Головна

ПРИКЛАД 11

  1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Розрахуємо стандартну помилку оцінки для даних прикладу 10. Нам необхідно знати число ?у2, Без якого ми не зможемо визначити Sy,x. Ця сума дорівнює ?у2 = 39.5. отже:

Стандартна помилка прогнозу продажів тоді дорівнює $ 30600.

Коефіцієнти кореляції для лінії регресії.Рівняння регресії - це один із шляхів встановлення природи взаємозв'язку між двома змінними. Рівняння показує, як одна змінна відбивається на значенні та зміни іншої змінної.

Інший шлях встановлення відносин між двома змінними полягає в розрахунку коефіцієнтів кореляції. Цей вимірювач показує ступінь, або силу, лінійного взаємозв'язку. Зазвичай позначається як r, коефіцієнт кореляції може бути деяким числом між +1 та -1. Мал. 4.7 ілюструє різні можливі значення r.


Розраховуючи r, ми використовуємо багато тих даних, які необхідні для розрахунку а и b в рівнянні регресії. Більш протяжне рівняння для r наступне:

 Продажі, у Заробітна плата, х |  ПРИКЛАД 12


 ЩО ТАКЕ ПРОГНОЗУВАННЯ? |  ПРОГНОЗНІ НАБЛИЖЕННЯ |  Тимчасові ІНТЕРВАЛИ ПРОГНОЗУВАННЯ |  ПРИКЛАД 2 |  ПРИКЛАД 3 |  ПРИКЛАД 4 |  ПРИКЛАД 5 |  ПРИКЛАД 6 |  ПРИКЛАД 9 |  МЕТОДИ регресійний І кореляційний аналіз |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати