На головну

глава 6

У вас бувало таке відчуття, ніби кров застигла в жилах, а ноги приросли до підлоги? Коли страх настільки паралізує твоє тіло, що ти перестаєш його відчувати? Коли мозок відмовляється сприймати інформацію, кажучи здоровому глузду "поки", і просто відключається? Саме це зараз і відбувалося зі мною.

Близько хвилини я бездумно дивився на криваве місиво перед своїми очима, намагаючись усвідомити, що взагалі відбувається. Здається, ні одна людина або книга не змогли б підготувати мене до такої ситуації. Чи така ситуація взагалі з ким-то відбувалася, а якщо і була, то навряд чи очевидець після цього залишався в живих.

Я продовжував дивитися в яскраво-жовті очі, повні голоду і люті. Один такий погляд мав змусити ноги винести мене якнайдалі звідси, але я все ще стояв перед ним, не відриваючи очей.

Він весь був у крові: одяг, руки, обличчя - все було перемазано в червоної рідини. Його волосся сплутались, а чубчик впала на обличчя, що заважало мені розгледіти його краще *. Так в цьому і не було необхідності. Моє переконання в тому, що це саме Джерард, була непохитна.

Його рот злегка відкрився, і він вишкірився на мене, а з легких було чути рик. Справжній рик. Як у тварини. Справжніх, нещадних хижаків. І це, мать вашу, що не Animal Planet, де по зомбоящику вам показують, як левиця спочатку біжить за бідним парнокопитним, а потім зжирає його до скелета. Це була людина.

Щось всередині мене зламалося, змінюючи все, що я знав до цього. Мій світ перевернувся з ніг на голову буквально за одну хвилину. Я відчув себе втраченим. Якщо людину, яка просидів все життя вдома, випустити на вулицю, він просто не знатиме, що робити і запанікує. Відмінність між тією людиною і мною було лише в одному - паніки у мене не було. Був страх. Сковує, що давить, що змушує легкі стиснутися, а коліна - підкосила. Що змушує забути навіть своє ім'я.

Цей страх настільки поглинув мене, що інстинкт самозбереження, який повинен спрацьовувати в таких ситуаціях, просто розчинився. Зник.

Хочете, я в жахливих подробицях опишу все, що побачив? Упевнений, що хочете.

Джерард був схильний над тілом. Бездиханним тілом дівчини, яку я навіть не знав. Її горло було схоже на кашу з крові і жив: я бачив її трахею, бризки крові на стіні, жах, застиглий в її мертвих очей, і крик, який так і не зірвався з її губ. Навколо були калюжі крові, а лежала вона в неприродній позі, все її кінцівки були зламані в кількох місцях.

До цього моменту я ніколи не бачив мертвого людини. Ніколи не бачив вбивство. Я лише був пару раз на похоронах своїх далеких родичів, але всі вони померли від старості або хвороби. Їх не вбивали, особливо так.

Я перевів погляд на вбивцю з яскраво-жовтими очима. Він перестав гарчати на мене, а лють і голод змінилися в ньому на хвилювання і ... страх?

- Я ж просив тебе не виходити, - якомога зліше сказав, намагаючись знову загарчав.

З мене не вийшло і звуку.

- Забирайся звідси, живо! - Закричав він, скалячись на мене, оголюючи гострі, як бритва, ікла.

Насправді, я ніколи не був ідіотом, і коли мені кажуть "забирайся звідси", я прибираю. Але не зараз. Я загубився десь між тим моментом, коли хотів накричати на парочку і коли побачив це. Чи зможу я після побаченого залишатися нормальним? Чи не буде мене все життя переслідувати тіло цієї дівчини і оскал Джерарда? Відповідь - буде.

- Френк!

Кричав Джерард, але замість його голосу був голос батька. Не може бути. Туман в голові нарешті почав розсіюватися, і я подивився на все більш осмисленим поглядом. Мені вистачило секунди, щоб прийти в себе і зробити те, що треба було зробити вже дуже давно.

Зібравши всі сили, що в мені залишалися, я розвернувся і, залишивши два жовтих вогника позаду, через пару секунд опинився в своїй кімнаті і, закривши її на ключ, скотився уздовж стіни, обнявши себе руками.

Труп. Труп. Я бачив труп. Кров, багато крові. Шматки плоті, знову кров. Жах в очах тієї дівчини, її зламані кінцівки.

Картинки спливали перед очима одна за однією, повторюючись знову і знову. Я збожеволів. Я виразно збожеволів. Боже.

Я розгойдувався з боку в бік, як справжній псих, дивлячись кудись перед собою. Що мені робити зараз? Треба ж щось робити, чи не так? Потрібно комусь сказати, треба щось зробити. Кому-то сказати.

Повторюючи це раз по раз, я сяк-так підвівся з підлоги і, витираючи холодні сльози з щік, спробував зателефонувати мамі, але грошей так і не з'явилося. Телефон відразу полетів в стіну і розбився на дрібні шматочки. Я пошкодую про це, але зараз потрібно щось робити.

На заплітається ногах і пеленою перед очима я вийшов в коридор. Так, я самогубець, але мені потрібно дійти до директора. Плювати, що зараз глибока ніч, плювати, що всі сплять. Не можна все залишати так, як є.

Спираючись рукою об стіну і слабо схлипуючи, я намагався дістатися до першого поверху, де було крило вчителів і в тому числі кімната директора.

В голові досі спалахували картини тієї мертвої дівчини і того дикого, схожого на тварину, Джерарда.

Мене відділяло всього пару кроків до сходів, як хтось притиснув мене до стіни, не даючи поворухнутися.

- Ти нікуди не підеш! - Прошипів він, і в його очах бушував вогонь.

- О-відпусти мене, - прохрипів я крізь сльози, що текли весь цей час. Я просто перестав помічати їх.

- Я відпущу тебе, якщо ти зараз же підеш до своєї кімнати і не вийдеш звідти до ранку. Вночі тут небезпечно.

- Т-ти ... ти людину вбив ... - видавив я, давлячись новою порцією солоних крапель з очей.

Він витер рукавом рот. Від крові. Я заскиглив.

- Заспокойся ж, Френк, заспокойся!

Я спав з розуму. Розум покинув мене, коли я побачив мертве тіло, і тепер не хоче повертатися до мене. Тепер я можу з повною впевненістю назвати себе божевільним.

- Пусти, я повинен, повинен, - я смикався, намагаючись вивільнитися, але був занадто слабкий.

Те, що сталося далі, стало несподіванкою для нас обох. Він вдарив мене. Зарядив мені ляпаса, та з такою силою, що звук удару пролунав на весь коридор, а в голові задзвеніло. Це повернуло мені розум.

- Отямився? А тепер слухай уважно: якщо ти зараз же не підеш в свою кімнату, я перегризу тобі горло як тієї сучку, зрозумів мене?

Все на що мене вистачило - це слабкий кивок.

Його рука перестала тримати мене, і я кинувся геть, подолавши відстань до своєї кімнати за одну мить. Не встигнувши зачинити вхідні двері, я забіг у ванну і замкнувся там.

Знову почавши розгойдуватися, в голові крутилася лише одна думка, що не покидає мене ні на секунду:

Джерард вбив людину. Джерард вбив людину.

* * *

Мені вдалося заснути на кахельній підлозі, притулившись головою до душової кабіни. Хоча не те, щоб заснув, але коли все сльози, здавалося б, закінчилися, мене просто вибило від безсилля. Відчуття від пробудження в ванній кімнаті були не найприємніші. Просто шалено неприємні. Всі м'язи нили, а очі боліли і опухли. Навіть після знатної п'янки я не відчував себе так дерьмово. Ніби мене хтось пожував і виплюнув, а якийсь ідіот ж кинув мені в очі жменьку перцю. Ну, начебто мені вдалося пояснити свій стан на даний момент.

У це важко повірити, але вся ця біль в тілі змусила мене забути "нічний подія". Я довго намагався збагнути, чому плакав і чому заснув не в своєму ліжку, тільки мій мозок працював біса повільно, котрі дають мені жодного відповідного варіанту події. За швидкістю я поступався навіть Internet Explorer, тому картинка збиралася, як мозаїка, по маленьких шматочках.

Майже згинаючись навпіл, я практично вивалився з ванною і побачив гостя, що з'явився так невчасно.

- Містер Хемсворт? - Боже, у мене голос, ніби я зараз відкину ковзани. - Щось трапилося?

- Як би дивно це не звучало, Френк, але трапився ти.

- Вибачте?

- Зараз я не особливо маю часом для бесід, тому підійди до мене перед обідом, будь ласка, - він встав з мого ліжка і вже хотів закрити за собою двері, як знову звернувся до мене. - І так, можеш сьогодні не ходити на уроки, ти явно погано себе почуваєш.

Він пішов, залишивши мене дивуватися на самоті. Хіба так буває, щоб директор школи сам приходив до тебе, та ще й звільняв від занять? Я що, настільки жахливо виглядаю?

У роті пересохло, ніби я не пив кілька діб, тому пляшка води на тумбочці була дуже доречною. Не хочу з'ясовувати, звідки вона тут і інше, я дуже втомився від усього цього.

Спустошуючи пляшку, мій погляд впав на листок паперу на столі. Він уже був тут, на ньому було написано незрозуміле мені застереження Джерарда про те, що тиша може прислухатися до мене, якщо я прислухаюся до неї.

Вода встала поперек горла, і я виплюнув її фонтаном, заливаючи підлогу кімнати. Якщо ви коли-небудь напивалися до такого стану, що не пригадували, що творили минулої ночі, то зрозумієте, що зараз відчував я. Тільки все було набагато гірше.

Картини вчорашньої ночі спливали в пам'яті одна за одною, змушуючи ноги підкошуватися. Я вирішив не випробовувати долю і присів на ліжко, продовжуючи заглядати в страхітливе мене недалеке минуле.

Джерард ... він же ... він же ... вбив ту дівчину. Перегриз їй горло, як дикий звір, і сказав, що зробить зі мною те ж саме, якщо я спробую комусь розповісти про те, що бачив.

Як би я хотів, щоб це було лише моїм нічним кошмаром, але опухлі очі підказують мені, що не просто так я заснув, закрившись у ванній.

Мене мало не підкинуло над ліжком. Знаєте, хоч я і сам був цілковитим говнюками, частенько псують життя іншим, я завжди ніс за це покарання. Так що нехай це будуть мої останні слова, але я повинен повідомити про те, що зробив Джерард. Він повинен понести покарання, тому що це вам не приколи, коли однокласника занурюють в туалет вниз головою, це вбивство.

Забувши про свій, швидше за все, лякаючому зовнішньому вигляді, я вилетів з кімнати і кулею полетів до кабінету директора.

Захекавшись, я пару раз постукав у двері, одночасно відкриваючи її, тому що не було часу чекати дозволу.

- Містер Хемсворт, Джерард, він ...

Мова оригіналу майже злетіли два останніх слова, але я вчасно замовк, побачивши з ким так мило розмовляє директор.

- Так, Джерард, я все улагоджу, не переживай, - Хемсворт дружньо поплескав його по плечу, широко посміхаючись.

Але це тривало лише до того моменту, поки вони не помітили мене. У ту секунду особи обох змінилися. Особа Хемсворт з дружелюбного перетворилося в похмуре, а мій сусід, і за сумісництвом вбивця, навпаки засяяв, помітивши мене в дверному отворі.

Я так і застиг, не знаючи, що робити далі. Варіант сказати все безпосередньо при злочинця відпадав відразу, бо в цьому випадку не зносити мені голови. Так що я чекав, поки вони заговорять першими.

- Френкі, доброго ранку, як спалося?

Як же хочеться вибити з нього все лайно. Пам'ятається, недавно мені було шкода його, тому що він здавався жахливо слабким, але зараз він просто сяяв: темні кола зникли, губи перестали бути такими блідими, і взагалі весь його вигляд говорив, що він абсолютно здоровий. вбивця.

Якщо він думає, що це зійде йому з рук - це найбільша помилка в його житті. Я зі шкіри геть вилізу, але зроблю все, щоб він поплатився за те, що зробив. І його погрози не зупинять мене. Мені начхати.

- Думаю, у нас виникла проблема, чи не так? - Хемсворт покосився на Джерарда, а той все ще дивився на мене, розтягнувши губи в задоволеною усмішці.

- Найчарівніша проблема, яка мені коли-небудь траплялася, - майже промуркотав він, а мене мало не вивернуло від одного його тону. Він був мені огидний. Він монстр, чудовисько, вбивця, не вистачить слів, щоб висловити моє до нього огиду.

Я кинув у його бік нищівний погляд, мріючи, щоб він спалахнув як сірник прямо на моїх очах, але цього не сталося. Зате я почув посмішку директора і відчув погляди обох на собі.

Що відбувається?

* Яким Френк побачив Джерарда - http://cs311924.vk.me/v311924248/58bc/fNdpuO4FImM.jpg

глава 5 |  глава 7

Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати