Головна

Олександр Григорович, що заважає вам бути багатим?

  1.  ALEKSANDR PUSHKIN (1799-1837) ОЛЕКСАНДР ПУШКІН
  2. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 1 сторінка
  3. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 10 сторінка
  4. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 11 сторінка
  5. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 12 сторінка
  6. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 13 сторінка
  7. " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 14 сторінка

Багатство в загальноприйнятому сенсі, передбачає, мабуть, наявність матеріальних благ в розмірі декількох мільйонів або навіть мільярдів доларів. Цього, звичайно, у мене поки що немає, і я прекрасно розумію, чому. Так виходить тому, що при виборі роботи я ставлю заробляння грошей не на перше місце, у мене є інші пріоритети.

Так, головним пріоритетом при виборі сфери докладання зусиль для мене є можливість творчої самореалізації в ході роботи. Для мене дуже важливо, щоб я міг отримувати задоволення від роботи, міг реалізовувати свої ідеї та задуми. Я кілька разів радикально міняв сфери діяльності (техніка, педагогіка, езотерика), і кожен раз основним рушійним мотивом був інтерес і можливість творення чогось нового.

Другий важливий мотив при виборі місця докладання своїх сил - це можливість надання допомоги людям. Саме тому я вибрав роботу, пов'язану з просуванням ідей Розумного шляху - читання лекцій, проведення тренінгів, консультацій. Шлях непростий, що вимагає великих енергетичних, емоційних і організаційних зусиль. І шлях не дуже фінансово вдячний, оскільки цей вид діяльності, навіть при хорошій організації, не може дати таких доходів, які можна було б отримати при заняттях торгівлею або банківською діяльністю. Якби я зайнявся якимось більш дохідним видом бізнесу, то, можливо, я мав би значно більше грошей, ніж я маю зараз. І, може бути, я дійсно став би істинно багатим в матеріальному плані людиною. Але мені це не цікаво.

Для мене можливість займатися улюбленою справою значно важливіше, ніж можливість заробляти десятки або сотні тисяч доларів. Я вважаю, що на ті гроші, які я як би недоотримує, я фактично купую собі можливість отримати задоволення від улюбленої справи. Я займаюся улюбленою справою. Нехай я за це отримую менше грошей, але частину свого задоволення від життя я отримую не грошима, а удоволетвореніем від роботи, від того, що я приношу користь людям, від того, що люди мені вдячні. Це хороша плата, але вона негрошова нематеріальна. Тобто я багатий тим, що я допомагаю людям жити вирішувати їх проблеми, тим, що я займаюся улюбленою справою, що моє життя мені подобається і повністю влаштовує. Частину своїх доходів я отримую не у вигляді грошей, а отримую у вигляді людської людської вдячності, у вигляді задоволення від того, чим я займаюся.

Ось так, напевно, можна відповісти на це питання.

 Як ви ставитеся до конкурентам? |  З якою релігією пов'язана ваша програма і який релігії дотримуєтеся особисто ви, якщо така є?


 Як бути з грошовими боргами, якщо немає можливості віддати їх тривалий час? |  Скажіть, якщо я зрозумію, прийму і прощу всіх своїх численних боржників, вони що, повернуть мені борги? |  Останнім часом гроші до мене приходять в основному у вигляді послуг або речей, а мені хотілося б відчути наявність грошей в гаманці, що я не те роблю? |  Політика - розумне ця справа? |  Як ваша теорія пояснює наростання тероризму і, зокрема, терористичні акти в Америці? Чи буде це тривати? |  Чому люди не можуть помиритися? Чому вони весь час воюють? Невже так повинно тривати завжди? |  Кілька слів про себе та роботі |  Скажіть будь ласка, який кармічний показник у вас, як ви його оцінюєте? Як ви вважаєте, ви здорові? |  Шановний Олександре, ви пропагуєте вашу методику заради матеріальної вигоди або заради чогось ще? |  Олександр Григорович, бачите ви паралельні світи, чи володієте ви ясновидінням? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати