Головна

ПРИНЦИП СОЦІУМУ |  ЖИВЕ І МЕРТВЕ |  ВИЖИВАННЯ В ТЕХНОГЕННОЇ СЕРЕДОВИЩІ |  МАМА ЄЛА КАШУ |  цілющу ВОДИЦЯ |  ЗАКОН ЗАЛУЧЕННЯ СИЛИ |  РЕКВІЄМ чужому м'ясу |  СІ-БЕМОЛЬ МАЖОР |  ЛЮДСЬКА ФЕРМА |  ВІЙНА В Середзем'я |

ЛИСТИ з Середзем'я

1.  В) Дослідження листи
  2.  Питання № 114: Розмістіть частини ділового листа в правильному порядку
  3.  Глава п'ята. Козетти ПІСЛЯ ЛИСТА
  4.  Ділові листи в комерційній роботі
  5.  Ще про своїх листах і про записку Ушинського про штундою. Про латинському тексті творінь авви Ісаї
  6.  Закінчивши цими словами свою промову, Рассул обійняв мене і звелів своїм двом онукам подати мені ряд посилок, призначених тим же людям, до кого він дав мені листи.
  7.  Запис брата знову обривалася, і, очевидно, між прочитаними мною тільки що і такими рядками пройшов якийсь час, так як і чорнило і манера письма були різними.

Шановні Читачі! Від вас приходить дуже багато листів, де ви розповідаєте про свій досвід переходу на новий щабель піраміди. Я не можу розмістити тут всі листи, тому що вийде занадто великий обсяг. Вибрав найбільш характерні приклади, щоб показати, що досвід у кожного свій, індивідуальний. І слухати потрібно, перш за все, своє серце, і рухатися своїм шляхом, - так, як самі вважаєте правильним. Єдине, чого слід уникати однозначно - це фанатизму, в будь-яких його проявах. Якщо ви будете діяти поступово, в гармонії душі і розуму, у вас все вийде. І вийде саме так, як повинно бути у вас, оскільки кожна людина унікальна.

«Досвід у мене такий: 25 років традиційного харчування (яке навіть за традиційними мірками вважається дуже шкідливим), з явними зачатками алкоголізму, і два з половиною роки плавного переходу на живе харчування.

1. Як я переходив на живе харчування.

Переходив плавно. Діяв інтуїтивно і за бажанням. Завдяки цьому я не відчував майже ніякого дискомфорту. Ми з дружиною робили все разом, тому мій досвід можна помножити на два.

Спочатку відмовився від сигарет і алкоголю, потім від м'яса, потім від риби, потім від яєць, потім від хліба, потім став веганів, а потім і на живе харчування перейшов. Паралельно збільшував кількість сирих продуктів в раціоні, одночасно відмовлявся від консервів, цукру і всього шкідливого. Все це зайняло два з половиною роки. Упевнений, що якби відразу перейшов на живу їжу, то або зірвався б, або довелося б дуже несолодко, як фізіологічно, так і психологічно. Тихіше їдеш - морда ширше!

2. Що мені дало живе харчування.

Воно не зробило мене "заводним дзигою". Таким ось, "ужалених в одне місце", робить людину матриця, вселяючи йому переконання в тому, що чим більше він метушиться, тим більшого успіху досягне. Ось це і є типова репрезентація ослика і морквини. Є люди, схильні до суєти. Вони і трапляються на цей гачок. Кажу це зі свого досвіду: сам епізодично потрапляв в такі вири.

Перехід на живу їжу дає енергію іншого роду: спокійну, рівну, розмірене, впевнену. Я б назвав цю енергію здоровою. Здорова енергія - це коли людина спокійно робить те, що йому треба, без знемоги, без зривів, без перепадів настрою, чітко оцінюючи свої сили, доводячи справу до кінця. Я випробував цей вид енергії ще до остаточного переходу на живе харчування. Я раптом почав рухатися там, де раніше буксував на місці. Стали дороблятися "стоячі" справи, я з легкістю відмовився від багатьох зобов'язань, якими раніше себе обтяжував. Мені в голову стали приходити не маячні і божевільні ідеї, а саме "робочі" ідеї; ті, які не згасають, які дають реальний результат. Дуже складно отримати в розпорядження таку ось здорову енергію, перебуваючи на традиційному харчуванні.

Зазвичай людини "ковбасить" по життю, з вогню в полум'я. Часто люди навіть розуміють, в чому справа, але не в силах щось змінити. Тепер я розумію, що харчування тут грає первинну роль. Хоча справа тут не тільки в харчуванні, а в "споживанні". Наприклад, людина, що споживає щодня новини з телевізора чи Інтернету, не зможе без страху йти по життю, не зможе тверезо оцінювати свої можливості. Це я теж по собі знаю. Їжа, книги, фільми, музика, товари - все, що в нас, так чи інакше, входить, треба фільтрувати. І їжа тут, безумовно, на першому місці.

3. Чого мені не дало живе харчування.

Маятники люблять демонструвати людству так званий інспіратівний (inspiration - натхнення, наснагу) підхід до всього. Наприклад, герой якого-небудь голлівудського фільму може сидіти в зневірі, але потім на нього сходить осяяння, і він мчить окрилений ... Нам вшили цей чіп інспіратівності, і ми з ним ходимо. На радість маятникам.

Перехід на натуральне харчування, на відміну від матричних "заманішек", не дає Wow-ефекту, по крайней мере, при плавному переході. Є просто спокійна радість і впевненість, майже немає страхів. Життя з кожним днем ??кращає і стабільніше. Проблеми кудись йдуть. Рух до мети перестає бути боротьбою. З'являються досягнення. Але це все дуже спокійно, без ейфорії. Настільки природно, що навіть не помічаєш.

Таким чином, по крайней мере, в моєму випадку, - живе харчування не приносить захоплення, ейфорії і захвату. Живе харчування не зробило мене заводним дзигою, здатним працювати без втоми. Я не перебуваю в стані вічного позитиву. Я отримав щось більше, що не можна описати або продемонструвати. Це треба спробувати.

4. Мої рекомендації.

Фармацевтичні компанії роками розробляють ліки від різних хвороб, вітамінні комплекси, трохи поліпшують самопочуття людей, антибіотики та ін. На це витрачаються мільярди доларів і міріади інших ресурсів. А Вікторія Бутенко одного разу змішала в блендері воду, солодкий фрукт і зелень. У підсумку вийшло найголовніше (на мій погляд) винахід XXI століття - зелений коктейль (green smoothie). Це справжній еліксир здоров'я і молодості.

Моє життя (включаючи мою сім'ю) придбала зовсім іншу якість. Це круто! Мені подобається таке життя! »

«Все почалося кілька років тому, коли я перший раз прослухав" Трансерфинг реальності ". До цього моменту у мене збувалося дуже багато намірів, і я вже знав, що "це" працює. Але, чесно кажучи, я ніяк не міг зрозуміти, що написано в цій книзі. Я намагався вже і так, і сяк, але мені ніяк не вдавалося.

Пройшов приблизно рік. Я почув від однієї людини думка про те, що споживання алкоголю впливає на рівень усвідомленості. І я вирішив спробувати. Я повністю відмовився від алкоголю. Навіть на різних святах я не пив. Через кілька місяців мене як ніби осяяло. Я почав, нарешті, розуміти, про що ці книги, "Трансерфинг Реальності". Я почав не тільки слухати, а й чути. Дійшовши до "апокрифічні Трансерфінга", я твердо вирішив перевірити на собі дію живої їжі.

У книзі не раз говориться про плавний перехід. Але мені так сильно хотілося відчути на собі дію живої їжі, що я дуже швидко перейшов на цей вид харчування. Крім цього, я перестав пити чай, кава. Пив тільки живу воду.

Результати не змусили себе довго чекати. До переходу на цей вид харчування моя енергетика була низькою. Увечері, після їди, очі відразу закривалися, і я засинав. Моя вага була 85 кг, при зрості 174 см. Я почав дуже швидко втрачати вагу. За три місяці я втратив близько 15 кг, і продовжував худнути. Відчуття було чудове, мені хотілося літати. Енергії більше ніж достатньо. Вночі я висипався за 4-5 годин. Став займатися гімнастикою. Багато гуляти. І при всьому при цьому у мене було дуже багато енергії. Я не знав, куди її подіти.

Все моє оточення почало сильно переживати з приводу швидкої втрати ваги. На роботі неможливо було обідати разом зі всіма. Вони постійно заглядали мені в чашку і виносили свої коментарі. Дружина і теща перестали відчувати свою потрібність, так як їм не потрібно було нічого готувати, а вони до цього звикли. Я прокидався о 5 годині ранку і не знав, чим себе зайняти. Відчував, що виспався, а робити нічого. У мене з'явилося вражаюче бачення ситуації, з'явилися геніальні ідеї і думки. На роботі я з легкістю вирішував будь-які завдання. Міг дивитися на труднощі як би з боку і дуже легко їх вирішувати.

В один прекрасний момент, коли моя вага вже був 65 кг, я вирішив зупинитися. Я зрозумів, що в моїх умовах не можна допускати різкі зміни. Вони тягнуть за собою інші зміни, до яких я поки не готовий. Це стосується роботи. Я поки не готовий її кидати, вона мені подобається. Тому я повністю повернувся до минулого харчуванню. І навіть почав їсти м'ясо.

Я вирішив здійснити перехід повільно, року за три. Мені зараз 27 років, і років до 30 я збираюся повністю перейти на харчування живої їжею. Вже пройшло приблизно півроку з того моменту, як я став повільно переходити на живу їжу. Ця повільність полягає в переважанні в моєму раціоні свіжих фруктів і салатів. Кава і чай я як не пив, так і не п'ю. Іноді на святах дозволяю собі трохи алкоголю. Енергії мені зараз вистачає. І на усвідомленість, і на необхідні дії протягом дня. Прокидаюся зазвичай раніше будильника, але не так рано, як під час повного харчування живою їжею.

Дуже цікавий факт я виявив зовсім недавно. Перестав відчувати смак м'яса. Воно стало для мене абсолютно позбавленим смаку. Ті м'ясні страви, які я раніше любив, тепер перестав сприймати. Вони стали несмачні. Я краще виберу салат зі свіжих овочів, ніж фаршировані перці.

Загалом, всім рекомендую перехід плавний і поступовий. Згодом у вас буде з'являтися більше енергії, і ви будете встигати придумувати, куди її подіти. І плавні зовнішні зміни не будуть так шокувати ваше оточення. До речі, вага мій зараз зупинився на рівні 70 кг, що мене абсолютно влаштовує ».

«Спробувала ввести живу їжу в свій раціон поступово, використовуючи системний підхід поетапного заміщення продуктів, як рекомендуєте ви, але зрозуміла, що мені хочеться швидше і без всяких систем. З другого січня, коли всі новорічні салати були доїду, я перестала їсти термічно оброблену їжу. Пити алкоголь і курити кинула ще раніше, десь за місяць до цього.

Зараз мене періодично зриває в плані їжі, але я дозволяю собі це, якщо дуже хочеться, чи не насилую себе і не мучуся потім докорами сумління. Це мій шлях переходу. І зривів стає все менше. Важко було кинути палити - мене неабияк попсувала, "посмикати за гачок". Найпростіше - кинути пити алкоголь. Взагалі не тягне. І нічого не бентежить навіть в питущою компанії, веселюся, як все.

Сказати, що я стала відчувати себе краще - це не сказати нічого. Відчуття такі, що нарешті-то спали важкі кайдани з моєї душі, і вона здійнялася вгору. Мені стало легко і вільно, енергія переповнює мене. І це тільки самий початок! Ще не звикла і продовжую дивуватися. Хоча чому дивуватися - Ви пишете про це майже в кожній розсилці. Але одна справа читати, і зовсім інше - відчувати на власному досвіді ».

«Я щаслива тим, що сім місяців тому ми всією сім'єю перейшли на шлях живого харчування. Сталося все несподівано і відразу. Захопившись на початку літа книгами про Трансерфінг, я деякий час косо поглядала на "Апокрифічний". З одного боку, я повністю довіряла автору і погоджувалася з його думками в перших книгах, з іншого - ставилася з великою іронією до людей з подібними дивацтвами в харчуванні, притому навіть не вникала в суть, а так, мовляв, дурью маються.

Я довго вагалася, але цікавість пересилила, і з думкою "а сову цю ми роз'яснимо", я все-таки виписала в Інтернет-магазині цю книгу. Виписала швидше для того, щоб раз і назавжди в пух і прах розкритикувати цю систему, і більше до цього не повертатися.

Отримавши посилку з книгами, я першим ділом взялася за "Апокрифічний Трансерфинг" настільки він не давав мені спокою. Чи знала я тоді, як сильно і буквально відразу зміниться мій світогляд? Суть і теорія живого харчування мене приголомшили ... Було відчуття, що нарешті-то правильно склалася картинка, і кожен пазл в ній встав на своє місце.

На той момент я довго і марно намагалася позбутися від пристойного вантажу зайвих кілограмів. Я була такою собі розкішної і ставний російською красунею, в кустодієвської стилі, і вагою в 100 кг, з хорошим гаком. Та й думки-бажання продовжити свою молодість і поліпшити здоров'я останнім часом почали долати все сильніше. З'явилося наполегливе бажання негайно почати харчуватися справжньою живою їжею.

Розповіла чоловікові і отримала абсолютне єднання, по-іншому рідко буває, ми якщо і "божеволіємо", то, як правило, на дві голови. З сином було складніше ... Йому було 12 років, і на той момент при зрості 164 см він важив 87 кг. Постійні спроби скинути вагу вимотували і не приносили жодних результатів. Будь-які дієти і обмеження викликали слабкість, запаморочення і знижували і без того невисокий емоційний настрій, а фізичні навантаження давалися важко і робилися через силу. Думаю, що ті, у кого є подібна проблема, мене добре зрозуміють. А смачно і ситно поїсти син дуже любив (як і ми). Нашу ідею він сприйняв в багнети, але домовленостями і обіцянками ми переконали його спробувати і протриматися всього лише один тиждень, заради експерименту, а там - як вирішить, наполягати не будемо.

І експеримент почався. На подив, все виявилося не так складно, як думалося, та й початок липня - ідеальний час. Перший час ми не виключали домашнє коров'яче молоко і вершки, сиру рибу, мариновану в лимонному соці. Звичайно, було дуже незвично - не було звичайного відчуття насичення, і ми тільки й робили, що їли, їли і їли. І за перший тиждень все скинули по 5 кг !!! Це було настільки несподівано і здорово, що син сказав: гаразд, до кінця місяця, але не більше! Ми погодилися, сказавши йому, що він може в будь-який момент все припинити, і ми будемо готувати йому їжу як раніше. Забігаючи вперед, скажу, що цей момент так і не настав.

Перші поліпшення не змусили себе довго чекати. Стало легко і більш радісно прокидатися, енергії додалося на порядок - з'явилося давно забуте бажання рухатися. У всіх пройшли проблеми з шлунками, шкіра помітно посвіжішало, стала гладкою, пропали чорні точки і папілломкі. У мене зникли перші дзвіночки насувається діабету. Стали іншими, менш різкими запахи тіла. Багато всього змінилося. За перший місяць ми втрьох скинули зайву вагу в загальній сумі 31 кг !!!

Син дивився на те, що відбувається вже з великим ентузіазмом, але все одно, час від часу нагадував: як скину вагу, так повернуся до звичайного харчування, майте на увазі! Ми погоджувалися, але паралельно ненав'язливо роз'яснювали суть харчування живою їжею. Син "мотав на вус".

Так пройшли липень і серпень. Потім ми майже на місяць поїхали на море, а там був справжній фруктовий рай. Новий стиль харчування досить легко і безболісно прижився в нашій сім'ї, хоча часом бувало непросто. Чи не давали спокою запахи - найсильніші "якоря" з минулого життя. А на півдні адже як - по дорозі до пляжу, на кожному кроці, то кафешка, то ресторанчик, то шашлична. Був момент, коли ці запахи "дістали" нас остаточно, і ми з усією відповідальністю зважилися допустити відступ і купили курку гриль.

Цікаво було відстежувати свої думки на той момент - просто буря суперечливих почуттів! З одного боку, очікувалося бажане і гарантоване задоволення від колись настільки улюбленої їжі, з іншого - чітке розуміння всього процесу, який відбуватиметься в тілі після всього цього. Загалом, це був цілком свідомий експеримент. Але очікуване задоволення тривало лише перші хвилини, а потім - суцільне розчарування і дискомфорт. Курка лягла в шлунку каменем, тут же згадалася і призабута печія, і млявість, і спрага. Дуже контрастні відчуття, в порівнянні з тим комфортом, до якого ми встигли звикнути. Я вдячна тій курці - після неї все ваблять запахи сприймалися абсолютно спокійно і байдуже. Якщо говорити словами відомої легенди, то ми станцювали маленький танець, щоб не станцювати потім великий.

В кінці вересня син пішов в школу зовсім іншою людиною, з 87 кг він схуд до 62. постройневшей, покращала, засмаглий - зовсім інший. Чи варто говорити, що в перший день багато хто був в стані легкого шоку від відбулися з ним змін. Деякі учні з паралельних класів його просто не впізнавали! У сина змінилася самооцінка, і, як наслідок, змінилося ставлення однокласників, з'явилося більше друзів, дівчата задивляються. Виросла успішність, без особливої ??напруги виліз з трійок. Таке ось чарівне живе харчування!

Що цікаво, саме на живому харчуванні син активно зростає і вгору, і вшир (в сенсі, в кістках і м'язах), і вусики з'явилися, і голос змінився - все, як годиться. Так, він як і раніше в системі, живе харчування жодним чином цьому не заважає, він просто не ходить в шкільну їдальню. Він прекрасно розуміє, що таке система, він один з прокинулися, але не виставляється, не протиставляє себе іншим, про живе харчування не поширюється. Навіщо? Все одно не зрозуміють.

Про схуднення. Для нас з сином це було дуже актуально, для чоловіка - в меншій мірі, його основна мета - здоров'я, молодість, енергійність. Він сильно схуд в перші два місяці, але потім процес цей зупинився і зараз йде поступовий набір ваги. Подібне відбувається у багатьох. Дистрофіків точно не станете - піде непотрібне, але прийде здорове і молоде.

Я за сім місяців легко розлучилася з 40 кг, до того ж ніяких обвисання немає і в помині! Шкіра, в мої 37, стала як у 25-річної - гладка, пружна, чиста. І легкість, енергійність дивовижна. Серцю стало легше, при стабільних раніше 110 ударів в хвилину, зараз мій пульс 62-65 ударів. Пройшла вічна хронічна втома, розбитість, сонливість, з'явилася витривалість - забігти на 10-й поверх по сходах без ліфта, та не один раз - легко, без м'язового болю і без задишки! За весь час ми жодного разу не захворіли на грип і простудні захворювання, що було невід'ємним атрибутом кожної зими. І що цікаво - кашель зник! Це була вічна проблема у всіх нас, до кашлю простіше було звикнути, ніж вилікувати. Думали, що взимку будемо мерзнути без гарячої їжі та чаю - нічого подібного! Боялися, що взимку буде мало придатною для нас їжі - даремно боялися. Проростки, фрукти, овочі, морська капуста, горіхи, мед, пилок - цього цілком вистачає. На даний момент ми вже давно виключили молоко і рибу, це рішення прийшло саме собою, за внутрішнім відчуттям. Тіло навчилося реагувати на їжу, "хімічні" фрукти-овочі-зелень безпомилково розпізнаються ще в роті.

Всією сім'єю займаємося йогою, не тому що треба, а тому що подобається і хочеться, від занять отримуєш справжній кайф. Інтуїція загострилася. Змінюється оточення - приходять цікаві, яскраві особистості, а ті, спілкування з ким обтяжувало - йдуть. З'являються перші паростки результатів від практики Трансерфінга. Дивно усвідомлювати, звикнути до думки про те, що мій світ із задоволенням піклується про мене і носить мене на руках. Поки складно почати нарешті довіряти своєму світу. Тут ми теж ще на самому початку шляху, але що радує - "засинаєш" набагато рідше, а внутрішній доглядач все сильніше.

Щось треба сказати і про "мінуси" живого харчування. Один з "серйозних мінусів" - повне неприйняття ТВ і більшості фільмів. Т. е. В кіно ходити стало відверто нудно (за рідкісним винятком), телепередачі смішні своєю передбачуваністю і "замовних", реклама відверто розважає. Новини просто фізично не виношу. Ми і раніше-то телевізор не шанували, а зараз зовсім пропало справу. Але ця утворилася порожнеча легко заповнилася прогулянками, читанням книг, заняттями йогою і іншим - своє життя будувати набагато цікавіше, ніж з дивана спостерігати в телеекрані за чужий.

Які ще мінуси? Кризи, тимчасові погіршення стану здоров'я. Так, це є - був період, коли раптом "посипалися" волосся, коли стала сухою шкіра рук, загострювався остеохондроз, з'являлися болячки в куточках губ, посилювалася чутливість зубів тощо. Але все сприймалося з радістю і розумінням - організм перебудовується, ремонтується, процес йде. І все проходило.

Син сказав: гаразд, до 18 років я з вами, а там подивлюся - якщо і справді будете молодими, красивими і здоровими, то і я теж залишуся. Таке ось умова. Ну ну! Загадувати не будемо, але що стосується особисто нас з чоловіком - по-іншому себе ми вже й не уявляємо. А взагалі цікаво: десь в просторі варіантів є ми - інші, не стали на цей шлях. Навіть одним оком заглянути туди страшно ».

«Сьогодні з чоловіком купували зелену гречку. Зателефонували молодою людиною, звуть Олексієм, призначили "паролі і явки", зустрілися. Спілкувався з ним чоловік. Повернувшись в машину, він сказав: "Знаєш, ніби все зазвичай, але ось що видає того, хто харчується живою їжею: у нього очі сяють, він світиться!" Так здорово було перетнутися з людиною, близькою по духу. Ми не самотні в нашій всесвіту!

Ми на живій їжі всього 6 місяців, але як все навколо змінилося щось! Даний стиль харчування став для нас таким собі вогником радості в душі, святом, яке завжди з тобою. Ми і не думали, що від життя можна отримувати ТАКИЙ кайф! Перераховувати всі плюси довго, обмежуся кількома: незнайома до цього легкість в тілі, енергійність, мажорний настрій, нарешті вдається вчасно бачити маятники і гасити їх, сам Трансерфинг став більш ясним, дещо стало виходити, хоч поки і зі скрипом, але процес іде! Назад на ферму зовсім не тягне і не хочеться ».

"Все вірно. Рік на живому харчуванні. Спочатку намагаєшся пояснити близьким, що корисно, а що ні, у відповідь роздратування і докори. Потім забиваєш на все це справа, особливо після того, як починають самі відкриватися двері, і з'являється зовсім інший світогляд, усвідомленість (знаючі зрозуміють). Настає така кайфово свобода, від якої перехоплює подих. Круто, що це все працює. Люди, повірити в це дійсно не можна, можна тільки пройти через це. Хто наважиться, той зробить. Я зміг".

«Переходжу на живе харчування поступово (півроку) - ранок і вечір вже все сире, вдень ще залишилася варенка (але з салатом). Спасибі моєму дорогому і коханому чоловікові - він ніяк не перешкоджає, а приймає ці мої нововведення (іноді по-доброму жартує). Я роблю йому його звичну їжу, і всі задоволені, ніяких конфліктів ».

«У живому харчуванні немає нічого екстремального або надзвичайного, якщо людина прийшла до цього природно і невимушено. Я не надавала особливого значення, не ставила собі ніяких рамок. І коли хотілося чимось "отруїтися", з колишнього життя, типу картопельки фрі (смакові рецептори вимагали колишніх насолод), то просто з'їдала пару шматочків, розуміючи, що мені це зовсім і не потрібно.

Ні моє оточення, ні моя сім'я теж якось особливо не хвилюється з цього приводу, просто коли збирається вся велика родина з якихось свят, то до мене ближче ставиться величезне блюдо з салатами, горіхами і т. Д. Жодного разу мені не довелося ні пояснювати, ні вмовляти. Відчуваю себе просто дивовижно легко, і завжди позитивна, знову ж таки, без жодної напруги ».

«Про живому харчуванні. Це кайф, без проблем. Правда, півроку терпиш очищення, зате потім просто кайфуєш ».

«Переходячи на живе харчування, я не думала про те, наскільки все, буквально все-все сфери мого життя, зміняться. Не можу жити в квартирі - будинок, та ще якщо подалі від міста - значно кайфово. Одяг тільки з натуральних матеріалів. Чи не тому що не можу синтетику носити. Можу. Але нафіга ?! Тіло стало більш чутливими, і до синтетики відчуває стійку неприязнь. Всякі крему, косметика спочатку стали неприємні, а потім і зовсім не потрібні. Такий шикарною шкіри у мене з дитинства не було.

Ходити на роботу, робити кар'єру - жахлива нудьга. Я знайшла собі справу до душі, сил і енергії вистачає з лишком. Психоемоційний фон завжди радісний, спокійний. Хоча це дуже специфічне спокій! Мене невимовно пре від життя! Це така свобода! Від будь-яких рамок, стереотипів, образ, засудження, нудьги, залежно, що потрібно поїсти, залежно, що потрібно поспати-відпочити, залежно, що потрібно мерзнути, що, щоб вижити, постійно щось потрібно ...

А ніфіга! Жоден наркотик з цією радістю, з відчуттям Життя скрізь і в усьому ваще непорівнянний!

Звичайно, не все гладко було. І зриви, і почуття провини, і параноя з шизофренією, і божевільні очі неофіта-сироїда, коли від мене все Шугай, тому як всіх хотіла ощасливити, навіть проти їх волі. І зараз все це ще в якійсь мірі має місце, правда, вже не так гостро, так і я вже з солідним багажем досвіду, який дає впевненість і спокій. Але якщо уявити, що я б про це всім не впізнала і не почала пробувати, не встала б на цей шлях ... Бррр! Нізащо! Назад дороги точно немає! »

«Ми поки тільки на початку шляху - два місяці, після прочитання книги" Апокрифічний Трансерфинг ". Інформація про живу їжу була сприйнята як відсутній пазл в загальній картині життя. Ми всією сім'єю (я, чоловік і син 12 років) перейшли на нове харчування. Було не дуже складно - ми сім років взагалі не їмо сіль, після прочитання книг П. Брегга. Також давно виключили основні продукти матриці - хліб, ковбасу, цукор, консерви і т. Д. Намагалися харчуватися правильно, свої овочі-фрукти-зелень з городу, м'ясо купували сільське і т. Д. Але ми варили !!! В суть живого харчування ніколи не вникали, а сироїдів вважали, м'яко кажучи, диваками. Але тут як очі відкрилися ...

Плюсів дуже багато. По-перше, з трьох пішло за два місяці більше 40 кг зайвої ваги, і це легко, без напруги і обмежень в їжі - їмо, скільки хочемо, все живе і корисне. Пішов запах з рота, запахи тіла стали набагато менш різкими і неприємними, через місяць пропав зубний камінь, спині і суглобах значно комфортніше, з'явилися сили (і бажання !!!) на легку ранкову пробіжку і гімнастику, пропали папіломи, шкіра стала більш гладкою і пружною. Не стало печії, постійної втоми, голова не болить. Багато ще можна перераховувати.

І свідомість змінюється. На багато речей дивишся по-іншому, усвідомлюєш все не так, як раніше. Книги по Трансерфинг перечитую як заново. Неначе хтось внутрішній зір підрегулював. Позитиву стало більше, гарне трапляється все частіше, і все більше видно, що наш світ піклується про нас і любить нас.

Про своє харчування особливо не поширюємося, не нав'язуємо і не афішуємо - перша ейфорія, коли хотілося скакати, кричати від радості і звертати всіх у свою віру, пройшла швидко. Зараз жива їжа стала просто приємною і невід'ємною частиною життя. Але однодумців в нашому оточенні все ж додалося. Зміни в зовнішності і позитив працюють краще будь-якої реклами ».

«Першим нашим кроком в" Трансерфинг реальності "був частковий перехід на харчування живою їжею. Чоловік мій - "старий малаховец". Двадцять років тому, коли йому було сорок, здоров'я погіршився настільки, що довелося вибирати: або лікарня, або самолікування. Вибрали останнє, по Г. П. Малахова, допомогло. Пізніше почалися міркування на тему: "А чи правильно ми живемо?" Ще пізніше: "А чи правильно харчуємося?" Прийшло усвідомлення необхідності переходу на живе харчування. Кризів і зривів не було. Поганого настрою теж. Варена їжа не приваблює. А живий вівсяний кисіль - це фантастично смачна їжа! Сподобався відразу і був прийнятий організмом з вдячністю. Зараз - практично щоденна їжа. Чи не приїдається і бажаний хоч кілька разів на день! Їмо живі каші: виявляється, це так смачно! Робимо і Ваш томатний соус, і морську капусту з системоутворюючих рецептів. Відчуття таке, ніби народилися заново і знову пізнаємо світ. У тілі легкість, в душі умиротворення. Життя стала цікавою, щодня відбуваються чудеса, повз яких раніше проходили через свого невігластва ».

«Якщо без фанатизму, тоді організм швидше розумнішає, і то, без чого раніше не міг обійтися, поступово просто перестає подобатися. Готую, як зазвичай, на всю сім'ю звичайну їжу, а самій особливо і не хочеться. На Різдво чоловік беляш давав відкусити, нічого там смачного вже не виявилося ».

«З часом відкривається таке розмаїття живої їжі, що ніякі" стравоманська "рецепти не зрівняються».

«Ми з чоловіком три місяці на живій їжі. Це виявилося дуже смачно. У мене книги Бутенко, готую по її рецептами і захоплена дуже. Колишню їжу готувала за потребою, а тепер з ентузіазмом. Чоловік хоче позбутися зайвої ваги і перестати пити таблетки від діабету. Був 120 кг, схуд на 14. Працює в будівництві, цілий день на ногах. Його колеги дивуються: «Їж траву, а так добре виглядаєш?» Я сама зараз - струнка і молода, катаюся на велосипеді по 20 км, відчуття щастя не покидає ».

«ВЖЕ відчуваю, як прекрасно зламувати систему, як прекрасно бути вільним, не озиратися ні на кого, а дивитися вглиб свого серця».

«Я вже давно не п'ю і не їм фастфуд. Але іноді шалено хочеться цього жахливого гамбургера або вина. Не обмежуйте себе такими суворими рамками. Ви ж господар своєї реальності. Зазвичай в такі моменти, коли сильно хочеться, я дозволяю собі з'їсти щось або випити, чого не робила вже давно. При цьому я говорю собі: "Ну, їж, їж, моя хороша. Животик хоче поласувати - смакуй на здоров'я, перетравлюється кожен шматочок цього« делікатесу »". На наступний день або ж через кілька годин я, як правило, вже розумію, що все це не потрібно, не смачно, безглуздо і т. Д. І знову їм усе як раніше. Вам потрібно дати зрозуміти організму вкотре, що це гидота. Навпаки, після того, як ви довго не їли хліб (не пили спиртне, не палили цигарок і т. П.), Вам повинно це здатися огидним. Суть в тому, що сьогодні я Усвідомлено їм хліб, а завтра Усвідомлено більше не хочу його є ».

«Я на живій їжі два роки, в спорті швидкість збільшилася, за мною багато хто не встигають. Навчання взагалі стала казкою ».

«Я перейшла на живе харчування під час грудного вигодовування (моєму синові було півроку). Як результат, покращала, пострункішала, і виглядаю на 10 років молодше за свій вік. Син здоровий і дуже розвинений! Годую досі, а між тим йому вже 2 рочки, і молока многоооо! І настрій, і енергія, все супер! »

«У мене з першого разу не вийшло перейти на живу їжу, через занадто різкого переходу зірвався на другому місяці, зробив перерву на півроку, харчувався обробленої їжею, зараз другий захід, їм так само все, чого хочеться, але поступово обмежую себе. А взагалі Трансерфинг дивовижна річ, все так здорово, все виходить, а якщо щось не виходить, проходить якось непомітно. Душа не те що радіє, мене просто розпирає зсередини від радості, я навіть своє тіло відчувати почав зовсім по-іншому, з'явилося стійке відчуття величезної, доброї сили, яка піклується про мене і любить мене ».

«Ось уже рік як не їм м'ясо. Зрідка можу собі дозволити смажену або варену рибу. Нехай я ще повністю не перейшов на живе харчування, але намагаюся їсти фрукти, овочі, зелень у великій кількості. Вранці снідаю тільки свіжими фруктами, до обіду їм різні горіхи і сухофрукти. В обід багато зелені і овочів, трохи вареної їжі з дріжджовий хліб, сир. На вечерю так само. Вже при такому харчуванні організм перебудувався на свіжий лад, і самопочуття стало краще. Має намір в подальшому зовсім відмовитися від вареної їжі і повністю перейти на живу. Думаю, я на абсолютно правильному шляху. Спасибі моєму світу, що він дав мені можливість дізнатися Трансерфинг ».

«Рік тому сміявся над Сироїд, сьогодні хочеться плакати, як згадаю, ніж Я харчувався раніше».

«Через деякий час після переходу на живу їжу у мене почалася детоксикація. Ну, суспільство стало твердити, мовляв, ти ж себе так угробиш, такий молодий. А зараз нічого, деякі навіть запитують, якого хрена ти так світишся? Ха-ха, а що я можу сказати, не ламати ж їх стереотипи, для сплячих це рівносильно смерті ».

«Мені 54. Два з гаком роки тому почала перехід на живе харчування, зараз вже все рідше і рідше зриваюся. Відчуваю все те, про що Ви пишете. А ось на зриви ці відчуття губляться відразу, і якраз це допомагає повернутися до нормального харчування - бажання відчувати себе молодою, легкої, рухомий, літаючої, словами не передати, це треба відчути. Дякуємо!"

«Скоро буде два роки, як ми, всією родиною, перейшли на живе харчування. Ми вибрали поступовий, щадний перехід. Ніяких особливих труднощів у нас не виникло. Хіба тільки ломки в періоди очищення організму. Здавалося, що організм стрепенувся, прокинувся і переповнився подякою за таке харчування. Він його просто вимагав і не хотів вже колишнього !!! Зараз вже 80 відсотків нашого харчування складають живі продукти. Ми освоїли багато живих страв, і це виявилося надзвичайно смачно! Наша дочка змогла без напруги скинути 40 кг ваги за рік з невеликим. Ми з чоловіком теж схуднули, поздоровішав і помолодшали зовні. Ми також позбулися багатьох болячок, які лікарі не могли вилікувати. Вони просто поступово самі пішли! Ми стали енергійніше. Ви допомогли нам перейти в іншу реальність! »

«Я більше трьох років перебудовую своє харчування і спосіб життя. У мені відбуваються приголомшливі зміни. Коли я проходила обстеження за програмою "Здорова Росія", терапевт на підставі моїх показників визначив мій біологічний вік - близько 20 років (а мені скоро виповниться 47). Я бадьора, енергійна, мені легко жити. Раптом, зовсім несподівано я почала писати, причому прозу і вірші. І мені здається, що я можу ще більше. Але ж у мене ще досить напружена робота. Ну а те, що у мене зменшився вага на 10 кг, і відбулися дуже позитивні зміни з тілом, це вже як побічний ефект. Дотримуюся Ваших тез, що все має відбуватися без надриву, поступово, в задоволення ».

«На сніданок - пророщена пшениця з бананами, на обід - живий вінегрет, на вечерю - риба, замаринована в соєвому соусі і лимоні. Зразкове меню виглядає так. Відчуття голоду все м'якше і м'якше, очі - все дужче й дужче. Увага переключилася з супермаркетів і столових на фруктові кіоски та спеціалізовані магазини. Як же я був сліпий! Адже стільки смакоти навколо! Буває, весь день проводжу на кухні - відчуваю нові страви. Відчуття неймовірні! »

«Дивують відчуття. Перш за все, після сніданку, хвилин через тридцять, як раз до роботи під'їжджаєш, починаєш посміхатися, просто зсередини світло йде (з моєї-то серйозної фізіономією). З'являється відчуття свободи. Просто не розумієш, що це, від чого вільний? Роботи переробила масу, немає втоми, спати йдеш тільки тому, що не хочеш виглядати нерозумно, прийнято же, не сидіти ж ніч. Змінюється зовнішність. Таке відчуття, що від імені починає чимось віяти. Легше переносиш стреси, були в минулому році проблеми, і раптом я розумію, що ні пустирник, ні корвалол, ні півонія за всі ці місяці не знадобилися ні разу. Майже немає запаху, практично відмовилася від дезодорантів. Одяг не пахне, від ніг немає ніякого запаху. Коли до мене в гості приходять м'ясоїди, тут тримайся. Якщо раптом з'їм щось звичне, відразу ж неприємний запах на пару днів. Другу зиму немає простудних захворювань, хоча мінімум два рази за зиму пролежати по тижню в ліжку, нежить - це було святе. Як тільки відмовилася від макаронів, рису, круп, картоплі, хліба - все: і грип, і застуда про мене забули ».

«Скажу коротко - коли я пройшов значний шлях в живому харчуванні, я дізнався, що таке задоволення від простих речей, на кшталт прогулянки, неба. Це неймовірне відчуття, що можна отримувати величезне задоволення від спостереження за деревом. Не можна передати словами, треба відчути. Ну, коли ви отримували справжнє задоволення, щоб дух захоплювало, справжній приплив ендорфіну? Може коли займалися коханням зі своєю половинкою перший раз? А що, якщо можна отримувати таке ж задоволення від простого споглядання лісу, озера, навіть міста вранці? Я зрозумів, наскільки я був нездоровий, не дивлячись на те, що успішно займався спортом і був в цілому в хорошій формі. Загалом, воно того варте ».

«Клас! Саме цих чудових і таких доступних моментів не вистачає зараз майже всім. Багато людей вже самі розуміють, що діра затягує - все Біззі-Біззі, контакт, facebook, e-mails - все це стільки часу забирає, і ЖИТТЯ НІБИ витікає ... А дерева, струмки, пташки, метелики - вони ж залишилися, як і раніше, тільки увагу своє Сучасний Людина перемкнув зовсім не туди ».

«Натуральне харчування - це політ душі, перехід на новий щабель свідомості! Трансерфинг виходить сам по собі, і це справжня ейфорія! »

«При переході на живу їжу організм ожив, рамки стереотипів руйнуються, і відкривається багатогранність Буття!»

«Маленькі чудеса відбуваються, а для великих намір і усвідомленість підвищую. Два роки поступово переходжу на живе харчування. Результат не забарився - шкіра очистилася від прищів і вугрів, зуби біліші, тіло ідеально красиве, мені дуже подобається. Вдячний від душі! »

«Сестра моєї мами годує дитину, півтора року, ніж? М'ясні консерви, концентровані соки, магазинні сирки і йогурти - практично всі. Також мама вважає, що дитині просто необхідні штучні вітаміни, заперечення не приймаються. Чи це не сон? Скільки разів бачив, як дитина просто кричить, коли його починають годувати синтетикою, зате даси шматочок цибулі - буде лизати його, задоволена. Дівчинці півтора року, вона не вміє самостійно жувати, говорить лише одне слово "мама". Може, це нормально? Чим харчуються мої родичі? Варяться, і потім едятся, три дня, одні і ті ж макарони з майонезом і кетчупом, смажена картопля (аналогічно), кава, білий хліб, м'ясо. Усе. Може, це шлях до здоров'я? »

«Техногенний хавчик і справді позбавляє власного Я. Ваші книги прийшли до мене дуже давно, коли це було дійсно необхідно. Я проігнорував щось, а щось не зрозумів, але була ейфорія, яка закінчилася. Тепер, після очищення організму почав мислити ширше і тверезіше. Навіть люди стали на мене косо дивитися - я складні завдання легко вирішую ».

«Тепер я точно ЗНАЮ те, про що раніше тільки здогадувалася або просто вірила. Наприклад, я завжди вірила, що тіло моє не постаріє і буде в первозданній формі стільки, скільки я захочу. Без дієт, якими я мучила себе, без тупих вправ в залі, без пластичних операцій. Я ЗНАЛА, що є інший, природний і легкий шлях бути такою, як я хочу. Мене дуже вразило, а тепер уже і підтверджується життям, що думкою можна змінювати матерію. З кожним днем ??я молодію на подив себе і оточуючих. Але найголовніше - це живе харчування. Я, як Маргарита, тільки і повторюю "Ай да крем!" »

Ось ще надихаючі приклади:

Ageless Woman:

http://www.youtube.com/ watch? v = O6oJA_xhTa8http://www.youtube.com/watch? v = ANt4RIFnJH4 & feature = relatedhttp://www.annettelarkins.com/

Дівчинка 14 років:

http://www.youtube.com/watch? v = X-sSmk9BgS0

Рівняння ЖИТТЯ |  РЕАЛЬНА ЕЗОТЕРИКА
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати