Головна

Мисливці та жертви 15 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

- Ммм?

- За те, що вбивав їх. Тоді в фургоні ти сказав, що це правильно, так і треба чинити, але щось все одно гризе тебе. А інакше навіщо ти ходиш до церкви? Я бачила тебе там, хоча в службі ти ніколи не брав участі.

Він посміхнувся, дивуючись з того, що я здогадалася ще про одну його таємниці.

- Як ти вмієш розуміти такі речі? Ні це не зовсім почуття провини ... просто печаль іноді. Всі вони колись були людьми, Дампіра або Моро. Як я вже говорив, це те, що я повинен робити. Те, що всі ми повинні робити. Іноді це турбує мене, і церква - підходяще місце, щоб подумати про такі речі. Часом мені вдається знайти там світ, але не часто. Швидше, я знайду його з тобою.

Він зсунув мене з себе і знову опинився нагорі. Поцілунки продовжилися, з ще більшою пристрастю.

"О Боже! - Подумала я. - Врешті-решт це станеться. Ось воно, я відчуваю! »

Напевно, він побачив в моїх очах рішучість. Посміхаючись, він обхопив мене руками за шию, розстебнув намисто Віктора і поклав його на нічний столик. Як тільки намисто вислизнуло з його пальців, я відчула себе так ніби отримала ляпаса, і здивовано дивилася на нього. Дмитро, напевно, відчув те ж саме.

- Що трапилося? - Запитав він.

- Ні ... Не знаю.

Виникло відчуття, ніби я намагаюся прокинутися, ніби я проспала два дні, а тепер повинна згадати щось.

Лісса. Щось з Лісса.

В голові виникло неприємне відчуття. Чи не біль, що не запаморочення, а ... голос, так. Голос штовхає мене до Дмитра, зник. Не можна сказати, що я більше не хотіла Дмитра, бо бачити його в цих сексуальних піжамних штанях, з разметавшимися навколо голови каштановим волоссям було страшенно приємно. Однак ніякого підштовхування ззовні більше не було. Дивно.

Оі напружено розмірковував, забувши про пестощі. Потім потягнувся до столика і взяв намисто. Ледве пальці Дмитра торкнулися його, я відчула, як бажання знову опанувало їм. Інша рука ковзнула вздовж мого стегна, і раптово пекуче бажання повернулося до мене. Виникло відчуття легкої нудоти, шкіру закололо немов голками тіло запалало. Дихання почастішало. Його губи потягнулися до моїх.

І все ж якась частина мене не хотіла здаватися без боротьби.

- Лісса, - прошепотіла я, щільно заплющивши очі. - Я повинні розповісти тобі щось про Ліссе. Але не можу ... згадати ... у мене таке дивне відчуття ...

- Розумію. - Все ще лежачи на мені, він притулився щокою до мого лобі. - Щось ... Щось тут ... - Він відсунувся, і я відкрила очі. - У цьому намисто. Це те, що тобі подарував Віктор?

Я кивнула; по очах було видно, як в ньому повільно і мляво прокидається розумовий процес. Зробивши глибокий вдих, він прибрав руку з мого стегна і відсунувся.

- Що ти робиш? - Вигукнула я - Вернись ...

З таким виглядом, ніби йому хотілося цього більше всього на світі, він вибрався з ліжка, несучи з собою намисто. Здавалося, ніби при цьому він відриває частину мене, але одночасно виникло надзвичайно лякає відчуття пробудження. Тепер я могла думати ясно, а не під впливом тіла з його поривами.

З іншого боку, на обличчі Дмитра все ще зберігалося вираз тваринної пристрасті, здавалося, йому варто було неймовірних зусиль просто відійти від мене. Однією рукою він відчинив вікно. Холодний вітер увірвався всередину, і, намагаючись зігрітися, я потерла долонями передпліччя.

- Що ти збираєшся? .. - Відповідь прийшла раніше, ніж прозвучало запитання. Я зістрибнула з ліжка якраз в той момент, коли намисто вилетіло за вікно. - Ні! Ти знаєш, скільки воно? ..

Намисто зникло, і тепер я не відчувала себе так, ніби прокидаюся. Тепер я прокинулася.

І вражено озирнулася. Кімната Дмитра. Ми оголені. Постіль в безладді.

Однак все це було ніщо в порівнянні з тим, що сталося далі.

- Лісса! - Вигукнула я.

Все повернулося - спогади і почуття більш того, її довго стримувані чимось емоції нахлинули на мене з приголомшливою силою. Жах. Неймовірний жах. Емоції були настільки сильні, що так і притягували мене в її голову, але цього я не могла допустити. Не зараз. Я боролася з нею, тому що повинна залишатися тут. Поспішаючи і збиваючись, я розповіла Дмитру про все, що сталося.

Я ще не закінчила, а він вже почав одягатися і виглядав при цьому як могутній бог. Велів мені одягнутися і кинув бавовняну сорочку з написом кирилицею, щоб надіти її поверх мало що прикриває сукні.

Спускатися по сходах було нелегко; на цей раз Дмитро не забарився кроку заради мене. Опинившись внизу, він викликав кого треба і прокричав накази. Незабаром після цього ми з ним виявилися в головному офісі вартою. Там уже зібралися Кірова, інші вчителі і більшість вартою кампусу, які, здавалося, говорили все відразу. І весь цей час я відчувала страх Лісса, відчувала, що вона віддаляється все далі і далі.

Я закричала, щоб вони поквапилися і зробили що-небудь, але, за винятком Дмитра, ніхто не вірив моєї розповіді про її викрадення, поки хтось не привів з церкви Крістіана і з'ясувалося, що на території кампусу Лісса немає.

Крістіан похитувався, його підтримували два сторожа. Незабаром з'явилася доктор Олендзький, оглянула його і змила з потилиці кров.

«Ну нарешті справа зрушиться з мертвої точки», - подумала я.

- Скільки там було стрігоев? - Запитав мене якийсь страж.

- Як, чорт забирай, вони сюди проникли? - Пробурмотів інший.

Я витріщилася на них.

- Що? Це були не стрігоі.

Всі дивились на мене.

- Хто ж іще міг забрати її? - Пані Кірова стиснула губи. - Напевно, ви бачили все це спотворено.

- Ні. Я впевнена. Це були ... були ... варти.

- Вона має рацію, - невиразно промовив Крістіан. Поки доктор обробляла його потилицю, він час від часу здригався.

- Правоохоронці. Немислимо! - Вигукне хтось.

- Чи не шкільні варти. - Я потерла чоло, намагаючись втриматися від того, щоб вислизнути в Ліссу. Моє роздратування наростало. - Ви збираєтеся ворушитися? Її відвезли все далі!

- Ви стверджуєте, що її викрали найняті кимось варти?

Судячи з тону Кірова, вона вважала, що я жартую!

- Так, - відповіла я крізь зціплені зуби. - Вони ...

Повільно, обережно я подумки перестала стримувати себе і прослизнула в тіло Лісса. Я сиділа в машині, дорогою машині з затемненими стеклами, пропускають зовсім мало світла. Може, в Академії зараз і «ніч», але для всього світу білий день. Машину вів один з правоохоронців, яких я бачила в церкві, інший сидів попереду, поруч з ним ... і я його впізнала. Спиридон. Лісса сиділа ззаду зі зв'язаними руками, а з нею ще один страж, а з іншого боку ...

- Вони працюють на Віктора Дашкова, - задихаючись, сказала я, знову сфокусувавши увагу на Кірова та інших. - Це його варти.

- Принц Віктор Дашков? - Пирхнув один з правоохоронців.

Можна подумати, існував якийсь інший чортів Віктор Дашков.

- Будь ласка, - простогнала я, зціпивши руками голову. Робіть що-небудь. Вони вже далеко вони на ... В моїй свідомості на мить спалахнув вид з вікна машини. - Вони на вісімдесят третьому. Їдуть на південь.

- Уже на вісімдесят третьому? У такому випадку, як же давно вони поїхали? Чому ви не прийшли раніше?

Мій погляд з тривогою метнувся до Дмитра.

- Заклинання примусу - повільно сказав Дмитро. - Заклинання примусу в намисто з кулоном, яке він подарував їй. Воно змусило її напасти на мене.

- Ніхто не може використовувати примус такого роду! - Вигукнула Кірова - Цього не відбувалося століття.

- Ну, хтось може. До того моменту, коли я здолав його і врешті-решт зняв намисто, було втрачено багато часу.

Дмитро вимовив все це з абсолютно байдужим обличчям; ніхто не поставив його слова під сумнів. І нарешті все закрутилося. Брати мене з собою вони не хотіли, але Дмитро наполіг, розуміючи, що я можу привести їх до Ліссе. Три команди вартою сіли в зловісні чорні позашляховики. Я їхала в першому, поруч з Дмитром, який правив. Хвилина проходила за хвилиною. Заговорили ми тільки раз, коли я повідомила чергові новини:

- Вони все ще на вісімдесят третьому ... але скоро звернуть. Їдуть не дуже швидко. Не хочуть, щоб їх затримали за перевищення швидкості.

Він кивнув, не відриваючи погляду від дороги. Он-то безумовно їхав дуже швидко.

Скоса дивлячись на нього, я програла в розумі недавні події, внутрішнім поглядом знову побачивши все - як він дивився на мене, як цілував.

Що це було? Ілюзія? Трюк? Коли ми йшли до машини, він сказав мені, що в намисто дійсно було заклинання примусу, - примусу до пристрасті. Я ніколи не чула ні про що подібне і попросила пояснити докладніше. Він просто відповів, що це тип магії землі, яку практикували колись, але потім перестали.

- Вони повертають, - сказала я. - Не бачу назви дороги, але дізнаюся її, коли ми опинимося поруч.

Дмитро пробурчав, що зрозумів, а я відкинулася на сидінні.

Чи означало те, що сталося щось для нього? Для мене - безумовно означало, і багато.

- Ось, - сказала я двадцять хвилин по тому, кивнувши на вибоїсту дорогу, куди повернула машина Віктора, небрукованими, покриту гравієм.

У цих умовах позашляховики мали перевагу перед його розкішним автомобілем. Ми їхали в мовчанні, тільки гравій хрустів під шинами. За вікнами здіймалися клуби пилу, вихором кружляючи навколо нас.

- Вони знову повертають.

Вони їхали все далі і далі від автострад, і ми, слідуючи моїм інструкціям, їхали за ними. Зрештою я відчула, що машина Віктора зупинилася.

Поруч невелика хатина, - сказала я. - Вони ведуть її ...

- Навіщо ви робите все це? Що відбувається?

Лісса. Зіщулився від страху. Викид емоцій знову втягнув мене в неї.

- Пішли, дитя, - сказав Віктор і попрямував до хатини, спираючись на ціпок.

Один з його вартою відчинив двері. Другий штовхнув Ліссу всередину і посадив у крісло поруч з маленьким столиком. Там було холодно, особливо якщо врахувати що на ній лише рожеве плаття. Віктор сів навпроти. Вона почала підніматися, але страж кинув на неї застережливий погляд.

- Невже ти думаєш, що я завдам тобі серйозної шкоди?

- Що ви зробили з Крістіаном? - Вигукнула вона, ігноруючи його питання. - Він помер?

- Хлопчик Озера? Те, що сталося, не входило в мої наміри. У нас і в думках не було, що він виявиться там. Ми розраховували застати тебе одну, а потім переконати всіх, що ти знову втекла. І навіть вже почав і розпускати про це чутки.

Ми? Я згадала, про що на цьому тижні розповідала мені ... Наталя.

- І що тепер? - Він зітхнув, жестом безпорадності розвівши руки. - Не знаю. Не думаю, що твоє зникнення зв'яжуть з нами, навіть якщо вони не повірять, що ти втекла. Роза - ось найбільша перешкода. Ми мали намір ... позбутися її. Тоді всі подумали б, що вона теж втекла. Однак спектакль, який вона влаштувала на танцях, зробив такий хід неможливим, але про всяк випадок у мене був розроблений інший план, який всерйоз має відвернути її на деякий час ... швидше за все, до завтрашнього ранку. Доведеться розібратися з нею трохи пізніше.

Він не розраховував, що Дмитро здогадається про заклинання. Думав, для цього ми будемо дуже зайняті. Всю ніч.

- Навіщо? - Запитала Лісса. - Навіщо ви все це затіяли?

Його зелені очі, так схожі на очі її батька, широко відчинилися. Може, вони й далекі родичі, але цей зелений колір з відтінком нефриту притаманний і Драгомиров, і Дашкова.

- Дивно, що ти ставиш це питання, дитя. Ти мені потрібна. Ти повинна зцілити мене.

ДВАДЦЯТЬ ДВА

- Зцілити вас?

«Зцілити його?» - Луною відгукнулося в моїй свідомості.

- Ти - єдина можливість, - наполегливо продовжував він. Єдина можливість впоратися з моєю хворобою. Я роками спостерігав за тобою, поки нарешті не знайшов впевненість.

Лісса похитала головою.

- Не можу. Чи не вмію робити нічого такого.

- Ти володієш неймовірною цілющу силу. Ніхто навіть не уявляє, наскільки вона велика.

- Не розумію про що ви.

- Перестань, Василиса. Мені відомо про ворону ... Наталя бачила, як ти зробила це. Вона кралася за вами. І я знаю, ти зцілила Розу.

Вона зрозуміла, що заперечувати марно.

- Це ... Це зовсім інше. Роза постраждала не так вже сильно. Але ви ... Мені не під силу впоратися з синдромом Сандовского.

- Не так уже й сильно? - Розсміявся він. - Я говорю не про щиколотці, хоча і це було дуже вражаюче. Я говорю про автомобільну аварію. Тому що, знаєш, ти права Роза «постраждала не так вже сильно». Вона просто померла.

Слова повисли в повітрі, було мовчання.

- Н-н-ні. Вона вижила, - врешті-решт вдалося вимовити Ліссе.

- Ні. Ну да, вижила. Однак я прочитав всі медичні звіти. Вона не повинна була вижити - враховуючи, як сильно постраждала. Ти зцілила її. Повернула до життя. - Він зітхнув тоскно і втомлено. - Я вже давно запідозрив, що ти вмієш робити такі речі, і намагався створити умови для повторення ... експерименту ... щоб оцінити твої можливості.

Лісса вражено ахнула - до неї дійшло, про що він.

- Тварини. Це ваших рук справа.

- За допомогою Наталії.

- Як ви могли?

- Тому що повинен був точно знати. Мені залишилося жити всього кілька тижнів, Василиса. Якщо ти в змозі повернути до життя небіжчика, то зможеш вилікувати і синдром Сандовского. Перш ніж забрати тебе, я повинен був переконатися, що ти здатна зцілювати по добрій волі, а не тільки в стані паніки.

- Навіщо ви взагалі відвезли мене? - В душі Лісса спалахнув гнів. - Ви майже мій дядько. - Якщо ви хотіли, щоб я зробила це, і справді думаєте, що я можу ... - Судячи по звучанню її голосу і емоціям, сама вона не була впевнена, що може зцілити його. - Тоді навіщо знадобилося викрадати мене? Чому б просто не попросити?

- Адже тут одним разом не обійдешся. Я витратив багато часу на з'ясування того, хто ти така, і, зокрема, мені вдалося придбати деякі старі хроніки ... сувої, що не потрапили в моройская музеї. Коли я читав про те, на що здатні володіють духом ...

- Що володіють ніж?

- Духом. Це і є твоя спеціалізація.

- У мене немає ніякої спеціалізації! Ви зійшли з розуму.

- А звідки, по-твоєму, виходить ця твоя сила? Дух - просто ще одна стихія, і зараз вона є у дуже небагатьох.

Лісса ще не прийшла до тями від самого факту викрадення і ідеї того, що, можливо, після аварії вона повернула мене з мертвих.

- Це не має сенсу. Навіть якщо така стихія зустрічається рідко, я все одно повинна була б почути про неї! Або про когось, у кого вона є.

- Тепер практично ніхто не знає про дух. Все забуто. Якщо хтось спеціалізується в ній, оточуючі не усвідомлюють цього. Думають, ніби у людини просто немає ніякої спеціалізації.

- Послухайте, якщо ви просто хочете змусити мене відчути ...

Вона різко обірвала себе. Сердита, перелякана, вона тим не менше була досить розумна, щоб раптово усвідомити суть його ідеї про дух і спеціалізації.

- О Боже мій! Володимир і пані Карп.

Віктор кинув на неї розуміє погляд.

- Ти весь час знала це.

- Ні! Клянуся. Роза намагалася розібратися в цьому ... і сказала, що вони схожі на мене ...

Новини були шокуючі, і Лісса лякалася все більше.

- Вони дійсно схожі на тебе. У книгах так і сказано що Володимир був «сповнений духу».

Віктор, схоже, знаходив це забавним. Побачивши його посмішки мені захотілося дати йому ляпаса.

- Я думала ... - Ліссе все ще дуже хотілося, щоб він помилявся. Ідея не мати ніякої спеціалізації здавалася безпечніше ідеї спеціалізуватися в якійсь незвичній стихії. - Я думала, воно означає щось на зразок Духа Святого.

- Все так думають, але немає. Тут щось зовсім інше. Стихія, яка всередині всіх нас. Головна стихія, здатна непрямим шляхом дати контроль над іншими.

Мабуть, моя теорія, ніби вона спеціалізується в усіх стихіях, була не так вже й далека від істини. Лісса прикладала неймовірних зусиль, щоб сприйняти новини і взяти себе в руки.

- Це не відповідь на моє запитання. Хіба це важливо, володію я духом чи ні? Вам варто було викрадати мене.

- Дух, як ти переконалася на досвіді, може зцілювати фізичні рани. На жаль, він гарний тільки в гострих випадках. Так би мовити, в одноразових ситуаціях. Щиколотка Троянди. Рани, отримані в результаті аварії. Коли ж мова йде про хронічні захворювання - скажімо, генетичних, типу синдрому Сандовского, потрібно зцілення на постійній основі. В іншому випадку хвороба повернеться. Ти потрібна мені, Василиса. Потрібна, щоб допомагати боротися з хворобою, тримати її на відстані. Тільки так я зможу жити.

- Все одно незрозуміло, навіщо ви захопили мене, - заперечила вона. - Я допомагала б вам, якби ви просто попросили.

- Вони ніколи не дозволили б тобі цього. Школа. Порада. Як тільки пройде шок від розуміння того, що є ті, хто може використовувати силу духу, вони тут же згадають про етику. Їм же нібито краще знати, кого зціляти, а кого ні. Вони закричать про несправедливість. Все одно що грати із себе Бога. І ще вони, звичайно, стурбовані тим, як ти розплатишся за це.

Вона здригнулася, знаючи абсолютно точно, якою буде розплата. Він зауважив вираз її обличчя.

- Так. Не стану обманювати тебе. Труднощі є. Процес пошле тебе, душевно і фізично. Але я повинен піти на це. Вибач. «Годувальники» і все, що забажаєш, до твоїх послуг.

Вона схопилася, але Бен тут же зробив крок вперед і штовхнув її назад.

- І що потім? Ви збираєтеся тримати мене в полоні? Як свою особисту доглядальницю?

Він знову розвів руками.

- Дуже шкода. У мене немає вибору.

Опанувала Лісса лють була настільки сильна, що розвіяла весь її страх.

- Так, - знизивши голоc сказала вона. - У вас немає вибору, але ж мова йде про мене.

- Так для тебе буде краще. Ти ж знаєш, як закінчили інші. Останні дні Володимира пройшли в довершеному маревному божевіллі. Соню Короп довелося прибрати. Травма, пережита тобою після аварії, пояснюється не тільки втратою сім'ї, а й тим, що ти вдалася до допомоги духу. Аварія пробудила його в тобі, а жах при вигляді мертвої Троянди змусив його вирватися на свободу, щоб допомогти зцілити її. Він же створив вашу зв'язок. А варто йому прокинутися і назад ти його не заженеш. Могутня стихія - але небезпечна. Спеціалізуються в сфері землі отримують силу від землі, що спеціалізуються в сфері повітря - від повітря. Але дух? Звідки, по-твоєму, виходить ця сила?

Вона лише сердито дивилася на нього.

- Вона виходить від тебе, від самої твоєї сутності. Щоб зцілити іншого, ти повинна вкласти частину себе. Чим більше зціляєш, тим сильніше руйнує. Ти напевно вже помітила це. Я бачив, як сильно тебе засмучують деякі речі, наскільки крихкою ти стала.

- Я не тендітна! - Вибухнула Лісса. І не збираюся сходити з розуму. Просто перестану використовувати дух, перш ніж ситуація серйозно погіршиться.

Віктор посміхнувся.

- Перестанеш використовувати дух? Це все одно що перестати дихати. У духу свої власні наміри і плани. Ти завжди будеш відчувати нагальну потребу допомагати і зцілювати. Це невід'ємна частина тебе. Ти намагалася втриматися, коли справа стосувалася тварин, але навряд мова зайшла про Розу, діяла, не замислюючись. Ти не можеш навіть відмовитися від примусу - до речі, теж дар духу. І так буде завжди. Своїм Духом не сховаєшся. Краще залишайся тут в ізоляції, подалі від додаткових джерел стресу. В Академії ти або станеш більш неврівноваженою, або тебе посадять на таблетки, від яких ти відчуєш себе краще, але втратиш свою силу.

Усередині її сформувався центр впевненості і спокою, нічого подібного я не спостерігала протягом двох останніх років.

- Я люблю вас, дядько Віктор, але тільки я повинна вирішувати, що робити, а що ні. Не ви. Ви хочете примусити мене віддати своє життя в обмін на вашу. Це не справедливо.

- Це проблема того, чиє життя має більше значення. Я теж люблю тебе, дуже люблю. Однак моро з кожним днем ??стає все менше - стрігоі полюють на нас. Раніше ми активно розшукували їх, але тепер Тетяна і інші лідери воліють ховатися. Тримають молоде покоління в ізоляції. У колишні дні вас поряд з вашими вартовими навчали б боротися! Навчали б використовувати магію як зброю. Зараз ні. Ми вичікуємо. Ми жертви. - По тому, як він говорив, і я, і Лісса відчули, наскільки він одержимий своїми ідеями, - Я зміню це, якщо стану королем. Здійсню переворот, подібного якому ніколи не бачили ні Моро, ні стрігоі. Я мав успадкувати трон Тетяни. Вона збиралася назвати моє ім'я але потім виявилася страшна хвороба, і вона цього не зробила. Якщо я одужаю ... Якщо я одужаю, то займу своє законне місце.

Його роздуми про долю моройская держави не залишили Ліссу байдужою. Вона ніколи не замислювалася про те, що все могло бути зовсім інакше, якби Моро боролися пліч-о-пліч зі своїми охоронцями, очищаючи світ від стрігоев і зла, яке ті несли. Вона пригадала і те, що говорив Крістіан про використання магії як зброї. Але, навіть поділяючи переконання Віктора, вона - і я теж не вважала, що в ім'я їх варто виконати його бажання.

- Мені дуже шкода, - ледь чутно сказала вона. - Мені дуже шкода вас. Але, будь ласка, не змушуйте мене робити це.

- Я змушений.

Вона подивилася йому в очі.

- Я не стану.

Він нахилив голову, і хтось вийшов з темного кута. Ще один Морой. Я його не впізнала. Обійшовши Ліссу, він розв'язав їй руки.

- Це Кеннет. - Віктор простягнув до Ліссе руки. - Будь ласка, Василиса. Візьми їх. Пропусти через мене свою магію, як ти робила з Розою.

Вона похитала головою.

- Ні.

Коли він заговорив знову, його голос звучав набагато менш дружньо.

- Будь ласка. Так чи інакше ти будеш зціляти мене. Я волів би, щоб це відбувалося на твоїх умовах, що не на наших.

Вона знову похитала головою Він зробив ледь помітний жест в бік Кеннета. І тут прийшла біль. Лісса скрикнула. Я скрикнула.

Дмитро здивовано смикнувся, і позашляховик злегка вильнув. Кинувши на мене стривожений погляд, Дмитро почав з'їжджати на узбіччя, щоб зупинитися.

- Ні ні! Вперед! - Я притиснула долоні до скронь. - Треба якомога швидше дістатися туди!

Сидяча ззаду Альберта торкнулася мого плеча.

- Роза, що трапилося?

Я сморгнул сльози.

- Вони катують її ... за допомогою повітря. Цей хлопець ... Кеннет ... змушує повітря тиснути на неї, накачує їй в голову. Тиск шалений. Відчуття таке, ніби моя ... її ... голова ось-ось вибухне.

Я розридалася.

Дмитро глянув на мене скоса і ще сильніше втиснув педаль газу.

Кеннету здалося мало використовувати просто фізичну силу повітря, він також впливав на її подих. То вона буквально задихалася, то він відпускав її, і вона починала жадібно хапати ротом повітря. Якби я відчула таку наругу на собі - а це було досить важко навіть з других рук, - то, без сумніву, зробила б все чого від мене вимагали. Зрештою і вона поступилася.

Змучена, з затуманеним поглядом, Лісса взяла руки Віктора. Я ніколи не перебувала в її голові в моменти використання магії і не знала, чого очікувати. Спочатку я не відчула нічого. Просто зосередженість. Потім ... це було схоже ... не знаю, якими словами описати. Колір, і світло, і музика, і життя, і радість і любов ... все те дивовижне і прекрасне, заради чого варто жити в цьому світі.

Лісса закликала всі ці речі і посилала їх в Віктора. Магія текла через них обох, що виблискує і милосердна. Жива. І вислизала життя Лісса. Незважаючи на красу і чарівність всього цього, Лісса слабшала, а Віктор, навпаки, ставав сильнішим, коли стихії, підкоряючись таємничої стихії духу, вливалися в нього.

З ним відбувалися разючі зміни. Шкіра розгладжується, зникали зморшки і відмітини. Сиві, стоншена волосся ставало такими ж темними і блискучими, як раніше. В зелених очах заблищала життя.

Він перетворювався на того Віктора, якого вона пам'ятала з дитинства.

Виснажена, Лісса в кінці кінців втратила свідомість.

У позашляховику я квапливо переказувала, що сталося. Особа Дмитра ставало все похмурішим, він вилаявся по-російськи - сенс цих слів він мені все ще не пояснив.

Коли до хатини залишалося чверть милі, Альберта подзвонила по стільниковому телефону і всі наші машини з'їхали на узбіччя. Правоохоронці - їх зібралося більше дюжини - вибралися з позашляховиків і скупчилися, обговорюючи стратегію. Хтось відправився вперед на розвідку і, повернувшись, доповів, скільки людина всередині і зовні. Коли все було готове, я теж почала вилазити з машини, але Дмитро зупинив мене:

- Ні, Роза. Ти залишаєшся тут.

- Чорта з два! Я повинна допомогти їй.

Він підняв рукою мій підборіддя і пильно подивився мені в очі.

- Ти вже допомогла їй. Зробила свою справу - і зробила його добре. Але там тобі не місце. І їй, і мені потрібно, щоб ти залишалася в безпеці.

Тільки розуміння того, що подальший спір лише відстрочить позбавлення Лісса, змусило мене проковтнути заперечення, і я кивнула. Він відійшов до решти, і всі вони розчинилися серед дерев.

Зітхнувши я відкинула спинку пасажирського сидіння і лягла. Я шалено втомилася. Хоча в вікно світило сонце, для мене це була ніч. І більшу частину її я не спала, і багато чого сталося за цей час. Адреналін в крові ... біль, яку я розділила з Лісса ... всього цього вистачило б, щоб я теж втратила свідомість.

Ось тільки зараз вона вже прийшла до тями. Повільно її сприйняття ще раз підпорядкував собі моє. Вона лежала на кушетці в хатині. Мабуть, один з посіпак Віктора переніс її туди, коли вона втратила свідомість. Сам Віктор - зараз повний життя ціною того, що так жорстоко обійшовся з нею, стояв на кухні з іншими, вони неголосно обговорювали подальші плани. Близько Лісса залишився лише один вартовий. З ним не складе труднощів впоратися, коли Дмитро і команда захоплення увірвуться всередину.

Лісса подивилася на самотнього вартового, перевела погляд на вікно поруч з кушеткою. Зуміла сісти, хоча все ще відчувала запаморочення після зцілення. Страж повернувся, не зводячи з неї погляду. Вона подивилася йому в очі і посміхнулася.

- Ви не станете піднімати шуму, що б я не робила, - сказала вона. - Чи не будете кликати на допомогу, бачачи, що я йду, і нікому нічого не розповісте.

Примус накрило його, підпорядковуючи собі. Він кивнув на знак згоди.

Лісса підійшла до вікна, відчинила його і підняла. Вона відчувала слабкість, не знала, на якій відстані знаходиться від Академії, та й взагалі від чого завгодно. Не уявляла собі, чи далеко зуміє піти, перш ніж її помітять.

Однак одночасно вона розуміла, що іншого шансу втекти може не бути. В її наміри не входило провести все життя в цій загубленій в лісі хатині.

У будь-якому іншому випадку я вітала б її мужність; але не зараз, коли наші правоохоронці повинні були ось-ось врятувати її. Їй слід було залишатися на місці. На жаль, почути моя порада вона не могла. Лісса вилізла у вікно, і я голосно вилаялася.

- Що? Що ти бачиш? - Пролунав голос у мене за спиною.

Я так різко випросталася, що стукнула головою об стелю. Озирнулася і побачила Крістіана, дивився на мене з вантажного відсіку позашляховика позаду найдальших сидінь.

- Що ти тут робиш? - Запитала я.

- А ти як думаєш? Я «заєць».

- У тебе немає струсу мозку?

Він знизав плечима з таким виглядом, ніби це не мало значення. Яка дивовижна пара - він і Лісса. Чи готові робити божевільні подвиги, незважаючи ні на які ушкодження. І ще - раз Кірова не пустила мене разом з іншими, це добре, що Крістіан зараз поруч.

- Що сталося? - Запитав він - Ти побачила щось нове?

Похапцем розповідаючи йому я вибралася з машини, і він теж.

- Вона не знає, що наші вже йдуть визволяти її. Хочу перехопити її до того, як вона помре від виснаження.

- А нашим правоохоронцям не потрібно повідомити, що вона втекла?

Я похитала головою.

- Вони, швидше за все, вже увірвалися всередину. Я йду за нею.

Зараз вона була десь праворуч від хатини. Точніше я зможу визначити, тільки опинившись ближче до неї. Гаразд, не важливо. Я повинна знайти її. Кинувши погляд на обличчя Крістіана, я не втрималася від холодної посмішки.

- Так розумію. Ти йдеш зі мною.

ДВАДЦЯТЬ ТРИ

Ніколи раніше мені не було так важко не дозволяти Ліссе втягувати мене в себе, але, з іншого боку, ми ніколи не переживали нічого подібного до того, що відбувалося зараз. Її думки і емоції з жахливою силою засмоктували мене, поки я в супроводі Крістіана бігла через ліс.

Господи, як шкода, що Лісса не залишилася на місці! Мені б так хотілося побачити захоплення її очима. Однак що тепер про це думати? Я бігла, і нарешті-то зусилля Дмитра змушує мене на тренуваннях нескінченно описувати кола, окупили себе. Вона рухалася дуже швидко, але я відчувала, що відстань між нами скорочується, і все краще уявляла собі її місцезнаходження. Крістіан не міг наздогнати мною. Заради нього я побігла трохи повільніше, але незабаром зрозуміла, що це нерозумно.

Він теж зрозумів це і крикнув, махнувши мені рукою.

- Біжи!

 Мисливці та жертви 14 сторінка |  Мисливці та жертви 16 сторінка


 Мисливці та жертви 4 сторінка |  Мисливці та жертви 5 сторінка |  Мисливці та жертви 6 сторінка |  Мисливці та жертви 7 сторінка |  Мисливці та жертви 8 сторінка |  Мисливці та жертви 9 сторінка |  Мисливці та жертви 10 сторінка |  Мисливці та жертви 11 сторінка |  Мисливці та жертви 12 сторінка |  Мисливці та жертви 13 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати