Головна

Кровна клятва 9 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Мені шкода, що я не можу сказати тобі більше про Ейбе і що він хоче від тебе. Навіть якби мені дозволили, не дуже багато можу розповісти. В деякій мірі, він - така ж таємниця для мене, як і для тебе. Як я сказала, є багато справ, в яких він брав участь незаконно - і серед людей і серед моро. Єдиний час, коли він стає безпосередньо пов'язаним з людьми, коли щось має відношення до тих справах - або якщо це - дуже, дуже особливий випадок. Я думаю, що ти - одна з тих випадків, і навіть якщо він не хоче тебе шкодити, він може хотіти використовувати тебе в його власних цілях. Наприклад, він може побажати використовувати тебе як охоронця, побачивши як ти шахраювати. Можливо він хоче використовувати тебе, щоб дістатися до інших. Можливо це все частина чийогось плану, хто - то, хто ще більш таємничим ніж він. Можливо він робить комусь послугу. Змій може бути небезпечним або добрим, все в залежності від того, чого він повинен досягти.

Я ніколи не думала, що я буду досить турботлива, щоб сказати це Дампіра, але буть обережніше. Я не знаю які у тебе тепер плани, але у мене таке відчуття, що проблеми навколо тебе. Подзвони мені, якщо є що-небудь, чому я можу допомогти, але якщо ти повертаєшся до великого міста, щоб полювати на стрігоі, щоб не залишив більше тіла без нагляду!

Всього доброго,

Сідні P.S. "Червоний ураган" так я назвала машину.

P.P.S. Тільки, тому що мені подобаєшся ти, це не означає, що я все ще не думаю, що ти - зла істота ночі. Ти їм є.

Номер її стільникового телефону був доданий внизу, і я не могла не посміхнутися. Так як ми поїхали в Бійськ з Ейбом і його охоронцями, Сідні повинна була залишити автомобіль, який травмував її майже на стільки сильно, на скільки стрігоі. Я сподівалася, що Алхіміки дозволять їй залишити його. Я похитала головою, здивована не дивлячись на її попередження про Ейбе. Червоний Ураган.

Як тільки я піднялася по сходах в свою кімнату моя посмішка зблякла. Незважаючи на трохи різке ставлення Сідней, я буду по ній нудьгувати. Я не можу назвати її другом, але за цей час я звикла до неї. Вона постійно була поруч. Зараз я не знаю, що мені робити. Я прийшла сюди, для того щоб принести мир душі Дмитра, але в підсумку тільки принесла горе його сім'ї. І навіть якщо моє припущення правда, я не думаю, що знайду багато стрігоі в Бая. Так чи інакше я не могла уявити Дмитра, що бродить по дорогах і фермам в пошуках випадкових жертв. Навіть в якості стрігоі - я не могла відмовитися в це слово - у Дмитра була б мета. Якщо він і не повернувся в рідні місця, то він повинен робити щось інше, значуще, наскільки це міг робити стриг. Коментар Сідней тільки довів те, що я вже чула багато разів:

Стрігоі були в містах. Але яких? Куди пішов Дмитро?

Я залишилася одна і втратила свою мету. В довершення цього розмова з Марком, який вибив мене з колії. Невже я вибрала абсурдний шлях? Невже я наївно йду до своєї смерті? Невже я біжу в ... нікуди? Хіба я приречена провести залишок мого життя в поневіряннях? На самоті?

Сидячи на своєму ліжку, я відчула, що мій настрій різко впало, і знала, що я должена був відвернути себе. Я була дуже сприйнятлива до темних емоціям, поки Лісса використовувала дух; я не мала далі заохочувати їх. Я одягла кільце, яке Марк дав мені, сподіваючись, що це принесе свого роду ясність і спокій. Я не відчувала значимого відмінності, проте, я вирішила знайти спокойстіве так само, як і зазвичай - розум Лісса.

Вона була з Адріаном і вони практикувалися з духом. Хоч у Адріана і були проблеми з лікуванням на початку, зараз він робив рішучі успіхи.

Лісса говорила йому про це і завжди дратувалася з приводу того, що вона не може освоїти прийоми Адріана, в той час як він робить великі успіхи в її областях.

- Чи потрібні інші предмети для лікування, -сказала вона, поставивши рослини в горщиках на стіл. - Може почнемо відрізати кінцівки або ще що-небудь.

Адріан посміхнувся. "Я мав звичай дражнити Розу, так само я збирався справити на неї враження, лікуючи інвалідів або дещо однаково абсурдне."

- О, і я впевнена, що вона відповідала тобі зухвало кожен раз.

- Так Так. Вона відповідала.

Його обличчя виражало ніжність, коли він згадував це. Це було частиною мене і можливість чути їх розмови про мене завжди викликала цікавість, але в той же час я завжди відчувала себе огидно від того яке горе в них викликало моє ім'я.

Лісса застогнала і розтягнулася на вкритому килимами підлозі. Вони були в залі гуртожитку, і комендантську годину стрімко наближався. "Я хочу говорити з нею, Адріан."

- Але ти не можеш, -сказав він. Було незвично чути серйозність в його голосі. -Я Знаю, вона безмовно перевіряє тебе - це закриває твою можливість говорити з нею.

- Але якщо чесно, це не так уже й погано. Ти можеш розповісти їй від тому, що саме ти відчуваєш.

- Так, але я хочу чути її у відповідь, як це робиш ти, коли приходиш до неї уві сні.

Це змусило його посміхнутися.

- Вона постійно темнить, повір мені.

Лиса випросталася. "Зроби це зараз".

- Зробити зараз що?

«Відвідай її сни. Ти завжди намагаєшся пояснити мені, але я ніколи не бачила в дії. Дай мені подивитися".

Він спробував підібрати слова.

- Можна сказати, що це вид підглядання.

"Андріан! Я хочу навчитися цьому, і ми вже все випробували. Я можу відчути магію навколо вас іноді. Просто зроби це, добре?

Він почав протестувати, але потім утримався від коментар, після вивчення її обличчі на мить. Її слова були різкими і вимогливими, дуже нехарактерний для неї. "Добре я постараюся."

В цілому думка про те, що Адріан намагався отримати доступ до моєї голови, поки я стежила за ним очима Лісса була сюрреалистична, якщо не сказати більше. Я не знала повністю, що очікувати від нього. Я цікавилася, чи спить він чи хоча б закриває очі, коли приходить до мене уві сні. Але немає, його очі були відкриті, ось тільки вони втратили будь-яке вираження, ніби його розум пішов з тіла. Дивлячись Ліссінимі очима, я бачила що випромінюється їм магію і його ауру. Лісса намагалася проаналізовані всі це. Раптово всі чари зів'яло, зблякло. Він моргнув і похитав головою.

"Прости. Я не можу це зробити".

"Чому ні?"

"Ймовірно, тому що вона не спить. Ти вивчила що-небудь, спостерігаючи?"

- Мало. Але ймовірно я витягла б більше інформації, якби ти дійсно поговорив з нею зараз, -сказав Лісса роздратовано.

- Вона могла бути де завгодно, в будь-якому часовому поясі, -його слова були перервані зевотой.- Потрібно спробувати в різний час доби. Я встановлював зв'язок ... приблизно в цей час. Або іноді я ловлю її рано вранці.

- Вона може бути ближче до цього часу, -сказала Лісса.

- Або просто жити за літнім режиму в деяких частинах світу.

Її ентузіазм впав. "Правильно. Це теж".

"Чому ви хлопці не дивіться навколо, коли працюєте?

Крістіан був в кімнаті, він забавно подивився на Лис сидить на підлозі, і Адріана розтягнувся на дивані. Крістіан стояв, я не думала, що побачу його найближчим часом. Адріан, який міг би виявити жінок за милю звідси, також не відразу помітив увійшов.

"Тобі подобається спостерігати?" сказав він.

Крістіан подивився на Адріана попереджає поглядом. "Це Джил." Джил Мастрано він підштовхнув її вперед, її зелені очі широко розкрилися, так як вона озирнулася навколо. "Джил, це Лиса і Адріан."

Джил була останньою, кого я очікувала побачити. Я познайомилася з нею, трохи більше місяця тому. Вона була в дев'ятому класі, а це значить, що осінь вона буде жити тут, на верхньому кампусі. Вона була такого ж супер худорлявої статури, як і більшість Моро, але на пару з ростом вона вражала навіть по вампирским стандартам. Вона виглядала чертовски худий. Її світло-коричневі кучері доходили до середини спини, будуть гарними, коли вона навчиться доглядати за ними належним чином. Зараз же вони були в безладді, і справляла враження незграбною милашки.

"Привіт", сказала вона, дивлячись віч-на-віч. Наскільки вона стурбована тим, що ці були знамениті Моро - золоті зірки. Вона майже втратила свідомість, коли вона вперше зустріла мене і Димитрія, завдяки нашій репутації. За виразу її обличчя, вона була в такому ж стані зараз.

"Джил хоче навчитися використовувати свою силу для боротьби зі злом в ім'я добра", сказав Крістіан, картинно підморгнувши. Це був скромний натяк на те, що Джил хоче навчитися битися за допомогою своєї магії. Вона поцікавилася у мене, і я їй порадила знайти Крістіана. Я була рада, що у неї вистачило мужності піти моєю порадою. Крістінан теж був знаменитістю кампусу, хоча і сумно відомою.

"Ще один новачок?" запитала Лісса, похитавши головою. "Думаєш, ти витримаєш?"

Джилл подивилася на Крістіана злякано. "Що це означає?

"Після нападу, багато говорили, що хочуть боротися за допомогою магії", пояснив Крістіан. "Потім вони приходили до мене, і ми разом працювали ... один або два рази. А коли стало важко, вони йшли думаючи, що тренувалися."

"Це не допоможе тобі навчитися", зазначила Лісса.

"А тепер ви повинні вербувати серед дітей", сказав Адріан урочисто.

"Ей", сказала Джил з обуренням. "Мені чотирнадцять." Відразу почервонівши від своєї сміливості. Він знайшов це забавним, так само як і багато інших речей.

"Моя помилка", сказав він. "Яка у тебе стихія?"

"Вода".

"Хм, вогонь і вода?" Адрінал заліз у свою кишеню і дістав сто-доларову купюру. Він різко випрямив її. "Мила, я пропоную тобі угоду. Якщо ти зможеш наповнити відро води і вилити його на голову Крістіана, то вона твоя."

"Я додам ще десятку", засміялася Лісса.

Джил виглядала приголомшеною, але я підозрювала, що так було тому, що Адріан назвав її "мила". Я сприймала Адріана як належне так часто, що зовсім забула про те, що він справжній красень. Крістіан підштовхнув Джил до дверей.

"Не звертай на них увагу. Вони просто звідуют тому, що використовують дух не можуть боротися як ми." Він опустився на коліна перед Лісса і швидко поцілував її. "Ми будемо практикуватися в залі на верху, але зараз я її проводжу. Побачимося завтра."

- Не треба, -сказала Джилл. -Я Сама можу чудово повернутися. Я не хочу бути причиною незручностей.

Адріан встав.

- Ти не заподієш незручностей. Якщо хто-небудь підійде то лицар у сяючих обладунках буде тут, їм можу бути я. Я заберу тебе і залишу цих папуг в їх орнітології (прим. Місце, де вивчають диких птахів) .- Він дав Джилл низький уклін. -Так Ми йдемо?

"Адріан- сказала Лісса, різкою нотою в голосі.

- Ой, да ладно, -сказав він, закотивши очі. -Я Повинен повернутися так чи інакше - Ви, хлопці приносять користі, коли проб'є комендантська година. І чесно, дайте мені трошки довіри. Навіть у мене є грань.

Він багатозначно подивився на Ліссу, що говорило їй про те, що вона була ідіоткою, якщо думала, що він збирався вразити Джилл. Лісса витримала його пильний погляд протягом декількох секунд і зрозуміла, що він мав рацію. Адріан був негідником час від часу і ніколи не робив його інтерес до мене таємницею, але йде додому Джилл була частина ніякого великого спокушання. Він дійсно всього лише був ввічливий.

- Добре, -сказала Лісса.-Побачимося пізніше. Приємно було познайомитися Джилл.

- З тобою теж, -сказав Джилл. Вона обдарувала посмішкою Крістіана. - Ще раз дякую.

- Ти краще з'явися на нашій наступній практиці, -предупреділ він.

Адріан і Джилл вже почали виходити за двері, коли Евері встала між ними.

- Ей, Адріан.-Евері поверхнево оглянула Джилл. -Хто Твій арештант?

- Ви, хлопці, припиніть мене так називати? Вигукнув Джилл.

Адріан вказав витвережували на Евері.

- Тихо. З тобою, Лазар, я розберуся пізніше.

"Звичайно, я сподіваюся на це", сказала вона співучим голосом. "Я залишу двері відкритими"

Джил і Аріан пішли, а Евері присіла до Ліссе. Евері виглядала жвавою, як ніби п'яною, але Лісса не відчувати запаху спиртного від неї. Вона зрозуміла, що жвавість і безтурботність - це риси характеру Евері, незалежні від сп'яніння.

- Могла б ти запросити Адріана до себе в кімнату? -Запитала Лісса. Вона говорила дратуючи, але насправді їй було цікаво, що відбувається між цими двома. І хто цікавиться ким.

Евері знизала плечима.

- Я не знаю. Можливо. Іноді ми бовталися одні, Ви, хлопці все повернені на сексі. Ти ж не збираєшся ставати ревнивою, чи не так?

"Ні", розсміялася Лісса. "Просто цікаво. Адріан хороший хлопець".

"О?" сказав Крістіан. "Визначте" хороший. "

Евері підняла руку і стала загинати пальці після кожного визначення.

- Він приголомшливий, красивий, смішний, багатий, королівський родич ...

"Ти вибрала собі весільні кольору?" запитала Лісса, все ще сміючись.

- Ще ні, -сказала Евері. -Я Перевіряю воду. Я думала, що він буде занадто легкою ціллю для Евері Лазар, але він виявився міцним горішком.

"Я дійсно не хочу слухати це," сказав Крістіан.

- Іноді я оцінюю його дії як загравання, а іноді так, як ніби він тільки й думає про те, щоб скоріше піти. А іноді він нудьгує, нібито якась дівчина розбила йому серце.

Лісса перезирнулася з Крістіаном, а Евері продовжувала.

- Як би там не було, я прийшла не для того, щоб говорити про нього. Як щодо того, щоб втекти від сюди? -Евері Так обняла Ліссу, що та ледь не впала.

- Втекти? З гуртожитку?

- Ні, зі школи. Проведемо бурхливі вихідні в Королівському суді.

Королівський суд

. "

- Ці вихідні? -Лісса Була ошелешена і я не звинувачую її.- Чому?

- Тому що буде Пасха. Її королівська величність подумала, що було б мило, якби ти приєдналася до неї, сказала Евері важливим і гордовитим тоном.

- І оскільки я проводила час з тобою, батько вирішив, що я добре себе веду.

- Неуважний хлопець, прошепотів Крістіан.

- Так що він дозволив мені поїхати з тобою, -Евері подивилася на Крістіана.- Ти теж можеш поїхати, напевно. Королева дозволила Ліссе привести з собою гостей, на додаток до мене.

Лісса вивчила сяюче обличчя Евері, але аж ніяк не обробила її ентузіазму.

- Я ненавиджу Суд. Тетяна тільки і робить, що дає мені поради, які, на її думку, можуть принести мені користь. Але вони нудні і жалюгідні, -Лісса не стала добовлять, що провела час весело, коли ми їздили в Суд разом з нею.

- Це тому що ти мене ще не знала. Я тобі кажу, це буде потрясно! Я знаю все найцікавіше там. І Адріан приїде. Це буде схоже на подвійні побачення.

Неохоче Лісса визнала, що поїздка може бути веселою. Вона і я примудрилися знайти трохи хорошого в тому, що з'явиться можливість дізнатися таємне життя Суду. Кожні візит проходив по-діловому. Але тепер, разом з Крістіаном і безпосередній Евері? У такої поїздки був потенціал.

Але Крістіан той час його зруйнував.

- Ну, тільки без мене, -сказав він.- Якщо ти можеш привести ще одного гостя, то це повинна бути Джилл.

"Кого?" запитала Евері.

"Джилліан," пояснила Лісса. Вона здивоване подивилася на Крістіана. "Чому на землі хочуть, щоб я взяла Джил. Я тільки що зустріла її."

"Тому що вона дійсно серйозно ставиться до навчання, щоб захищатися. Ви повинні відвести її до Міє. Вони обидва користувачі води."

"Правильно," сказала Лісса свідомо. "І ти ненавидиш Суд і нічого не можеш з цим зробити?"

"Ну ..."

"Крістіан!" Лісса раптово засмутилася. "Чому ти не можеш зробити це для мене?"

"Тому що я ненавиджу, як Королівська Сука дивиться на мене," сказав він.

Лисиця не вважала це переконливими. "Так, але коли ми випустили, я буду жити там. Тоді доведеться йти."

"Гаразд, добре, але в першу чергу дай мені невелику відпустку.

Лісса стала ще більш роздратованою.

- Прекрасно! Я стикаюся з цим лайном весь час, а ти не хочеш зіткнутися з цим ще один раз, навіть заради мене.

Евері подивилася на них і встала.

- Я залишу вас працювати над цією проблемою. Мені все одно, хто поїде ще, ти -Крістіан або ця неповнолітня. Головне, щоб ти поїхала, - вона подивилася вниз на Ліссу.- Адже ти поїдеш?

- Так, поїду, -Відмова Крістіана їхати несподівано збудив інтерес у Лісса.

Ейвері усміхнулася. "З глузду з'їхати. Я збираюся піти звідси, але ви два повинні поцілуватися і помиритися, коли я піду."

Брат Евері Рід несподівано з'явився в дверях.

- Ти готова? -запитав Він. Кожен раз, коли він говорив, це почасти було схоже на бурмотіння.

Евері блиснула радісним поглядом.

- Бачите, мій любий брат зайшов за мною, щоб повернути в гуртожиток перш, ніж Стаж почне кричати про те, що мене немає на місці. Тепер Адріану доведеться шукати новий спосіб довести своє благородство.

Рід не виглядав дуже ввічливим, але його рішення проводити

Евері в її кімнату було досить милим. Він прийшов саме в стільки, щоб встигнути проводити Евері до комендантської години. Можливо вона була права щодо нього: він не такий вже й поганий, як про нього думають люди.

Як тільки Евері пішла, Лиса повернулася до Крістіану.

- Невже ти серйозно запропонував кандидатуру Джилл замість себе?

"Так", сказав Крістіан. Він спробував покласти голову їй на коліна, але вона відштовхнула його. "Але я буду вважати секунди до повернення".

Я не можу повірити, що ти вважаєш це жартом. "

- Я не знаю, -сказав він.- Я не думав, що це стільки значить для тебе. Насправді ... Я просто не хочу мати справу з цією інтригою, з драмою Суду. І це було б добре для Джилл, - він нахмурілся.- Ти ж не проти неї?

"Я навіть не знаю її, сказала Лісса. Вона була засмучена і раніше більше, ніж я очікував би, що було дивно.

Крістіан узяв за руки Ліссу, його обличчя було серйозно. Його блакитні очі дивилися на неї з любов'ю і вона трохи пом'якшала.

- Я не хочу тебе засмучувати. Але якщо це так для тебе важливо ...

Почувши це Лісса змінила гнів на милість. це було настільки різким, як ніби хтось клацнув вимикачем.

- Ні ні. Я нічого не маю проти того, щоб поїхала Джилл, хоча і не впевнена, що вона повинна брати участь у всьому, що придумає Евері.

"Віддайте Джилл Міє. Вона піклуватиметься про неї весь уїк-енд."

Лісса кивнула, задаючись питанням, чому він так цікавиться Джилл. "Добре. Але ти не робиш цього, тому що тобі не подобається Евері, чи не так?"

"Ні, мені подобається Евері. Вона змушує тебе більше посміхатися."

"Ти змушуєш мене посміхатися."

- Ось чому я додав "більше", - Крістіан ніжно поцілував руку Лісси.- Ти весь час сумуєш з тих пір як Роза поїхала. Я радий, що ти спілкуєшся з ким-небудь ще, адже я не можу дати тобі все, що потрібно.

"Евері не заміна Роз", сказала Лисиця швидко.

"Я знаю. Але вона нагадує мені про неї.

"Що? Вони не мають нічого спільного".

Крістіан випростався і сів поруч з Лісса, поклавши голову їй на плече.

- Евері така ж як Роза, до того як вона пішла.

І Лісса і я зробили паузу, щоб обдумати це. Чи справді він мав рацію? Перш, ніж повноваження духу Лісса почали показувати, вона і я вели партійний спосіб життя дівчинки. І так, половина часу я була тим, хто придумував божевільні ідеї знайти хороший час і отримати від нас проблему. "Тут ніколи не буде іншої Троянди" сказала Лісса сумно.

"Ні" погодився Крістіан. Він обдарував її коротким і м'яким поцілунком в губи. "Але тут будуть іншими друзями."

Я знала, він мав рацію, але також я не могла не відчути маленький укол ревнощів. я так само не могла не відчувати занепокоєння. Короткий сплеск роздратування Лісса був раптовий. Я могла зрозуміти що вона хотіла від Христина, вона була озлоблена-і її ревниве занепокоєння про Джил також було фантастичним. У Лісса не було причин сумніватися з приводу почуттів Крістіана, але це не відносилося до Джил. Примхливість Лісса нагадала мені дуже багато старих днів ...

Найбільш ймовірно вона перевтомлювалася, але деякий інстинкт можливо, це була частина сказаного з'єднанню мене, дещо було неправильним. Це була коротка сенсація, одна я не могла вельми опанувати, як водне ускользание. Однак, мої інстинкти були правильними перш, і я вирішила, що я буду звертати увагу на Ліссу більше.

Глава 12.

Перебування з Лісса залишило мені більше питань, ніж відповідей, і так без плану дій, я просто продовжувала залишатися з Бєлікова протягом наступних кількох днів. Я занурилася в їх повсякденну рутину, дивуючись з того, наскільки легко це було. Я спробувала зробити себе корисною, роблячи будь-які господарські роботи, які вони дозволяли мені робити і навіть дивилася за дитиною (це те, що мені не дуже вдавалося, оскільки навчання варта не залишало часу для роботи нянею). Єва стежила за мною весь час, ніколи нічого не говорила, але було схоже, що вона не схвалювала. Я не знала, чого вона хотіла: щоб я пішла або це просто вона так завжди дивиться. Бєлікова були раді, що я з ними поруч і робили це очевидним в кожній дії. Вікторія була особливо щаслива.

"Мені шкода, що ти не можеш повернутися в школу з нами," сказала задумливо Вікторія одного вечора. Вона і я проводили разом багато часу.

"Коли ви повертаєтеся?"

"Понеділок, відразу після Пасхи."

Я відчула хвилювання трохи смутку в собі. Чи буду я все ще тут чи ні, я буду сумувати за нею. "О, Боже. Я не уявляла, що це буде так скоро."

Між нами повисло невелике мовчання, потім вона подивилася на мене скоса. "А ти думала ... ну, ти, може бути, думала про повернення в храм Василя Блаженного з нами?

Я подивилася. "С. Василя Блаженного? Ваша школа теж названа на честь святого?" Не все з них. Адріан відвідував школу східного узбережжя під назвою вільха.

"Наш людський святий," сказала вона з усмішкою. "Ти можеш зареєструватися там. Ти можеш закінчити свій останній рік - я впевнена, що вони взяли б тебе."

З усіх божевільних варіантів, які я розглянула в свою поїздку - повірте, я розглянула багато божевільних речей - це було те, що навіть не приходило в мою голову. Я покинула школу. Я була впевнена, що не було нічого іншого, що я могла вивчити, але після зустрічі з Сідней і Марком, стало ясно, що є ще кілька речей. Розглянувши те, що я хотіла зробити зі своїм життям, я не думала, що ще один семестр математики і наук зроблять багато для мене. І так як навчання стража головним чином пройшло, все, що залишилося - готується до випробувань в кінці року. Я так чи інакше сумнівалася щодо тих тестів, проблеми будуть віддалено нагадувати те, що я вже випробувала зі стрігоі.

Я похитала головою. "Я так не думаю. Я думаю, що я вже вивчила всі в школі. Крім того, це буде російською мовою".

"Вони перевели б для тебе". Шкідлива посмішка освятила її обличчя. "Крім того, удари ногами і руками не вимагають перекладу". Її усмішка змінилася вдумливим виразом. "Але серйозно. Якщо ти не збираєшся закінчувати школу, і ти не збираєшся бути вартовим ... добре, чому б тобі не залишитися тут? Я маю на увазі в Бійську. Ти могла б жити з нами".

"Я не збираюся бути кривавою повією," негайно сказала я.

Нечіткий погляд перетнув її обличчя. "Я не це мала на увазі".

"Я не повинна була це говорити. Мені шкода". Я погано себе відчула від коментаря. У той час як я чула чутки про криваві шляхах в місті, я бачила тільки одну або двох, і звичайно жінки Бєлікова були серед них. Вагітність Соні була таємницею, але вона працювала в аптеці і це не здавалося огидним. Я дізналася трохи більше про ситуацію Кароліни. Батько її дітей був Морой, з яким у неї була справжня зв'язок. Вона не принизила себе, що б бути з ним, а він не користувався нею. Після народження дитини, вони розійшлися, але залишилися друзями. Кароліна тепер зустрічалася зі стражем, який відвідував її під час своєї відпустки.

Мало хто криваві повії, яких я бачила навколо міста, укладалися в мій стереотип. Їх одяг і косметика були сексуальними. Удари (укуси) на їхніх шиях показували, що вони без проблем давали партнерам пити кров під час сексу, що було останньою річчю, що міг зробити дампир. Тільки люди давали кров Моро. Мій вид (рід) не робив. Щоб дозволити це особливо під час сексуальних дій ну, в загальному, як, я сказала, це було останньою річчю.

Найбрудніший з брудних.

"Мама була ба щаслива, якби ти залишилася. Ти могла б отримати роботу. Тільки будь частиною нашої сім'ї".

"Я не можу зайняти місце Дмитра, Вікторія," сказала я м'яко.

Вона простяглася до мене і стиснула руку. "Я знаю. Ніхто не очікував тебе. Роза, ти нам подобаєшся. Ти відчуваєш себе добре тут. Є причина, по якій Димка хотів бути з тобою. Ти вписуєшся тут".

Я спробувала уявити життя, яку вона мені описала. Це здавалося ... легко. Зручно. Ніяких турбот. Тільки життя з коханою родиною, сміятися і базікати щоночі. Я могла жити власним життям, не маючи необхідності стежити за кимось весь день. У мене були б сестри. І не було жодної боротьби - якщо це не стосувалося захисту. Я могла кинути свій план убити Дмитра, так чи інакше він уб'є мене: чи фізично, або духовно. Я могла прийняти раціональний шлях, дозволити йому піти і вважати його мертвим. І, все ж ... якщо я зроблю це, чому б не повернутися до Монтани? Назад до Лисиці і Академії? "Я не знаю", нарешті сказала я Вікторії. "Я не знаю, що я буду робити".

Це було після обіду, вона нерішуче глянула на годинник. "Я не хочу залишати тебе, так як у нас небагато часу, але я ... хочу зустрінеться з деким ..."

"Миколай?" дражнила я.

Вона похитала своєю головою, і я спробувала приховати своє розчарування. Я бачила його кілька разів, і він був симпатичним. Вікторія ж не могла відповісти на його почуття. Тепер, проте, я задавалася питанням, чи міг це бути той, хто їй подобався.

"О, прости," сказала я з усмішкою. "Хто він?"

Її обличчя нічого не виражало, як і у Дмитра. "Друг," сказала вона ухильно. Але я думаю, що побачила посмішку в її очах.

"Хтось зі школи?"

"Ні" Вона зітхнула. "І в цьому вся проблема. Я буду сумувати за нього дуже сильно".

Моя посмішка зникла. "Я можу уявити."

"О". Вона виглядала збентеженою. "Це нерозумно з мого боку. Мої проблеми ... вони ніщо в порівнянні з твоїми. Я можливо не побачу його деякий час, але я буду його бачити. А Дмитро ... Ти ніколи не побачиш його знову".

Це не було повністю вірним. Я все ж не сказала їй цього. Я тільки сказала "Так".

На мій подив, вона обняла мене. "Я знаю, що таке любити. Як втратити це ... я не знаю. Я не знаю, що сказати. Все, що я можу сказати - ми тут для тебе. Всі ми. Ти не можеш замінити Дмитра, але ти для нас сестра "

Її слова про сестру і приголомшили і зігріли мене. Вона повинна була піти готуватися до зустрічі. Вона поспішно переодяглася і фарбувалася - виразно він більше, ніж один. Я вирішила вийти за двері. Я частково була рада, бо не хотіла, щоб вона бачила сльози, які з'явилися після її слів. Я все життя була єдиною дитиною. Лісса була найближчою людиною, я вважала її сестрою. Я завжди думала про Ліссе як про єдиний одного; тепер я була одна. Почути, що Вікторія назвала мене сестрою ..., добре, це перевернуло щось в мені. Дещо, що сказало мені, що у мене є друзі і я не була одна.

Я спустилася на кухню, після цього і Олена незабаром приєдналися до мене. Я шукала їжу.

"Це була Вікторія, я чула йшли?" запитала вона.

"Так, вона вирушила до подруги." До моєї честі, я тримала вираз свого обличчя байдуже. Ні за що б я не видала Вікторію.

Олена зітхнула. "Я хотіла, щоб вона вирушила до доручення для мене в місто."

"Я зроблю це," сказала я нетерпляче. "Після того, як я візьму що-небудь поїсти."

Вона обдарувала мене доброю посмішкою і погладила мене по щоці. "У тебе добре серце, Роза. Я можу зрозуміти, чому Димка любив тебе.

Це було так дивно, я думала, як братимуть мої стосунки з Дмитром тут. Ніхто не приводив доводів про вік або відносинах мужду учителем і учнем.

Як я говорила Сідней, це було схоже, ніби я його вдова або на зразок того, а слова Вікторії про мене програвалися в моїй голові. Те як Олена дивилася на мене, змушувало мене відчувати, що я дійсно була її дочкою, і знову, я відчула ті зрадницькі почуття про свою власну мамі. Вона ймовірно посміялася б наді мною і Дмитром. Вона назвала б це недоцільним і сказала, що я занадто молода. Або вона не сказала б? Можливо я була занадто жорстокою.

 Кровна клятва 8 сторінка |  Кровна клятва 10 сторінка


 кровна клятва |  Кровна клятва 1 сторінка |  Кровна клятва 2 сторінка |  Кровна клятва 3 сторінка |  Кровна клятва 4 сторінка |  Кровна клятва 5 сторінка |  Кровна клятва 6 сторінка |  Кровна клятва 7 сторінка |  Кровна клятва 11 сторінка |  Кровна клятва 12 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати