На головну

Ситуації стимулювання до самостійності прийняття рішень і дій |  Ситуація стимулювання до самовиховання |  ситуація суперництва |  Ситуація вибору, що приводить до невдачі |  Ситуація вибору критеріїв оцінки праці педагога |  Ситуації пред'явлення вимог |  Ситуації пред'явлення вимоги-приниження |  Ситуація приведення прикладу |  Ситуації звинувачення - відчуття нещастя |  Ситуації довіри-брехні |

ситуації переконання

1.  I.1 Оцінка ситуації
  2.  II. Аналіз ситуації з математичною освітою в ліцеї №12
  3.  II. Типи відносин між учасниками ситуації.
  4.  Авторитет - високо цінуються якості, якими підлеглі наділяють керівника і які визначають їх покору без переконання або загрози санкцій.
  5.  Альтернативні ситуації в трейдингу
  6.  Аналіз політичної ситуації
  7.  Аналіз соціально-економічної ситуації.

З і т у а ц і я 1.

Катя відправляється в школу холодним ранком, надівши лише жакетик.

- Одягни пальто, - каже мати, - Цей жакет занадто легкий для такої погоди.

- Не хочу! - Відповідає дочка.

- Адже ми обидві не хочемо, щоб ти застудилася? Чи не правда? - Каже мати.

- Зрозумій, я щиро за тебе хвилююся. Зайди, будь ласка, в моє становище і порадь, що робити з такою дитиною?

- Добре, давай я одягну під жакет светр.

- Прекрасно, - погоджується мати.

З і т у а ц і я 2.

Якось Василь відмовився чергувати, так і сказав:

- Не буду, і все!

Педагог не став обурюватися і погрожувати різними карами, а тільки сказав:

- Давай спокійніше. Сідай, поговоримо. Ти не хочеш чергувати?

- Не хочу.

- Але ж в класі ти не один. Ще 23 людини. І все чергують, бо обов'язок кожного допомогти прибиральниці, яка прибирає всю школу. І в будь-якому класі нашій школі хлопці чергують по черзі. Що ж ти за особливий? Всі чергують, а ти - «не буду». Подумай, як хлопці на тебе дивитися будуть. Та й ти сам: адже за тебе, значить, хтось повинен зайвий раз прибирати? Ти подумай ще раз, не поспішай, а завтра ми з тобою повернемося до цієї проблеми.

На другий день вранці Василь підійшов до вчителя і буркнув під ніс:

- Буду чергувати. Тільки нехай зі мною хтось інший чергує, що не Петрова. А то вона все вчить і вчить, що як робити. Набридло.

Ситуації підпорядкування і впливу середовища |  ситуації ризику
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати