Головна

ЖИВЕ І МЕРТВЕ |  ВИЖИВАННЯ В ТЕХНОГЕННОЇ СЕРЕДОВИЩІ |  МАМА ЄЛА КАШУ |  цілющу ВОДИЦЯ |  ЗАКОН ЗАЛУЧЕННЯ СИЛИ |  РЕКВІЄМ чужому м'ясу |  СІ-БЕМОЛЬ МАЖОР |  ЛЮДСЬКА ФЕРМА |  ВІЙНА В Середзем'я |  Рівняння ЖИТТЯ |

РЕАЛЬНА ЕЗОТЕРИКА

1.  Ареальність І ФУНКЦІОНАЛЬНА КЛАСИФІКАЦІЇ МОВ
  2.  КВИТОК 17. Номінальна і реальна ставка відсотка. ефект Фішера
  3.  Глава 1. нереальна реальність
  4.  Глава 1. Нереальна реальність
  5.  Наша єдина реальна захист проти нападу
  6.  Суспільні потреби і реальна практика управління
  7.  Суспільні потреби і реальна практика управління

Я завершую цикл глав, присвячених темі живого харчування. Вже досить багато сказано про сенс, цілі та переваги переходу на новий щабель харчової піраміди. Залишилося відповісти на останні питання:

1. Чому не у всіх виходить?

2. Як потрібно діяти, щоб вийшло?

Хочу в черговий раз зробити застереження: я не проповідую здорове харчування, мене не цікавить здоровий спосіб життя, я не займаюсь сироїдінням. Я займаюся Трансерфинг - управлінням реальністю. Управління реальністю - це холістична техніка, вона складається з трьох нероздільних складових: як мислимо, як харчуємося, як рухаємося. Варто відкинути хоч одну складову, і техніка стане неповноцінною, однобокою, недолугою. Точно так само і людина є не тіло, не душа, і не подає окремо, а всі ці частини, злиті в єдине ціле.

І точно так само, «диванний Трансерфинг», або «Трансерфинг в стійлі» - це не Трансерфинг; здоровий спосіб життя - це не Трансерфинг; сироїдіння - теж не Трансерфинг.

На жаль, іноді може трапитися так, що зустрінеш «сироїда», подивишся на нього і подумаєш: немає, щось тут не те, мені таке не треба. І справді, досить однієї паршивої вівці, щоб все стадо зіпсувати. Звідки ж беруться проблеми там, де повинні бути обіцяні переваги?

Існує один парадокс, про який чомусь ніхто і ніде не говорить, і напевно ніхто не знає. Суть його полягає в наступному: чим вище якість обслуговування організму, тим більше вимог він пред'являє.

Як не дивно, організм поводиться подібно дитині, якого, чим більше балуєш, тим більше він вередує. Або подібно снобу, який швидко звикає до розкоші і яким дуже важко догодити. В чому це проявляється?

Наприклад, коли починаєш активно займатися спортом, то помічаєш, що форма швидко втрачається, якщо навіть на короткий час припиняєш тренування або тренуєшся недостатньо ретельно. Можуть з'явитися болі в м'язах, суглобах, хребті, слабкість, нездужання, хвороби. А раніше, коли взагалі не займався собою, нічого такого не було, тягнув потихеньку свою лямку, і ні на що особливо не скаржився.

Коли переходиш на харчування їжею першого роду, здавалося б, найякіснішої і повноцінної, може виникнути дефіцит будь-яких вітамінів і мінералів, аж до того, що навіть волосся і зуби можуть посипатися. А раніше, коли харчувався в основному консервами, ковбасою та макаронами, з'їдаючи, для пристойності, лише один листочок салату в день, самопочуття було начебто нічого, нормально.

Як же таке можливо, і який тоді сенс піклуватися і догоджати своєму організму?

Уявіть собі, для порівняння, життя бомжа і життя людини, який звик себе пестити, плекати і ні в чому собі не відмовляти. У першого немає навіть зубної щітки, він змушений жити, як живеться - мінімум бажань і претензій. А уявіть, скільки всього і всякого потрібно другого! І чим вище планка якості життя, тим більше для цього потрібно всіляких речей і атрибутів.

Ось так само і організм - коли його годуєш низькосортної їжею, він опускається до маргінального стану. Організм стає немов приголомшений і без почуттів, його навантажили непосильною ношею, змусили тягнути каторжну лямку. Йому вже не до чого - витягнути б свій вантаж. Аналогічно мул, приречений все життя ходити по колу, обертаючи жорна млина, не чинить опір і не нарікає - він пристосувався до своєї долі і занурився в глибокий сон - У нього просто немає іншого вибору. І організму теж нічого не залишається, як змиритися, пристосуватися. Від такого життя організм дуже швидко зношується, однак, поки життя жевріє, він покірно тягне свою лямку. Слава богу, здатність до виживання в екстремальних умовах закладена Природою. Але не безмежне, і до пори до часу, звичайно ж.

А тепер уявіть, що відбувається, коли організм звільняють від вантажу, знімають з нього лямку і відпускають на свободу. Розкішне життя починається! Запускаються процеси очищення, оновлення, регенерації. Організм згадує, яким йому належить бути по Природі, і приймається за роботу по відновленню і відродження всього втраченого. Але, як ви розумієте, для шикарного життя потрібно вже набагато більше всіляких атрибутів.

А тут ще навалюються проблеми перехідного періоду. Виростають гори сміття в процесі «капітального ремонту», їх треба кудись вивозити, а потужності видільних систем не вистачає. Внаслідок цього загострення хронічних хвороб, розлад нервової системи, загальне погіршення самопочуття, ломка. А у «господаря» ще й зриви постійні - він раз у раз норовить знову накинути лямку на свого «мула» і повернути його до колишнього життя. Організм виявляється в дуже складних умовах, він спантеличений, йому дуже важко перебудуватися. У такій ситуації, замість очікуваних змін на краще, може настати погіршення. Організм як би зависає між двома ступенями піраміди. По-старому жити вже не може, а по-новому не вміє. І скільки це триватиме - невідомо. У всіх по-різному, індивідуально.

Так ось, якщо ви хочете налагодити дійсно шикарне життя в своєму тілі, треба до цього підходити грамотно і усвідомлено, а не аби як. Чи жарт, переміститися на інший щабель піраміди? Ні, зовсім не жарт. Як це робити, досить докладно описано в книзі «Апокрифічний Трансерфинг». Тут я, на додаток і розвиток даної теми, перерахую коротко основні принципи переходу.

Головний принцип - поступовість

Різкий перехід на харчування виключно живий рослинною їжею може супроводжуватися дуже неприємними ефектами. Настає криза: травлення розбудовується, загострюються старі хвороби, або звідкись з'являються нові, вага різко втрачається, можливі головні і зубні болі, алергічні реакції, дратівливість, нервозність, погане самопочуття і навіть депресивні стани. Звичайно, все з часом нормалізується. Однак саме кризовий період, коли замість очікуваних поліпшень настає, навпаки, погіршення всього, є основною причиною, по якій люди не витримують і повертаються до мертвої їжі. Різкий перехід - добра в усіх відношеннях. Це сильний стрес, і для свідомості, і для організму. Збільшувати частку живої рослинної їжі в своєму раціоні потрібно поступово, без напруги, з задоволенням.

Чи не обмеження, а заміщення

По можливості замінити конкретно шкідливу їжу менш шкідливою. Наприклад, цукор - медом, тістечка і торти - 72-процентним шоколадом або солодкими сухофруктами, копчене - вареним, сковорідку - пароваркою, жирне - пісним, оливкова і соняшникова олія - ??лляним або кедровим, каші - пророщених бобовими та злаками, диким рисом. Вироби з борошна вищого гатунку, дріжджовий хліб, всі види законсервованих продуктів та іншу супермаркетной синтетику взагалі виключити і замінити чим завгодно натуральним. Зверніть увагу, тут виробляється не обмеження, а заміна одних продуктів іншими, більш цінними і менш токсичними.

Чи не засмічення, а очищення

Їжу слід вибирати з тих міркувань, щоб вона більше очищала, ніж засмічувала. Наприклад, вироби з борошна вищого гатунку забивають кишечник і печінку мазутообразной масою, а продукти з борошна грубого помелу з висівками - очищають. Варені каші перетворюють організм в застійне болото, а пророщені бобові (квасоля, маш, нут, сочевиця), нехай навіть відварені протягом трьох-п'яти хвилин, очищають організм на всіх рівнях, від клітин до фільтросістем. Дикий рис, навіть варений - дуже хороша їжа в перехідний період.

А є продукти, які очищають організм краще будь-якого голодування. Тут для конкретики я приведу три рецепта, які вам, скоріше за все, невідомі. Повірте, вони варті того, щоб зупинитися на них детально.

Спочатку заготовлюється розторопша. Взяти кілограм-півтора насіння розторопші, ретельно промити, помістити в емальований таз і залити водою, настояної на шунгіт. Це краще зробити рано вранці. Увечері воду злити, спливли насіння викинути, перекласти все в друшляк і накрити зверху змоченою марлею в чотири шари. Вранці і ввечері наступного дня насіння добре промити під струменем води, не знімаючи марлі. Якщо вода хлорована, використовувати відстояну, бажано на шунгіт, щоб знищити патогенні бактерії. На ранок наступного дня насіння повинні вже прорости. Потрібно їх знову промити, розкласти на піддони і поставити сушитися в дегідратор при температурі 41 ° С (або духовку, на найменшому вогні, з відчиненими дверцятами).

Таким чином, ви отримаєте продукт, якому по очищує, цілющим і поживними властивостями практично немає аналогів. Розторопша має унікальну властивість - вона відновлює клітини печінки і виводить з організму токсини. До того ж, це сильний антиоксидант. Флавоноїди розторопші виявляють в 10 разів вищу антиоксидантну активність, ніж токоферол, відомий як вітамін Е - вітамін молодості. До складу цієї рослини входить унікальне біологічно активна речовина - силімарин, яке за своїми цілющими властивостями багатофункціональне, так що розторопшу неможливо віднести до якої-небудь однієї групи лікарських засобів. Расторопшу ще називають «Подарунок Діви Марії». Вона ж - національний символ Шотландії. Очевидно, не дарма. Однак пророщена розторопша, скажу я вам, - це взагалі щось!

А тепер рецепти.

1. Гречку, що не піддавалася тепловій обробці, просіяти через друшляк, щоб видалити подрібнені частинки, промити і замочити на три години в Шунгітную воді. Можна взяти дві частини чистого зеленої гречки і одну частину нелущене - для очищення організму буде ефективніше. Потім помістити в друшляк або сито і накрити змоченою марлею. Гречка проростає через 12-14 годин.

Пророслі насіння промити, помістити в блендер, залити водою на палець з верхом і розмолоти до дрібної фракції. Потім взяти три столові ложки насіння розторопші, ретельно розмолоти в кавомолці і висипати в тарілку з порцією гречки. Туди ж додати десертну ложку кедрової олії, або масла волоського горіха, або розторопші, розмішати. Жива каша готова.

Все це робиться дуже швидко і коштує мінімальних витрат часу і зусиль. Зате ефект від цієї страви - колосальний. Поживна цінність, цілющі властивості - все по вищому класу. До того ж, на смак дуже непогано. Таку кашку можна їсти хоч кожен день. Зберігається в холодильнику не більше трьох діб. (Расторопшу слід молоти і додавати перед самим вживанням.) Але головне достоїнство цієї страви, особливо в перехідний період, в його очисних властивостей. Якщо з'їсти кашку перед сном, вночі можна прокинутися мокрим від поту, і це дуже добре - організм чиститься, будь здоров!

2. Півсклянки насіння льону ретельно розмолоти на кавомолці. Три столові ложки розторопші - теж розмолоти. Додати склянку води, десертну ложку гарбузової олії, можна ще трохи кориці і меду за бажанням і смаку, все розмішати. Це взагалі елементарно, але вельми поживно і цінно. Паразити таку кашку просто не виносять, а вам - сподобається.

3. Ті ж три столові ложки розторопші додати в живій вівсяний кисіль із системоутворюючих рецептів.

Всі ці страви повинні сподобатися і вашим дітям. (Не варто тільки додавати нелущене гречку в кашку для самих маленьких.) З таким харчуванням вони значно перевершать в своєму розвитку тих, хто сидить на синтетиці.

Расторопшу, гречку і льон можна дістати в магазинах, що торгують натуральними продуктами, або замовити через Інтернет.

Ну і, звичайно, необхідно мати хороший блендер. Чим могутніше, тим краще. Потужність повинна бути не менше 1 кВт * . Кавомолка теж повинна бути потужна. Дегидратор - річ дуже корисна, але на перших порах можна обійтися духовкою.

Натуральні продукти

Від будь-якої хімії, синтетики і ГМО слід захистити себе відразу і назавжди. Варена їжа може бути присутнім в раціоні ще довгий час, але з матричним кормом краще розпрощатися якомога скоріше.

Які продукти вважати натуральними? Продукти, які не містять штучних добавок. Консерванти, підсилювачі смаку, аромату, емульгатори, барвники, згущувачі, ароматизатори - будь-які синтетичні інгредієнти, в тому числі ті, які мімікрують під нібито «натуральні», - це все системні добавки, призначені для приручення до годівниці і обдурення. Якщо ви будете слухняно ковтати системні пігулки, вам ніколи не вдасться вибратися з матриці і вдихнути свіжого вітру свободи.

Слід також знати, що насправді ви не можете знати (а у нас в Росії і не маєте права знати), що саме додано в ковбасу, сосиски і напівфабрикати. Виробники і торговці приховують справжній склад і походження продуктів, або повідомляють про це лукавим дрібним шрифтом. У більшості випадків розумніше щось приготувати своїми руками, ніж розплачуватися здоров'ям, а потім і життям, за заощаджений час.

Натуральному продукту не вимагаються ніякі штучні добавки. Чи потрібна ковбасі генномодифікована соя як інгредієнт? Ні, ковбаса повинна складатися з м'яса. А чи потрібен такий інгредієнт покупцям? Теж немає. Але вони йдуть і тупо купують, ні про що не думаючи. Більшість системних споживачів абсолютно не замислюються над тим, що вони їдять. Просто тупо їдять, і все. А потім так само тупо хворіють і вмирають.

Якщо ви почнете замислюватися і цікавитися відповідною інформацією, то зробите для себе безліч відкриттів. Наприклад, з чого повинен складатися натуральний майонез? Для ілюстрації наведу тут рецепт того самого майонезу, яким колись, давним-давно, коли ще не було штучних добавок, пишався французький Прованс.

На 250 г рослинного масла -

2 сирих жовтки,

1 чайна ложка готової гірчиці,

50 г оцту, сіль і цукор за смаком.

Відокремити сирі жовтки від білків. У жовтки додати готову гірчицю і сіль. Ретельно розмішати. Потім, не перестаючи розмішувати масу, додавати маленькими порціями рослинне масло (по пів чайної ложки). Коли все масло буде використано, влити оцет і додати цукор. Кількість жовтків можна збільшити, а оцту зменшити, за смаком, або замінити лимонним соком.

Секрет правильно приготовленого майонезу, коли він стає досить густим, в тому, що масло додається при розмішуванні саме маленькими порціями. Такий ось свій, натуральний майонез можна швидко приготувати вдома, вручну, звичайної виделкою в глибокій тарілці, або на кухонному комбайні, або в блендері, якщо там є мала швидкість. Масло краще брати соняшникова або розторопші, і природно, першого холодного віджиму, нерафінована, натуральне тобто. А яйця - сільські, домашні, фермерські, а не з птахофабрики.

Як бачите, ніяких особливих добавок, хитрощів і лукавих досліджень тут немає. Хитрощі потрібні там, де необхідно заощадити на сировину, збільшити термін зберігання, вигадати побільше прибутку, а заодно і приховати всі свої темні махінації. Але якщо все робити сумлінно, якісно і чесно, то необхідність лукавити і вивертатися просто відпадає.

Так ось, в нинішніх умовах цей рецепт майонезу містить в собі більше езотеричного сенсу, ніж будь-який древній текст тисячолітньої давності. Те, що було в давнину - давно минуло. Зараз вже інші умови, інша людина, і реальність зовсім інша - техногенна. Але якщо і в сучасних текстах вас запевняють, що ви здатні вільно керувати цією реальністю, ні словом не обмовившись про вплив їжі, інформації, умов зовнішнього середовища і способу життя, то можете бути впевнені, вас вводять в оману, або підносять вам збиткове, « огризочное »знання.

резюме

¦ Коли організм годуєш низькосортної їжею, він опускається до маргінального стану.

¦ Від такого життя організм дуже швидко зношується, однак, поки життя жевріє, він покірно тягне свою лямку.

¦ Коли організм звільняють від вантажу, запускаються процеси очищення, оновлення, регенерації.

¦ Організм згадує, яким йому належить бути по Природі, і приймається за роботу по відновленню і відродження всього втраченого.

¦ Виникає критичний, підвищений попит на вітаміни, мінерали, мікро- і макроелементи.

¦ Чим вище якість обслуговування організму, тим більше вимог він пред'являє.

¦ Збільшувати частку живої рослинної їжі в своєму раціоні потрібно поступово, без напруги, з задоволенням.

¦ Чи не обмеження, а заміна одних продуктів іншими, більш цінними і менш токсичними.

¦ Їжу слід вибирати з тих міркувань, щоб вона більше очищала, ніж засмічувала.

¦ Від будь-якої хімії, синтетики і ГМО слід захистити себе відразу і назавжди.

¦ Натуральними вважаються продукти, які не містять штучних добавок.

*  Хороші потужні блендери зазвичай і коштують недешево. З мого досвіду, непогане співвідношення ціна / якість у блендерів Krups (http://www.krups.ru).

Як бачите, інформація йде дуже щільна, засвоїти все це відразу важко, так що для розрядки ми ненадовго перемкнемося на іншу тему.

ДИВНІ ПИТАННЯ

Шановні Читачі! *  Даний випуск я знову присвячую відповідей на проблемні питання. Не все так безхмарно в нашому суспільстві трансерферов, не завжди ми знаходимо взаєморозуміння, і не до всіх мені вдається достукатися. Дивні питання, чи скоріше закиди, час від часу надходять на мою адресу.

? Чому я заробляю на своїх книгах?

Дійсно, як це я смію отримувати винагороду за свою працю? Є категорія людей, які абсолютно переконані в тому, що я зобов'язаний, з посохом на босу ногу, йти в світ і нести «світло знання», самовіддано і безоплатно. Або, припустимо, стояти у метро безкоштовно роздавати свої книги.

Гаразд, тоді на які кошти мені накажете існувати? І при цьому відповідати на ваші питання і писати нові книги? Якщо не отримувати винагороду за свою творчість, яке, до речі сказати, вельми складно, тоді доведеться зайнятися іншим, конкретним заробітком, і на творчість часу не залишиться.

Доходи автора, особливо в такій вузькій галузі як езотерика, далеко не такі великі, як це може здаватися. Тим більше що найбільший відсоток моїх книг не купується, а саме скачується безкоштовно з Інтернету.

Ну так на здоров'я, я не чіпляюся за це. Хотілося б тільки звернутися до тих, хто намагається все отримати на халяву. Якщо прагнути тільки брати-брати-брати, хапати-вистачати-вистачати, нічого не віддаючи натомість, то реально нічого і не отримаєш. Ну як ви можете щось отримати, якщо, стоячи перед дзеркалом світу, тільки і твердите: дай-дай-дай?

В руках виявиться пустушка, яка ніякої користі вам не принесе. Так воно реально і відбувається. Мені пишуть, наприклад, безпосередньо і простодушно: «Я скачав вашу книгу, у мене до вас такі питання ...» І далі питають про те, що в книзі прописано прямим текстом і на чому особливо акцентовано увагу і повторено неодноразово. Але який результат на виході? Ніби книгу і не читали зовсім. Ось це і є та сама пустушка, яка не дає нічого, якщо і ти нічого не віддав. Такий абсолютний закон збереження енергії.

З іншого боку, хоча б себе поуважайте. Напевно, кожному хочеться, щоб його поважали. Але тут знову працює дзеркальний закон і закон збереження енергії. Подумайте: якщо ви, стоячи перед тим же дзеркалом, не станете поважати чужу працю, що повернеться натомість, за працю ваш? Знову пустушка. І подив: «Як це інші заробляють, а у мене вічно грошей ні на що не вистачає? Це вони на мені заробляють! Краще я заощаджу. Я повинен все отримати безкоштовно! »

Зараз в світі намагаються вжити дієвих заходів та закони проти піратства, але, на диво, вони не проходять, тому що любителів халяви розвелося стільки, що вони буквально влаштовують демонстрації та акції протесту. Як же, адже їх позбавляють халявного права! Який вже там Трансерфинг! Навіщо він їм потрібен? Вони, як сліпі кошенята, все маються перед дзеркалом, і не можуть ніяк зрозуміти, що в реальності отримують тільки своє відображення: ти нічого не віддав, і тобі нічого не дали, і як був ти в нужді, так і залишився, і так залишишся .

Ви тільки уявіть, скільки колосального, нелюдського праці вкладено, наприклад, в такі фільми як «Аватар», «Зоряні війни», «Володар кілець». Наскільки ж треба не поважати чужу працю і не поважати себе, щоб, намагаючись заощадити сотню рублів, безкоштовно їх завантажувати з Інтернету! Та ще й в акціях протесту брати участь, щоб зберегти за собою своє халявное право.

Ні, таким людям нічого не поясниш. Але я намагаюся. Може хоч хтось зрозуміє. Адже справа не в тому, що мені так прям шкода, що мої книги теж скачують. Просто, повторюю, безглузде це заняття, користі реального - нуль. Існує об'єктивний закон збереження енергії, навіть якщо не брати до уваги дзеркальні принципи. З цим законом ні я, ні ви не можемо нічого вдіяти.

? Чому Центр Трансерфінга заробляє на своїх тренінгах? Чому ви це рекламуєте?

І знову, в самій-то справі, як вони сміють? Чому не дають все безкоштовно? Для необізнаних пояснюю. Тренерська робота - дуже нелегкий і непростий труд. В цю працю вкладаються не тільки фізичні, але і душевні сили. Буквально віддається частина себе. Дохід при цьому дуже невеликий, тому що ціну сильно не піднімеш, а технічні витрати значні. Так що робота тренера - те саме подвижництво. В даному випадку учасники програм Центру отримують більше, ніж платять. Що отримують? Ось цю частину душевних сил тренера буквально і отримують. Причому безпосередньо, безпосередньо. Це набагато конкретніше, ніж та частина душевних сил автора, яка передається за посередництвом його тексту. Така робота - дорого коштує.

Що стосується реклами. Всі ми знаємо, що реклама часом буває агресивною, лукавою, а то і брехливою. Але ж реклама рекламі різниця. Не можна ж все гребти під одну гребінку. Треба ж хоч трішки розрізняти, де вас «пасуть», а де дають корисну інформацію; де примушують «дивитися, як ми заробляємо гроші», а де допомагають вам; де вас збирають в одну пісочницю, щоб потім «торгувати піском», а де вас запрошують в клуб однодумців.

Центр Трансерфінга проводить як платні заходи, так і безкоштовні. Особисто я з діяльності Центру не отримую жодної копійки. І я нічого не рекламую, а даю інформацію, яка комусь може бути корисною. Термін «реклама», в загальноприйнятому сенсі, має на увазі комерційну подачу інформації. Я ніколи нічого не рекламував за гроші, і не збираюся це робити.

Однак знаходяться спритні суб'єкти, які примудряються ось цю мою особливість - безкоштовну подачу інформації, використовувати в своїх цілях. Я вже попереджав, і попереджаю ще раз, якщо ви завантажуєте тексти книг з нелегальних ресурсів, в цих текстах може бути все що завгодно. Туди засовують свої посилання з таким супровідним текстом, ніби це я сам їх рекомендую. Дуже брудненький таке ось діло. Цікаво було б поглянути на тих, хто цим займається. Напевно, такі люди повинні бути схожі на черв'яків. Є паразити тіла, є соціальні паразити, є навіть паразити свідомості, але я ніколи б не подумав, що паразити можуть завестися в книгах.

Так що «рекламу від реклами» потрібно все-таки відрізняти. Давайте так: якщо вам потрібен текст, напишіть мені, і я його вишлю. Я нікому не відмовляю, якщо мене просять. Нерідко люди так і роблять: пишуть мені з проханням надіслати електронний текст, і я висилаю. І для мене неважливо, купите ви справжню книгу чи ні. Ви робите чесно - і я вас поважаю, і книга вам дістається як подарунок, а не як безкоштовна пустушка. Розумієте різницю?

Ще іноді задають питання:

? Чому Трансерфинг перетворили в бізнес? Є книги - там все написано. Навіщо потрібні тренінги?

Так міркують люди з рефлексивної позицією: «На мене зійшовся клином білий світ». Якщо мені не потрібно, то і іншим не треба. Бач, розвели тут бізнеси всякі!

Але якщо вам не потрібно, так крокуйте собі мимо. Чому хтось повинен спиратися тільки на ваші думки і потреби? Якщо є пропозиція, значить, є попит. Значить, хтось в цьому має потребу.

Зверніть увагу, зараз на вулицях дуже рідко можна зустріти компанію друзів, приятелів. Навіть діти і підлітки, які раніше збиралися разом у дворі, пограти в щось, поспілкуватися, навіть просто посидіти на лавочці, пиво попити, - зараз сидять по домівках у комп'ютерів. Всі пішли в віртуальну реальність, в Мережу, де пропонують сурогатне спілкування і сурогатних друзів.

Однак людина залишається істотою соціальною. Йому потрібно живе спілкування, а не тупе «лайканье» та «кликання». Парадокс полягає в тому, що чим більше у тебе «віртуальних» друзів, тим більше ти самотній. Сидиш от так, цілими днями, «клацаєш», «лайкати», разом зі своїми сурогатними друзями, а ЖИТТЯ, як висловилася одна читачка, витікає. Тільки проблеми нікуди не йдуть, залишаються. Звідси і депресивні стани, і зростання числа самогубств.

Центр Трансерфінга (http://tsurf.ru) Пропонує вам не сурогатне спілкування, а реальний клуб однодумців і реальну допомогу. А потрібно це чи ні, вирішувати звичайно вам. Просто ви повинні знати, що ви не одні. Ви не самотні у своїх проблемах, і завжди можете отримати допомогу. Не всі безкоштовно, але все реально.

Особисто мене радує, що Центр Трансерфінга все-таки виправдовує своє існування, тому що потрібен людям. Приходить багато вдячних відгуків.

*  Ця і наступна глави публікувалися в розсилці і наводяться тут як є.

ЛИСТИ з Середзем'я |  ГОЛОСИ ЕЙУА
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати