Головна

СІ-БЕМОЛЬ МАЖОР |  ЛЮДСЬКА ФЕРМА |  ВІЙНА В Середзем'я |  Рівняння ЖИТТЯ |  ЛИСТИ з Середзем'я |  РЕАЛЬНА ЕЗОТЕРИКА |  ГОЛОСИ ЕЙУА |  ЖИВИЙ ШОКОЛАД |  НОВА ЩАБЕЛЬ ПІРАМІДИ |  Укушених, з джойстиком ВСЕРЕДИНІ |

КОНТРОЛЬ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1.  Gt; Генетичний контроль спорообразованія.
  2.  II. Контроль за санітарним станом холодильників
  3.  II. Практичні завдання для контрольної роботи
  4.  II. Вказівки до виконання контрольних робіт
  5.  III. Методичні вказівки Щодо ВИКОНАННЯ контрольної РОБОТИ
  6.  III. Реалізація та контроль за ходом виконання відомчої цільової програми
  7.  III. Тестовий контроль знань

Як ні парадоксально, системі необхідно і вигідно, щоб її гвинтики були не цілком здорові. Енергетика, а відповідно і сила наміри безпосередньо залежать від здоров'я. Енергії повинно вистачати рівно настільки, щоб виконувати свої функціональні обов'язки, не більше, не менше. В іншому випадку гвинтик може зірватися з місця і відправитися гуляти, куди йому заманеться, а цього допустити ніяк не можна. Завдання системи - утримувати гвинтик у відведеній йому осередку.

Наше завдання, навпаки, знайти достатню кількість енергії і вільної волі, щоб самостійно розпоряджатися своєю долею. Уявіть, що ви, вважаючи себе самостійним індивідом, насправді є всього лише маленьким алгоритмом в складному програмному модулі. Ваша функція - складати числа, як в циклі: роби поки .., складай .., потім повертайся назад .., знову складай .., потім чекай, коли до тебе знову звернуться ... І так все життя.

Або уявіть, що ви транзистор в системній платі, схемотехніка якої складається з мільйонів таких же транзисторів. Кожен виконує свою певну функцію в відведеному місці. Комусь дісталися хороші місця, де не пильно, не жарко, і трафік мегабіта ненапружений. А кому-то доводиться працювати на знос в перегрітому процесорі, як у вугільній шахті. І нікуди не дітися. Куди ж ти дінешся, з рідного села? Там, в столиці, під світлом софітів, або в зручних кріслах, ніжаться ті, кому пощастило. А тобі не пощастило - ти там, де ти є.

І дійсно, людині здається, що положення змінити неможливо. Ну як я можу мати свій будинок, якщо у мене мізерна зарплата? Ну хто мене візьме на високооплачувану посаду, якщо у мене немає ні досвіду, ні зв'язків? Яким чином я можу зірватися з місця, якщо я всього лише транзистор або фрагмент алгоритму?

І тим не менше, це можливо. Встати з місця і відправитися в самостійну подорож, через лабіринт схем і програмних звивин, де всі інші сидять на місці, будучи прив'язаними до своїх осередків. Відправитися куди завгодно, хоч в найвіддаленіші куточки матриці, блукаючи в її мегамире до тих пір, поки не знайдеться саме твій, ніби спеціально для тебе припасений, затишний куточок, де ти будеш вільний і щасливий.

Але спочатку той самий транзистор або алгоритм повинен усвідомити, хто він і де знаходиться. А для цього необхідно мати вільну енергію і ясність свідомості - Саме те, що забирає матриця. Системі зовсім не обов'язково обкладати людини присосками або вбудовувати в його голову чіп. У неї інші способи, не настільки ефектні, але не менш дієві. Система просто прикриває людині заслінку, вентиль його життєзабезпечення, В буквальному сенсі. Щоб життєва енергія текла, але не дуже.

Як це робиться? Раніше я вже наводив порівняння кровоносних судин з руслами річок. Серцево-судинна система для організму - це система зрошення, По якій до кожного органу і клітці надходять кисень, поживні речовини, а також «ремонтні бригади», якщо щось не ладиться. Поряд з системою зрошення є ще й дренажна - Лімфатична система. Лімфатичні судини служать свого роду каналізаційними трубами для відводу накопичених продуктів обміну. Якщо зрошувальна і дренажна системи в якихось місцях або у всьому тілі приходять в непридатність, нормальний життєвий цикл порушується, енергетика падає, настає хвороба.

З віком дрібні кровоносні і лімфатичні судини засмічуються, атрофуються, відмирають. Капілярна мережа «висихає», стає вже не такою густою і розгалуженою, як раніше. В результаті тіло людини до кінця життя перетворюється або в суху пустелю, або в застійне болото. І те, і інше означає смерть. Але, поки залишається хоч якийсь протягом по руслах, життя абияк жевріє.

Однак якщо раніше, ще якихось кілька десятків років тому, зрошувальна і дренажна системи деградували самі собою, природним чином, то зараз ситуація різко змінилася. тепер процес засмічення і відмирання судин значно прискорився під впливом техногенних факторів. Техногенна їжа вже безпосередньо, конкретно засмічує судини, тому що «очисні споруди» організму не справляються з хімією і синтетикою. А електромагнітні випромінювання діють так, що наелектризовані еритроцити злипаються в грона - конгломерати. Коли такий конгломерат потрапляє у вузький капіляр, той закупорюється і поступово відмирає.

Мозок людини, яка проводить більшу частину часу в обнімку з мобільником, піддається тому ж впливу, що і мозок людини, яка п'є, тому що будь-яка доза алкоголю, аналогічно електромагнітному випромінюванню, викликає склейку еритроцитів. Для великих судин такі склейки особливої ??небезпеки не представляють, хоча кров, звичайно, в такому стані - вже набагато менш функціональна.

Однак в голові ситуація зовсім інша. Людський мозок складається з мільярдів клітин-нейронів. Кожну таку клітинку живить свій мікрокапіляр - настільки тонкий, що еритроцити можуть туди протиснутися тільки в один ряд. І ось коли до основи капіляра підходить конгломерат еритроцитів, капіляр закупорюється, і через кілька хвилин нейрон назавжди гине. Так що з пляшкою чи в обнімку, або з мобільником, ефект однаковий - кладовище загиблих мозкових клітин стрімко зростає.

Звичайно, якщо гвинтика мозок особливо не потрібно, на даний ефект можна закрити очі. Резерви мозку досить великі, та й можливості його використовуються всього на кілька відсотків - до старості вистачить. Мудра Природа ніби передбачала, що потрібно зробити ґрунтовний запас міцності, а значну частину мозку у ідіота взагалі відключити, інакше той довго не протягне.

Але є ще інша небезпека - виникнення пухлини мозку внаслідок постійного впливу електромагнітного випромінювання. Виробники телефонів і мережеві оператори про це знають, але даний факт їх не турбує - турбує прибуток. Користувачі телефонів про це або не знають, або перебувають в стані так званої «стадної безпеки». Адже все користуються телефонами. Не можуть же всі бути ідіотами? Адже правда?

Повідомляю вам радісну новину: можуть! Людина здатна перебувати в безтурботної ейфорії, не звертаючи уваги на тривожні знаки, скільки завгодно довгий час, до тих пір, поки біда не торкнеться конкретно його самого, або поки не стане очевидно, що все стадо годували на забій.

До 80-х років минулого століття все з ентузіазмом вітали появу дешевих будматеріалів на основі азбесту. На попередження фахівців про канцерогенних властивостях даного мінералу ніхто уваги не звертав, і азбестові виробники тоді дуже добре нажилися. А потім почалися масові випадки виникнення пухлин. Але азбестова промисловість - це багатомільярдний бізнес, і виробники ще довгий час мали можливість лобіювати свої інтереси, намагаючись з усіх сил довести «абсолютну безпеку».

На даний момент азбест повністю заборонений тільки в країнах Євросоюзу. Азбестова війна досі не закінчена. Чому? Час ще не прийшов. Справа в тому, що пухлини розвиваються дуже довго, близько 35-40 років. Якщо врахувати, що пік використання азбесту припадав на кінець 70-х-початок 80-х, то неважко зрозуміти, що пік пухлинних захворювань ще попереду - з 2015 по 2020-і роки. Годинниковий механізм ще цокає.

Очевидно, наслідки широкого впровадження мобільного зв'язку почнуть випливати десь з 2035 року. Якого характеру і якого масштабу будуть ці наслідки, ніхто не знає. Найстрашніше те, що це глобальний експеримент, І проводиться він на все людство. А оскільки електромагнітне випромінювання, крім усього іншого, тягне за собою генетичні зміни, то можна вважати, божевільний експеримент проводиться не тільки на нинішньому, а й на майбутнє, ще не народжену поколінні.

Комусь може здатися, що я тут штучно роздувати з мухи слона. Але якщо навіть забути про статистику техногенних захворювань, яку я вже наводив, а взяти два таких протилежних полюси, як призовники та професійні спортсмени, то виходить наступна картина.

Перших відбирають за мінімальною планці здоров'я, другим потрібно здоров'я максимум. У Росії зараз 30 відсотків молодих людей призовного віку визнаються непридатними до служби. Уявіть собі: кожен третій - доходяга. Наскільки мені пам'ятається, тридцять років тому медкомісію не проходили одиниці, і це при тому, що в той час вимоги були набагато жорсткіше. Зараз планка придатності вже сильно занижена, інакше взагалі набирати не буде кого.

Професійні спортсмени конкретно сидять на медикаментах. Без стимуляторів витримувати навантаження і перемагати на змаганнях стало чомусь неможливо. Наприклад, для того щоб підвищити гемоглобін, потрібно приймати препарати, збагачені залізом. Але для того щоб залізо краще засвоювалося, потрібно приймати ще інший препарат. Цей препарат, в свою чергу, викликає печію, тому необхідний ще наступний. А наступний веде до порушень сну, так що доводиться додавати ще один, від безсоння. Ну і так далі, по замкнутому циклу. Вже нікого не турбує питання, треба чи не треба приймати стимулятори і добавки - турбує інше - що з усієї цієї хімії відноситься до допінгів, а що ні.

Медицину всі перераховані вище факти не особливо хвилюють. Швидше навпаки. Медицина разом з фармакологією - це теж великий бізнес. Даного бізнесу потрібні не здорові, а хворі пацієнти. Ви все ще здорові? Тоді ми йдемо до вас!

А як же система, невже вона зацікавлена ??в тому, щоб вкрай вапна своїх гвинтиків? Ні, звичайно, як я вже говорив, елемент системи повинен бути здоровий, заряджений енергією, а також здоровому глузді рівно настільки, щоб виконувати свої функціональні обов'язки, не більше не менше. Особливих фізичних даних зараз і не потрібно. Виробництво стає все більш автоматизованим. І навіть військові технології рухаються до того, що воювати скоро будуть одними кнопками та джойстиками.

Так ось, заслінка життєзабезпечення використовується як раз для регулювання функціональності. Електромагнітне випромінювання і синтетична їжа цю заслінку прикривають. Медицина та фармакологія допомагають абияк триматися на рівні, але і вище піднятися теж не дають. У підсумку, якщо людина приймає всі системні продукти, умови і правила, його здоров'я, енергетика і усвідомленість виявляються затиснутими в цьому самому коридорі - "не більше не менше". Власне, даний коридор і служить свого роду матричної осередком, яка не дозволяє вирватися на свободу і відправитися на пошуки своєї стежки, нехай навіть в структурі матриці.

Таким чином, вимоги до гвинтика невисокі, а завдання його полягає в наступному:

Сиди на своєму робочому місці, в своєму осередку, і натискай на кнопки, як годиться. Створюй продукти системи, і споживай все, що вона дає тобі. Підкоряйся правилом маятника: «роби, як я». Йди принципом соціуму: «якщо все так роблять, значить, це правильно». І не думай залишати загальний лад. Але головне - будь завжди на зв'язку, в мережі. Будь в системі. Чи не розлучався з необхідними для цього гаджетами. Будь уважним входить потоку інформації. Бери участь в загальному хорі КЛІКАНІЙ і лайканій, щоб завжди резонувати з павутиною, бути частиною її. Не шукай свій шлях - тебе направлять. Не думай, Не труди свою голову - тобі розкажуть і покажуть. Твоя справа - вчитися кликати і лайкать на самому що ні на є примітивному рівні, формувати у себе необхідні умовні рефлекси, щоб правильно лайкнути в потрібному місці в потрібний час - кнопкою чи миші, купівельної кошиком, або виборчим бюлетенем. А коли настане час, будь готовий поповнити численні ряди крокуючих загальним ладом туди, куди ... Ну, загалом, тобі вкажуть, куди. Ти, головне, будь готовий, гвинтик.

резюме

¦ Енергії гвинтика повинно вистачати рівно настільки, щоб виконувати свої функціональні обов'язки, не більше, не менше.

¦ Система прикриває людині заслінку, вентиль його життєзабезпечення, в буквальному сенсі, щоб життєва енергія текла, але не дуже.

¦ Якщо зрошувальна і дренажна системи в якихось місцях або у всьому тілі приходять в непридатність, нормальний життєвий цикл порушується, енергетика падає, настає хвороба.

¦ Зараз процес засмічення і відмирання судин значно прискорився під впливом техногенних факторів.

¦ Техногенна їжа вже безпосередньо, конкретно засмічує судини, тому що «очисні споруди» організму не справляються з хімією і синтетикою.

¦ Електромагнітні випромінювання діють так, що наелектризовані еритроцити злипаються в грона - конгломерати.

¦ Небезпека виникнення пухлини мозку внаслідок постійного впливу електромагнітного випромінювання.

¦ Наслідки широкого впровадження мобільного зв'язку почнуть випливати десь з 2035 року. Це глобальний експеримент, і проводиться він на все людство.

¦ Заслінка життєзабезпечення використовується для регулювання функціональності людини.

Як не дико це звучить, але в техногенній системі (якщо ви дійсно в системі, на фермі) ресурси вашого життєзабезпечення - не в вашому розпорядженні. Уявіть, хтось контролює вашу заслінку. Або управляє вашою долею. Хто це має робити? Ви або якась зовнішня сила?

інволюція СВІДОМОСТІ |  ВІДКРИТИ заслінки
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати