Головна

Кровна клятва 16 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Як тільки рішення було прийнято, я з'їла їжу приблизно через три хвилини. Я й гадки не мала, який стриг найметься, щоб готувати їх кулінарію чортівню, стрігоі не можуть навіть з'їсти нормальну їжу, на відміну від Мороев- це було фантастичним. Деяка крива частина мене зазначила, що мені дали їжу, в яку не містилося ніякого срібла.

Вони дійсно думали про кожен можливий спосіб, яким я могла б дістати зброю. Мій рот був сповнений від мого останнього гігантського укусу шоколадного тістечка з горіхами, коли двері раптово відкрилася. Інна прослизнула спритно всередину, двері зачинилися майже негайно.

- Сучий син! -Чи Принаймні це я пробувала сказати моїм повним ротом. У той час як я міркувала, поїсти чи ні, я повинна була вартувати двері. Дмитро сказав, що Інна перевірятиме мене. Я повинна була чекати, щоб пересилити її. Замість цього вона увійшла, в той час як моя увага була відвернута. Ще раз, я помилилася.

Також як з Дмитром і Натаном Інна уникала дивитися мені в очі. Вона тримала в руках стопку одягу і зупинилася переді мною, простягнувши її мені. Я невпевнено взяла її і поклала поруч з собою на диван.

"М, спасибі" сказала я

Вказуючи на порожній піднос, вона подивилася на мене сором'язливо з питанням в її карих очах. Побачивши її прямо перед собою, я була здивована тим, який приємною вона була. Вона, можливо, навіть була молодшою ??ніж я, і я задавалася питанням, як вона опустилася до того, що була змушена працювати тут. Зрозумівши її питання, я кивнула.

"Дякуємо"

Вона забрала піднос і почекала момент. Я не була впевнена чому; тоді мені спало на думку, що вона повинна чекати, щоб подивитися, чи хочу я чого - небудь ще. Я була досить впевнена "комбінація до замку», не буде переведена досить добре. Я знизала плечима і відіслала її, мій мозок закрутився, коли я спостерігала її підхід до дверей. Я думала, що повинна почекати, поки вона не відкриє двері і потім підскочити до неї. Негайно інстинктивна реакція виникла у мене, я завагалася при нападі на невинного. Інша думка розчавила цю: Або я або вона. Я напружилася.

Інна притулилася близько до дверей, поки набивала комбінацію, ефективно блокуючи мій погляд. Оцінка того, як довго вона набивала числа, код, здавалося, був досить довгим. Двері клацнула, відкрилася, і я приготувалася діяти. Потім я відхилила це в останній момент.

Все, що я знала, там могла бути армія стрігоі. Якщо я збираюся використовувати Інну, щоб втекти, у мене, ймовірно, буде тільки одна можливість. Я повинна все розрахувати. Так, замість підскакування, я перемістилася трохи так, щоб я могла бачити за нею. Вона була настільки ж швидка як раніше, вискачіла, як тільки двері відчинилися. Але в той момент, я мигцем побачила короткий коридор і те, що було схоже на іншу важку двері.

Цікаво. Подвійні двері в моїй в'язниці. Якби я дійсно пішла за нею, це б перешкоджало моєму порятунку. Вона могла просто чекати за одною замкненими дверима, поки не виявилася додаткова армія стрігоі. Це все ускладнювало, але розуміння ситуації, принаймні, дало мені іскру надії. Я тільки мала з'ясувати, що зробити з цією інформацією, якщо я не викручуся з цієї бездіяльності. Все, що я знала, Дмитро збирався увійти і перетворити мене в стрігоі.

Я зітхнула. Дмитро, Дмитро, Дмитро.

Подивившись вниз, я знайшла час, щоб подивитися, що вона принесла для мене. Те, що було на мені одягнене, мене не турбувало, але якщо я залишуся тут надовго, мої джинси і футболка стануть брудними.

Як Тамара, хтось знайшов одяг для мене.

Одяг, яку принесла Інна, була сукнями і всі вони мого розміру. Червоне шовкове облігаюее плаття. Облігающее в'язане плаття обрамлене атласом. шифонове плаття по горло, з талією імперія.

"Ох, відмінно. Я лялька"

Порившись глибше в купі, я виявила, що було кілька піжам і ночнушек, що прикривають стільки ж, скільки деякий нижню білизну і ліфчики. Все це було з атласу і шовку. Самою випадкової річчю в цілій купі було в'язане плаття кольору зеленого лісу, але навіть воно було зроблено з самого м'якого кашеміру.

Я потримала це, пробуючи уявити себе здійснювало сміливе порятунок в цьому. Ні. Похитавши головою, я кинула весь одяг на підлогу. Було схоже я буду носити потворну одяг деякий час.

Я потримала це, пробуючи уявити себе здійснювало сміливе порятунок в цьому. Ні. Похитавши головою, я кинула весь одяг на підлогу. Було схоже я буду носити потворну одяг деякий час.

Після я ходила колами, мільйонний раз прокручуючи непотрібні плани порятунку, які крутилися в моїй голові. У ходьбі, я зрозуміла, наскільки стомленої я була. Крім втрати свідомості, коли Дмитро вдарив мене, я не спала через більш ніж добу. Рішення, як вчинити було схоже на рішення, що робити з їжею. Є у мене охорона чи ні? Мені потрібні сили, але кожна моя поступка ставила мене в ще більшу небезпеку

Нарешті, я здалася, і як тільки я лягла на масивну ліжко, ідея раптово прийшла в мою голову. Я не була повністю безпорадна. Якби Адріан відвідав мене в моєму сні, то я змогла б сказати йому, що сталося. Правда, я сказала йому триматися подалі в останній раз, але він ніколи не слухав мене раніше. Чому повинен послухати цього разу? Я зосередилася на ньому так сильно, наскільки могла, під час очікування приходу сну, як якщо б мої думки могли б діяти як свого роду сигнал кажана і викликати його

Це не спрацювало. Ніхто не відвідав мої сни, і коли я прокинулася, я був здивована наскільки мені було боляче. Незважаючи на шалене захоплення Адріана Ейвері, я не могла не згадувати, як він поводився з Джил в останній раз, коли я бачила їх. Він хвилювався про Ліссе, також, і він не показував нічого з його звичайної безтурботним бравади. Він був серйозний і ... добре, солодким. До мого горла підкотився клубок. Навіть якщо у мене не було ніякого романтичного інтересу до нього, думати про це було жахливо. Я втратила і нашу дружбу і шанс на те, щоб покликати на допомогу через нього

М'який шелест паперу відірвав мене від моїх роздумів і я вскочила. Хтось був у кімнаті, і хоч я бачила лише його спину, оскільки він сидів на кушетці, мені потрібен був всього одінміг, щоб дізнатися його. Дмитро.

Що ти робиш тут? "Запитала я, піднімаючись з ліжка. У моєму хиткому організмі я навіть не помітила нудоту.

- Чекаю коли ти прокинешся, сказав він навіть не обернувшись. Він був упевнений, в моїй нездатності заподіяти їй шкоду, щоб залишитися сидіти так

"Звучить якось нудно"

Я пройшла у вітальню, тримаючись осторонь від нього і притулилася до стіни. Я схрестила руки на грудях, прийнявши зручне захисне положення

- Чи не нудно, у мене була компанія, сказав Дмитро

Він подивився на мене і підняв книгу. Вестерн. Це вразило мене так само, як і зміни в його зовнішньому вигляді. Це виглядало так ... нормально. Він любив вестерни, коли був Дампіром і я часто піддражнювала його бажання бути ковбоєм. Так чи інакше, я думала, що захоплення пішло, коли він прокинувся. Абсурдно сподіваючись, я вивчала його обличчя, намагаючись помітити радикальні зміни, як ніби він міг перетворитися назад, поки я спала. Можливо останні півтора місяці виявилися сном.

Ні. Червоні очі і тверде вираз озиралися на мене. Мої надії руйнувалися.

Ти довго спала. "Обраності він. Я ризикнула виглянути у вікно. Абсолютно темно. Ніч. Чорт. Я ж тільки хотіла подрімати пару годинок." І ти поїла ".

Подив прозвучало в його голосі розсердило мене. "І що, я обожнюю пепероні. Що ти хотів?"

Він заклав сторінку закладкою і поклав книгу на стіл. "Побачити тебе"

"Правда? Я думала, єдиною метою було зробити мене одним з живих мерців".

Він не показав це, але трохи засмутився. Я ненавиділа це почуття, але мене проігнорували. Замість цього він спробував змусити мене сісти.

Ти не втомилася завжди стояти?

Я щойно прокинулася. Крім того, якщо я можу провести цілу годину, розкидаючи меблі навколо себе, то трохи постояти не така вже й велика проблема

Я не знала, чому я продовжую відпускати свої дотепні глузування. Чесно, враховуючи ситуація, я повинна ігнорувати його. Я повинна просто мовчати замість того, щоб брати участь в його грі. Я здогадувалася, що я відчувала надію, що якщо я буду жартувати як раніше, я отримаю якийсь відгук від старого Дмитра. Я стримала зітхання. Я знову забула всі уроки Дмитра. Стрігоі - це вже не ті люди, якими вони були раніше.

- Сядь-в цьому теж немає нічого страшного "відповів він." Як я сказав тобі раніше, я не заподію тобі шкоди.

" 'Шкода поняття суб'єктивне." Тоді, в раптовому пориві здаватися безстрашної, я пішла і сіла в крісло навпроти нього. "Тепер щасливий?"

Він нахилив голову і заправив кілька пасом каштанових волосся, що вибилося з маленького хвостика. «Ти продовжуєш залишатися красивою навіть після сну і боротьби», він опустив очі на одяг, що лежить на підлозі: «Тобі нічого з цього не сподобалося?»

"Я тут не для того щоб вбиратися для тебе. Дизайнерський одяг не змусить мене раптово вирішити вступити в клуб Срагоев.

Він довго, проникливо подивився на мене. - Чому ти не довіряєш мені?

Я згадала про все, що сталося, і це не мало до довіри. - Як ти можеш питати про це? Ти викрав мене. Ти вбиваєш невинних людей, щоб вижити. Ти вже не той.

"Я краще, я розповідав тобі. І що стосується невинного ..." Він знизав плечима. "Ніщо дійсно не є невинним. Крім того, світ складається з хижаків і видобутку. Ті, хто сильний, завойовують тих, хто слабкий. Це - частина природного відбору. Ти мала звичай вірити в це, якщо я пам'ятаю правильно."

Я відвела погляд. Раніше в школі, мій улюблений предмет був біологією. Я любила читати про поведінку тварин, про природний добір. Дмитро був моїм альфа-чоловіком, найсильнішим з усіх інших конкурентів.

"Це інше", сказала я.

"Але ти не правильно думаєш. Чому питво крові настільки дивно для тебе? Ти бачила, що Моро теж роблять це. Ти дозволяєш Моро робити це."

Я здригнулася, немає дійсно бажаючих зупинитися, як я мала звичай дозволяти харчуватися Ліссе від мене, в той час коли ми жили серед людей. Я звичайно не хотіла думати про пориві ендорфінів, які йшли під час укусу і як я майже стала наркоманом.

"Вони не вбивають"

"Даремно. Це приголомшливо." Зітхнув він. Він на мить закрив і відкрив очі. "Пити кров інших ... бачити як життя поступово покидає їх і відчувати як вона наповнює тебе ... це найбільше в світі відчуття.

Слухаючи його розмова про вбивство інших збільшилася моя нудота. "Це є хворим і неправильним."

Все сталося настільки швидко, що у мене не було часу, щоб зреагувати. Дмитро стрибнув і схопив мене, він потягнув мене і кинув на кушетку.

Його рукою, все ще оберненої навколо мене, він помістив себе так, щоб бути половиною тіла близько мене і половиною на зверху. Я була занадто приголомшена, щоб переміститися.

"Ні, не це. Це - те, де Ти повинна довіряти мені. Ти любиш це. Я хочу бути з тобою, Роза. Дійсно бути з тобою. Ми вільні від правил. Ми можемо бути разом тепер - найсильніші з сильних, беручи все, що ми хочемо. ми можемо в кінцевому рахунку бути настільки ж сильними як Галина. у нас могло бути місце точно таке ж як це, все наше власне. "

У той час, як його гола шкіра була холодною, частина, де він стикався зі мною, була теплою. Його червоні очі блищали, а коли він говорив, я бачила ікла. Я звикла бачити ікла у Моро, але не у нього ... це було огидно. Я намагалася вирватися, але він не дав. Якщо Дмитро хотів придавити мене, у буду придавлена.

"Я не хочу ні одного з цього," сказала я.

"Хіба ти не хочеш мене?" він запитав зі злою посмішкою. "Одного разу ти хотіла мене."

"Ні", Сказала я, знаючи що брешу.

"Що ти хочеш тоді? Повернутися до Академії? Служити Моро, які кидають тебе в небезпеку без довгого міркування? Якщо ти хочеш таке життя, чому ти приїхала сюди?"

"Я приїхала, щоб звільнити тебе."

"Я вільний," відповів він. "І якби ти дійсно мала намір вбити мене, ти зробила б це." Він віддихався трохи, відпочиваючи, тому що його особа була близькою до моєї шиї. "Ти не змогла."

"Я зіпсувала. Це не трапиться знову."

"Припустимо що це була правда. Припустимо, що ти могла вбити мене. Припустимо, що ти могла втекти. Що тоді? Ти повернулася б додому? Ти повернулася б до Ліссе і дозволила їй продовжувати розтікатися темному духу в вас?"

"Я не знаю", відповіла я сухо. І це була правда. Я не замислювалася про те, що буду робити після виявлення його.

"Це поглине тебе, ти знаєш. Поки вона продовжує використовувати свою магію, незалежно від того як далеко ти знаходишся, ти завжди будеш почувати побічні ефекти. Крайнього заходу, поки вона жива."

Я напружилася в його руках і відвернула своє обличчя. "Що ти маєш на увазі? Ти збираєшся приєднатися до Найтану і вистежити її?"

"Що трапиться з нею, це мене не цікавить," сказав він. "Ти. Якби ти перетворилася, то Лісса не була б загрозою для тебе. Ти була б вільною"

"Зв'язок обірвався б"

"І що буде з нею? Вона залишиться одна"

Як я сказав, мені це байдуже. А ось бути з тобою - ні.

"Так? Добре, Я не хочу бути з тобою"

Він повернув моє обличчя так, що ми дивилися один на одного знову. Ще раз, у мене було дивне почуття бути з Дмитром, а не з Дмитром. Любов і страх.

Він звузив очі. "Я не вірю тобі"

"Вір у що хочеш, я не хочу тебе більше"

Його губи зігнулися в одній з цих страшних посмішок. "Я можу сказати, що ти брешеш. Тобі це завжди вдавалося"

"Це правда. Я хотіла тебе раніше. Я не хочу тебе зараз". якщо я продовжу говорити це, то це стане правдою

Він підсунувся до мене ближче, і я завмерла. Якби я посунувся на дюйм ближче, то наші губи торкнулися б. "Моя зовнішність ... моя сила, так, це різне. Краще. Але в іншому я такий же, Роза. Моя сутність не змінилася. Зв'язок між нами не змінилася. Ти тільки не можеш побачити цього."

- Все змінилось. Хоча його губи були закриті, я могла думати тільки про коротке, пристрасному поцілунку, який він подарував мені в нашу минулу зустріч тут. Ні ні ні. Не думати про це.

"Якщо я настільки змінився, тоді чому я не змушую тебе перетворитися? Чому я даю тобі вибір?"

Миттєве заперечення було готове зірватися з моїх губ, але я промовчала. це чудовий питання. Чому він давав мені вибір? Стрігоі не дають своїм жертвам вибору. Вони безжально вбивають і беруть, що хочуть. Якби Дмитро дійсно захотів, щоб я приєдналася до нього, то він міг би звернути мене як тільки схопив мене. Минуло вже більше доби, він обсипав мене розкішшю. Чому? Якби він звернув мене, я не сумніваюся, що стала б такою ж як він.

Це зробило б все набагато простіше.

Він продовжував, коли я мовчала. "І якщо я так змінився, то чому ти поцілувала мене тоді?"

Я не знала, що сказати, і це змушувало його посмішку рости. "Немає відповіді. Ти знаєш, що я маю рацію"

Його губи раптово знайшли мої. Я видала маленький звук в знак протесту і спробувала вирватися з його обіймів. Він був дуже сильний, і я не стала вириватися. Ті ж відчуття залили мене. Його губи були холодними, але поцілунок, горів між нами. Вогонь і лід. І він мав рацію, я відповіла йому на поцілунок.

Відчайдушно, та розумна частина мене кричала, що це була помилка. Минулого разу, він обірвав поцілунок перед тим, як багато могло трапитися. Чи не в цей час.

І оскільки ми продовжували цілуватися, що відчайдушний голос в мені зростав менше і менше. Частина мене, яка завжди буде любити Дмитра раділа, як його тіло відчувала моє, то, як він чіпав моє волосся, дозволяючи пальцях заплутатися в них. Його інша рука ковзала по спині, по сорочці, холодна рука по моїй теплій шкірі. Я припала ближче до нього і відчувала, як наш поцілунок збільшувався, за його власним бажанням.

Потім, в самий розпал, моя мова випадково зачепив його гострий ікло. Це було схоже на відро з холодною водою, яке перевернули на мене. З такою великою силою, яку я змогла зібрати, я різко прибрала мою голову і припинила поцілунок. Я могла тільки здогадуватися, що його охоронець знаходився внизу, дозволяючи мені втекти (на мою так)!

Моє дихання було важким, все моє тіло ще бажала його. Мій розум, однак, було частиною мене в контролював мене зараз. Боже, що ж я роблю? Це не Дмитро, я знаю. Це не він. Я цілувала чудовисько. Але моє тіло не було так упевнено.

"Ні", пробурмотів я, здивувалася тим, наскільки жалюгідною прозвучала моє прохання. Ми не можемо це зробити ".

"Впевнена?" він запитав. Його рука була все ще в моїх волоссі, і він насильно повернули мою голову так, щоб я була обличчям до обличчя з ним. "Мені здалося, ти не заперечувала. Все може бути точно так же, як це було, перш за ... як це було в хатині ... ти звичайно хотіла цього тоді ..."

Хатина ...

"Ні," я повторила. "Я не хочу цього."

Він припав губами до моєї щоки, залишаючи дивно ніжний слід поцілунків вниз по шиї, і знову я відчула тугу свого тіла по ньому, і я ненавиділа себе за цю слабкість

"Як на рахунок цього?" запитав він майже пошепки. "Ти хочеш цього?"

"Ч ..."

Я відчула це. Гострий укус від зубів на моїй шкірі, так як він стулив рот біля основи моєї шиї. спочатку це була агонія. Хвороблива і жахлива

І потім, так само як тоді, біль зник. Потік щастя і насолоди хлинув через мене. Це було так приємно. Я ніколи в своєму житті не відчувала себе так чудово.

Це нагадало мені, як це було, коли Лісса пила у мене. Це було дивно, але цей ..., це було в десять разів краще. В сто раз краще. Порив від укусу стрігоі, було набагато краще, ніж Моро. Це як закохатися вперше, захоплюючі, радісні почуття.

Коли він відсторонився, все щастя і здивування в світі зникли. Він витер долонею рот, я почала б питати, чому він зупинився, але потім, повільно, я відчувала боротьбу блаженних почуттів, які він послав мені своїм укусом.

"Чому ... що ..." - мої слова звучали трохи невиразно. "ТИ сказав, що це буде мій вибір ..."

"Так воно і є", - сказав він. його очі були широко розкриті, його подих теж було важким. він відчував те саме, що і я. "Я роблю це не для того, щоб тебяпревратіть Роза. укус на кшталт цього, тебе не перетворить. це ... ну, це просто для забави ..."

Потім, його рот знову припав до моєї шиї, і він почав пити знову, і я загубилася в світі.

Глава 20.

Після тих подій дні проходили як уві сні. Скільки пройшло днів - я не могла сказати точно. Можливо це був один день, а може і сотня.

Я вже не розуміла день чи ніч зараз. Зараз я думала тільки про Дмитра або зовсім не про нього. Він був моїм світом. Коли я його не бачила я страждала. Я могла б провести час краще але я не могла, він був як наркотик для мене. Телевізор раніше був для мене невід'ємною частиною. Я лежала б на кушетці протягом багатьох годин, як раніше, і так було б протягом багатьох годин. Відповідно до рештою розкоші набору, у мене був доступ до супутникового телебачення, яке означало, що ми фактично тягнули в деякому американському програмуванні. Час ЧЛО ... і для мене майже не імедл значіння була мова Англійська або Російським.

Інна продовжувала перевіряти мене. Вона приносила мені їжу і одяг з пральні. Зараз я була одягнена в сукню і чекала потребував я в чому - небудь ще. Я ніколи не просила від неї нічого. Я тільки потребувала Дмитра. Кожен раз, як вона йшла, деяка далека частина мене пам'ятала, що я, повинна зробити щось ... для неї. У мене був деякий план, що б використовувати її для втечі від сюди, правильно? Зараз, цей план не виглядав презивом. здавалося, це було великою роботою.

І ось, нарешті, Дмитро приїде, і нудьга розвіється. Ми лежали разом на моєму ліжку, в обіймах один одного. У нас ніколи не було сексу, але ми цілувалися і торкалися одне одного, втрачаючи себе в в дивовижних дотиках тілами - іноді напіводягнені. Через деякий час, мені було важко повірити, що я боялася його новий вигляд. Безсумнівно, очі були трохи огидні, але він був все ще чудовим ... все ще неймовірно сексуальним. І після того, як ми поговоримо і розважалися, в цього, іноді - я дозволяла йому вкусити мене. Тоді я отримувала той порив ... це чудовий, витончений потік почуттів, завдяки яким я забувала про всі проблеми. Не було ніякого сумніву, що це були Божественні відчуття в цей момент, я була в обіймах Бога, коли я зникала в його укусі. Це було божественно.

"Дозволь мені поглянути на твою шию," сказав він одного разу

Ми лежали разом як зазвичай. Я був на своєму боці, і він притискався до моєї спини (лежав позаду неї) одна рука обвивала мою талію. Я повернулась і змахнула волосся, які лежали на моїй шиї і декольте. Сукня, яке я одягла сьогодні, був сарафан морського кольору, зроблений з легкого, міцного матеріалу.

«Уже?», Запитала я, він зазвичай не кусав мене до закінчення свого візиту. Хоча, почасти, мені хотілося цього, я жадала відчути ейфорію знову і я заздалегідь насолоджувалася цим моментом. Це було коли в моєму організмі було мало ендорфінів і я могла підтримати хоч якусь розмову. Ми говорили про поедінкох, які були в тому житті, яку він уявив для нас, якби я стала стрігоі. Чи не занадто сентиментально, але все одно приємно.

Тепер я приготувалася до укусу, вигинаючись в очікуванні. На мій подив він не нахилився і не вкусив мене, замість цього він заліз в кишеню і дістав намисто. Я не знала, було це біле золото або платина, на ньому було 3 темно-синіх сапфіра. Він приносив мені багато коштовностей на цьому тижні, але я могла покластися, що це було найкрасивішим.

Я дивилася дивуючись його красою, на те як блакитні камені блістелі в світлі. Він ніжно поклав намисто і акуратно застебнув його ззаду. Провівши пальцями уздовж країв намиста, він кивнув у схваленні.

"Красива". Його пальці просувалися до одного з ременів сукні. Від руху його рук трепет проходив через мою шкіру. "Ти відповідаєш"

Я посміхнулась. У старі дні, Дмитро майже ніколи не обдаровував мене подарунками. У нього не було грошей, та й в цьому не було потреби. Тепер, я непреривоь отримувала подарунки, які він, здавалося, вже припас для кожної нашої зустрічі.

"Де ти його взяв?" Запитала я. метал був прохолодним для моєї почервонілий шкіри, але далеко не таким холодним, як його пальці.

Він лукаво посміхнувся. "У мене є свої джерела".

Голос розуму в моїй голові, який періодично проникав в моє затуманений свідомість підказував мені що я пов'язано зі свого роду вампіром-бандитом. Але я проігнорувала попередження розуму, він відступив під натиском мого мрійливого існування. як я могла засмучуватися якщо намисто була настільки прекрасним? Дещо несподівано здалося мені забавним.

"Ти як Ейб"

"Хто?"

"Один хлопець, якого я зустрічала. Ейб Мазур. Він з якоїсь банди ... весь час мене переслідував"

Дмитро застиг. "Ейб Мазур переслідував тебе?"

Мені не сподобався цей темний згляд, який не був його особливістю.

"Так. Ну і що?"

"Чому? Що він хочел від тебе?"

"Я не знаю. Він весь час допитувався навіщо я приїхала в Росію, але в кінці кінців здався і просто захотів, щоб я поїхала. Я думаю хтось з дому найняв його, щоб знайти мене.

"Я не хочу, щоб ти спілкувалася з Ейбом Мазуром. Він небезпечний." Дмитро був сердитий і мені це не подобалося. через хвилину він перестав злитися, він пробіг пальцями по моїй руці ще раз, стягуючи лямку ще нижче. (наче так)

"Звичайно такі люди перестануть бути проблемою, коли ти пробудишся"

Іноді, я задавалася питанням, чи були у Дмитра відповіді на те що я хотіла знати про Ейбе, що він зробив. Але розмова про Ейбе засмутив Дмитра і я зіщулилася, розуміючи яку помилку я зробила, я квапливо бажала переключити тему.

"Що ви робили сьогодні?" Я запитала, здивована моєю здатністю продовжувати світську бесіду. Між ендорфінами і ним торкає мене, послідовність була важкою.

"Доручення Галини. Вечеря"

Обід. жертва. я насупилася. почуттям, яке мене наповнювало були ревнощі.

"Ви п'єте з них ... для задоволення?"

Він пробіг губами по шиї, зуби дражнили мою шкіру, але він не вкусив. Я ахнула і притиснулася до нього.

"Ні, Роза. Вони всього лише їжа. Це швидко. Ти едінтвенная, ким я насолоджуюся."

Я відчула самовдоволене задоволення, але роздратований внутрішній голос сказав, я маю неправильне і хворе уявлення про це. Я сподівалася, що він вкусить мене. Як завжди, це заглушило голос розуму в мені

Я поятнулась і торкнулася його обличчя, потім пробігла рукою по чудових, шовковистим волоссям, які я завжди так любила. "Ти чекаєш, щоб перетворити мене ... але ми не зможемо робити це більше. Стрігоі не п'ють один одного, чи не так? ".

"Ні," погодився він. "Але це буде коштувати того. Ми можемо зробити набагато більше ..."

Він вклав "набагато більше" в мою уяву, і приємна дрож пробігла по мені. Поцілунки і втрата крові одурманювали, але вже кілька днів я хочу, ну ... більшого. спогади про той час, коли ми займалися любов'ю переслідували мене, коли ми були так близькі, і мені часто хотілося повторити це знову. З якоїсь причини, він ніколи не наполягав на сексі, яким би не пристрасним він ставав. я не була впевнена, чи використовує він це як приманку для мене, або в свою чергу існує деяка невідповідність між стрігоі і Дампіром. Чи міг живий займатися цим з мертвим?

Раніше я б знайшла огидною думка про секс з одним з них. Зараз ... Я просто не думаю про труднощі так багато.

Але хоча він не прагнув до сексу, він часто дратував своїми ласками мої стегна, груди ... до того ж він як би хотів нагадати про те, як дивно каогда-то було, як наші тіла ... він говорив про такі речі частіше , ніж дратував ласками.

У напівсвідомі моменти, я щиро думала, це дивно, що я ще не погодилася стати стрігоі. Ендорфінний туман заствляет мене погодитися на майже все, що він захоче. Я поринула з головою в переодягання для нього, залишаючись у своїй золотий в'язниці, змирилася з тим, що йому дребовалісь жертви раз в кілька днів. але навіть в самі неясні моменти, навіть коли я хотіла його так сильно, я не могла погодитися на перетворення. була якась невід'ємна частина мене, яка стояла на своєму. в основному, він відмахувався від моєї відмови, як ніби це було жартом. Але кожен раз в той момент, коли я відмовлялася, я бачила іскри гніву в його очах. Ці моменти мене засмучували.

"Ось вона," я дражнила його. "Вічне життя. Ніщо не стоїть на нашому шляху".

"Це не жарт," сказав він. Ой. Моя легковажність повернула ту твердість йому. Бажання і ніжність, яку я тільки що бачила тепер розбилася в мільйон частин і полетіла геть. Руки, які тільки що гладили мене раптово, схопили моє зап'ястя і тримали мене. Він нахилився "Ми не можемо залишатися тут назавжди. Ти не можете залишитися тут назавжди."

Ух ти, цей голос сказав. Будь обережна. Цей звук здавався гарним. Його сутичка завдавав болю, і я часто запитувала себе, чи було це його бажанням або він просто не міг впоратися з його примусом.

Коли він нарешті звільнив мене, я обняла його його за шию і спробувала поцілувати. "Хіба ми не можемо поговорити про це пізніше?" Наші губи зустрілися, вогонь, спалахнув між нами і зараз же побіг через моє тіло. Я могла сказати, що у нього було те ж бажання, але кілька секунд по тому, він віддалився. Холодне роздратування було все ще на його обличчі.

"Нуже" сказав, відходячи від мене. "Ходімо"

Він встав, і я тупо дивилася. "Куди ми йдемо?"

"На вулицю"

Я сидів на ліжку, ошелешено. "На ... на вулицю? Але ... це не дозволено. Ми не можемо."

"Ми можемо робити все що я хочу" схопив він

Він простягнув руку і допоміг мені піднятися. Я проводила його до дверей. Він, як і Інна, закрив від мене клавіатуру, але не це важливо зараз. Було, я ніяк не могла згадати, довгий наслідок усього цього.

Клацнули, двері відчинилися, і він вивів мене. Я з подивом дивилася, мій мозок все ще намагається обробити, що я на волі. Як я помітила, що ці двері вела в короткий коридор, який блокувала інші двері. Це теж було важка і блокувалася клавіатурою. Дмитро відкрив її, і я готова битися об заклад, що двоє дверей відкривалися різними кодами.

Взявши мене за руку, він провів мене через ті двері, в інший коридор. Незважаючи на його підтримку, я не могла допомогти, і зайшла в глухий кут. Може бути, я б не була здивована багатством, але я раптом спіткнулася. Зрештою, я жила в Penthouse Suite в цьому місці. Але коридор, що веде з моєї кімнати, був порожнім і занедбаним, і то, як я уявляла собі весь будинок, який був в рівній мірі як казенним, так і в'язницею.

 Кровна клятва 15 сторінка |  Кровна клятва 17 сторінка


 Кровна клятва 5 сторінка |  Кровна клятва 6 сторінка |  Кровна клятва 7 сторінка |  Кровна клятва 8 сторінка |  Кровна клятва 9 сторінка |  Кровна клятва 10 сторінка |  Кровна клятва 11 сторінка |  Кровна клятва 12 сторінка |  Кровна клятва 13 сторінка |  Кровна клятва 14 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати