Головна

Чи є надмірно значущою ідея бажання любити?

  1.  II. Чому класно-урочна форма організації навчання є головною (основний)?
  2.  NB! Вся інформація, отримана в ході дослідження, є конфіденційною.
  3.  XI. Який шкалою є п'ятибальна шкала шкільних оцінок?
  4.  А 12. Що є обов'язковим витратою споживача
  5.  А чи є правою мета, якщо вона досягається таким насильством, нехай навіть і вимушеним?
  6.  А) Олово є анодом ГЕ.
  7.  А) Олово є анодом ГЕ.

Ні не є. Людина може мати будь-які бажання, в тому числі прагнення когось любити і бути коханим. Це нормальне людське бажання, причому легко здійсненне в тому випадку, якщо це воно не переростає в ідеалізацію. А ідеалізація, як ми вже вказували, характеризується наявністю тривалих негативних переживань. Тобто, якщо ви просто хочете, щоб вас хтось любив або ви когось любили, і ваші думки на цю тему мають приблизно такий вигляд: "Життя, я хочу когось полюбити" або "Я хочу бути коханим, дай мені, будь ласка, це ", то все чудово. Ви не турбуєтеся, що це може не відбутися, у вас немає страху, у вас немає претензій до оточуючих, образи, чому у інших це є, а у мене немає. Ви спокійно (азартно, безперервно і т.д.) шукаєте те, що хочете отримати, і вам це обов'язково буде дано.

Якщо ж у вас в голові оселилися страхи про те, що раптом мені не вистачить улюбленого (всіх розберуть раніше, мабуть), раптом мене ніхто не полюбить, раптом я не зможу нікого покохати, раптом щось не станеться, то це буде замовлення цього самого негативного події. І, відповідно, ви отримаєте те, що ви тримаєте у себе в голові. Тобто відбудеться реалізація ваших страхів і ваше бажання любові не реалізується. Або реалізується таким дивним чином, що ви, врешті-решт, самі скажете: "Звідки це взялося? Як це могло виникнути в моєму житті? Навіщо взагалі мені це потрібно було?". Ви примусово "порозумнішаєте", але буде вже пізно, ваші страхи вже реалізуються.

І ця ситуація буде не критичною, вихід з неї завжди знайдеться. Але колись ви повинні будете зрозуміти, що вона не випадково виникла у вашому житті. Це ви самі сформували її своїми страхами, своїми сумнівами або своїми претензіями. Так що любити можна, бажати любові можна, радіти любові можна, перебувати в трепетному очікуванні любові можна, а сумніватися, тримати в голові страхи, сумніви і якісь інші негативні переживання - не можна. Тоді все буде відмінно.

 Як по вашій теорії можна пояснити випадок масової загибелі людей: Титанік, Чорнобиль, землетрусу, Хіросіма, теракти і т. Д.? |  Як за вашою методикою потрібно ставитися до важких хвороб і смерті близьких людей?


 Третя умова комфортного життя |  Чим відрізняється ідеалізація від бажання? Чи не стає бажання мати щось ідеалізацією? |  Звідки у людини беруться ідеалізації і які їхні коріння? |  Ви пропонуєте бути байдужими до всього, не допомагати людям. |  Чи можна замовляти негативні бажання, недобрі, злі події? |  Чи можна розповідати своїм ворогам про свої успіхи, заздалегідь знаючи, що вони будуть заздрити. |  Чим відрізняються виконуються замовлення від невиконуюча? |  Чи пов'язані якось сльози з посудиною карми? При переживанні часто хочеться плакати. |  Як краще в кінці дня позбавлятися від переживань, отриманих за день? |  Мені двадцять чотири роки. Чи може бути у мене заповнення судини карми на вісімдесят відсотків? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати