загрузка...
загрузка...
На головну

поцілунок тіней |  Поцілунок тіней 1 сторінка |  Поцілунок тіней 2 сторінка |  Поцілунок тіней 3 сторінка |  Поцілунок тіней 4 сторінка |  Поцілунок тіней 5 сторінка |  Поцілунок тіней 9 сторінка |  Поцілунок тіней 10 сторінка |  Поцілунок тіней 11 сторінка |  Поцілунок тіней 12 сторінка |

Поцілунок тіней 7 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Ізбаленіе від мотлоху було втрачено на мені. "Від трьох до сорока днів" ось, що привернуло мою увагу. Я повністю забула про свою сортуванні ... "Так, але це вірно чи ні? Духи дійсно ходять по землі протягом сорока днів після смерті?"

"Ах, Роза. Ті, ктоспрашівют - чи є віра істинна, відкривають дискусію до якої вони можуть бути не готові."

Я відчула, що він мав рацію. Я зітхнула і поверненням до коробки переді мною.

"Але," сказав він люб'язно, "якщо це допоможе тобі, деякі з цих ідей паралельні народними віруваннями зі Східної Європи про привидів, які існували перед розповсюдженням християнства. Ті традиції довго підтримували ідею духу, що залишається протягом короткого проміжку часу після смерті - особливо , якщо розглянутий людина померла молодою або неприродною смертю. "

Я завмерла. Незалежно від прогресу, моє переконання, що Мейсон був викликаний стресом миттєво зникло. Молоді або неприродною смертю.

"Чому?" я запитала тихим голосом. "Чому вони залишаються? Це ... Це для помсти?"

Я впевнений, що є ті, хто вважає так само, тільки є і такі, які вважають, що вони залишаються бо у душі є проблема, про яку вона тривожитися перебуваючи в нашому світі.

"У що ви вірите?" Я запитала.

Він посміхнувся. "Я вважаю, що душа відділяється від тіла, як наші батьки вчать нас, але я сумніваюся, що під час перебування душі на землі що небудь живе може сприймати її. Це не так, як в кіно, з привидами, які бродять по будівлі або приходять до тих, кого вони знали. Я припускаю душа як більшу кількість енергії, яка існує навколо нас, дещо поза нашого сприйняття, оскільки вони очікують, щоб йти далі і знайти мир. В кінцевому підсумку, важливо те, що відбувається за межами цієї землі , коли ми досягаємо вічного життя купленої нашим рятівником, його великий жертвою. Це - те, що дійсно важливо. "

Я задумалася, якщо батько Андрій буде так кмітливий, щоб сказати що він уявив, що бачила я. Молодий або насильницька смерть. Обидва вони ставилися до Мейсону, і він помер менше ніж 40 днів тому. Це сумне, сумне обличчя повернулося до мене, і я подумала, що він мав на увазі. Помста? Або може він дійсно не знайшов спокою?

І як же богослов'я отця Андрія про небеса і пекло відповідають з кимось на кшталт мене, хто помер і повернувся до життя? Віктор Дашков говорив, що я пішла в світ мертвих і повернулася, коли Лісса воскресила мене. Який світ мертвих? Це небеса були або пекло? Або був інший шлях пройти це проміжний простір, все таки це отець Андрій хотів сказати?

Я нічого не говорила після цього, тому що ідея мстить Мейсона була настільки дивовижною. Отець Андрій відчував зміна в мені, але він очевидно не знав те, що викликало його. Він спробував умовити мене.

"Я тільки що отримав кілька нових книг від одного в іншій парафії. Цікавих історій про Св. Володимира". Він схилив голову. "Ви все ще зацікавлені в ньому? І Ганні?

Теоретично, я була. Поки ми не зустріли Адріана, ми знали тільки двох інших користувачів духу. Однією була наш колишній вчитель пані Короп, яка повністю відмовилася від духу і стала стрігоі, щоб зупинити безумство. Інша людина був Св. Володимиром, тезкою школи. Він жив кілька століть назад і повернув його стража, Анну, тому від мертвих, так само, як Лісса повернула мене. Це зробило Анну поцілувати темрявою і також встановило зв'язок між ними.

Зазвичай, Лісса і я намагалися дістати все, що ми могли про Анну і Владе, щоб дізнатися більше про самих себе. Але, так само неймовірно, як це було для мене, щоб допустити, у мене були великі проблеми прямо зараз ніж всюдисуща і коли-небудь спантеличила психічна зв'язок між Лісса і мною. Це було тільки що перевершено примарою, який міг можливо бути зол від моєї ролі в його невчасної смерті.

"Так," сказала я ухильно, не дивлячись в очі. "Мені цікаво ... але я не думаю, що я можу зайнятися цим найближчим часом. Я частково зайнята всім цим ... ви знаєте, досвідом польових випробувань."

Я знову замовкла. Він зрозумів натяк і дозволив мені продовжувати працювати без подальшого переривання. Дмитро жодного разу не сказав ні слова про все це. Коли ми нарешті закінчили сортування, отець Андрій сказав нам, що у нас була ще одна задача перш, ніж наша робота буде зроблена. Він вказав на деякі коробки, які ми б перебрали і повторно упакували.

"Ви потрібні мені, щоб перенести їх в початкову школу," сказав він. "Залиште їх там в гуртожитку Моро. Пані Девіс викладає в недільній школі для деяких маленьких дітей, і, можливо, зможе використовувати їх.

Це займе як мінімум дві поїздки між Дмитром і мною, і та просто університетське містечко перебував досить далеко. Однак, це просував мене на один крок ближче до свободи.

"Чому ти цікавишся примарами?" Запитав мене Дмитро в нашій першій поїздці.

"Тільки для підтримки розмови," сказав я.

"Я не можу бачити твоє обличчя прямо зараз, але у мене є відчуття, що ти знову брешеш."

"Чорт забирай, кожен думає, найгірше про мене останнім часом. Стен звинуватив мене в пошуках слави.

"Я чув про це," сказав Дмитро, як ми повернули за ріг. Будинки простого університетського містечка раптово з'явилося перед нами. "Це, можливо, було трохи несправедливо від нього."

"Трохи, ха?" Зізнатися, почутого цього від нього мене схвилювало, але не змінило мого гніву проти Стена. Те темне, буркітливе почуття, яке вивів мене останнім часом, повертало мене до життя. "Добре, спасибі, але я починаю втрачати віру в цей польовий досвід. Іноді в цілій Академії."

"Ти так не думаєш"

"Я не знаю. Школа зараз здається настільки охоплена правилами і політикою, які не мають будь-яке відношення до дійсності. Я бачила її, товариш. Я прямувала прямо в лігво монстра. Певною мірою ... Я не впевнена, що до цієї реальної дійсності готують нас. "

Я очікувала, що він буде сперечатися, але на мій подив він сказав, "Іноді ми з тобою сходимося в поглядах."

Я мало не спіткнулася, коли ми входили в одне з двох гуртожитків моро початкового кампуса. Вестибюль був дуже схожий на вестибюль середньоосвітніх кампуса. "Правда?" запитала я.

"Правда," сказав він з невеликою посмішкою. "Я хочу сказати, я не згоден, що новачкам слід відправлятися в світ, коли вони десять або нічого, але іноді мені здавалося, досвід роботи на місцях повинен бути фактично в цій області. Я дізнався, ймовірно, більше в мій перший рік як страж , ніж я зробив за всі мої роки навчання. Добре ... ну, може бути, не за все. Але це різні ситуації, безумовно ".

Ми обмінялися поглядами, задоволені нашою угодою. Що то тепле спалахнуло в мені, поклавши край мого попереднього гніву. Дімітрі зрозумів моє розлад пов'язане з системою, потім, Дімітрі зрозумів і мене. Він подивився навколо, але нікого не було за столом. Кілька студентовподростков працювали або розмовляли в холі.

"О," сказала я, переміщаючи вагу коробки, яку я тримала. "Ми знаходимося в гуртожитку середньої школи. Молодші діти за наступними дверима."

"Так, але пані Девіс живе в цьому будинку. Дозволь мені намагатися знайти її і подивимося, чого вона хоче." Він акуратно поставив свою коробку. "Я швидко повернуся."

Я спостерігала, як він йшов і поставила свою коробку. Притулившись до стіни, я подивилася навколо і майже підстрибнула, коли я побачила дівчинку Моро в парі кроків від мене. Вона стояла зовсім безшумно, що відразу я не помітила її. Вона виглядала як звичайний тринадцятирічний або чотирнадцятирічний підліток - але вона була високою, набагато вищий за мене. Її моройская сторойность, робила її погляд ще більш високим. Її волосся було хмарою коричневих завитків, і у неї були рідкісні веснянки на обличчі зазвичай не властиві блідим Моро. Її очі розширилися, коли вона бачила, що я дивився на неї ... "

"О. Мій. Бог. Ти Роза Хезевей чи не так?"

"Так," сказала я з подивом. "Ти знаєш мене?"

"Всі знають тебе. Я маю на увазі, що всі чули про тебе. Ти - одна з тих, хто втік звідси. І потім ти повернулася і вбила стрігоев. Це так круто. Ти Поліча позначки блискавки?" Її слова витікали однієї довгої послідовністю. Вона ледь зітхнула.

"Так. У мене їх дві." Спогад про крихітних татуюваннях на потилиці викликало свербіж по шкірі.

Її бліді зелені очі - якщо це можливо-ставали більш широким. "Про мій Бог. Нічого собі."

Зазвичай я сердилась, коли люди робили важлива подія через оцінки блискавки. Зрештою, обставини не були такими вже крутими. Але ця дівчина була молода, і щось було таке привабливе в ній.

"Як тебе звати?" запитала я

"Джилліан-Джилл. Я маю на увазі, тільки Джилл. Чи не обаімені. Моє повне ім'я Джилліан. Джилл, так все мене звуть."

"Дуже добре," сказала я, приховуючи усмішку. "Я зрозуміла."

Я чула, що Морой використовував магію в тій поїздці, щоб битися. Це так? Я хотіла б робити це. Я хочу, щоб хто-небудь викладав би мені це. Я використовую повітря. Ти думаєш, що я змогла б боротися зі стрігоі використовуючи повітря? Всі говорять, що я божевільна. "Протягом багатьох століть використання Моро магії в битві розглядалися як гріх. Всі вважали, що магія повинна використовуватися в мирних цілях. Нещодавно, деякі стали піддавати це сумніву, особливо після того, як Крістіан виявився в Споканском порятунок корисним.

"Я не знаю", сказала я. "Тобі слід поговорити з Крістіаном Озера".

Вона широко відкрила рот. "Він буде розмовляти зі мною?"

"Якщо ти піднімаючи боротьбу зі створенням, так, він захоче поговорити з тобою."

"Добре, кльово. Той страж - Бєліков? Запитала вона, різко змінюючи тему.

"Так"

Я могла покластися, що я подумала, що вона могла втратити свідомість прямо тут. "Дійсно? Він ще більш симпатичний, ніж я чула. Він - твій учитель, вірно? Власний особистий вчитель?"

"Так." Я задалася питанням, де він був. Розмова з Джилл стомлював.

Нічого собі. Ти знаєш, Ви хлопці навіть не виглядаєте як учитель і студент. Ви схожі на друзів. Ви розмовляєте, коли не піддаються навчанню? "

Е-е, ну, в загальному, на зразок. Іноді. "Я згадала свої більш ранні думки, про те, що я була одним з небагатьох людей, з якими Дмитро спілкувався за межами його обов'язків сторожа.

"Я так і знала! Я не можу навіть припустити, як я б просто не тямила себе перебуваючи поруч з ним. У мене ніколи б не вийшло нічого зробити, але ти так спокійно про це говориш, потіпу" Так, я з цим гарячим хлопцем, але на сомам справі, це не має значення "

Я засміялася незважаючи на те, що це було про мене. "Я думаю, що ти мене більше хвалиш, ніж я того заслуговую."

"А так. І я не вірю жодній з тих історій, ти знаєш."

"Ем, історій?"

"Так, про те, що ти побила Крістіана Озера."

"Спасибі," сказала я. Тепер чутки про моє приниженні сочілісь вниз до більш молодшому населенню кампуса. Якби я пішла до гуртожитків початкових класів, то якась шестирічка напевно сказала б мені, що вона почула, що я вбила Крістіана.

Вираз Джилл стало на мить сумнівним. "Але я не знаю про інший історії"

"Інша історія?"

"Про те, як ти і Андрій Івашків -"

"Ні," я переривала її, не бажаючи почути інше. "Незалежно від того, що ти чула, це не правда."

"Але це так дійсно романтично"

"Тогла це безумовно не вірно"

Її обличчя витягнулося, але потім, кілька секунд по тому, вона піднеслася духом. "Гей, ти можеш навчити мене бути кулаком?"

"Чт-, Що? Навіщо тобі це?"

"Ну, я вважаю, якщо я буду коли-небудь битися використовуючи магію, то я повинна навчитися боротися і звичайним способом теж.

"Я - ймовірно не та людина, у якого ти повинна питати," відповіла я їй. "Можливо ти повинна, м-м, запитати свого вчителя П.E."

"Я запитувала!" її обличчя стало збожеволілим. "І він сказав немає."

Я не змогла не засміятися. "Я пожартувала щодо того, щоб ти запитала його."

"Ну, це може допоможе мені в боротьбі зі стрігоі коли-небудь".

Мій сміх вичерпався. "Ні, цього справді не було б"

Вона вкусила свою губу, все ще відчайдушна, щоб переконати мене. "Добре, це принаймні допомогло б проти цього психа."

"Що? Якого психа?"

"Тут постійно кого небудь б'ють. Минулого тижня був Дейн Зеклос, а днями був Бретт".

"Дан ..." я пробігла по своїм знанням генеалогії моро. Серед студентів був Джасіліон Зеклос. "Це - молодший брат Джессі, так?"

Джил кивнула. "Так. Один з наших вчителів теж був у такій люті, але Дан не скаже ні слова. Так само як і Бретт".

"Бретт хто?"

"Озера"

Я завмерла "Озера?"

У мене було враження, що вона дійсно захоплювалася тим, що говорила мені то, його я не знаю. "Він - друг мого хлопця Еймі. Він був забитий (пошкоджений) вчора, ще у нього було щось дивне, схоже на рубці. Може опіки? Але він не був настільки ж поганий як Ден. І коли пані Каллехен питала його про це , Бретт переконав її, що нічого не було, і вона повірила - що було дивно. Він був також в дуже гарному настрої - що було теж дивно, ніби то, що тобі завдали стільки каліцтв зробило тебе переможцем. "

Десь в глибині мого розуму, її слова спонукали пам'ять. Була деяка зв'язок, яку я мушу зауважити, але я не могла зрозуміти її. Між Віктором, примарами, і польовими випробуваннями, це було дійсно дивно, я могла б тепер зв'язати слова разом.

"Ну так от, ти зможеш мене навчити тому, щоб мене не побили?" Джилл запитала, явно сподіваючись, що вона переконала мене. Вона стискала свій кулак. "Я просто роблю це, правильно? Великий палець через пальці і розмах?"

"Мм, ну, в загальному, це трохи більше складніше ніж це. Ти повинні витримати певну траєкторію, або ти нашкодиш собі більше ніж іншій людині. Є деякі речі, які ти повинні зробити зі своїми ліктями і стегнами."

Покажи мені, будь ласка? "Попросила вона." Б'юся об заклад, ти дійсно хороша. "

Я була дійсно хороша, але розбещення молодших було порушенням, яке я ще не мала в своїй характеристиці, і я вважала за краще дотримуватися цього далі. На щастя, Дмитро саме в цей момент повернувся з пані Девіс.

"Гей," сказала я йому. "У мене є дехто, хто хоче познайомитися з тобою. Дмитро, це - Джилл. Джилл, Дмитро."

Він виглядав здивованим, але посміхнувся і потиснув її руку. Вона придбала багряний відтінок і замовкла для різноманітності. Як тільки він випустив її руку, вона вимовила запинаючись - до побачення - і втекла. Ми закінчили з пані Девіс і повернулися до каплиці за нашим другим вантажем.

"Джилл знає, хто я," сказала я Дмитру, поки ми йшли. "У неї частково розвивався пунктик на рахунок схиляння перед героями."

"Це дивує тебе?" запитав він. "Що молодші студенти розглядали тебе?"

"Я не знаю. Я як то не думала про це. Я не думаю, що можу бути хороша для зразка наслідування."

"Я не згоден. Ти товариська, віддана і виділяєшся у всьому що ти робиш. Ти домоглася більшої кількості поваги, ніж думаєш."

Я глянула на нього. "І все ж очевидно, що цього недостатньо, щоб піти на суд Віктора."

"Не починай про це знову."

"Так, буду про це знову! Чому ти не розумієш, наскільки це важливо? Віктор величезна загроза."

"Я знаю це".

"І якщо він стане вільним, то він тільки знову продовжить свої божевільні плани."

"Дійсно малоймовірно, що він стане вільним, ти знаєш. Більшість тих чуток про королеву, відпускає його, є тільки цим - чутками. Всі ви люди повинні знати, щоб не вірити всьому, що Ви чуєте."

Я з кам'яним виразом обличчя дивилася вперед, відмовившись визнати його точку зору. "Ви все ще повинні дозволити нам піти. Або" - Я глибоко зітхнула - "Ви повинні принаймні дозволити піти Ліссе."

Було важче для мене сказати ці слова, ніж це мало би бути, але це було те, про що я думала. Я не думала, що я шукала слави як сказав Стен, але була частина мене, який завжди хотілося бути тим в середині боротьби. Я хотіла терміново відправити вперед, роблячи те, що було правильним і допомагаючи іншими. Крім того, я хотіла бути там на суді Віктора. Я хотіла дивитися в його очі і упевнитися, що він був покараний.

Але час минав, здавалося, мало ймовірно, що це трапиться. Вони дійсно не збиралися дозволити нам піти. Можливо, все таки, можливо вони дозволять піти кому то з нас і якщо це може бути будь-яка з нас, то це повинна бути Лісса. Вона була метою плану Віктора, і хоча одне тільки це викликало нервову думка про те, що можливо вона не потребувала моєї охорони, я все ж мабуть ризикну і подивлюся як його запроторять до в'язниці.

Дмитро, знаючи мою потребу діяти і вживати заходів, виявився здивований моїм незвичайною поведінкою. "Ти праві - вона повинна бути там, але знову ж таки, я нічого не можу з

цим вдіяти. Ти продовжуєш думати, що я можу вплинути, але я не можу. "

"Але ж ти зробив все, що міг?" Я згадала слова Адріана зовні, про те, як Дмитро може зробити більше. "Ти маєш великий вплив. Повинно бути щось ще. Що-небудь"

"Не такий великий вплив, як ти думаєш. У мене є високе положення тут в Академії, але для решти світу стажу, я як і раніше значно молодий. І так, я дійсно фактично говорив за Вас."

"Можливо ти мав говорити голосніше."

Я могла відчути, як він заткнув (замовк). Він уже досить багато обговорив зі мною, і не стане заохочувати мене цим далі, після того, як я тільки що повела себе як сука. Так що, я спробувала бути більш розумною.

"Віктор знає про нас" - сказала я. "Він може сказати що-небудь"

"У Віктора є важливіші речі на суді, що хвилюватися про нас"

"Так, але ти знаєш його. Він точно не діє як нормальна людина. Якщо він відчує, що втрачена вся надія на порятунок, він може вирішити вдарити по нас тільки заради помсти."

Я ніколи не була в стані зізнатися в своїх відносинах з Дмитром Лисиці, і все ж наш найгірший ворог знав про це. Це було більш жахливим навіть ніж знає Адріан. Віктор зрозумів це, спостерігаючи за нами і збираючи дані. Я припускаю, коли ти - підступний лиходій, ти стаєте хороший в цьому плані. Все ж він ніколи не робив це публічним пізнанням. Замість цього він використовував це проти нас заклинання пристрасті, яке він створив за допомогою магії землі. Це заклинання не спрацювало б, якби не було взаємного тяжіння. Заклинання тільки лише дало хід. Дмитро і я були всім для один одного і були тільки на волосок від сексу. Це був досить розумний спосіб для Віктора відвернути нас без застосування сили. Якби хто-небудь спробував напасти на нас, то ми можливо дали б хороший відсіч. Але повернути нас один проти одного? У нас була складність в боротьбі з цим.

Дмитро мовчав протягом декількох хвилин. Я знала, що він знав, що у мене було питання. "Тоді ми будемо мати справу з тим як краще ми це зможемо", сказав він нарешті. "Але якщо Віктор збирається говорити, то він зробить це незалежно будете чи ні ви давати показання."

Я відмовлялася говорити що-небудь ще, поки ми не дісталися до церкви. Коли ми дійшли, отець Андрій сказав нам що після огляду ще деяких речей він вирішив, що він дійсно потребував тільки в ще одній коробці, яку приніс пані Девіс.

"Я зроблю це," сказала я Дмитру рішуче, як тільки священик був у не межа чутності. "Ти не повинен йти."

"Роза, ласка не роздувай проблему з цього."

"Це велика справа." Прошипіла я. "А ти по-відеімому не зробиш цього."

"Я зроблю це. Ти справді думаєш, що я хочу бачити Віктора на свободу? Ти думаєш, я хочу піддати всіх нас небезпеки знову?" Це був перший раз за довгий час, коли я бачила його контроль на межі зриву. "Але я тобі сказав, що зроблю все, що можу зробити. Я не ти, я не можу продовжувати в тому ж дусі, коли справи йдуть не в моєму напрямку."

"Я не роблю."

"Ти робиш це прямо зараз."

Він був правий. Якась частина мене знала, що я перетнула лінію ..., але точно так само як з усім іншим недавно, я не могла припинити говорити.

"Чому ти допомагав мені сьогодні?" запитала я. "Чому ти тут?"

"Це здається настільки дивним?" Запитав він. Він виглядав майже скривдженим.

"Так. Я маю на увазі, ти, ти намагаєшся шпигувати за мною? З'ясувати, чому я дала маху? Упевнитися, що я не потрапила в біду?"

Він вивчив мене, прибираючи волосся з його очей. "Чому дійсно повинен бути певний прихований мотив?"

Я хотіла випалити сотні різних речей. Мовляв, якщо не було приводу, то це означало, що він просто хотів, провести час зі мною. І це не мало сенсу, тому що ми обидва знали, що у нас можуть бути відносини вчитель-учень. Він з усіх людей знав це. Він був тим, хто сказав мені.

"Тому що кожна людина має мотиви".

"Так. Але не завжди мотиви, які ти думаєш." Він відкрив двері. "Побачимося пізніше."

Я дивилася як він йшов, мої почуття заплуталися від збентеження і гніву. Якби ситуація не була б такою дивною, я б майже сказала, це було як на побаченні.

Глава 10.

НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ, МОЇ обов'язки сторожа з Крістіаном поновилися. Ще раз, я знайшла своє власне життя призупиненої для кого то іншого.

"Як пройшла твоя покута?" запитав він, оскільки ми йшли через університетське містечко від його гуртожитку.

Я придушила позіхання. Я не могла добре спати вночі, і через мої почуттів до Дмитра і тому, що отець Андрій розповів мені. Проте, я уважно дивилася навколо. Це було місце, де Стен напав на нас двічі, і крім того, правоохоронці були хворі і збочені на стільки щоб напасти на мене в той день коли я була так виснажена.

"Це було добре. Священик дозволив нам рано піти."

"Нам?"

"Дмитро прийшов і допоміг мені. Я думаю, що він погано себе почував через мене застрягла з цією роботою."

"Або він хотів зробити щось зараз, щоб мати можливість з тобою додаткового розмови."

"Може бути, але я сумніваюся в цьому. Загалом, я думаю, це був не такий уже й поганий день". Якщо ви вважаєте що вивчення злісних привидів це погано.

"У мене був чудовий день," сказав Крістіан, з найменшою кількістю самовдоволено в своєму голосі.

Я придушила бажання закотити очі. "Так я знаю."

Він і Лісса скористалися своїм вільним від вартою днем, щоб використовувати його в своїх інтересах. Я думала, що мені слід радіти тому, що вони стримувалися поки я і Едді були поруч, але в будь-якому випадку, це не мало значення. По правді кажучи, коли я не спала, я могла блокувати всі подробиці, але я все ж знала що саме відбувалося. Частина того гніву і ревнощів, яке я відчувала в минулий раз, коли вони були разом, повернулася. Це була та ж сама проблема знову і знову: Лісса робила все те, що я не могла робити.

Я вмирала від бажання піти поснідати. Я відчула запах французького тосту і гарячого кленового сиропу. Вуглеводи, загорнуті знову в вуглеводи. Ням ням. Але Крістіан хотів кров перш, ніж ми з'їмо тверду їжу, і його потреби перевершили мої. Вони на першому місці. Він очевидно вчора пропустив свою щоденну дозу крові - ймовірно щоб збільшити його романтичне час.

Кімната для годування не була переповнена, але ми все ще повинні були чекати.

"Гей," сказала я. "Ти знаєш Бретта Озера? Ви пов'язані, правильно?" Після моєї зустрічі з Джилл я нарешті поєднала деякі частини. Бретт Озера і Дейн Зеклос нагадали мені про те, як Брендон виглядав в день першого нападу Стена. Невдача того нападу змусила мене повністю забути про Брендона, але збіг тут раптово схвилювало мою цікавість. Всі троє були побиті. Всі троє заперечували це.

Крістіан кивнув. "Так, в роду ми всі почасти пов'язані. Я не знаю його так добре - він походить на третього або четвертого кузена або щось на зразок того. Його гілка родини не мала безпосереднє відношення до моєї відколи ... ну, ти знаєш . "

"Я чула щось дивне про нього." Я тоді зв'язала то що Джилл розповіла мені про Дейна і Бретт.

"Це дивно", погодився Крістіан. "Але люди залазять в бійку".

"Так, але тут є деякі дивні зв'язку. А члени королівської сім'ї зазвичай не знаходяться на програють кінцях поєдинків - всі троє з цих хлопців були."

"Добре, можливо ось саме. Ти знаєш, як це було. Багато членів королівської сім'ї залишаються незадоволені, що не члени королівської сім'ї хочуть змінити, як призначають вартою і вчаться, щоб почати боротися. Це - цілий пункт Джессі і дурного маленького клубу Ральфа. вони хочуть затвердити перебування членів королівської сім'ї на вершині. є членом королівської сім'ї ймовірно так само незадоволені і чинять опір. "

"Отже, що, якийсь добровільний пильний комітет поза рішень членів королівської сім'ї мстить?"

"Можливо це дивна обставина сталося десь тут," зауважив він.

"Це чертовски правильно," пробурмотіла я.

Ім'я Крістіана було вимовлено і він подивився вперед. "Подивися на це," сказав він радісно. "Це знову Аліса".

"Я не розумію твоє захоплення нею," Я спостерігала, оскільки ми стоїмо старої годувальниці. "Лісса, завжди сприймалися як схвильована, щоб бачити її також. Але Аліса пришелепкуватий."

"Я знаю", він сказав. "Саме в цьому вся принадність".

Аліса вітала нас, коли Крістіан сів поруч з нею. Я притулилася до стіни, схрестивши на грудях руки. Відчуваючи себе самовпевнено, я сказала, "Аліса, пейзаж не змінився. Це - точно те ж саме як минулого разу."

Вона повернула свої приголомшені очі на мене. "Терпіння, Роуз. Ви повинні бути терплячі. І підготовлені. Чи готові ви?"

Зміна в предметі відкинуло мене небагато. Це було схоже на розмову з Джилл, крім менш нормального. "Хм, підготовлена, як? Для пейзажу?"

У чому повинен був бути головний момент іронії, вона дивилася на мене, як якщо б я була тією, хто був божевільною. "Збройні. Ви озброєні? Ви збираєтеся захистити нас, чи не так?"

Я дістала з пальто і витягнув кілок з практики, яку мені дали для польового досвіду. "Я захищу вас," сказав я.

Вона вона подивилася з величезним полегшенням і очевидно не могла розрізнити реальний кол і підроблений. "Добре", сказала вона. "Тепер ми будемо в безпеці."

"Правильно," сказав Крістіан. "З збройної Розою нам нема про що турбуватися. Світ Мороеi може бути спокійний."

Еліс не звертала уваги на його сарказм. "Так. Добре, ніде ніколи не безпечно."

Я приховала кол знову. "Ми в безпеці. У нас є кращі опікуни в світі, що захищає нас, не кажучи вже про підопічних. Стрігоі не ввійдуть сюди."

Я не додавала, що я недавно узнла: що стрігоі могли змусити людей зламати захист. Захист була невидимими лініями влади, які були складені з усіх чотирьох елементів. Вони були створені, коли чотири Моро, кожен сильний в різному елементі, йшли навколо ділянки і закладали чарівництво в колі на землі, створюючи захисну кордон. Чари Моро було наповнене життям, і сильна область цього не впускала стрігоі, так як вони були позбавлені життя. Таким чином захист була часто покладена навколо житла Моро. Тонни з них були покладені навколо цієї школи. Так як коли були також наповнені всіма чотирма елементами, ведучи кол через лінію захисту в підставі проникаєш в захист і скасовувати захисний ефект. Це ніколи не було великою частиною занепокоєння, тому що стрігоі не могли торкнутися кола. Однак, в деяких недавніх нападах, люди - могли коса колов, вони служили стрігоі і зламали захист. Ми віримо стрігоі, яких я вбила, були ватажками в тій групі, але ми все ще не знаємо напевно.

Поцілунок тіней 6 сторінка |  Поцілунок тіней 8 сторінка
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати