно планувала вступати до коледжу, але мені не подобалося зарозумілість. "Я розумію, що ти незадоволена своїм вибором."

"Ну ... не то, щоб я саме незадоволена. Просто все місця, куди надходять Моро - невеликі. Я маю на увазі, що розумію, що це все для безпеки, але я не знаю. Я хотіла б піти куди-небудь позначительнее. де-небудь де престижно. " Правоохоронці контролювали деякі обрані коледжі в країні, щоб Моро могли благополучно відвідувати їх. Як Лісса і помітила, вони мали тенденцію бути меншими школами.

Тетяна кивнула неквапливо, ніби вона вже знала це. "Я збираюся дати тобі можливість, яку не може дати ніхто інший, до моїх знань. Після закінчення вищого навчального закладу, я хотіла б щоб ти жила тут, в Королівському суді. У тебе немає сім'ї, і я думаю ти отримаєш користь від навчання політиці в серці нашого уряду. на ряду з цим, ми б вжили заходів, щоб ти відвідувала Lehigh University. він менш ніж за годину їзди від сюди. ти чула про нього? "

Лісса кивнула. Я ніколи не чула про нього, але вона була досить розумна досліджувати кожен коледж в США. "Це хороша школа, ваше Величність. Але ... проте маленька."

"Вона більше, ніж ті, які Моро зазвичай відвідують." вона зазначила.

"Правда." У своєму розумі Лісса намагалася скласти, що відбувається тут. чому Тетяна зробила їй пропозицію? Тим більше, здавалося вона не згодна була з Лісса раніше. щось дивне відбувалося тут, і вона вирішила подивитися, як далеко вона може натиснути. "Університет Пенсільванії немає так далеко, ваше Величність."

"Ця величезна школа, Василина. Ми не можемо забезпечити твою безпеку там."

Лісса знизала плечима. "Ну, це, напевно, не важливо якщо я піду в Lehigh або в одну з інших."

Королева виглядала шокована. як і Прісцілла. вони не могли повірити, що Лісса здавалася байдужою до пропозиції. чесно кажучи, Лісса була безразлічна.Lehigh був на крок вперед від того, що вона очікувала, і вона хотіла туди піти. але вона так само хотіла побачити на скільки сильно королева хоче, що б вона пішла.

Тетяна насупилася і здавалося вона обмірковує доводи. "Залежно від твоїх оцінок і успіхів в Lehigh, ми можливо організуємо твій переклад через кілька років. Знову ж таки, з міркувань безпеки це буде дуже непросто.

Вау. королева хоче її поблизу. але навіщо? Лісса вирішила просто запитати.

"Я дуже задоволена, ваше Величність. І вдячна. Але навіщо ви Предлогаются це мені?"

"Як остання з Драгомиров, ти на особливому положенні. Я повинна бути впевнена в твоє майбутнє. І я ненавиджу коли розтрачують таланти даремно. Крім того ..." Вона зупинилася, вагаючись продовжувати. "До певної міри Ви мали рацію. Проблеми Моро змінилися. І буде корисно мати поруч когось з протилежною думкою.

Лісса не відповіла відразу ж. вона до сих пір аналізувала цю пропозицію з будь-якої можливої ??боку. вона хотіла, щоб я могла порадити їй, але я не була впевнена, що у мене багато своєї думки. розщеплення моїх охорону обов'язків між Судом і прохолодним університетом досить спритним. з іншого боку, у нас було більше свободи в іншому місці. в кінці кінців, Лісса вирішила на користь вищої освіти.

"Добре," сказала вона нарешті. "Я згодна. Спасибі, Ваша Величносте."

"Чудово," сказала Тетяна. "Ми побачимо що роблять домовленості. Ти можеш йти зараз."

Королева почнуть акредитувати ніяких ознак руху, так Лиса знову вклонилася і поспішила до дверей, ще не оговтавшись від цієї новини. Тетяна раптом покликала її.

"Василиса? Ти можеш покликати твою подругу, щоб поговорити зі мною? Дівчину Хезевей?"

"Розу?" запитала вона здивовано. "Чому ви ...? Так, звичайно. я передам їй."

Лісса поспішила до будівлі гостей, але я зустріла її на півдорозі. "Що відбувається?" Я запитала.

"Не маю уявлення," сказала Лісса. "Ти чула що вона сказала?"

"Так. Может она хоче сказати мені як я була дуже обережна з тобою ходячи в ту школу."

"Може бути я не знаю." Лісса швидко обняла мене. "Удачі. Скоро побачимося."

Я повернулася в кімнату і знайшла Тетяну стоїть зі схрещеними руками. Всі її поза висловлювала непохитність і нетерпіння. вона знову виглядала як бізнес леді в своєму блискучому коричневому піджаку і спідниці. Хоча я б ніколи не підібрала цей колір до її темно русявим волоссям, але це була проблема її стиліста, не моя.

Я вклонилася так як це робила Лісса і оглянула кімнату. Прісцилла пішла, залишилася тільки пара охоронців. Я чекала, що Тетяна запропонує мені сісти, але навпаки, вона встала і підійшла прямо до мене. Вона не виглядала радісною.

"Міс Хетавей," сказала вона різко, "Я буду коротким. Ви припиніть ці огидні відносини з моїм троюрідним небожем. Негайно."

Глава 15.

"Я що?"

"Ви чули мене. Я не знаю, як далеко це зайшло, і чесно кажучи, не хочу знати подробиці. І не в цьому справа. Справа в тому, що це більше не буде тривати.

Королева дивилася вниз на мене, руки на її губах, ясно чекали, щоб я присягнулася що зроблю все що вона хоче. проте я не могла. я оглянула кімнату, впевнена, що це якийсь вид жарти. я подивилася на двох охронаіков, частково сподіваючись, що вони пояснять що відбувається, але вони просто спостерігали-без-дійсного-спостереження. без контакту очима. я повернулася до королеви.

"Гм, Ваша Величносте ... це якась помилка. Нічого не відбувається між мною і Адріаном."

"Ти думаєш, що я - дура?" запитала вона.

Нічого собі. Це було відкриття.

"Ні, Ваша Величносте."

"Добре, це - початок. Немає ніякого сенсу брехати мені. Люди бачили Вас разом, тут і у Вашій школі. Я бачила Вас сама в залі суду." Дідька лисого. Чому Адріан захотів в той момент бути галантним і стягнути інше обійми? "Я почула все недозволітельно подробиці про те, що відбувається, і це повинно зупинитися прямо тут і зараз. Адріан Івашків не збирається тікати з дешевою дампірской дівчинкою, так що, ти можеш позбавити себе від цієї помилки прямо зараз."

"Я ніколи не думала, що він збирається тікати-оскільки ми не пов'язані," сказав я. "Я хочу сказати, ми - друзі, це - все. Я йому подобаюся. Він фліртує. І якщо Ви хочете поговорити про недозволеному речах, тоді ... так, я досить впевнена, що у нього є список недозволітельно речей, які він хотів б зробити зі мною. Багато недозволітельно речей. Але ми не робимо їх. Ваша Величносте. "

Як толко слова злетіли з моїх губ, я відчула себе дурепою. подивившись на її обличчя, однак, не здавалося що все може стати ще гірше для мене.

"Я знаю про тебе," вона сказала. "Всі говорять про твої нагороди і полхвалах, але я не забула що це ти відвезла Ліссу. Я так само знаю про проблеми-я знаю про питво, про чоловіків. Якби це було моя справа , я б тебе зв'язала і відправила до якомусь товариству кривавих повій. ти ймовірно добре пристосуєшся

Випивка і чоловіки? Вона змусила мене походити на які спилися повію, коли, чесно кажучи, я ймовірно випила не більш, ніж інші підлітки в стінах школи. Говорити їй це здавалося марним, все ж. Вказівка, що я була все ще незайманою ймовірно, не матиме великого значення також.

"Але," продовжувала вона, "Твої недавні ... досягнення роблять твою відсилання неможливою. Всі вважають, що у тебе попереду прекрасне майбутнє. Можливо. Не дивлячись на це я не можу стати на заваді твоєму вартовим, я можу торкнутися те, чиїм стражем ти будеш."

Я застигла. "Що ви говорите? Ви погрожуєте мені?" Я сказала ці слова обережно, не як виклик. вона не може бути серйозною. заберай мене від Лісса під час польового досвіду це одне, але ми говоримо про зовсім іншому питанні зараз.

"Я просто говорю, що я зацікавлена ??в майбутньому Василини, це все. І якщо мені потрібно захистити її від поганого впливу, я це зроблю. Ми можемо знайти їй іншого стража. Ми можемо знайти тобі іншого Моро."

"Ви не можете зробити це!" я вигукнула. по її обличчю, я можу сказати, що вона щаслива нарешті побачити мою справжню реакцію. я одночасно і злилася, і боялася, і мені важко боролося проти своїх звичайних взивних інстинктів. дипломатія і чесність було те, що мені потрібно було зараз. "Я нічого не роблю з Андріаном. правда. ви не можете карати мене за щось, чого не робили." Я швидко згадала і додала: "Ваша Величність."

"Роза, Я абсолютно не хочу тебе карати, Я просто хочу переконатися, що ми зрозуміли один одного. Чоловіки Моро не одружуються на жінках Дампіра. Вони з ними грають. І кожна дівчинка думає, що у неї все буде по іншому - навіть твоя мама думала також про Ібахіме, але вона помилялася.

"З ким?" я запитала, ім'я вдарило мене, як пощечена по обличчю. Ібрахім? Я ніколи раніше не чула це ім'я, нехай тільки хтось назвав це. я хотіла запитати ким він був і який зв'язок у нього з моєю матір'ю була, але Тетяна тільки продалжал говорити.

"Вони завжди помиляються. І ти можеш спробувати змінити це, марна трата часу." Вона похитала головою, ніби вона відчувала себе винуватою перед цими дампірскімі дівчатами, але її самовдоволений вигляд суперечив будь Істен симпатії. "Ти можеш використовувати своє гарненьке обличчя і вигідне тіло стільки, скільки хочеш, але в кінці, ти одна, хто буде використаним. Він може говорити, що він любить тебе, але в кінці він втомиться від тебе. Рятуйся горя. Я роблю тобі користь . "

"Але він не говорить, що він любить ..." У цьому не було сенсу. іронія була в тому що я була абсолютно впевнена, що Андріан хоче використати мене заради сексу. я не помилялася в цьому. але оскільки я насправді не спала з ним, не було проблеми-виключаючи, ну, що Тетяна бачила у всьому цьому проблему. я зітхнула, підозрюючи, що немає аргументів заствіть її повірити мені, що я не цікавлюся Андріаном. "Посушайте, якщо ви впевнені, що у нас немає спільного майбутнього, навіщо ви говорите мені це? По-вашому, він збирається кинути мене в будь-якому випадку . Ваша величність."

Вона задумалася тільки на секунду, і я майже засміялася. не дивлячись на її підозрілу балаканину про мене, мою матір, і інших Дампіра, якась та частина її була правда обеспокоіна тим, що я могла бути досить чарівною і гарненькою, щоб спокусити Андріана в ганебний шлюб. вона швидко заховала її невпевненість.

"Я просто хочу розібратися з з ситуацією до того як вона вийде з під контролю. Крім того, для нього і Василини буде краще якщо ви не будите крутитися у них під ногами."

Ось це так! Мій коротку мить задоволення обернувся повним замішанням. Я розгубилася як же як до той момент коли вона почала звинувачувати мене в зв'язку з Едріаном.

"Нього і ... Василини? Лісса? Про що ви говорите?" Я забула Ваша Величносте, але я не думаю, що вона піклувалася про цей момент.

"Ці двоє - чудова партія," сказала вона, здавалося, що вона була готова купити деякі художні роботи. "Не дивлячись на ваше поганий вплив, Василиса перетворилася в дуже багатообіцяючу молоду жінку. Вона має дуже серйозну, дуже віддану природу, яка вилікує частина його нерозсудливості. І бути разом дозволило б їм продовжувати досліджувати їх ... незвичайну чарівну ситуацію."

П'ять хвилин тому, ідея мого весілля з Адріаном, здавалося мені самій шаленої річчю, яку я коли-небудь чула. але тільки що, вона була перевершена думкою про весілля Лісса і Адріана.

"Лісса і Андріан. Разом. Ви не можете бути серйозною. Ваше Високість."

"Якщо вона обидва тут разом, я думаю вони прийдуть до цього. Вони вже мають певну харизму навколо один одного. Плюс, обидві бабусі Андріана були з родини Драгомиров. У нього є більш ніж достатньо крові, чтои допомогти їй потурбується про рід Дргоміров."

Також, як і у Крістіана Озера. В один з потворно привабливих моментів Лісса і Крістіан шукали його генеологіческіх древо, щоб зрозуміти, чи достатньо у нього було генів Драгомиров, щоб продовжити рід. Коли вони дізналися, що їх досить, вони почали вигадувати іменя своїм майбутнім дітям. Це було жахливо. Я залишила їх після того, як Лісса сказала мені, що вони назвуть свою третю дочку в честь мене.

"Крістіан Озера?" Вона видавила поблажливу посмішку "Василиса Драгомир ні в якому разі вийде за межі не заміж".

"Ну, да. Не так скоро. Я маю на увазі, вони собіраюстся піти в коледж ..."

"Ні зараз, ні коли-небудь," переривала Тетяна. "Драгомиров - древня і висопаставленная лінія королівської сім'ї. Їх останній нащадок не приєднається до когось як він."

"Він з королівської сім'ї," сказала я низьким голосом, який був на межі перетворення на мій страшний голос. З якоїсь причини її образу Крістіана розлютило мене більше, ніж її образа мене. "Лінія Озера -є настільки ж важливою, як Драгомиров і Івашкове. Він з королівської сім'ї, точно так само як Лісса, як Адріан, і як Ви."

Вона фиркнула. "Він не схожий на нас. Так, Озера є одним з королівських будинків, і, так, він має кілька респектабельних далеких родичів. Але ми не говоримо про них. Ми говоримо про сина когось, хто навмисне став стрігоі. Ти знаєш, як багато разів, це траплялося в моєму житті? Дев'ять. Дев'ять за п'ятдесят років. А його батьки були двоімі з них. "

"Так-його батьки," я сказала. "Не він."

"Це не має значення. Принцеса Драгомир не може зв'язатися з ким-то як він. Це положення є надто престижним."

"Але Ваш племінник - є прекрасним вибором," сказала я гірко. "Ваша величність."

Якщо ти така розумна дівчинка, тоді скажи мені, як до них ставляться в Св. Володимирі? Як твої однокласники ставляться до Крістіану? Як ставляться до Крістіану і Василини разом? "Її очі свідомо мерехтіли.

"Прекрасно", сказала я. "У них багато друзів."

"І Крістіана повністю приймають?"

Я відразу подумала про Джессі і Ральфа, дратівливих мене щодо Крістіана. І так, там є багато людей, які все ще уникають Крістіана, як ніби він уже був стрігоі. Саме тому у нього не було партнера на кулінарній науці. Я спробувала приховати свої думки, але моє коливання видало мене.

"Ти бачиш?" вигукнула вона. "І це тільки мікросвіт суспільства. Уяви як це буде у великому обсязі. Уяви як це буде, коли вона буде правити і намагатися переконати інших поддержпть її. На ній буде відповідальність. Вона наживе ворогів тільки через нього. Ти дійсно хочеш, щоб з нею сталося це? "

Це було те, чого Крістіан побоювався, я заперечувала це і зараз, як тоді з ним. "Цього не станеться. Ви помиляєтеся."

"А ви дуже молоді, міс Хезевей. Ви до того ж затримуєте свій відліт." Вона пішла до дверей. Правоохоронці виявилися поруч з нею в одну мить. "Мені більше нічого сказати, і сподіваюся, що це був останній раз, коли ми обговорювали тему, як ця." Або обговорювали щось, подумала я.

Вона пішла, і як тільки етикет (службовець?) Сказав, що я можу йти, я побігла геть, щоб наздогнати мій літак. У мене закрутилася голова, як тільки я пішла. Наскільки божевільна ця леді? Мало того, що вона була переконана, що я стою на краю, таємного шлюбу з Адріаном, вона також вважала, що може влаштувати його шлюб з Лісса. Було майже неможливо зрозуміти, яка частина цієї розмови виявилася смішною.

Я не могла дочекатися, щоб розповісти іншим про те, що трапилося і посміятися над цим. Але, як тільки я повернулася в кімнату, щоб забрати свою сумку, я передумала. Уже ходило багато пліток про мене і Адріані, тому я подумала, що не варто підливати масло у вогонь. Також я подумала, що Крістіан, не повинен почути про це. Він вже і так був невпевнений, в своєму становищі з Лісса. Як він буде себе почувати, якщо дізнається, що королева вже запланувала позбутися від нього?

Тому я вирішила приховувати інформацію деякий час, що було важко, так як Лісса чекала мене за дверима, коли я повернулася.

"Гей, сказала я." Я думала, що ти вже в літаку?

"Ні. Вони відклали відліт на кілька годин."

"Ох." Піти додому раптово здалося мені найкращою ідеєю

"Що хотіла королева?", - Запитала Лісса.

"Щоб привітати мене," сказала я жваво. "Про мій вбивстві стрігоі. Я не очікувала, від неї - це було частково дивним."

"Ні, це не намагайтеся," сказала вона. "Що ти зробила було дивно. Я впевнена, що вона тільки хотіла визнати тебе за те, що ти зробила."

"Так, я предпологаются. Так що відбувається? Що ми збираємося робити з додатковим часом?" В її очах і почуттях було збудження, і я пораділа зміни тему.

"Добре ... я думаю. Так як ми - в Королівському суді ..., хіба ви не хочете дослідити його? Він істотно більше ніж бар і буфет. Виходить ми повинні дізнатися побільше, якщо збираємося жити тут. Крім того, у нас є привід, щоб відсвяткувати. "

Нинішня ситуація цілком захопила мене. Я був настільки зайнята думками про Віктора, що дійсно не думала про деякі речі: Ми були в Королівському суді, центрі мороевi. Він був майже настільки ж великим як і Академія, і повинен був бути ще більше ніж вся офіційна сторона, яку ми поки бачили. Плюс, вона була права. Ми багато мали, щоб бути щасливими. Віктор був прибраний. Вона отримала милостиве запрошення до коледжу. Тільки моя передбачуваний зв'язок з Адріаном була зворотною стороною, але я хотіла відкласти пояснення, оскільки хвилювання Лісса захопило мене.

"Де Крістіан?", - Запитала я.

"Займається своїми справами," сказала вона. "ТИ думаєш потрібно взяти його з собою?".

"Добре, він як завжди приєднається потім."

"Так". погодилася вона, "але давай краще пошлялісь удвох". я відчула, що вона правда цього хоче. Наш короткий розмова перед тим як вона пішла до королеви, змусив її нудьгувати за минулим, на ті часи коли ми були надані один одному.

"Нічого не маю проти", сказала я. "Як проведемо ці три години?"

Злісна посмішка освітила її обличчя. "Предмети першої необхідності." Я могла сказати вона мала щось особливе на увазі, але вона стралась тримати це в секреті. вона не може заблокувати мене через зв'язок, але вона засвоїла, що якщо вона не буде думати занадто багато про некоторвих речах, я не зможу зрозуміти їх легко. їй подобається думати, що вона може здивувати мене іноді. намагатися приховати великі неприємності або проблеми від мене ніколи не виходило, однак.

Ми затрималися, йдучи в холодну погоду за Лісса, що йшла попереду. Вона вела нас далі від адміністративних будівель до інших в найдальшому кінці основних будівель Суду.

"Королева живе в цьому першому будинку." Пояснила Лісса. "Це не зовсім палац, але найбільше схожий". Коли Суд перебував у Європі, королівська сім'я жила в замках. "

Я скорчилась. "Послухати тебе-так цей було здорово".

Поцілунок тіней 10 сторінка |  Поцілунок тіней 12 сторінка
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати